• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@adina007 jím úplně bez omezení, ale já se cpu třeba celý den jen melounem, protože po něm vím, že mi nebude zle :slight_smile: Ale pak si klidně zas dám vepři knedlo zelo ... fakt všechno.
Já asi kdybych začínala na těch mých ideálních 65 tak mám teď stejně jako teď, prostě když neběhám, mám 73 cca. Taky jsem byla akční, furt někde v luftu, je to změna, ale necítím to nějak agresivně, pohoda.
5. čer 2014 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všechny vás zdravím, také čekám dvojčátka, jsem v 21tt a budeme mít páreček, zatím jsme všichni v pohodě bez nějakých problémů snad to tak i zůstane
5. čer 2014 ve 13:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodí se u každého těhotentsví s dvojčaty do rizikové poradny ? Nebo jen když se doktorům něco nezdá?
5. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Prosím tě, co máš za ty stahovací spoďáry? Anitu? Myslím, že jsem to někde viděla u tebe napsaný, právě po nich koukám, pás mi je už moc volný, ale břicho má do normálu hoooodně daleko. A to jsou ty co stojí kolem 1000,-? Děkuji
5. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 ty taky cekac kluky :slight_smile: jj ,tohle bude silny rok :grinning:
ja se taky cpu,naco mam chut, to si dam, nejak to pak zhodim, je to aj tym ze sem od zacatku doma na rizikovem a ten pohyb je minimlany,hlavne ted , to sem rada ze se doplazim na toaletu :grinning:
5. čer 2014 v 15:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to se máte, že už máte to nejhorší za sebou a můžete se těšit. To ležení je fakt hrozný, hlavně že už nekrvácim i břicho už mě nebolí, jen se pořád bojim. Jsem zvědavá co mi v úterý řeknou, už se nenechám odbít, půjdu na ultrazvuk a do rizikovky.

Nám doktor říkal v tom 13tt, že čekáme chlapečky :slight_smile:
5. čer 2014 v 16:48  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem se dozvedela ze jsem hrozne pohubla v obliceji :slight_smile:
5. čer 2014 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucik024
dotaz na rizikovou poradnu: Ne, já kromě normál poradny nikam jinam nechodím a to mě doktor posledně objednal v 28tt až na 32tt. Přijde mi to s dvojčatama, otokama nohou, tvrdnutím břicha a nově chudokrevností trochu pozdě, ale snad MUDr. ví co dělá... Jinak si mě od 32tt nebo 34tt (teď si nejsem jistá) přebírá porodnice, prý se tam s dvojčátkama chodí dříve.
5. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy termin porodu - Ahoj, taky cekam jednovajecne kluky a doktor mi v rizikove poradne rekl, ze porod pokud bude vse v naprostem poradku bude nejpozdeji 36+5. Ze dele se jednovajecne dvojcatka nenechavaji,ptz to nese celou radu rizik....
6. čer 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Mě dr. říkal že když bych byla v pohodě tak mě pošle do nemocnice d poradny ten34tt
Jinak vitam nové budoucí maminky:slight_smile:

Tak my zatím hubneme. Míša z 1920 na 1800 g a Beatka z 2020 na 1860 ale už se to prý zastavilo a míň už by mít snad neměly. Včera jsem je konečně viděla a sahala na ně aspoň v inkubátoru. Dnes mi je už dají pochovat a zkusime je přiložit, ale obavám se že ještě nic nepoteče.
Já už od včera dolezu aspoň na záchod a dnes jsem dala i sama sprchu,ale je to teda mazec. K dětemj mě zatímnnedají protože tam mají úplně plno,takže tam berou jen maminky co se už o děti můžou postarat a to já teda ani náhodou. Zatím jsem ráda že z bídou obslouzim sebe a to mi i jídlo nosí ještě do postele.
6. čer 2014 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ve středu podstoupila CVS (odběr tkáně z placenty) a genetika naštěstí dopadla dobře. Teď stojím před další těžkou zkouškou. Příští týden bych měla podstoupit redukci dvojčátek, protože se jedno špatně vyvijí. Držte mi palce, ať nám alespoň jedno zůstane.
6. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 aha ,já pravě taky zatím chodím jen do poradny co 4 týdny .K tomu ty poradny se mizdají takové ošizené ,nevím.ultrazvuk trvá úplnou chviličku i ten velký ,který sem si představovala delší .Jak často máš ultrazvuky ?
6. čer 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se daří? napadlo mě - jak trávíte den, co děláte, jak si užíváte klidu před příchodem dětiček, jak si krátíte čekání? odpočíváte nebo uklízíte - generální úklid? A ještě by mě zajímalo, kdy chystáte postýlky a tašku?
6. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak je se ted od rana vratila z poradny, a asi se u nas zacina neci dit, na zaklade vysledku z UTZ z utery, kde byli divne pupecnikove prutoky, me poslali dnes poprve na monitor, nastesti ten byl ok, pak na injekci kortikoidu a zitra na dalsi davku, dali mi papiry k hospitalizaci na vypasani, v utetry mam dalsi kontrolu prutoku a mereni a mam pocit ze Dr. si asi mysli ze to nebude ok tak me pripravuje na vyndani prcku,no sama sem zvedava jestli neco nabrali na vaze atd. a v patek dalsi poradna a monitor

@katy008 takze zadny generalni uklid ale postel :slight_smile:
6. čer 2014 v 15:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak vypadá tabulka? kolik vás tu je ještě neporozených? Dávám fotečku po delší době :grinning:
6. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zunem krásnoučcí... ale popravdě ti nezávidím dva klučíky a už vůbec vojtovku... držím palečky at to zvlídnete :wink:
6. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 já myslím, že teď už jsi v celkem dobrém týdnu, ale dej vědět, jak si dopadla s další kontrolou. Držim palce!
7. čer 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 jj, poradna normálka - váha, tlak, moč, konzultace s lékařem, to vše je jak má, ale v rámci toho ultz jen na 2min., zkontroluje srdeční činnost a poslední měsíce i váhy. Na velkých ultz jsem byla zatím 2x, prvotrimestriální a druhotrimestriální a strávili jsme tam cca 30min.Za necelé 3 týdny nás čeká ten třetí ...
7. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 celý týden generální úklid, chci během června vše připravit, abych si mohla dávat v červenci leháro :slight_smile:
7. čer 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm Tak koukám,že už máš prcky také u sebe :slight_smile: a vypadáto,že jsi mě o 2 dny předběhla :wink: nám bude 14 dní v pondělí.Jak to zvládáš?
7. čer 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sopta78 DRŽÍME PĚSTI ať to dobře dopadne!!!!!
7. čer 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sopta78 držíme všechny palce co máme!
7. čer 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, ještě jsem ani neprocetla všechno o co jsem přišla, ale chystám se :slight_smile:
Nám se 13. Května narodila 2 růžová poupátka Julinka 2, 2kg a Alžbětka 2, 6 kg. Rostou jako z vody, Julča dohání Bětušku, maminka je prostě k sežrání - kojím jak o život, ale večer to stejně většinou nestačí, dokrmuju Hippem.
8. čer 2014 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@blanick Krásné holčičky máš! Moc gratuluju!
8. čer 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanick ty jsou tak nadherne uz se nemuzu dockat tech nasich :0)
8. čer 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick tak moc gratuluju...jsou krásný:slight_smile: jak jsi dlouho byla po porodu ještě v nemocnici? nás pustili teď v pátek...tak jsme se tam asi minuly:slight_smile:
9. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak no ahooooj, jsme se tu kasaly, jak vydržíme do konce a mě za 4 dny potom pišišvoři prokoply bazén a jelo se:slight_smile: byla jsem cca 14 dní v porodnici a teď od pátku jsme doma, trápí je zácpy - dnes budeme měnit mlíko na Nutrilon, tak jsem zvědavá...trochu odstříkávám, ale kojit se nám zatím nedaří - mají malý pusiny:slight_smile: a co ty? jak jsi to všechno zvládla? :wink:
9. čer 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick
no konečně se pochlubíš :slight_smile: gratuluju a jsou to teda jednovajky že? obě holčičky jsou totiž úplně stejně krásné.
9. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlásím že už jsme taky komplet...25.5. na konci 37.tt pišišvoři prokoply ráno bazén a odpo byly císařským řezem na světě...byli jsme 14 dní v porodnici a od pátku bojujeme doma...vstáváme každé 3,5 hod...teď je ale trápí nějaká zácpa po UM, tak jsou noci zajímavý:slight_smile: všem "čekatelkám" přeju ať ty vedra nějak zvládnete a vydržíte pohromadě...držte se :wink:
9. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, to jsou krásná miminka, už se moc těším až budou ta naše na světě, snad se všechno povede. Už nekrvácim od úterý a zítra jdu na kontrolu, tak snad bude vše vpořádku. Už jsem z toho nervní, přece jenom je naposledy měřili před 6-ti týdny, tak doufám, že rostou jak mají.
9. čer 2014 v 10:40  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek