• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ajulka11
mě potvrdili srdeční akci u obou zhruba 6+3tt, ale může to opravdu jednomu trvat jen trochu déle, držim palce, ať jsou oba dva O.K.
6. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy akorát ja jsem si celkově zvykla na myšlenku že budou dvě a ted nic bylo mi stoho smutno ale podle toho co tu píšete se budu modlit at je uterý a doktor mi potvrdí i druhé srdíčko byla bych strašně ráda, tak jsem teprve v 6+3 tak uvidíme.
6. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 tak to jedno bylo vidět pěkně a to druhé bylo trošku schované tak uvidíme v uterý,ale děkuji.
6. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm Tak to je ok že tam s váma bude... kojila jsem a kojila bych malého furt, ale vzdala jsem to, obden měl vyrážku, furt byl na něco alergický :cry: a trpěl, měl svědivou vyrážku po celém těle :frowning2: mno děs nespal a jenom plakal. A malá se přikrmovala asi po ukončení 6 neděli páč byla líná tahat. ted jsme na sunárku a pohodička oba vytlemení :grinning:
7. kvě 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana jestli nechceš neodpovídej, ale prosím tě, když jste teda na UM, jak je to finančně? Na kolik to vyjde u těch dvojčátek malých?
7. kvě 2014 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já se chtěla zeptat, v 17 týdnu jsem byla na samostatném určeňi pohlaví paní doktorka řikala ,že na levo je chlapeček a na pravo holčička,když jsem byla u pana doktora na poradně,tak říkal 100 procentí chlapeček na pravo a na levo nešlo moc vidět ale říkal ,že to vypadá spíše na holčičku,můžou se dvojvaječné dvojčata prohodit ??
7. kvě 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 ahoj já je mám pořád stejně, myslím že to asi ani nejde,aby se prohodili. To si asi někdo z doktorů spletl strany, jak na ně koukal obráceně :grinning: .
7. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak pravě,že asi ne ,teď pravě přemýslím ,jestli to nejsou dva kluci
7. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy ahoj my jsme taky na UM mame nutrilon Ha a Nutrilon 1 a kazdej ma tu plechovku cca na 8-10 dni tj za mesic 3x900 plus minus počítám proste 3t měsíčně :frowning2:
7. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z dnešní kontroly jsem KO. Zase jsem byla u jinýho doktora, za chvilku bude znát moji pipku celá nemocnice. Nicméně došlo za 3týdny k velkýmu zkrácení čípku. Chtěli mě nechat ležet, ale nakoec mě pustil na klidový režim dom s magnesiem a v pátek na kontrolu - zase jiný doktor, a pokud to nebude lepší tak už ležet určitě.
Vrtulko ty jsi to tak měla? Co zabralo??
Chjooo, akorát z toho ležení mě hrábne.
7. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem a kdy mas termin?
7. kvě 2014 ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 až 14.6. jsem ve 32tt. takže ještě musí vydržet
7. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem..než to tady všechno dočtu a pogratuluji ostatním...tak se musím pochlubit , že mě konečně pustili domů. Radímek a Emička se mají k světu a odcházeli jsme s mírami 47 cm a oba stejně 2800g.
7. kvě 2014 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lanitana Moc blahopřeji, jsou to krásné a spokojené miminka :slight_smile:
7. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 tak to by až tak nevadilo né? Doma by bylo vyrovnáno :grinning: .Uvidíš ještě na další kontrole, mě na to paní doktorka koukala vícekrát. Je pravda,že ty kluci jsou na tom ultrazvuku takový jasnější, mě moje gynekoložka potvrdila kluka a u druhého si nebyla jistá, ale pak se ukázala i holčička.
7. kvě 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana gratuluji a preji hodne zdravicka, miminka jsou nadherne :slight_smile:
7. kvě 2014 v 15:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
novopečeným maminkám moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka, je to zázrak :dizzy_face: Ostatním držím moc palce, ať to dotáhnete do zdárného konce pěkně v pohodičce, bez stresů.
Já už sem pomalu nepatřím, takže se jdu tak trochu i rozloučit. Bohužel se u nás ta hrůza potvrdila, takže jednomu z miminek budou přerušovat pupečník, na výkon jdu nějak kolem 28tt, přesný termín ještě nemám. Věřím tomu, že se nakonec budeme radovat alespoň z jedné holčičky, tak nám držte palce :wink:
7. kvě 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj, drzim palce. Nekdy se s nami zivot nemazli :( urcite druhe miminko donosis a budete si ho uzivat.

@lanitana prckove vypadaji velmi spokojene. Tak at se vam dari.

Holky, nevim cim to je, ale dneska jsem uplne mimo, kluci v brisku cely den porad toci, mam vyssi tlak, jsem cela otekla..sotva si dojdu na zachod. Takovyhle stav mam vzdy jednou do tydne a vetsinou pri hnusnem pocasi.
7. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi to je mi hrozně líto, tak se držte a holčička ať dělá jen radost
A rozhodně pryč nemusíš, je to jen na tobě
7. kvě 2014 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi
to je škoda :( . Moc jsem ti přála, aby se vše vyvrátilo, ale alespoň že jedna je v pořádku.... A koukám, že máš už tříletýho klučíka, to je super...
7. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi jsi statečná ...držíme všechny nase palecky....a zůstaň jestli chces budeme radi ....
7. kvě 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jste zlatíčka :slight_smile: Já sem nakukuju, když je čas a sleduju Vás :wink: Akorát jsem chtěla dát vědět, ať víte jak to s náma je.
7. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak po dlouhé době zase můžu koníkovat, včera nás totiž po 17 dnech pustili domů. Nějak se nám to tady protáhlo, Natálka totiž byla nezralejší, než se předpokládalo, tak se musela ještě pár dnů se sondičkou dopéct v inkubátoru. Opožděně tedy všem děkuju za gratulace a i já moc moc gratuluju všem maminkám a novým přírůstkům, a že jich je :wink: . Přidávám fotku našich holek, jsou moc šikovné a dělají nám jen samou radost, pěkně baští a přibírají....ze mě se stala asi chobotnice :grinning: , kojím je v tandemu a pěkně nám to jde (navíc ta úspora času :sunglasses: . Všem maminkám, které jsou stále v očekávání přejeme pohodové donošení a hlavně porod bez komplikací :wink:
7. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lussi to je mi hrozně moc líto :frowning2:, druhá holčička vám jistě bude dělat jen samou radost. A ty se havně drž! Hodně štěstí!
7. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania holcicky jsou krasne,preji hodne zdravicka, at krasne rostou a delaji Ti radost :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 21:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Díky kočko :wink: A moc gratuluji, holčičky jsou úžasné!!! :dizzy_face:
7. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím se pochlubit s těma svýma miláčkama :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@nikina88 jsou rozkosni, zlaticka :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 22:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak ne nebylo :slight_smile: i když už si nedovedu představit ,že bychom měly dva kluky:slight_smile: začala jsem nakupovat a kupovala jsem právě i růžové oblečky atd. Ale tak to by se třeba prodalo ,hlavně aťnjsou oba mimča v pohodě,příští týden jdu na echo ,tak se zeptám :slight_smile:
8. kvě 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 kolem 20tt se můžou stěhovat úplně v pohodě, moje se tam vrtěly jak čamrdy ještě ve třetím trimestru - spolubydlící z rizikového se prohodily dokonce horní dvě z trojčat někdy před 30tt.
8. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek