• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ajulka11 to jsem taky nějak o ničem nevěděla, pak od 8tt se srdíčkama mi začalo být jak po flámu a od 10tt neschopenka a skoro furt jsem spala, do 16tt, pak zhruba do teď pohodičkaaaaaa a teď už zas začínám být víc unavená a ležím
5. kvě 2014 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Mno nechci tě děsit ale s malím sem si vážně užila.... Malá byla hodná ale malej měl prdíky, koliky mno byl to záhul :unamused: sle ted už je to parádni. Hodně se zlepšil a je s ním i sranda... mno jak to hodně píšou prostě první 3 měsíce dají zabrat... :slight_smile: ale neboj první usměv vynahradí vše :grinning:
5. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana jen klidně děs, třeba si pak řeknu, že to tak hrozný není jak jsem si myslela ... ale fakt mám bobky
5. kvě 2014 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy ja si myslim ze to budeme mit trosicku narocnejsi s klukama ale nejak to dame a vydrzime, oni nam to vynahradi :slight_smile: a neboj, bobky mam taky :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 12:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro tak mě není vůbec nic snad jen sem tam to píchíní v podbříšku
5. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick tak se hlavně držte, ať je ti dobře a třeba tě ještě pustí domů. Škoda, že se neznáme, vytáhla bych tě aspoň do atria na lavičku a na kafe:slight_smile:) Teda valím se vždycky do toho prvního patra jak funící balón:slight_smile: :grinning: pokoje jsou na rizikovém po 3?
5. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana ahojky a jak jsi to na začátku zvládala? docela se toho bojím, tak nemáš nějaké tipy a triky?:slight_smile:
5. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji ke shlédnutí moc pěkný dokument. Hlavně o dvojčatech :slight_smile:

http://play.iprima.cz/sokujici-dokumenty/zazraky-v-deloze
5. kvě 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,tak sme s Mišulkou od soboty doma,naprosté zlatíčko,což se nedá říct o těch dvoch neřádech,dnes se ze mě málem stala vlčice a sežrala bych mladé,hajzlíci jedni.Hlavně Karolína,za ten měsíc u tchýně se tak nesktečně zkazila,že nestíhám hledět,navíc si dovezla průjem.Michalka je úžasná,buď neustále jí,nebo spí,Filípka si přivezeme zítra,tak začne ten správný kolotoč,ale je vychovaný od sestřiček,baští témeř po třech hodinách a taky toho dost naspí.Te´d využívám toho,že obě cácorky spí,jinak bych se sem ani nedostala.Ale na to že je to první den,kdy sem z děckama sama doma,tak se to dá,uklidila sem,navařila a málem stihla i vraždit,uvidíme jak to půjde s Filípkem :slight_smile: Co se mě týká,neustále si lížu rány,chodím zatahlá pásem,jinak bych se asi po......
Jinak zdravím nově příchozí
5. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vrtulka81 O to jsou kulíšci krásný:slight_smile: Tak to doma hezky zvladni ať deticky moc nezlobi!
5. kvě 2014 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tady vás je tolik nových..mazec :slight_smile:

Můj Mireček je nemocnej :unamused: Dnes u nás byla mudra a musí dostat atb :frowning2: Prej raději než by měl pak zápal plic. Jen doufám,že nebude nemocný i Tomášek.

Teď jsem tu měla pěkné stereo :grinning: :sweat_smile:
5. kvě 2014 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jsou to náááádherné dětičky :dizzy_face: Přeju pevné nervy. Mně stačí stereo a do toho Janička a taky mi občas nervy tečou.. :sweat_smile: A co vůbec malej? Jak se vyřešilo to kakání?
5. kvě 2014 v 16:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem jj, vcera sem se divala :slight_smile:
5. kvě 2014 v 16:34  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Nádherní broučci :slight_smile: .
Mě čeká zítra poslední návštěva mé gynekoložky a pak jdu do rizikové poradny v nemocnici kde se dozvím co a jak a zda to určo musí být císařský řez.
5. kvě 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Máš krásný děti. Vydrž, Filípek bude u ségry a maminky spokojenej. Jak to kojení? Půjde to?
5. kvě 2014 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm Pokoje jsou po 2 a docela hezké, myslím, že třeba zrovna tady nadstandard je zbytečný... Trochu nás tu štvou doktoři, kteří nejsou štonc se moc dohodnout na nějakém léčebném postupu a ani neřeknou moc informací, všechno aby z nich člověk páčil. A když už se něco dozvíš, druhý den řeknou zase všechno jinak... Tento týden už chodím na předoperační vyšetření, tak se aspoň něco děje.
5. kvě 2014 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To jsou mazlíci :slight_smile: Neboj zbytek zkrotíš, měsíc u tchýně snad nezanechá trvalé následky :D

@sacvi Přeju Mirečkovi brzké uzdravení. A máš je pohromadě nebo odděleně?
5. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty jsou krásnýýý a hezky dopečený:slight_smile:) pomáhá teda ten pás? že bych se už pomalu po nějakém koukala:slight_smile: držím palce, ať to hezky zvládáte :slight_smile:
5. kvě 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Díky. Snad atb rychle zaberou a bude mu líp. Hrozně kašle :frowning2:
Každý má svou postýlku s monitorem. Teď je držím od sebe co nejvíc,aby to nechytl i Tomík
5. kvě 2014 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick tak to jsi mě docela uklidnila, kdybych si tam musela jet lehnout, radši bych taky pokoje v menším obsazení. No uvidíme, kde nakonec skončím:slight_smile:) A ty máš plánovaný císař?
5. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm ahojda mno moc ráda bych ti poradila ale nemám. Jen at si tatka vezme na první 3 měsíce dovču jako můj :wink:... Myslím si že pidisek poradí víc ta je s nimi sama, já bych to bez tatky nezvládla... :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm pomaha dost,akorat prvni nasaseni neni zrovna prijemne,le po druhe je to fakt znát.Rozhodne jej nedavej dokud nebudes trochu lip chodit,tlaci na jizvu ( samo pokud budes po cisari) jinak po klasickem se ti rychleji zavine deloha.Ja ho nosim kazdy den a vidim pokrok,navic fim vic to bricho splaskne,tim min vsechno boli.Mam od hartmanu,musi se nasazovat v leze,takze i velikost brat podle toho.
@savci Mirenkovi drzim palce.S tim kakanim je to uplne jinak,ja si myslela ze ten vyvod udelali dr,ale to příroda.Misto klasicke prdelky ( analni otvor),ma dirku o kousek vis nez prdelka byva a z toho ukonceneho streva ma jakoby další udelane bokem a tim sam kaka,akorqt se to musi denne dvakrat prostouchnout,aby se to nezavrelo.Takze jak trochu pribere,udelaji mu prdelku a otahnou strivko.Otazkq je,jak je na tom se sveracem,pokue není,tak s tim bude boj.
5. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem dneska byla s dvojčátkama na srdíčka a ejhle jednomu krásně bylo srdíčko a u druhého nebylo nic nalezeno bylo celkem schované, doktor mi řekl že se uvidí příští tyden to by mělo jít snad vidět taky pookud ne tak zustane jenom asi jedno :frowning2: .Máte stímto někdo nějakou zkušenost???díky
6. kvě 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 Přeji aby to bylo v pohodě. Já už si to moc nepamatuju,ale myslím že srdicka byly vidět až o nějaký týden později, tak to třeba ještě nic neznamená a druhé se ještě ukáže :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 A podle čeho jsi objednávala velikost? Nějak si nedokážu představit co mi tam zbude za cm a ten velkej mi přišel snad málo :slight_smile:
6. kvě 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 Jsem byla na prvním ult až v 9tt, když jsem se objednávala tak mi to právě zdůvodňovala tím, aby bylo vše dobře vidět. tak držím, palce, ať je to za týden v pohodě :slight_smile:
6. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji trochu jste mě uklidnili ale už bych teda chtěla mít další uterý za se bou abych věděla víc než to co vím dneska. :frowning2:
6. kvě 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 ještě je čas, pokud jsi 6+něco, tak vydrž, my měli srdíčka až 8tt, takže 7+něco. Ale jinak se to prostě stává taky, syndrom mizejícího dvojčete, že to jedno vzdá :zipper_mouth: ale vydrž, nic jinýho nejde udělat
6. kvě 2014 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana tatínek tu s námi bude, zatím naplánoval cca 3 týdny...tak se nemusím bát jo?:slight_smile:) ty kojíš?
6. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no joooo, ale jakou velikost koukat? před slehnutím nebo po?:slight_smile:) já budu po císaři a to se v tom i spí? nebo ho máš jen přes den?
6. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek