• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@margaritavnk můžu tě otravovat otázkou na pediatra v Líšni? Koho máte a jestli jsi volala předem a berou a tak? Děkuju, i za tabulku
10. kvě 2014 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gapm ruce mě občas trochu brní,ale né moc.Na ten záchod chodím pořád také min.6x za noc. Hodně mě to bolí dole jak se to tam připravuje :frowning2: .No jo ten konec musíme holt nějak přežít, zas je super,že tam ty potvůrky takhle pěkně vydržely.Já jdu do nemocnice ve středu a tam by mě měl pan doktor říct jak to vlastně bude.Miminka mám hlavičkama dolů,ale před 6 lety jsem rodila císařským řezem tak nevím.....asi to bude císař.
10. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana diky, tlak kontroluji, zda se byt ok. Jen mi natekaji cele nohy...vim, musim to zvladnout.
10. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vy co už máte dvojčátka a krmíte UM jakou značku a druh používáte? zvolili jste si ho sami nebo na radu/pokyn dr?
11. kvě 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruljana tak prckové sou zatím na 60 ml,Filda večer ztahl 90tku,ale za hodinu byl šílený randál,sou nenažraní,poád se cpou a pak je bolí bříška,ale převážně ž kojím,ale to sou zase pořá hore a dožadují se nášupu.Zajíma vé je,že Filípkovi stačí ode mě a vydrží i dvě někdy tři hpdiny,Miška ta za tu dubu jí ještě
3x,kdyby to šlo vidět aspoň na váze.
a už ste byli na prochajdě? Po jaké době od propuštění z nemocnice? Nás nechce pustit až přelezou tři kila.V úterý deme do první poradny na vážení,tak doufám že budou mít i víc.když se tak cpou :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 ahoj ..no my jsme měli v porodnici Beba discharge (nevím, jak se to přesně píše) a pak nám doporučili Bebu comfort...ale hrůza, malého trápila kolika. Tak zkoušíme Nutrilon anticolic, ale ten mu vůbec nechutná. A koupili jsme na zkoušku ještě levnější Babylove z DM. A zatím je to o.k. Jinak jsme na dávce 90 ml, občas 60 ml. Děti rostou a jsou spokojené. Škoda, že mám tak málo mlíka. Odstříkávám už 14 dní co tři hodiny a mám za den jenom 70 ml a to z obou prsou. Ach jo. :frowning2:
11. kvě 2014 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 ahoj, na procházku zatím ne. Ve středu půjdeme a to k doktorovi. Doktor se stavil dva dni po příchodu z porodnice, děti prohlédl a říkal, že radši pár dní vydržet doma, až trošku zesílí. S tím jídlem je to zajímavé, viď. Hotová alchymie..co dát, kdy dát a kolik dát :grinning:
11. kvě 2014 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 já byla s dětma hned první den venku co jsme přišli z porodnice, resp. jsem je měla v kočárku na zahradě, v porodnici nám říkali, že můžem chodit ven hned, jen ne raději do nákupních center
11. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@nikina88 malej ma nutrilon HA malá nutrilon 1, v porodnici meli hipp ale to bych se fakt nedoplatila ... Obojí v pohode a chutná jim to :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek a proč má malej HA a malá jen ten obyč? já začla právě taky Nutrilonem jedničkou, ale není to HA.
11. kvě 2014 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Mno já šla s malejma asi až po 6 dnech ale od začátku jsem je oblékala a dávala k oknu aby si zvykli. Jinak mi nikdo neřekl at s nimi nechodím... mno mi od včerejška už papáme 120 ml a je divné male si říka o dvě lahvičky přes den víc než malá a v noci se budí o jednu lahvičku víc... @pidisek taky jeden z tvých papá víc nebo oba na stejně?
11. kvě 2014 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nikina88 protoze byl menši na hranici donosenosti
11. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ruljana hak kdy oba někdy 120 malej občas jen 90 :slight_smile:
11. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Ja teda necekam dvojcatka ale skoro dvojcatko, deti s rozestupem 15 mesicu. Syn ma 9 mesicu a jsem ve 3.mesici tehu. Resim sourozenecky kocarek. Ma prosim nektera z vas zkusenost s mountain buggy duo? Dekuji
11. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@paracka ahoj, kamarádka bude mít děti 12m od sebe a teď pořídila Baby jogger city select
11. kvě 2014 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Tak gratuluji k dalším narozeným dvojčátkům! Já jsem po kontrole. Miminka mají 1650 a 1625 g. Holčička co byla napříč nahoře je teď hlavou dolů a máčka mi na spodek, takže zítra se mám hlásit v nemocnici aby to zkoukli a prý usoudili jestli si mě tam už nechají. Tak mi držte pěstí ať můžu ještě ležet doma.
11. kvě 2014 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ebro držíme pěsti. Doma je doma. Tak pohlad bříško, at moc dolu netlačí. :wink:
11. kvě 2014 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co jste na UM. Dotaz, jak dlouho trvá malým vypít jednu dávku. Holka mi pije 90 ml asi 25 min a kluk 60 taky tak.
11. kvě 2014 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana maly smlaskne 60 i 90ml za chvilku,mala me pije 60ml na dvakrat,ale u prsu vydrzi i cely den,mleka mam celkem dost,ale hlasi se i nekolikrat do hodiny,zacinam byt otrok,tato noc stala za to,vubec sem nespala jen kojila,kdyz dam UM tak me strasne najedou prsa a musim je prilozit,jinak by me mleko strikqlo vsude.Je to na palici s nima,uz zase maly vresti :slight_smile: Jinak sou zlati
12. kvě 2014 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ebro dej vědět jestli si tě tam nechají nebo pustí domů,popravdě sice nemocnice není nic moc,ale zase já sem byla ráda že si mě tam nechali,nahnala sem dva týdny k dobru.Byt doma,tak se prvkové zaručeně narodí daleko dřív.Drž je co nejdýl v bříšku,každý týden navíc je k dobru,když sem viděla maminy s předčasňákama,jak s nima bojují,tak sem ráda za proležené dva týdny v nemocnici a že mě to rozehnali.

@nikina88 my máme Hipp,malá ho měla na příkrm v nemocnici,Filípek prý taky a nakonec z toho vylezl Nutrilon,tak sme dali Hipp,ale přejdeme,malý se po něm nemůže vykadit,i tak má problémy bez mléka,takže přejdeme.Sice dr nám říkala že to nemáme střídat,ale dívat se na něj nebudu jak trpí.Než ho spotřebujeme tak jim dávám i čajík,fenyklový,ten fakt pomáhá.

Holky už bych chtěla aby malého operovali a měl tto za sebou,to každodenní protahování toho "vývodu" je děs,vždycky u toho šíleně vřeští,už když ho jen přebaluju,tak vřeští,pak že nemají takto malincí rozum,co teprve v těch třech měsících až mu to budou dělat :frowning2:
12. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to teda koukám jako blázen, kojení vypadá jako věda a mlíčka jako hotová alchymie :slight_smile:. Držím pěsti ebro, aby Tě hned nezavřeli do nemocnice. .. na druhou stranu, jak rika Vrtulka, efekt to má a já jsem se určitě i díky péči a klidu konečně dostala do 38.tt a zítra kolem poledního budou naše májová koťátka na světě. Holčičky jsou asi malinký, ale určitě to zvládnou.
12. kvě 2014 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanick tady to vzalo rychly spad :slight_smile: drzim palecky at vsechno dobre dopadne a uz se tesim na fotecky, drz se holka :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 14:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanick ahoj, už jsem si říkala, jestli už nejsou na světě. Tak ať to zítra všechno dobře dopadne a malinké se mají k světu. Neboj, já byla taky na deset dní na nedonošeneckém a jsem za to ráda. Aspoň je proklepli ze všech stran a já měla čas se s nimi pořádně sžít. I když ta nemocnice a pobyt v ní je jak se říká na palici. To že jsou malinké, ještě neznamená, že jim bude něco chybět. :wink: Pak dej vědět... :slight_smile:
12. kvě 2014 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lanitana my tu 120 pijeme cca 15 minut :slight_smile:
12. kvě 2014 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
12. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A JEŠTĚ PÁS NA BŘÍŠKO PO PORODU..UŽ MI BYL VELKEJ KDYŽ MI HO POSLALI TAK DÁVÁM DÁL..

http://www.modrykonik.cz/market/porod-sestinedeli/t1c6/poporodni-stahovaci-pas/
12. kvě 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Jsme přihlášení u paní doktorky Barbory Schánilcové u nám. Karla IV, dneska u nás byla a dojem je velmi dobrý... :slight_smile: Zavolat dopředu určitě ano, ale pokud budete z její oblasti jako my, vezme vás automaticky. Vzala ale i synovce ze Šlapanic.
12. kvě 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@margaritavnk super, přesně na ni jsem koukala, tak si tam zavolám, no budeme od července v Líšni, na Sedláčkové
12. kvě 2014 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick Myslíme na tebe a na holčičky se těšíme :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick ahoj, drzim palce. Jsi dobra, zes je donosila tak dlouho.
13. kvě 2014 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek