• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@lanitana u nás jen asi do 36tt
30. kvě 2014 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy A jo...jsem zapomněla. Ty čekáš jednovajky. Hlavně, že je všechno v pořádku a mimísci rostou. Ten plný žaludek nic neznamená. Mně to taky říkali.
Já jsem strašně štastná, že mám páreček. Ale ty jednovaječné dvojčátka jsou stejně zázrak na druhou :wink:
30. kvě 2014 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana No a ještě má prý Jáchym odstátý uši, tak je aspoň rozeznáme :grinning:
A díky za povzbuzení s tím žaludkem, musí být v pořádku, jinak to se mnou švihne.
30. kvě 2014 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy brácha měl taky a když začal chodit do školy, tak si je lepil lepidlem :grinning: A neboj, já jsem rodila 35+4 a jací jsou to dneska cvaldové a v měsíci mi pasou koníčky. Mě zase říkali, že bude mít klučina velký nos a ejhle máme malej nosánek. :sunglasses: Nech se překvapit...stejně to budou ty nejkrásnější dětičky na světě.
30. kvě 2014 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana krasne rostou, jen tak dal
no ja neco podobnyho jako bejbyy, porad neco, v utery zmerili jenom pupecnikove prutoky,u jedneho nad hranici a zbytek pri kvuli poloze plodu nemeritelne, u druheho se ani nesnazili neco merit a rovnou rekli za tyden kontrola, tak sem zvedava, ale rostou,mame 1765 a 1645g, prubeh tehotenstvi je uz dost na nervicky,na jedne strane Vam maminam zavidim ze uz to mate za sebou na druhe chci aby tam prckove byli co nejdyl, a jeste sem k tomu vsemu nemocna :frowning2:
30. kvě 2014 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky 3.6. jdeme na císaře a přivítáme na svět dva nové členy rodiny.........doufám,že do té doby bude vše pořádku.....
30. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 chápu tvoje pocity. Měla jsem to samé. Taky jsem si nadávala zato, že si to těhotenství vůbec neužívám a že jsem sebecká vůči mimískům, když chci, aby to skončilo. Dva týdny před porodem jsem skončila v nemocnici kvůli otokům a tlaku. Ještě jsem tam dostala chřipku, kterou nikdo neřešil, tak jsem šla domů. Doma vyléčila a pak chtěli na svět. Neboj, příroda i děti vědí, kdy chtějí ven. Když je budeš držet v náručí, pak na všechno špatné zapomeneš. Zní to jak klišé...ale je to tak. Pak začne jiný kolotoč. Na sebe si ani nevzpomeneš. :wink:
Přeji hodně energie na ten finiš...vím jaké je to náročné...ale neboj, to zvládneš a bude to stát za to. :sunglasses: Hlavně klid a všechno si pomalu chystej, at jsi pak úplně v klidu. Když mi v noci praskla nečekaně voda, ještě jsem si uvařila kafíčko, osprchovala, oholila, vzbudila manžela, dobalila tašku do porodnice a s úsměvem odjeli do nemocnice. Protože jsem věděla, že vše mám a všechno bude v pořádku. Sice jsem měla na sobě manželovy kroksy velikosti 46 a i ty mi byly malé, snažila jsem si to užít.
30. kvě 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rritulka budeme držet pěstičky...a přišli nato proč malá nenabírá?
30. kvě 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana vzpominam si na tvoje foto nohy :slight_smile: myslim ze si to byla ty,ze jo? a ja to mam taky,ale jenom jednu nohu a plus k tomu ruku bez citu, minuly tyden sem si musela koupit o dve cisla vecsi zabky a asi sem aj proto nachlazena ze je nosim v tomhle pocasi
tak to ses dobra ze si mela silu jeste se oholit a dat si kaficko :sunglasses: zbaleno mam,aspon ten zaklad urcite,tak uz jen vydrzet a tesit se na prichod andilku :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 12:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tfuj tfuj zatím otíkám minimálně

@rritulka jejda, to máš za pár, ale to dáte, holky jsou větší bojovnice prý, než kluci ...
30. kvě 2014 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla včera na "cukrovce", dnes mi nevolali, tak jí snad nemám :slight_smile: . K tomu jsem měla poradnu, tak jsem dostala plánovanou neschopenku a je fakt, že se mi docela ulevilo, pač jsem poslední dobou dost unavená a novinka posledních asi třech dnů - sloní nohy, viděla jsem to tu na fotkách a teď to mám taky. Cože na to pomáhá kromě vyvýšených nohou? Do toho mě brní levá ruka hlavně po ránu. A to všechno už ve 28. týdnu. Jinak já nabrala asi 10kg (posledních 10 dní snad 2 kg a blbě se to nosí, ale těch pár týdnů to vydržím, hlavně ať jsou kluci dopečení. Jinak mají oba v 28tt cca 1100g a doktor chválil, jak jsou stejní :slight_smile: . Posílám fotku bříška z počátku 27tt.
30. kvě 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@bejbyy no jo ale Matysek to dozene, dnes jsem litala po vysetrenich a nezjistili proc malej nepribral, naklonili se k variante, ze se Madlenka otocila prdelkou dolu a on ja stale pricne nad jeji hlavickou, je videt jak je tam zkrouceny, tak mu mohla nejak utisknout pupecni snuru i dnes se mu strasne spatne merili, proto nas nechaji do 35 tydne a pak radeji ven at se neco nestane horsiho.....
30. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka a nebo je jen špatně změřenej? Já se vůbec nedivím, že jim to už nejde měřit, se mrskají, a kroutí, tak kdoví.
Hlavně že si vás hlídají, a 35 je už krásné ... to zvládnete levou zadní, jako všechny tu :slight_smile:
30. kvě 2014 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 To je pidi pupík, ale váhy krásný!
Ty dvě kila budou ty otoky, já naštěstí nic takovýho hroznýho neznám, mám lehce nateklý jen prsty nohou a rukou. Tak odpočívej ...
30. kvě 2014 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak to máš dobrej oběhovej systém, gratuluju, protože tohle je fakt nic moc :slight_smile: . Takže ty zhruba za 5 týdnů? Já mám dvojvaječný, ale to vám císaře naplánují na 36tt, nebo čekají, až to přijde samo? Mimochodem, jak je máš položený? Mě právě řekl včera MUDr., že jeden hlavičkou dolů a druhej konec pánevní a že se obává, že už se nepřetočí...
30. kvě 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady se zase kuje nějaký předbíhá ní nebo co! :slight_smile: Mě dnes primář říkal že mě nechá max tři týdny do 37 ale ze to nechce zakriknout abych nerodila ještě dneska. Což taky doufám. Já si furt plánuju rodit toho 13.6. v pátek, manžel říkal že by se mu to taky hodilo,na ostatní víkendy má naplánované akce:slight_smile: tak se musím trefit.
30. kvě 2014 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes mám za sebou další ultrazvuk, kluci prý rostou krásně - A 1865g , B - 2008g. Teď se zeptám blbě nevíte jestli A je stále A a B je stále B nebo ne? Nechápu, jak když mění polohy ( - jako že ti naši kluci je mění dost) to teda doktor určuje...
Jinak vše v pořádku, tlak se drží...další kontrolu mám až 10. 6., což je současně i datum nástupu na mateřskou...
A už rozumím tomu, proč mě to břicho teď tak táhne - jeden je přesně příčně pod pupkem. Hodně mě to tam poslední dobou pálí - jako ten sval, jak se rozpíná, mám tendenci ho pak víc mazat, ale to nepomáhá, pač to pálí vevnitř. Bojím se trochu toho rozestupu svalu...
30. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka Tak budu držet palce, ještě chvíli vydržet a budou u vás. :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Tý jo a myslíš, že je to v pohodě, že natíká jen jedna noha? Někde jsem četla, že nesouměrný otoky nejsou dobře... Jinak jsi mě vyplašila s tou taškou do porodnice. Já ji zatím nachystanou nemám, bojím se abych porod tím nepřivolala... :slight_smile: Ale asi už jí začnu taky chystat...
30. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 jeee,kluci jsou krasne velky :slight_smile: a moje B je zas pricne nad pupikem,porad sebou mele.
ja sem se taky bala tu tasku zbalit kvuli tomu ze pak to pride a zatim se nic nedeje :slight_smile:
taky sem slysela ze by meli natekat obe nohy a rikala mi to aj sestricka v poradne, a kdyz sem to rikala a ukazala doktorovi tak rikal ze je to v pohode, a vecsinou nateka leva,me zas prava,no radeji nebudu nato myslet
30. kvě 2014 ve 22:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 jasný, to chápu, důvěřuj dr. ví co dělá. No jo s tou taškou je to takový psychický pocit, že pak už to opravdu může kdykoliv přijít že? Ve mě se to tak mele - už se na kluky hodně těším, ale zároveň mám strach...
30. kvě 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co uz mate doma prdolky nebudete prodavat vecicky mensi jak 50? Vypada to, ze budeme mit drobecky nic moc malinkateho nemam, pro parecek....prosim kouknete, mela bych zajem
31. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Kluci byli dlouho hlavičkama, a teď tam oba sedí, takže 2x KP. Nevím na kdy se plánuje císař, zatím jsem se optala jen na toho císaře, že na 90% to tak bude. Že aby to šlo přirozeně, museli by být hlavičkama, a v kondici všichni atd.
Na netu píšou že se čeká na ukončený 36tt což je teda 36+0 že? To by se mi líbilo 7.7. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jako ráno a skoro furt mám oteklý prsty rukou a nohou a celý plosky a dlaně. Ale kdyžtak je hodím hore nebo rozhýbu.
A kluci hrají od včera kopanou, mě úplně bolelo břicho, a to jsem byla dopo na kontrole a chvástala se jak pohoda a pak si to užila, až jsem byla malinko nervní
31. kvě 2014 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adina007 Dvojvajecný se rodi od 38 do 40 tt ja rodila 37+3 a naplanovanej cisar byl na 38+3
@katy008 A je porad A a B porad B taky to nechápu ale oni mají svy misto a hýbou se jen v něm pry :slight_smile:
31. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 jo vidíš, to jsem taky chtěla reagovat, já mám furt níž Ačko, takže Toníka, a i když se točí, tak má hlavu nebo KP narvanej u východu a zbytek nalevo v břichu, a B, Jáchym, je vpravo a výš
31. kvě 2014 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rritulka mam toho spoustu v 50 hodím ti to sem do bazaru - ta 50 byla od zacatku v pohode a malej mel 2kila, menši by mel tak na tyden - budu sem dávat hodne veci na dvojcata / ted tam mam houpačky - lehátka / tak hned dam vedet az to tam bude :slight_smile:
31. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Taky jsem se na to tady v nemocnici ptala a prý je prostě colou dobu to stejný dítě A a B a tím že A je níž. Ale jestli někomu áčko vyleze pak vejš:slight_smile: to nevím. Tady nás leží 5 s dvojkama a každý to má jinak. Ty co to vydrží a děti jsou v břiše OK mají naplánováno 38. Já s cukrovkou 37 a stejně tak paní co má jednovajky. Taky jak která porodnice.
31. kvě 2014 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro no otázkou je jestli jednovajková paní má jednu placentu nebo dvě, protože kvůli té jedné by šli dřív
31. kvě 2014 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Látkujete někdo? Pardon, se v těch informacích ztrácím, tak nevím
31. kvě 2014 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dalece jsem se neptala,takže nevím.
31. kvě 2014 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek