• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pholikov tak se drzte co nejdele 3 V 1, a drzim palce at je vse v poradku
20. kvě 2014 ve 23:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak po ranni kontrole odteka plodova voda jednomu z prcku. Ceka me rada vysetreni, zatim kontrakce ustoupily. Pry to kluci zvladnou, tak budu verit doktorum. Musime vydrzet aspon do pondeli.

Kluci se za nami derou na svet, hold se jim u maminky nelibi.
21. kvě 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov budu na vás myslet, musí ještě chvilku počkat ... jednovajky neposlušné, přísnost na ně :angry:
21. kvě 2014 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pholikov drzim palecky!!! Urcite to zvládnou !!!
21. kvě 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov držíme všechny pěstičky, co máme doma. Drž se holka.
21. kvě 2014 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov držím pěsti, vydržte co nejdéle :wink:

Já právě dochystala kabelu do porodnice, dnes od 3 hodin nespím,poslíčky jsem měla fakt silné, už jsem málem budila manžela, že pojedem, naštěstí je to teď již lepší ale cítím, že je něco jinak, tak uvidíme během dne.V předchozích těhotenstvích mě vždycky rupla voda, tak jsem poznala, že musím jet..........

Jsem si všimla, že nás je tu hodně s podobným termínem porodu, tak holky držme se co nejdýl ať jsou broučci dopečení :slight_smile:
21. kvě 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Drž se a neboj se ničeho. Hlavně, ať dáte těch 48 hod. Ale neboj, naši kluci je nedali a zvládlo se to. Ležela vedle mě paní co byla ve stejném týdnu jako já, jí stihli tu maceraci provést a jediný rozdíl byl v tom, že naši kluci si o týden dýl poleželi v inkubátoru než zvládli dýchat bez zadýchání.
A nejhorší věta je, že se jim u maminky nelíbí, to jsem si taky říkala :slight_smile: Zapomeň na ni :slight_smile: a taky na to proč už teď :slight_smile:
21. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pholikov držím pěsti, myslím na vás!
21. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak jsi mě trochu uklidnila, já mám v té vel.50 zrovna takové pěkné kousky :slight_smile: .No a s těmi novinami...přesně toho se bojím bo kluci měli odhad též kolem 3500g a jeden měl 4kg a druhý 4,5kg nerada bych si to zopakovala u dvojčátek,ale doufám,že to není možné i když se to občas stane :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Letím do poradny tak dám pak vědět.
21. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak nechápu že ještě funguješ .... ty jooo
21. kvě 2014 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov jen byt v klidu ,tvrdnuti rozezenou,hod si nožky nahoru a relaxuj,mate jeste čas :grinning:
@bejbyy pred prvni hospitalizaci me taky dorazilo behani po dr,meli by to zakazat a doktoři jezdit za trpicima :slight_smile:
21. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak vcera sem oblekala Michalce na spinkani pidi overalek,mela ho jednou a uz ho neoblece :grinning: ale je to snad 42-46, tak dostala brachovu 50 tku,jeste v ni malinko plave.Oni ti stejne o neco klesnou na vaze,takze si ty kousky uzijes.Navif budete krasne dopeceni,tak budete brzo chodit ven,u nás dr pouští 4 dn cca a jinak jak prelezou tri kila,u vas to nebude o moc jine :grinning: Od @ruljana mam dva krásné overalky nq ven,no a co myslíš,je tam hic jako prase :wink:
21. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak koukam ze se nás zase víc stěhuje do nemocnic. Přitom takové krásné počasí venku :slight_smile: tady je na padnutí a to máme i v noci furt otevřený všechny okna. Já se s holcickama zatím držím v kuse. Kontrakce mivam jen večer a občas přes den,ale jinak už jsem teda rozlamana celá tak ani nevím co hlásit na vizite a co je normální. Včera mi svolali oční konzilium protože co tu lezim,tak hůř vidím a mám někdy mzitky a jsem teda Šíleně unavená a dr. mi po vyšetření řekl že si pak mám dojít k očaři, že je to začínající krátkozrakost. :slight_smile: ale tak co,když už tu člověk leží tak ať se něco děje. Ostatním přeji ať vydrží taky co nejdyl.
21. kvě 2014 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za podporu. Jedno mimco je uplne bez vody. Rodit budeme jen, co napichame kortikoidy. Takze nejpozdeji do konce tydne jsou kluci na svete.
21. kvě 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem doma z poradny. Lumpíci neměli moc dobré ozvy - dost jim to lítalo, tak musím ještě navečer do nemocnice na přeměření. Jinak změna nástup na císaře mám už v neděli a v pondělí 26.5 půjdou lumpíci ven, tak to už snad dám :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jooo, to jsou změny, každá má nějaké novinky.

Holky co už víte, že půjdou děti brzo za Vámi, jaké to je vědět, že už brzo budou s Vámi? Jaké máte pocity?

Já dnes byla také v poradně - tlak je v normě, čípek dobrý, ale otoky nic moc, zadržuju prý hodně vody, mám si hlídat, kolik toho vypiju - max. 2l denně, tak si vše píšu. Je to vidět i na váze prý, jak zadržuju vodu -za necelý týden 1,5kg navíc....Nemám ani chodit ven, když je tak teplo, měla bych žízeň. Prý to mám teď ve vlastních rukou, jak budu dodržovat doporučení, aby kluci ještě chvíli vydrželi. Je jasný, že budu. Nejvíc mi vadí to pití, mám žízeň...Ale oteklá jsem už děsně...
Holky držte se a nebojte všechny to dáme!
21. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přitom všude píšou jako prevenci otokům hodně pít, min 2l denně, tak babo raď ...
Já dneska zjišťuju že nemáme pediatra, neberou, takže si s dvojkama mám asi jezdit přes celý Brno
21. kvě 2014 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 pocity bych nazvala smíšené :slight_smile: .Na miminka se moc těšim,ale zároveň se bojim co nás vlastně čeká.I přes to,že už dva lumpíky doma máme tak mít dvě děti najednou je prostě jiné....A,že už je to takhle za pár jsem ráda, bo mám pocit,že by mě snad selhaly všechny orgány v těle nechat mě ještě déle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teď u mě trošku nastupuje strach o zdraví miminek i svoje, aby bylo vše v pořádku.Přiznávám se,že se bojím té epidurální anestézie či jak se tomu říká,aby to nepíchli blbě....
21. kvě 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak neboj to všechno zvládneš :wink: my právě již otrlé matky to budem zvládat líp jak ty co mají své první a ještě neví co a jak ........alespoň to si říkám já :grinning: , budu mít doma 4 děti do 5 let.
@pholikov tak držím pěsti, kolik mají kluci váhový odhad?
21. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm - krz to oblečení, zkusím ty obchody, co si mi napsala, já ještě nic nemám, sice se občas v nákupáku po něčem mrknu, ale vůbec nevím, kde mám začít, navíc mám slíbené oblečky od pár známých. Rodit budu v Motole, byl mi doktorem doporučen... Ale zatim snad všechny těhule co znám rodily u Apo...
Ty už to máš koukám za pár, držim palečky!
21. kvě 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám, že je vás tady více nad 30týden t, já už se tam blížím, ale u mě to momentálně vypadá tak, že příští týden končím v práci, pak jdu na riziko a chci využít potom toho klidu a zařídit veškerou výbavičku pro kluky. Poslední dva měsíce se každou kontrolu bojím, že mě nechá ležet, malinko mi tvrdne břicho, citím trochu tlak na spodek, ale doktor vždy řekne vše O.K. Ještě mě v příštím týdnu čeká test na cukrovku a jsem zvědavá, jestli už mají chlapci po kilču.
21. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj holky ,jsem 23. Týden a připadá mi ,jak kdybych už byla na konci těhu.ujdu pár kroku a nemůžú strašná bolest v podbříšku dokonce i kačeny.noci jsou strašné .měly ste to taky tak už tak brzo?
21. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008
@bejbyy
diskuze k otokům a zadržování vody - poslední dobou jsem straaašně žíznivá, není to kvůli vendru, mám neustále sucho v ústech,brala jsem to jako příznak těhu, ale může to znamenat zadržování vody?Doktor mi tvrdí, že žádné otoky nemám...
21. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snad jsem vas nevydesila. Mimca zatim prospivaji i jeden bez vody.

Vsichni mi vhani pozitivismus do hlavy, ze vse bude ok, tak tomu verim a verte tomu i vy.
Drzim palecky at donosite prcky, co nejdele. Nohy nahoru a uvidite , ze to bude ok.
21. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 @katy008
@bejbyy
Jsem to tak taky měla, jsem snad vypila 4l denně. Doktorka říkala, že je to normální, říkala jsem jí, že mi příjde, že na to kolik vypiju chodím málo na wc, tak že se to vydejchá a vypotí. Otoky jsem měla pokud jsem málo pila, čím víc vody tím to bylo lepší - nesměla jsem samo sebou jít někam na tůru :o))) to bych měla kotníky jak kotve v každým případě.
21. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 pokud nemáš otoky, tak to s tím nesouvisí. V mém případě je to asi v souvislosti s tím vysokým tlakem a hrozícími komplikacemi. Já teď četla, že záleží,co piju... A to je můj věčný problém...piju štávu ...sice slabou, ale voda to není...No a s tím chozením ven, by se mi jistě horšily i ty otoky, když je teď vedro. Můj dr. je pro mě fakt odborník, tak mu věřím, i když mě je to také divný...

Ach jo nevím, trochu jste mě rozhodily....
21. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 tak jsme na tom podobne..ja jsem 21tt a pripadam si jak ve 40tt :0) nekdy nevim ze jsem tehotna ale pak jsou super dny kdy boli jak rikas podbrisek a kacka blatokacka
21. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak jen se těš na prdelky a neděs se,je to úžasné,kam se hrabe starost o mono dítko,mít dvojk je fakt nádhera,taky sem z toho byla zdrblá jak co bude,ale je to prostě super,strašně si to užívám,hlavně jízdu očárem,když každý čumí na mimísky a mele jak by to nechtěl,že to musí být strašné,prostě sráči,nemají na to :grinning:
22. kvě 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky jsem těhotná a asi čekám dvojky je to velké překvápko:slight_smile:)) zatím se stím snažím popasovat a koukám na výbavičku a kočárky ..znáte nějakou fajn stránku na kočárky pro dvojky??
22. kvě 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak sem vytahla letne boty a zabky a do niceho ty otecene konvy nenarvu,se, zvedava v cem zitra pudu na kontrolu.
holky tak pit vodu nebo nepit vodu u tech otoku???
22. kvě 2014 v 11:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek