• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy V pohodě... bála jsem se toho víc, ale dá se to utáhnout já kupuji Beba Comfort v obchodě stojí 289Kc a na internetu jsem si sehnala za 224Kc a koukala jsem na Sunar ten se dá sehnat na internetu za 185 Kc a krabice mi výdrží tak 4 dny což máš na měsíc 8 krabic zatím... nejhorší pro mně bylo vychytat kolik kdo papá abych to zbytečně nevylévala po jakách intervalech páč jsem kojila pa 2 hodinách max 3 takže jsem hodně sunárku ze začatku vylila. víš co mě víc štvou ty pleny. :grinning: ještě měsíc a 4 dny a začínáme s příkrmama :grinning: už se těším na ty ksichtíky aý jím něco nebude chutnat :grinning:
@lanitana
@dobrmania
@nikina88 Holky všechny jsou úžasné fakt krása, nemít doma dva krásné bobánky tak vím je závidím :wink: Všem držím pěsti at ty první měsíce zvládnete bez psych. uhony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se zase začínám těšit :sunglasses:
8. kvě 2014 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi držím ti pěsti at vše dopadne v pořádku :unamused: je mi to líto bud silná....
8. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Myslíme na tebe a držíme pěsti!
8. kvě 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem
@gapm holky ja sem ho neobjednavala,vletela sem treti den po cisari do nemocnicni lékárny a vzala podle rozmeru pasu,ktere sem mela priblizne pred tehu,tak me to rekla i rehabilitační kdyz me prohlizela bricho,ze mam koupit vel jedna.Co se chystate na obilnak rodit,maji je v lekarne skladem,vsechny velikosti.
Nosi se max 5 hodin v kuse,na prochazky,pri jakekoliv námaze,uklizeni,zvedani děti....nespi a s nim,to me rehabilitacni zrovna zdůraznila.

@ajulka11 pockej ještě,pokud cekas dvojvajky,jedno muze byt pozdej oplodnene a srdicko zatim klidne bez akce.Me se teda stala ta druha varianta u dcery,v 5 tt byly dva gestacni vacky,v 8tt uz jeden.
8. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem no ja mela trochu zkrácený cipek a otevrena na prst,ale to sem mela uz od 25tt,davali kapackou neco silneho na rezehnani a stridali z magnezkem.Tvrdlo me teda silene bricho a mali tlacili dost nq spodek,tak meli obavu abych nezačala rodit.Ale vzhledem k tomu ze budes teprve 32 tt,hospitl bych se nebránila,ba naopak
8. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlaticka po obědě :grinning:
8. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@vrtulka81 krasa :slight_smile: a co malej, je sikulka?
8. kvě 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, všem maminkám gratuluji k nádherným miminkám a že nás je. Ten duben byl opravdu plodný. :wink:
Jak vůbec vypadá stav tabulky...
Vítám nově příchozí...a přeji všem aby to dotáhli do zdárného konce. Nebojte deset dní po porodu si na nic z toho co bylo nepříjemné ani nevzpomenete a budete myslet jenom na svoje miláčky. Jsem ráda, že existují tyto diskuze. Hodně mi pomohli a věděla jsem, že v ničem nejsem sama. :wink:

@lussi z celého srdíčka držím pěsti...ať to dobře dopadne...jsi moc statečná

@pidisek taky nekojím, jenom odsávám a mám strašně málo mlíčka a dávám tu samou značku jako ty. Chtěla jsem se tě zeptat, zda tvůj malý taky tak trpí prdíkama, jak ten můj. Ach jo..jinak jsou to andílci, jenom todle je hrůza. Vím, že na to kluci trpí vic, ale i tak nevím, zda to nebude z toho mléka.
8. kvě 2014 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 jsou kouzelni, uz jste doma? jak to zvladas?
8. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanitana ja koupila antikolikove lahvičky a pohoda - kdyz uz boli brisko, tak spíš malou ...
8. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 chceš mi tím říct že se mi ten váček co nešel moc vidět může stratit jako syndrom mizejícího miminka?? tys to zažila jaký jsi ztoho měla pocit?? ja se furt modlím aby se mi ten druhý váček objevil pěkně i se srdíčkem. a ted co se ti narodilo?? měla jsi vše v pořádku?
8. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 jo mela sem to pri dceři,prva sem se smirovala s dvojkama,ale nijak sem to neresila,v 8tt sem byla na utz jestli sou videt srdicka a poste tam bylo jedno,tohle se pry stava často,dokonce sem se docetla ze dost tehotwnstvi v rannem stadiu zacina jako dvojceci.Jeden den sem zacala malinko krvacet a vacek byl pryč.Ale jak rikam,nijak sem to neresila,miminko tam bylo a to pro me bylo hlavní.Jo resit sem to zacala kdyz sme s manzelem dělali dalsiho potomka a rekli nam ze sou tam dvě,to uz bylo na mrtvici.Vsechno probehlo v poradku,,az na Filipkovu vadu,ktera se odstrani operativně.Jinak sou prckove v pořádku.
@pholikov s dvojkama to zvladam zatim v pohodě,bud ji nebo spi,obcas se dozaduji náruče,ale jinak sou zlati,i v noci.Vic mam starosti s Kajkou,strasne zarlý.

@pidisek Filipek je zlatý,de videt ze ho sestricky v nemocnici naucili,nebo je proste pohodar.Uz zvlada i kojeni,konecne na to přišel :slight_smile:
9. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty lahvičky mám taky...v noci to bylo tak šílené, že jsem dneska vyměnila mléko. Tak jsem zvědavá co bude dnes.

Jinak krásný den všem. Tak a mažu krmit. :wink:
9. kvě 2014 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak já jsem zatím nekrvácela a odedneška jsem začala i olézat tak furt doufam že bude vše dobré a v uterý mi řekne dobrou zprávu,jinak gratuluji k dvojčátkům jsou pěkné.
9. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana kde na netu nakupuješ? My máme zatím um HIPP,ale přejdeme na něco jiného,malému to nedělá dobře,sice i kojím,ale nestačí jim to,není toho mléka dost.Taky musím vychytat kolik toho kdo vypije,zbytečně se tím plýtvá.Dívala sem se na ceny v DM a teda nic moc,mléka mají docela drahé.Jak si na tom s plenkama,to je taky fičák :slight_smile:
@ajulka11 tak to by mohlo být v pohodě,určitě budou činné obě ,držím palce :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi držím moc palce a druhé holčičce hodně štěstíčka ,ať to zvládne a donosí se.Bohužel tento scénář sem viděla v nemocnici dost často,zvládnete to,uvidíš :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 děkuji a v uterý napíšu jak jsem dopadla ale pořád doufám že snad dobře :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaromírek a Magdalenka se narodily 4.5.2014 přirozeně, Jaromírek 50 cm, 4:10, Magdalenka 49 cm, 4:15, oba 2 860 g. Všichni v pořádku... :slight_smile: Následný pobyt v porodnici byl hrozný, to bych nevymyslela... :frowning2: Už jsme doma a budem se vzpamatovávat....
9. kvě 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margaritavnk gratuluji, krasna vaha, a krasny datum,taky sem se narodila 4.5 :slight_smile:
a preji Vam hodne zdravi a radosti
9. kvě 2014 ve 23:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margaritavnk gratulujuuuuu :slight_smile: krasný míry váhy :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk gratuluji , at de vam doma dari.
10. kvě 2014 v 05:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zacina to byt ficak , jsem 29+2, zacala jsem hrozne otekat, sotva dycham, v noci nespim ... Rikam si jeste par tydnu vydrzet, ale bude to mazec.
10. kvě 2014 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk jůůůůůůůůů, další miminka mezi námi...moc gratuluji!!! Porodnici si člověk občas nevybere. Doma je doma. Pak napiš co bylo tak hrozného..i když někdy je lepší hnedka zapomenout. Ale rodit přirozeně byl zážitek na celý život a aspon nato buď hrozně hrdá. :wink:
10. kvě 2014 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov ahoj...co se týče těch otoků...hlavně si kontroluj tlak, aby to nebylo něco jiného. Jinak já jsem za chvilku dva týdny po porodu a oteklé nohy mám pořád a voda se pořád drží. Začala jsem otékat v 31 týdnu. Držím pěstičky, ať to zvládneš. Vím, jaké to je nepříjemné a omezující. :wink:
10. kvě 2014 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk MOC VELKA GRATULACE!
Vypadáto, že jsem na řadě já s Blanic....ta se nějak neozývá :wink:. Já jsem dnes 36+0 tt,tak ještě ty dva týdny a můžou ven :slight_smile:. Je to tedy mazec, moc nespim, funim, zadržuju vodu, přibírám ukrutným tempem :fearful:
S předchozími těhu se to nedá srovnat to jsem byla úplně fit.
10. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte některá někde ten odkaz na TABULKU? Prosím
10. kvě 2014 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak jsem ráda, že na tom nejsem takhle sama:slight_smile: já sice spím, ale lítám tak 6x za noc, funím, valím se a všechno mě za chvíli bolí...jinak to ale prý vypadá všechno utemovaný a snad ještě vydržíme:slight_smile: já jsem na řadě pak za tebou a blanick. Teda jestli ta je ještě 3v1, když nepíše:slight_smile: brní tě ruce?
10. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tady jsem to koupila http://www.lekarnazdravi.cz/deti-a-maminky/kojenecka-mleka-a-kase/nestle-beba-comfort-1-600g.html...
Ale hledám to přes heureku... mno to jsem měla přesně ze začatku já... hrozně mleka jsem vyplétvala páč jsem nevěděla kolik kdo vypije a dělala jsem to podle krabice kde je psáno že ve 3 měsící ma vypít 180 ml :slight_smile:
10. kvě 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek