• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@katy008 taky beru to baleni 78ks,v Podoli myslim davaji jenom prvni den, kupovala sem je v akci v Kauflande, ale jenom 2 baliky,kvuli tomu ze nevim jestli budou vyhovovat,pak mam jeste nejake slevy do DM no a pak budu sledovat akce :slight_smile:
11. čer 2014 v 18:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katy008 Já se pro látku definitivně rozhodla když jsem kupovala ty Pampersky, za prvé ta cena, a za druhé jak je to parfémovaný, to je smrad.
No a mám asi 80ks klasických plínek po mě a příteli, objednaný 2x PUL svrchní kalhotky, a budeme plíst vlnáčky. Jinak jsem koupila na bazárcích nějaký kalhotový plínky, nějaký čtvercový bambusový, vkládací, ale to tak po 4ks. A objednala jsem Unuo svrchní, kalhotovky a skoro vše, moc se mi totiž líbí.
A byla jsem na dvou kurzech a zítra asi taky půjdu, člověk si to osahá, poslechne a tuší.
Navíc bude sušička, takže tak. A není třeba mít vše co se píše pro jednočata krát dva, stačí prý tak krát 1,3 cca, prostě tu pračku naplníš častěji tak to víc točíš ty věci
11. čer 2014 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ebro nám v porodnici taky dávali pandy, mají výkroj na břichu a líp sedí, tak jsem je teď kupovala domů. Pampers co jsem si kupovala jsou v koutě, strašně smrdí klukům je líp v pandách.
pak přecházíme na látku.
11. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bejbyy Tý jo, tak to je super, že jsi byla i na kurzu a tak - u nás nic takového není. Myslela jsem si, že to nebude třeba vše dvakrát tolik, ale že té výbavy bude třeba stejně víc než píšeš... A sušičku máte přímo kvůli plínkám? A ty klasický budeš asi muset žehlit ne? Jsi dobrá teda, že ses tak rozhodla. Je fakt, že sušička je velké plus při látkování a to já nechtěla do ní investovat..
11. čer 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 uvidím co to žehlení, ale ty čtverce to možná budou potřebovvat, i když někde holky psaly že vychytaly v sušičce aby to vyndaly ještě vlhké a doschlo to do rovna a nebylo třeba žehlit. No hlavně mě to úplně pohltilo, jak jsou ty plínečky krásný ... a časově to bude asi stejně náročný jak hledat levný jednorázovky a jezdit pro ně
12. čer 2014 v 06:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Tak to jo, tak držím palce, určitě to zvládnete - ty, kluci i sušučka :slight_smile:
12. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 jen aby to zvládla peněženka, mám další a další co chci :sunglasses:
12. čer 2014 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem a kde se dají koupit? Taky se mi líbí.
12. čer 2014 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ebro Kupovala jsem je pře mall.cz. Brala jsem vícero balíků, tak aby mi to dovezli až domů.
12. čer 2014 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, jak se Vám všem daří? Co nového? U mě nic moc nového - čekám na další kontrolu, kterou mám až ve středu. Nejvíc mě trápí ty nohy, které večer nejdou už vůbec ohnout... Včera mi bylo i celkem divně - asi ta změna počasí. Jsem zvědavá jak budu spát dnes, když je úplněk a k tomu pátek 13. :slight_smile:
13. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 Vše dobré, jen to břicho je už těžký, únavný, a Jáchym půjde asi fakt na tu operaci a moc neroste a jak nepolyká tak má moc plodoví vody. Toník má 1650g a Jáchym jen 1350g :frowning2: A KO až 24.6. A ještě dr říkala že ideálně 5 týdnů vydržet ... haha to by mě snad zabilo, já chci 14dní a pak děj se vůle boží
13. čer 2014 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Jéé tak to mě mrzí, ale Jáchym to zvládne. Ještě vydrž, ať kluci ještě trochu zesílí. No to já bych chtěla také vydržet do toho 24.6. - to mám přesně 36+0tt a pak už klidně můžou kluci za náma.Už teda odpočítávám dny... to břicho je už šílený. Podle mých pocitů, to tělo nemůže vydržet do 38tt..... Naši kluci už jsou velký, tak bych klidně šla hned... ale ten 36´tt bude lepší.
13. čer 2014 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 teda holky, jak vám závidim, že už to máte za pár. Mě to přijde nekonečný.
13. čer 2014 v 16:20  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy holky teda u syna sem latkovala do 3 měsíce,po ut z nozkama sem jela na levnych jednorazovkach.Mela sem v planu to same teď a výsledek...... Sem rada ze vyzehlim ty hromady pradla,natoz stihat jeste plenky :grinning: Ale peru pro sest lidi,tak to je jina.A jinak,nemel a drž pěkně co nejdyl,stoji za to vydržet,taky sem chtela aby šli ven,ale sem ráda za to ze sli az 37tt.Teď uz maji 6týdnu za sebou a sou to fakt vychcanci a mackove :wink: Filipek uz ma 5 kilo a Michalka 4.3kg,rostou jak z vody a uz na sebe žárli ,jak se dostane jeden ke koze,mas vidět ten řev :grinning:
Jen pěkně držte,tady si postezujte,jak to stoji za hovno,co vas boli...a pokračujte :grinning:
13. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak zacinam vyřazovat oblečení,hlavne overalky na spinkani,mam tam dva malinké pro holčičky a převážně další kluciči.Bude to tady na konikovi a za pár kaček :slight_smile:
13. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak holky ja se hlasim z nemocnice, vcera po kontrole prutoku me hned poslali lehnout, bricho porad tvrdy jak kamen, takze mi dali magnezko no a nic se nedeje, dnes kontrola ,vyslo to stejny,a 2x denne monitor, vubec se mi tady nechce lezet, radeji bych kazdy den dojizdela, ach jo :frowning2:
14. čer 2014 ve 12:00  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@erin5 Buď ráda, že jsi pod kontrolou, doma bys jen přemýšlela, co se v bříšku děje a zda jsou děti ok! Já věřim, že je to opruz, ale vydrž, už to nebude na dlouho... A seš tam hlavně kvůli těm průtokům? Horší výsledky?
14. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste povlíkaly postýlky? Předem, před odjezdem do porodnice?
15. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 jj, boli horsi a dost nad hranici, taky tvrde bricho, snad se zitra dovim vic, o vikendu se delal 2x denne monitor, jinak nic
my postylky nemame jeste ani doma :slight_smile: manzel rikal ze to vsechno zvladne kym budeme v porodnici, no musim mu verit :slight_smile:
15. čer 2014 v 18:00  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: nu já jsem vysadila antikoncepci v květnu a v červnu jsem to už nedostala,na testu // - s mužem jsme ani nepočítali, že to vyjde, tak rychle.Nechali jsme tomu volný průběh. Za 14 dní se budu chystat k doktorce. Chtěla jsem se zeptat zda je tedy větší pravděpodobnost, že to budou dvojčátka? nebo jak jste to měly vy?
moc děkuju za odpovědi, mějte se krásně a hodně zdravíčka Vám i prckům
15. čer 2014 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kami_k Ahoj...velká gratulace.....někde jsem četla, že vyší šance dvojčátek je i díky otěhotnění do půl roku po vysazení antikoncepce....tak uvidíš...jestli je tam jedno nebo dvě či tři :grinning: ...já jsem v září 2013 prodělala zamlklé těhu a v listopadu jsme se radovali z dvojčátek :grinning:
15. čer 2014 v 19:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak my už budem mít skoro 2 kg,takže se dnes už konečně chystame z nemocnice domů :slight_smile:
16. čer 2014 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ebro Tak to je super, určitě se těšíš. A jak je tobě? Kojíte?
16. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky tady je nějak ticho po pěšině... Jak to s váma vypadá milé spolutěhulky? A maminy jak vy se máte? :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 ja sem v depke, ale dnes rano na velky vizite mi rekli ze mi vypusti plodovku aby mi ulevili,ale zas mam strach z komplikaci, ani nevim co vsechno se muze stat, uz nejakou dobu nemame zmerene prutoky obou hlavicek protoze jsou hodne nizko a neda se to, chapu ze to nejde ale taky sem nervozni co kdyz se tam neco deje a nevime to,proste nechapu proc mi miminka nevytahnou,zitra budu 35tt
17. čer 2014 v 11:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@erin5 Ahoj...tvoji situaci nezávidím. Jenom vím, že děti vydrží dlouho bez vody. A i kdyby měli ještě týden vydržet v bříšku, to pro ně udělá hodně. Pokus se nestresovat. Oni vědí co dělají. Přeji pevné nervy...určitě to všechno dobře dopadne. Za chvilku budeš mít miminka u sebe. :wink:
17. čer 2014 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 zítra jdeme do dětské si promluvit co toho našeho prcka čeká případně za operaci ... jinak jen ležím, pletu klukům svrchňáky z merina přes plínu co budou nosit ... a čučím na bednu kde nic nedávají ...
17. čer 2014 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana diky :slight_smile:
taky si rikam ze snad vedi co delaji, spis me trapi ze nevime nic o prutocich , ja mam prave vody hodne,tak neco chteji vypustit aby mi to bricho povolilo
17. čer 2014 ve 12:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem...přidávám pár fotek pro pobavení . Aby jste si pořídili užitečné věcí, které budete pro miminka potřebovat, když nebudou po ruce další silné paže. Mít dvojčátka je krásnééééé. :wink:
1. naučit se používat obě ruce
2. starý houpací kočár
3. houpátka, nejlépe vibrovací
4. šátek na nosení, nebo babyvak
5. gymnastický míč
a další vymoženosti...člověk má hodně fantazie a dvojčecí maminky obzvlášť.
Hezký den všem....těhulky držte se a těšte se!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
17. čer 2014 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@erin5 hlavně potřebují, aby bylo mamince líp, aby se ti nic nestalo a mohla pak naplno fungovat. Neboj, určo vědí, co dělají. Nezůstává nic jiného, jen důvěřovat. Držíme všechny pěsti.... :slight_smile:
17. čer 2014 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek