• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek že je sem tam citim,takové slabé tuhnutí,prostě morzeovka :grinning: Ale jen kdyz sedim zatim.Včera u kamosek na návštěvě o sobě dali vědět,asi se chteli taky zapojit do debaty
8. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocjam no to máš pravdu, že si to asi víc užiješ :dizzy_face: A jak si ti kluci budí v noci?

@vrtulka81 no mně se zdálo,že bych mohla už taky něco cítit. Jenže to bylo v místech kolem pupku a tam ještě miminka asi nejsou ne :sweat_smile: Tak čekám dál co se bude dít.. :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci spí celou noc.Usínají kolem 21 h večer a spí až do 7 rána.Pak je nakojím,převleču a zase spinkají cca do té 11 h.Takže mám čas na vaření a úklid.No a když příjde 17 h tak se nezastavím oni vydrží až do té deváté lumpačit.
8. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci no já je mám právě nad sebou ,tak je cítím,as tím,že sou tak nelepená,tak je cítím,ale je to jen sem tam když sem v klidu,jinak ne.
@kocjam tak to ti zavidím,že ti tak hezky spí,mě nespí dcera celou noc ještě teď a tro měla dva roky,evím jak to zvládnu,cstávat ještě k ní,asi než se narodí,dostane těžkou drezuru,aby nevymýšlela a spala.
8. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ty jo ale může byt okolo toho pupku,sou dvě,zyaberou vic mista,tak sleduj ťukani a dej vedet.Me totiz na UT hledala to druhé miminko az okolo pupku.
Pred chvili zase některé ťuklo,malá začala ječet,asi se jim to nelibi,nebo jim vadi jak sem si sedla :grinning:
8. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81
@sacvi

Holky ja nevím ale na jakékoli pohyby je ještě hodne brzy - nejdriv pry i u dvojcat v 18tt....
8. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no však jsi nejsem jistá. Ale podle poslední ko jsem už v 17tt a jako druhorodička bych možná už mohla. Je zajimavý,že se to objevuje vždy na stejným místě. Uvidíme esi se to zesílí nebo to bylo jen škrouglání :grinning: :grinning: Každopádně na pořádné kopanečky se už moc těším :dizzy_face:
9. lis 2013 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak 17 tyden to uz asi jo :slight_smile: ale 13 asi ne :slight_smile: i kdyz kdo ví ze jo :slight_smile:
9. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ti je? Kdy máš další poradnu? A máš naplánované OGTT? @pidisek
9. lis 2013 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem byla dnes ve městě a vlezla do KIK a koupila první obleček,kalhoty pro chlapečka,vel 50 za 25-, no kup jak kráva :grinning: A uz sme to konečně oznamili,zatim teda tchaneckom,nasim jeste ne a reknu jim stejne jen o jednom a zbytek na vanoce:slight_smile:No tchýně malém spadla ze židle,prej jestli si děláme prdel nebo co :grinning: Asi je dvojcatka vzala
9. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi co to je ogtt?
9. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no to by mě taky zajimalo fo to je
9. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@vrtulka81 holky- orální glukózový toleranční test. Vyšetření na cukrovku :wink:

Já koupila už dva dudlíky :grinning:
Su taky zvědavá na reakci naší rodiny :sweat_smile:
9. lis 2013 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no to teď chodi vsichi ne,ale nekdo nekde psal ze to odmitla,toho se docela bojim,prijet na lacno a pak jeste hodinu nejst,ja se musim brzo majest po tom co vylezu z postele,jinak je me ma bliti :$
9. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já když čekala malou nebyla. Prý se provádí po 25roku těhule. Mně bylo 24 tak mě to minulo,ale teď už asi nemine :grinning: Jaký to je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2013 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodi se rano na lacno,daji ti vypit strašně preslazeny caj a hodinu musíš vydrzet nic nejist,dovolena je jen voda k pití,po hodině vemou krev a výsledek se dozvis asi za dalsi hodinu.Ten caj je hnusný,ale da se to,me spis desi ze budu pomalu dvě hodiny bez jídla,minule sem tam malem odpadla,nez sem se dockala vysledku.Takze teď si beru s sebou jidlo a jak me vemou krev,hned se najim :grinning:
10. lis 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se me začíná libit kočárek,teď nevim jestli to napíšu dobře,Bumbleride.Akorat musim zjistit nedostatky,korby,nanožiky a velikost sportovni verze.Easy Walker se me taky libi,až na tu stribrnou verzy a cenu :slight_smile:
10. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 Tak to se podívám, ja mam zatím vybraný iCandy Peach :slight_smile:
10. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ale ty chceš tandem ne? já právě vedle sebe,my zase tak místem šetřit nemusíme,tak chci vedle sebe místečka.
10. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jojo ja chci mono s adaptéry - toho velkého se bojím - obchody, bezpecnostní rámy, MHD...nikam se nevejdeš...ja bych z toho mela strach....
10. lis 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek o právě,my tohle řešit,tak taky du do tandemu,ale nemusíme,když jedem do města,jezdíme autem,to máme naštěstí 7mi místné,akorát bude obsazených 6 míst :slight_smile: naštěstí MHD,vtah řešit nemusím,do obchod bych vjet měla,nebo aspoń co sem měřila :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tu v dědině mám holku co má dvojčata kluky. Je to nějaká vzdálená rodina přes tchýni. Až se to tch dozví pořeším s tou holkou esi nebude už kočár prodávat a uvidíme. Ona s ním skoro nejezdí. Akorát na dvůr.
10. lis 2013 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 až půjdu na ogtt tak si taky vemu sváču. Dík za radu :wink:
10. lis 2013 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi to vem :wink:
Holky tak vcera sme to řekli u tchýně,nejak je to nepřekvapilo,spíš to cekali,ale teda dneska u mojich rodičů,to bylo nněco.Čekala sem na nejakou příležitost,mamka začala rozebirat jmeno,co tady jedni dali a ja na to,ze my to budeme muset taky řešit,mamka že proč jqko,že ty si těhotná,říkám jo su a ona se me zeptala a kde,za ušima? Chapete to, hleděla sem na ni jak na vola,tak až ji docvaklo,že to myslim vážně,moje segra se odtrhla od počítače a zeptala se co probirame.V ten moment sem si řekla,že by to fakt pockalo do vvánoc,neli porodu.
10. lis 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no reakce nic moc,že :unamused:

Já jdu zítra s malou na nefrologii. Pořád se v noci počůrává a někdy i ve školce při spaní :unamused:
11. lis 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 taky mi přijde ze reakce nic moc... :frowning2: nejsi z toho doufám smutná...kašli na to....
11. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek smutná ne,spis sem zustala hledět na tu reakci,ja si to vyberu u tchýně :slight_smile: Pak se ale naši divi,že radsi jezdime tam,i malá,jense tam ukazeme a hned dělají s malou blbiny a ona z tama nechce dom.Spíš mě štve,že vnoučata maji jen ode mě,asi to berou jako samozřejmost. @ savci mlady se me taky pocuraval snad do peti let a i ve skolce to uměl.To bude dobré,nekdy to rak prostě je
11. lis 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bříško 23+0 podle UTZ nebo 22+1 dle PM :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jů, krásný bříško!!! Už se na něj taky těším!!!
12. lis 2013 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já ležím 5. den v posteli s nějakou blbou virózou (rýma, kašel, bolehlav) a už bych nechtěla, aby se to opakovalo... Tak jsem si koupila Imunoglukan, je to výtažek z hlívy ústřičné. Na to mi moje ségra, která už mimino má, řekla, že v těhotenství se nesmí brát nic, co posiluje imunitu, protože by tělo miminka mohlo vypudit (jako cizí látku). Mně to přijde přehnaný, ale stejně se to teď bojím brát. V příbalovém letáku se o zákazu pro těhotné nic nepíše, jen to, že to nesmí brát pacienti po transplantacích (asi taky vypuzení transplantovaného orgánu). Teď fakt nevím....
12. lis 2013 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek