• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Chtěla jsem se zeptat kdy jste pořizovali kočárek?
9. čer 2014 v 10:41  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina tak drzim palceat je vse ok,my taky zitra kotrola a uvidi se jestli pudou ven,nebo co dal
kocarek sem vybirala od zacatku ale koupila zacatkem dubna,mam ho u mamky :slight_smile:
9. čer 2014 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Moooc blahopřeju jsou nádherné a váhy byly nakonec také pěkné :wink: .Jinak já také kojím jak o život,zítra jdem do poradny tak jsem zvědavá zda to bude znát.Teď jak jsou ty vedra by nejraději byly u prsu pořád, asi začnu dávat čajík, myslím že mají prostě jen žízeň.
9. čer 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina my se rozhodovali od 15tt, nějaké kočárky jsme "objeli" a nakonec ho koupili ve 22týdnu a dovezli jsme ho k mým rodičům. Jsem šťastná, že je to z krku a vybrali jsme to dokud jsem byla "ve formě", teď by se mi v tom vedru a s tělem XXL po kočárech jezdit fakt nechtělo...
9. čer 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm Ahooooj no hurá už jsem se bála co je s tebou :slight_smile: .Tak to je máme jen jeden den od sebe :grinning: Nás dost trápí prdíky, tak se mi tu kroutí,ale v noci to jde, to je nakojím po koupání cca kolem 20hod. pak kolem 1hod. a pak ráno kolem páté.
9. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana děkuji za odpověd. Božínku, ten čas tak letí..ty tvoje koťátka tak narostli.
@blanick ahoj...gratuluji ke krásným slečnám....už jsme si dělali starosti, co se s tebou děje.

Tak my včera ukončili šestinedělí. Sice nevím, kde mi hlava stojí, ale vám holky ty břicha v tom teple nezávidím.
Hezky se držte doma ve stínu, hodně tekutin a žádné namáhání.
Krásný den všem. :wink:
9. čer 2014 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 A kdy máš normální termín?
9. čer 2014 v 11:07  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Taky pokukujem, i když jsme to na chvilku všechno odsunuli, když jsem krvácela a tak...Snad už to bude těď dobré a začnu si to těhotenství alespoň trošičku užívat v klidu. Budeme kupovat starší kočárek na inzerát, asi EW, ale jsou i tak držší, nebo si říkám jestli by nestačil i nějaký levnější, ale ten EW je dost skladnej a vypadá i že se s nim dobře jezdí, ale když ušetříme nějaké korunky, můžeme pořídit i něco jiného :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:11  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina termin mam 23.7,ale uz o vikendu mi napichali kortikoidy , tak asi pudou ven driv, Dr.rikal ze nema vyznam je tam nechavat kdyz neporostou, zitra mame mereni tak se uvidi
9. čer 2014 v 11:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Tak to už jde, všude čtu, že je lepší dvojčátka vyndat dřív, než když by se jim v bříšku už nedařilo. Držím vám pěstičky, ať je všechno vpořádku :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:18  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina Ahoj, na kočárku bych nešetřila, jsou to tři roky pohybu tebe a dětí ...Já teda kupovala až opatrně kolem toho 26tt, ale vybráno jsem měla dlouho
Ovšem s tím ojetým je to jiné, tam se kupuje když se nějaký fajn naskytne to je jasný
9. čer 2014 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já lehce začínám ztrácet přehled, obzvlášť když ěnkdo nemá nastavené ty týdny ... my dneska 31+5 a jedem na kardio kontrolu. A ve čtvrtek klasická kontrola v rizikovce.
9. čer 2014 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina diky,taky drzim palce dej nam zitra vedet
jak pise bejbyy tak bych nesetrila na kocarku, a taky sem chtela novy pro moje prvni miminka :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase je asi lepší starší ale kvalitní značka, než nový nějaký levný hrkač (resp. široký, těžký, ) Záleží taky jakou máš představu @multina jestli vedle sebe, za sebou ...
9. čer 2014 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, jak snášíte ty vedra? Nejen těhulky, ale čerstvé maminky - jak to snášíte s těmi prcky? Já jsem milovník tepla, ale v mém stavu se situace mění... :slight_smile: Nohy mám úplně šílený...Chybí mě teda už bazén...nejen v těch teplech, ale celkově bych si šla zaplavat.. Ale to si musím ještě nechat zajít chuť.... :frowning2:
Jinak mě čeká kontrola zítra, už jsem také zvědavá, jak kluci vyrostli a zda je vše jak má...
9. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy chci určitě vedle sebe, taky bych pořídila novej, ale to je kolem 30tisíc a to fakt nedám, to radši koupim lepší bazarovej. Máme doma ještě 2 děti, tak si říkám lepší ušetřit a užít si peněz jinak, sice je plno krásných nových věciček, ale i ty bazarový jsou někdy jako nové a za ušetřené penízky můžeme jet někam na výlet :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 uplna hruza, taky miluji leto ale ted bych chtela tak o 15 stupnu min :slight_smile: nohy hruza, ruky taky
taky zitra kontrola? no sem zvedava jak nam to dopadne
9. čer 2014 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Zatím mi ty vedra nic moc nedělaj, ale už přes měsíc musim jen ležet a tak jsem z toho celá rozlámaná i tak. Včera mě tak bolely záda, hrozný, jak stará babka, jako by se mi tam něco dole skříplo :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si také připadám jak stará bába, teď mě začíná fakt dost bolet vše dole - stydká kost, močák a taky dost kostrč....jsem teda fakt už velká, když se podívám z profilu, tak to je mazec.....Nevim, kam až můžu ještě růst.... Dost mě teda zaráží, že ty otoky nemusí ustoupit ihned po porodu. Ale je pravda, že pak nebudu mít čas to tolik řešit :slight_smile: Teď se člověk může už jen pozorovat a čekat, co to těhotenství ještě s člověkem udělá... :slight_smile: :slight_smile: Včera jsem viděla venku nějaká dvojčátka s dědou, jak vozil, úplně mě to rozněžnělo, už se na ně táák těším!!!
9. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina
pokud budeš fit, do kočáru se klidně pusť...My měli na kočár evidentně štěstí, máme totiž EW za 7.000Kč téméř se vším všudy a jako bonus to bylo v Praze, po jedněch majitelých a především - je modrý, což jsem si pro kluky přála...Manžel ho našel náhodně na aukru a všude jinde jsme viděli od 8.500Kč a výš a taky úplně mimo naše bydliště, kam se nám nechtělo jezdit. Měli jsme limit do 10.000,- a jsme rádi, že to takhle dopadlo. Teď mě čeká investice do monitorů dechu a chůvy.
9. čer 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty vendra? Víkend náročný, celý víkend jsme grilovali a hodně lidí, dobře mi bylo až na večer, ale dnes jsem zalezlá a nevytáhnu ani oteklou patu a čeká mě relax day, yes... :slight_smile:
9. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@multina drahý to je no ... já uetřila na ostatním naštěstí ... a mnou vybraný moc často bazarový nebýval ... ale hledej, určo narazíš na to ONO
9. čer 2014 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Tak to jste měli kliku, teď se bazarový pohybují okolo 10.000 a více, taky bych chtěla modrý, líbí se mi ty světlý boudičky a tmavý sporťák. Ještě máme čas, ale myslím si, že tak do srpna bych chtěla mít vše nachystáno.
9. čer 2014 ve 14:58  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, z čeho máte ty otoky, jak píšete?
9. čer 2014 ve 14:58  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina z těhotenství :grinning: ten třetí trimestr no
9. čer 2014 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bejbyy jj
@multina presne tak, z tehotenstvi :slight_smile:
9. čer 2014 v 15:05  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: To máte od třetího trimestru? I když odpočíváte? To je asi zadržená voda, či co...
9. čer 2014 v 15:21  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina zacalo to na konci 7 mesice a asi 3 tyden pribudly ruky, ale uz sem si zvykla :slight_smile: zase kdyby byla zima , nevim jake boty bych nosila
9. čer 2014 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@multina
No a teď ty otoky fakt vrcholí...v tomto počasí. Dnes jsem ani nevylezla a odpočívala a mám nohy úplně šílený...se nevejdu do žádných bot. Mě teda nepomáhá ani dát nohy nahoru občas si nohy strkám do ledové vody, to uleví pocitově, ale otok nezmizí. Ani po ránu se mi nezdá, že by to bylo lepší - jen trochu... A je to určo zadržená voda. Když jsem čekala první dceru, tak jsem otoky také měla, ale méně a opravdu až na konci - tak poslední 2 - 3 týdny. Holt dvojčátka...
9. čer 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já fakt furt nic ...ale zas nás čeká něco jak Vrtulky Filípka, taky asi operace hned a něco se střívkem
9. čer 2014 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek