• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj @kocjam,

teda ty sis taky pořádně užila :confounded: Ale zrovna ráno jsem koukala na tvé albíčko s dvojčátkama a kluci jsou vážně krásní :dizzy_face: Úplně se těším až budu takhle koukat na fotky svých miminek :dizzy_face:
6. lis 2013 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi proto chci ten na plínu pry tolik neblbnou....
6. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kocjam mas krásný chlapecky :slight_smile: je to úžasný, uz ted mi tam dělají hezkej mejdan občas, tak doufám, ze vydržím aspon tak dlouho jako ty :wink:
6. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a nečetlas náhodou někde jestli se dají používat i na látkový plíny?
6. lis 2013 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi to nevím.... :frowning2:
6. lis 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi @pidisek UT mame dobry,teď cekam na zavolani ohlesne krve,do semi hudu jak na trni.Slibili nam parecek,tqk se tesim na potvrzeni be 20 tt :grinning: Úplně sem byla rada,kdyz řekla,ze spodni vypadá na holčičku.
Nad tema postylkamq sem taky přemýšlela,ale pak mě trklo,ze ten monitor neveme obě,ikdyby jedno prestalo dychat,monitor nebudw hlasit nic,bude odezva od toho druhého.Takže pujdou každé zvlášť a pěkně svůj monitor.Nam taky pistel a malá spala,chtelo to nové baterky a byl klid,jinak to blbnulo.
Bolí mě hlava jako prase,nejak nemusim to litani po Brně a obchodech,Karolina řve co sme se vratili,coz me vubec nepomáhá.Ach jo
6. lis 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě sem zapomněla,v pondeli nam.dr nameril neco přes 5 cm a v Prenatalu přes sedm,tak posunuli i termin porodu,ted mam na 13.5.,tak uvidim co řeknou příště.Chlapecek ma okorat větší to projasneni šíje,lale ze je.to.donry,je.to pořád v normě,holčička se podoba fotce z UT ve 20 tt,tak asi budou podobné,chlapeček je jqk pinokio,nejaky splasklejsi pupek,takový chrtecek , tak se snad sformuje :slight_smile:
6. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci podařilo se ti pak přihlásit do prenatalu na ty výsledkz? Mě to ještě nejde,asi nejsou v systému,možná to tam dají pozděj,oni ti volali ty výsledky z krve? Mají mě volat do sedmé večer,tka sem našponovaná jak struna
Prosím tě,ještě jeden dotaz,nevíš kde je nějaký větší obchod v Brně s kočárkama?Vím jen o tom na kraji Brna,nevzpomenu si te´d na tu ulici,kousek od Makra,směr centrum,hned vedle benziny
6. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 a bylas taky u Valšína? Super, páreček :dizzy_face:
Mně řval i s novýma baterkama :angry: Takže jsem stejně u malé pořád seděla..

Mně volali až druhej den kolem 15h. I mně říkali,že výsledky krve budou až druhý den. Přihlásit mně vůbec nešlo. 2x jsem tam volala a nakonec zjistila,že mi sestra napsala špatný heslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak už mi to šlo :slight_smile:

Jo o tom obchodu vím,ale nebyla jsem tam. Byla jsem v obchodě u Husovickýho tunelu (nevím esi znáš?). Tam měli kočárků hodně a nakonec jsem si stejně jela pro kočár do Hodonína :grinning:
6. lis 2013 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak právě volali ,spadl me balvan ze srdce,i podle krve sou ok.Ptala aem se na tu plodovku,jestli jit,když proběhne i druhy UT g pohodě,doktorka říkala ze je to zbytečné a co bych stejně delala kdyby se nahodou neco zjistilo.... Popravdě nevim,to uz asi nic.Na krypli pukdu,ale v potaz je brat nebudu.Mela sem nejakou doktorku,jmeno sem zapomněla,ale mimca ji potrapili,horni chlapeček ji pořád utikal a nechtel se fotit,nemohla ho chvilkama vubec najit :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 bezva zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo sem strašně ráda,hlavně když vidím se okolí nedaří miminko nebo mají problémy :frowning2:
@savci já mám výsledky už tam,akorát mě řekla paní ppři odběru že pokud budou miminka stejná,mám zadat jen kod,pokud budou jiná,zadat ještě písmenko,nakonec sou stejně velké,ale písmenko to stejně chtělo,takže sem si to konečně stahla.Ono tam stejně není nic jiného než ve zprávě co mě dali domů.
První co sem udělala,sedla na net a začala čučet zase na kočárky,te´d už budu moct řešit i barvu,sice ještě v uvozovkách,kdyby se sekli,ale aspoń něčeho se chytnu.Manžel hned využil toho že budeme mít nejspíš páreček,že každému řekne něco jiného,ale neřekne,že čekáme dvojčata :grinning: To budou zase drby po dědině :grinning: On je děsný humorista,stačí že řekl v práci,že se nám nedaří a chodíme na umělé,on je picnutý asi :slight_smile: Aspoň je sranda
6. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už ste přemýšleli o porodu,myslím,že ikdž je brzo,beztak nás to každou napadlo,chtěla bych zjistit jak je to s porodem koncem pánevním,pokud by se neotočili obě,tak chci vědět nějaké info
6. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja jdu císaře, dr radí neriskovat - jedno se mnohdy narodí a druhé musí sekci... A je to stres pro všechny....jinak pokud nejsou obě hlavičkou, je automatický císař ....
6. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocjam jo ten pokrok je šílený,taky sem hleděla kdyz sem rodila dceru po jedenacti letech,u syna mě uz teda muj gynekolok primo v jeho ordinaci UT asi trikrat za celé tehu,žádný odběr plodovky,nebo vyšetření jako teď.Vzdycky sej koukl a ahoj.U dcery uz o hylo jiné Ut každý měsíc,ke konci natáčení monitoru snad třikrát,navsteva prenatalu,test na cukrovku.....Hlavně v porodnici se to zmenilo,předtím sme na sebe viděli,leželi sme oddělené jen plentou a bylo to teda psycho,ja bolesti a pani vedle uz rodila... No děs,staré pokoje,decka se umyvali pod tekouci vodou.Jedine fo mě přišlo správné,tak ze navstevy se shromažďovali v jedne mistnostia nne na pokoji kde sme leželi.Ja sem byla dvě hoiny po porodu a navalilo se tam snad deset lidi,Potřebovala sem klid a odpočívat,ale toto mě dostalo a kojit v takovem randale,no děs.
A jak si rodila dvojčata,šli cisarem nebo normálně?
7. lis 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja byfh právě chtěla rodit přirozeně,pokud to pujde a budou otocene,driv se to hoji a mohla bych hned fungovat,samo kdyz to nepůjde,tak císař.Uvidime,myslim si ze budu ke konci rada kdyz je vytáhnou treba nosní dirkou :grinning:
7. lis 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ahoj já jsem rodila přirozenou cestou. Od samého počátku jsem věděla , že císařák nechci.Vojtíšek,ten co se narodil jako druhý se pořád točil.Když jsem byla v 30 týdnu tak se zas otočil a byl konečně hlavičkou dolů.Doktor říkal,že by už se zpět neměl otočit.Když jsem šla na ut v 32 týdnu tak byl zase dupkou dolů.Tak se nakonec i narodil.Porod jsem měla dobrý,byl rychlý a rodila mě p.doktorka mladoučká.Byly to její první dvojčátka,co se rodila spontálně. Taky tam bylo víc sestřiček byly zvědavé.Též byly u takového porodu poprvé.Můj přítel byl u porodu,ale než dojel tak jsem už rodila druhého bobka .Přišel v situaci , kdy mi trčela nožička.Tak má zážitky na celý život.Chvilku to trvalo než našli druhou nožku.
Mám krásné vzpomínky... Mám dětem ,co vyprávět .....
7. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocjam aha,takže koncem panevnim,nebo spíš nohama to neni takovy problém? A co hlava a ramena,nebo to uz postelovala dr ? :slight_smile: Ja si rikala,kdyz budou menší,tak by to nemusel byt zase takovy problem,jak rodit dítě pres tri kila.Chci taky přirozeně rodit
7. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem už byla zkušená rodička.Je pravda,že menší děti se rodí líp.Jak jsem odrodila Kubíčka tak mi najednou došly síly a já jim říkala,že už nemůžu ,že nemám sílu na to druhé.Všichni mě tam utěšovali a hladily povzbuzovali.Pak se konečně objevil přítel a já najednou zas měla plno síly.Tělo potřebovalo asi pár minutek na načerpání nových sil. Bobánci měli včera 4 měsíce,stále je kojím.Jen na večer přikrmují sunarem.Jsou to moje sluníčka,jsou hodní roztomilý.I když je to někdy záhul . Jsem štastná , že je mám.
7. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja pry kvůli veku a po ivf....a hlavne mam oční vadu a to pry by mělo jít císařem i kdyby bylo jedno...
7. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocjam taky uz mam dvě odvozené,proto bych radsi přirozeně,no uvidim.Hlavne mam spis hruzu jak to budu zvládat,dcera k vuli atopickemu ekzemu nespavala az do tohoto ledna,tak snad je nepotka to same a pujde jam i spinkani,halvne aby dcera spla celou onoc az se narodi,stávat jeste k ni,tak me odvezou .@pidisek ja rodit poprve a dvojky,tqky beru císaře,nemysli si,my uz ty cesty mame přiřazené,tak doufam ze to pukde i rychle,jako rodit přirozeně poprvé je ve většině pripadu na dlouho a sili na druhé dítě bych po prvnim porodu neměla,ikdyz sem byla vyflusla i u dcery,ale co hych chtěla po jedenacti letech,ted pujdou ani ne po třech,tak snad pujdou hlavou na netopyra a rychle :grinning:
7. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOlky cvičíte nějaké těhu cviky,nikdy sme to necvičila,ale asi tentokrát začnu,nebo mě bolí záda a pozděj asi na ně zdechnu :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja zatím ne ale asi koupím DVD pila ted....
7. lis 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pilates :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já taky četla už kdo a jak rodí :grinning: A právě četla,že hodně holky rodí přirozeně první mimi hlavičkou a druhé KP. To bych taky chtěla. Teda nejlépe obě hlavičkou :grinning: Malá se sice rodila s ručkou u hlavy,ale zvládly sme to a chtěla bych zase rodit přirozeně. Taky kvůli tomu,že je člověk dřív fit a může se dříve o miminka starat. Nedovedu si představit ležet 2dny na JIP a miminka vídat jen na kojení :frowning2:

@kocjam a jak zvládáš chlapečky? Je to mazec nebo se to dá? :grinning: Spinkají spolu nebo zvlášť a máš pro ně monitory dechu? Ehm..pár otázek :sweat_smile:

Mám doma balon a cvičím si sama na něm. S malou jsem na těhu cvičení chodila a teď asi ne. Hlavně je blbý to dojíždění někam do města. Kór v zimě, všechno namrzlé.. :confounded:
7. lis 2013 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no ja si rikala neco z.netu,zapnout video a cvičit,je teda fakt,že by to bylo asi lepší s instruktorem
7. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já myslím,že na netu se taky najdou dobrý videa :slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapečky zvládám dobře.Kojím je podle jejich potřeby.Občas se budí společně a občas každý zvlášt.Vše má svoje pro a proti.Když se vzbudí zároven,sice mi to ušetří čas,ale zas si s nimi tak nevyhraju jako když se mazlinkuji s jedním a ten druhý spinká.Každý má svojí postýlku,občas je dávám k sobě,ted už se vnímají a smějí se na sebe.Monitory dechu nemám,nikdy jsem je neměla... :unamused:
7. lis 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se ty moje mimina naučily morzeovku,zatim jim teda de tečka,dlouho nic a tecka,čárka prijde asi později :slight_smile:
7. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 cooooo????
8. lis 2013 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek