• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@zunem gratuluji, a preji hodne zdravicka prckum i Tobe, at ste vsichni brzo doma, a sem zvedava co pisnes o cisarskem rezu :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Blahopřeji. Přeji rychlou rekonvalescenci a ať mohou dětičky brzy k mamince. Vybrali jste krásná jména.
14. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Velká gratulace na 33tt mají kluci pěkné váhy :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem
přidávám se ke gratulacím, ať klučíci rostou a jsem zvědavá na bližší informace
14. kvě 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem predbihat se nema ;) gratuluji ke chlapeckum, at se vam dari a jste co nejdrive spolu. Vahy maji pekne.
15. kvě 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 paráda....akorát nejsem počítačově zdatná...a netuším co to IP je???? nemohla by si mi to písnout do e-mailu???? kopicova.michaela@seznam.cz nebo na mobil 728880141 ....děkuji
15. kvě 2014 v 08:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky něčím pochlubím, 27+5
15. kvě 2014 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zunem Gratuluju ke kloučkům a věřím, že to brzy doženou.
Napjatě čekám, co víc nám napíšeš
15. kvě 2014 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zunem gratulujuuuuuuu!!!!!!! Krasný váhy !!!! Můj malej mel ve 37+3 2200 a jeste shodil, takze fakt dobry!!!! Držíme palecky a tesíme se na zprávy!!!!
15. kvě 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy teda mooooc ti to sluší!!!!!!!
15. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tiše zavidim,moc hezké. Mě to melo čekat dnes odpoledne :frowning2: tak to už jedině sama na mobil. Dneska jsem na monitorech zjistila že jsme tu tři dvojcatkovy s termínem 12.7. Asi opravdu urodnej termín :slight_smile: Dnes v noci porodila taky jedny dvojky 38tt a mají ke třem kg. Tak to daly hezky za úplňku. Já dnes budu mít druhou dávku kortikojdu a pak děj se vůle boží...ale doufám že ještě do toho 34 aspoň vydrží a nebudu moc predbihat v tabulce.
15. kvě 2014 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Teda to je něco :slight_smile: tak ti moc gratuluji k detickam:slight_smile: ať jste zdraví a jste brzy doma.
15. kvě 2014 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro drž se drž, já se taky modlím za každý týden ... aspoň do 34 bych ráda vydržela... tak uvidíme ... tfuj tfuj nám všem
15. kvě 2014 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy díky moc,ostatním taky prejii ať vydrží co to půjde
15. kvě 2014 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Obrovská gratulace...ať se kluci mají k světu, hezky papaj, ať můžou co nejdřív k mamince.
15. kvě 2014 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy krásné foto...užívej bříška dokdy se dá. Budeš mít hezkou vzpomínku. :wink:
15. kvě 2014 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti to je tvoje pošta tady na koníkovi :slight_smile: ale můžu ti to poslat na meila
15. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem obr grarulace :slight_smile: kluci mají krásné váhy!!! Tak ať se Vám daří, hodně mlíčka a ať jdete brzo domů
15. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem obr gratulace,chlapečkům přeju brzké dopečení a hodně zdravíčka,tobě ať se rychle zotavíš,já se začala po tom vykuní pořádně hýbat až za týden .

@bejbyy krásná fotečka,já sem se chtěla nechat fotit 30.4. na průlezkách s děckama,sem si říkala že to bude originální,že moc pupkatých mamin není foceno na sklůzavce a ono prd,už sem měla fiklé břicho a prcky na světě :slight_smile: takže nás to čeká i s mimouškama až bude hezky
Holky ti moji miláčci sou jak kyselina,pořád jenom jí,furt je mám na kozách,za chvilku je budu mět jak kapr ocas a růlovat je do podpedy od kolen
15. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ebro držím pěsti ať vydržíte co nejdýl, já byla včera v poradně a prcci jsou stále napříč, mají skoro stejnou váhu 1500gr a otevřená jsem na dva prsty a čípek 16mm, zevnitř již nálevka vytvořena od toho26tt, mám prý štěstí, že jsou napříč, jakmile se otočí hlavičkou tak ten tlak neudržím a jedem rodit, přece jenom 5 těhotenství, nemá smysl ani preventivní hospitalizace, tak uvidíme, chtěla bych taky vydržet co nejdýl........budem si tu všichni držet pěsti navzájem..
15. kvě 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Úžasní broučkové :slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka No mě to taky prý dopomohlo že se ta příčná holčička otočila hlavou dolů. Teď teda nevím co tam předvádí za veletoce ale jedny ozvy mi poslouchají úplně v podbřišku a druhé nad pupikem tak nevím jak se otočily.
15. kvě 2014 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
moc pěkný - já jdu na focení v pondělí, pupek je tak akorát a doufejme, že počásko vyjde a budeme fotit též venku.
15. kvě 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81
super mimina - jak jsou pěkně "vystajlovaný" :slight_smile:

Holky kde vůbec nakupujete pro mimina-dvojčata. Já se pomalu začínám dívat po nějaké výbavičce, e-shopů je požehnaně, něco bych přes ně i koupila, preferenci mám v kamenných obchodech. Zatím mě nejvíc zaujal Next a CA, ale možná by se mi i líbilo něco levnějšího....
15. kvě 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @savci @koksi.....a další mamči co máte doma starší mimča než já,sháním chlupaté ovérálky pro ty moje drobky,nejsou vám už třeba malé ?
15. kvě 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pošli na e-mail prosím....děkuju moc :slight_smile:
jinak prťousci jsou nádherní....a vypadaj veliký, taakhle na foto....jakou mají aktuálně velikost oblečení...navím jestli mám kupovat od vel.50 nebo 56
15. kvě 2014 v 19:35  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, novým dvojčatovým mamkám gratuluju a přeju hodně zdraví všem. Mě čeká zítra poradna a ultrazvuk, tak jsem zvědavá...Začíná mi teda docela tvrdnout břicho, doteď jsem to ani moc neznala - beru teda už dlouho magnesolv, ale stačil mi jeden denně.. Jsem zvědavá, jak na tom bude čípek... Také jsem zvědavá, jak jsou tam kluci poskládání.

Držte se všechny!
15. kvě 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ahoj mam tyhle od Mamas Papas :slight_smile: jestli chces jsou tvoje jeden za 300 jsou fakt kvalita :slight_smile:)))
15. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jak sou velké,maly potrebuje aspon 50tku,pekne se vypapal :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 50 :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek