• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 koukám že i nadále stíháš komunikovat s holkama a povzbuzovat je! - OBDIVUJU !!! :slight_smile: Já to ještě nemám zkorigováno :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za gratulace. Stihli jsme aplikovat kortikoidy, ale stejne dostali nejaky ten lek primo do plic. Kubik uz nam dycha sam, zacal i papat. Matysek jeste dycha s podporou kysliku, ale uz hontake trenuji na samostatne dychani. Papani mu moc nejde. Dneska jdeme klokankovat poprve.

Jeste mi porad nedochazi, ze jsem mama. Pokazde u inkubatoru brecim, je to hodne silny emocni zazitek.
26. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb kašli na to říkají ostatní a vyzkoušej co uznáš za vhodné,já kojím a pak dokrmuju nutrilonem a mám aspoň trochu klid,vydrží mě i dýl,sice sou to třeba dvě hodiny někdy víc,ale aspoń že tak.Tandem zatím zvládám,kojím je jedině na fotbalistu,mám ten velký kojící polštář a celkem se daří dát jednoho odříhnout.V noci když se zbudí po jednom tak ho nakojím,jinak dostanou flašu,ale teď spávají hrozně,přes den chrní jak beliny a v noci se často budí,už sem docela fest unavená.Malý taky válí s pdíkama,skoro po každém jídle cvičíme s nožkama a pak je klid.Navíc při kojení můžu na net,sedím přilepená na gauči,tak toho využiju..Prckové sou celkem hodní,ale zbytek zvládá Karolína,dělá naschváli a nic mě nenechá udělat,když je u babičky,zvládám s malýma uvařit,uklidit a ještě stíhám net.
26. kvě 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Uvidíš, budou šikovní, každý den bude něco nového jak budou skákat dopředu :slight_smile: No, on to byl šok, z ničeho nic být máma a stát u toho inkubátoru a dívat se na miminka jak dýchají a být se o každý další nádech.. Jsem to obulela strašně když jsem jela dom bez nich, toto na mě tak padlo. A ty už jsi v pořádku?
27. kvě 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky já jsem na sebe zvědavá, zítra další meta, 30+0 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2014 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám zatím po ultrazvuku. Holky přiměřeně rostou 1770 g a 1800g. Takže 300g za 14 dní nabraly. Prý mají míň plodové vody na spodní hranici. Ještě mě čeká dnes vyšetření tak snad to dobře dopadne a nebude ještě z muset rodit.Já si taky furt nějak neuvědomuji že odtud už půjdu jako máma.
27. kvě 2014 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro to je krásný, držím palce s vyšetřením, ať ještě tak týden aspoň počkají
27. kvě 2014 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro koukam ze kazda mame neco,ja dnes taky po ultrazvuku, kluci 1640 a 1760, taky neco nabraly, u B porad vic plodovky ale kazdy rika ze je to ok, tak jenom verit, ale aby sem nahodou nebyla v klidu tak znova problem s prutokama, umbilikalne u A nad hranici a zbytek kvuli poloze nemeritelny, tak za tyden kontrola
27. kvě 2014 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem ja uz jsem v poradku, snazim se rozjet laktaci. Ve ctvrtek me pusti domu. Za prckama budu jezdit kazdy den.
Vcera jsem poprve klokankovala. Uzasny pocit, malej si pekne na me chrupkal a to pry normalne nespi moc. Spise ho zajima, co se deje okolo.
27. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro nelezis nahodou v podoli? Pokud jo, tak jsem te asi videla - sla si s dr. Haslikem.
Ja jsem sedela v pruhovane nocni kosili :slight_smile:
Tak vydrz sec to da.
27. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, jak se vede? co tu čtu, tak máme fakt každá pořád něco. Mě brutálně otíkají nohy....fakt děs. Jo a jak snášíte bouřkové období? Mě včera a hlavně dnes nedělalo vůbec dobře. Jinak já jdu na ultrazvuk v pátek..už se nemůžu dočkat.
27. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Nee, jsem v Českých Budějovicích :slight_smile: vyšetření dopadlo celkem dobře-nalez se nezhorsil,takže mámvesele lležet dál. Akorát na váhu furt nic nepribiram. Momentálně mám o 5 kg míň než před otěhotněním, ale děti rostou,tak snad dobrý.
27. kvě 2014 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 me bylo hodne spatne vcera, dneska lepsi, aspon ze sem tam zaprsi :slight_smile: me oteka jenom jedna noha, prava, meli by obe tak nevim co to muze znamenat ale zato brni prsty na obou rukou
27. kvě 2014 v 18:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,26.5 rano se nam planovanym cisarskym rezem narodila Magdalenka a Jenicek oba 3340g a 50cm.Jsou uzasni:blush:.
28. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak juhůůůůůůůůůů, další krásné dvojčátka mezi námi. Gratulujeme. Hlavně zdravíčko a ať celé rodině dělají jenom radost. Mamince rychlé hojení a ať vás co nejdříve pustí dom. :wink:
28. kvě 2014 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak velika gratulace krasne miry i vahy..to pujdete brzo dom :0) tak dvojcatkum do zivota jen to nej :0)
28. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak No teda to jsou pořízci:slight_smile: velká gratulace. Taky přeji rychlou rekonvalescenci ať jste brzy doma.
28. kvě 2014 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak velka gratulace,hodne zdravicka a radosti :slight_smile:
28. kvě 2014 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak velklá gratulace, jsou úžasně velké :slight_smile:
28. kvě 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Veliká gratulace.....užívejte prvních společných chvil
28. kvě 2014 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 dnes mi přišel ten pás...ještě jednou děkuji....velikost super....jen si na něj asi budu muset přiviknout
28. kvě 2014 v 19:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti super že sedí,zvykneš si za chvilku,já sem ke konci neudělala krok bez něj,teď čekám na ztahovací kalhotky Anita,mám ten poporodní pás,ale když je venku horko,nedá se v něm vdržet,jinak je super,tak pak dám vědět za co stojí kalhotky :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem po kontrole ve 30tt a velkým UZ....vše je ok. kluci jsou obříci...jeden má odhadovanou hmotnost téměř 1600g a druhý 1400g .....avšak poloha je u obou KP....myslíte, že by se ještě mohli otočit???chtěla bych rodit přirozeně....bohužel mám pocit , že v této poloze jsou téměř od začátku....jak jste to měli vy???kdy se vám dětičky otočili????
29. kvě 2014 v 09:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti Ahoj..krásné váhy. Já je měla celou dobu hlavičkou dolu. Pak se Emča (B) otočila v 31 a 32tt zadečkem a týden před porodem si to krásně rozmyslela a otočila se mi zpátky. Takže naději máš. Jak se říká, nic není nemožné :wink: :wink:
29. kvě 2014 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja jsem opet v nemocnici :frowning2:, Matysek prestal nabirat na vaze, za14 dni nabral jen 50 gr, z 1450 na 1500 Madlenka z 1500 na 1980 gr, tak nam pichaji kortikoidy a vypada to na cisare ale jeste zkusi zjistit co se vlastne deje, tak nam drzte pesti
29. kvě 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka držím palce ať vše dopadne co nejlíp.
29. kvě 2014 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka ahoj, taky držím pěsti, ať je všechno v pořádku. Hodně síly a optimizmu...
29. kvě 2014 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ahoj...už dlouho jsi tady nebyla..je všechno v pořádku?

Jinak v kauflandu mají akci na pleny Pampers. Sice mají dvojky, ale kupujte i ty do zásoby. Ty děti tak rychle rostou, že za měsíc jim je jednička malá. 68 ks za 195 Kč.
Nedá mi to a musím se pochlubit. V den plánovaného porodu jsme byli na kontrole a narostli jsme a to pořádně. Holky 52,5 cm s 3760g a klučina 54 cm s 3610g. Za chvilku mně přerostou. :grinning:

Co těhulky jak to jde? Maminky jak bojujete?

Všem krásný pohodový den. :slight_smile:
30. kvě 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, já hlásím kontrolu, průtoky zkontrolovány a ok, ale u Jáchyma zas moc plný žaludek, tak možná problém se střevem ... no dycky něco. Ale jinak držíme ukázkově
30. kvě 2014 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Jen tak dál...hezky den za dnem, ať to do 38 tt vydržíte :wink:
30. kvě 2014 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek