• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy to mam i ja tech 26 tt:grinning: ale dobre to dopadne musi..jsem pozitivni holkam do.louvam kazdy den :grinning:
24. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Koukám, že si fakt nemohla spát, taky se takhle budím a občas si čtu na netu i v noci, když nemůžu spát.... Já zatím termín nemám, jen mi dr. řekl, že po ukončení 37.tt mě pošle do porodky se domluvit a ukázat a nejdéle ve 38tt mi porod vyvolají nebo půjdu na císaře... Zatím to také není rozhodnutý, ale spíš to vypadá na císaře... :cry: Bojim se ho. Zítra jdu do poradny, počítám, že asi naposled, pak už ta porodnice. U nás v poradně dělají monitor od 36tt při jednočtném těhu a mě ho dělali poprvé v 35tt. Ale to asi také proto, že mi můj dr. dělal téměř každou kontrolu utz s kontrolou průtoků a růstu. S těmi monitory jsem byla v poradně šíleně dlouho....Jen monitor obou kluků byl skoro na hodinu...A do porodnice náš dr. posílá buď týden před termínem nebo kolem termínu. Ale většinou je to tak jak píšeš ty. Už bych ráda něco věděla, co a jak bude, ale to si asi budu muset ještě týden počkat, až co řeknou v té porodnici... Myslím, že sama do té doby neporodím... A přitom bych si ti tak přála jednou zažít rodit nečekaně a neplánovaně. :slight_smile: Dceru mi vyvolávali, tak jsem doufala, že u druhého to zažiju, ale nevypadá to... :confounded: Tak se drž a buď ráda, že jsou oba hlavičkou dolů, držim palce ať jim to vydrží! Teda pokud chceš rodit přirozeně..?!
24. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Ahoj,díky už je určitě o 100% líp :slight_smile:. Asi už jsem si zvykla,nebo je to lepší. Taky holky v noci líp spí takže jsem celkem i vyspaná a to u mě asi pro psychickou pohodu hraje velkou roly. Už se jim i včera podařilo spát v kuse 5 hodin. To bylo super. Taky už obě hezky ji z lahviček že to do nich nemusím řvát pod tlakem....Beatku dávám i na prso aspoň párkrát za den na 5 minut,jinak už je zase unavená a nevypije ani pak tullahvičku. Míša prso nechce téměř vůbec. Šklebí se a odtahuje. Včera jsme byli u dr. a pěkně holky přibírají, tak je to fajn. :slight_smile: Od včera jsem na ně sama manžel byl už asi po 10 zapijet,tak nebyl v noci schopen pomáhat a dnes je v práci a celkem to zvladam dobře. Mísu prebalim a dám do zavinovacky a lahvičku jí dám do pusy a opru o polštářek a ona jí sama a můžu jít dělat Beu, té musím lahvičku držet.
24. čer 2014 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Čau holcicky prodávám tyhle bodýčka pro dvojcatka - jsou k tomu i čepičky - je to velikost newborn - uplne jak nove každé za 90,-
24. čer 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 tak to je super! Jsi šikula, že zvládáš sama! Hlavně klid a držím palce a ať je to čím dál lepší!!
24. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro tak to je super! Jsi šikula, že zvládáš sama! Hlavně klid a držím palce a ať je to čím dál lepší!!
24. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky i těhulky - mám několik dotazů: 1) v čem jste vezly / případně povezete děti z porodnice? mám namysli oblečení? 2) jaké lahvičky na UM doporučujete pořídit 3) jaké požíváte kapky na prdíky, koliky pro novorozená miminka?
24. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se Vam hlasim uz jako mamina. Vcera po UTZ to vsechno nabralo rychly spad a 13.53 se nam narodil Mathias 2540g a 47cm, a minutu po nem Maxim 2440g a 46cm. Kluci jsou krasni a hlavne zdravi,nepotrebuji ani inkubator,a u naseho B - Maxima to vypada tak, ze ohledne toho zaludku to byl plany poplach,zatim papa tak Dr.rikala ze se uvidi casem,jestli bude pribirat atd. ale zatim to vypada ze je vsechno OK. Rodila sem cisarem,dneska je to bolestive ale chodim,zitra to bude lepsi, kluky sem videla hned jak je vyndali a pak za chvili kdyz je vysetrili,cely cas tam byl tatinek,Dr.ktera nam privedla kluky na svet rikala ze uz davno nevidela takove mnozstvi plodove vody,vzdyt to moje bricho bylo uz nenositelne :slight_smile:
Kluci jsou sikulky,prisali se hned na poprve a ted vecer je budu po ctvrte kojit,uz se na ne tesim :slight_smile:
24. čer 2014 v 17:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@erin5 Jééé tak super, obrovská gratulace ode mě!!!! Jsi ráda, že to máš za sebou? Ulevilo se Ti? Kluci mají krásné váhy! Já ti normálně závidím...už je taky chci mít u sebe.... Já si budu muset asi ještě počkat... nic na sobě nepozoruju.. zítra asi poslední poradna a za týden domluva v porodnici-pokud bude vše ok. takže já doufám, že max. 14 dní, déle mě snad nenechají... :cry:
24. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Tak to je krása. Moc gratuluji.Jste šikulky.
24. čer 2014 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008
@ebro
dekuju,bylo to fakt sup sup,ja si myslela ze po dalsim kontrolnim UTZ me poslou zpatky do postele a ze nic se tak tyden nebude dit, sem rada ze to mam za sebou,a ze to kluci tak krasne zvladli,a to v ten den meli vahovy odhad na UTZ : A 2400 a mel 2540 a B 2700 a mel 2440 :slight_smile:
ulevilo se mi hooooodne :slight_smile:
24. čer 2014 v 18:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 nádhera, gratuluju, super váhy, super zprávy a vůbec, jen tak dáááál
24. čer 2014 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme po dnešku odhad 1900 a 1800g. A termín budem plánovat po 14.7. to si ještě kua potrpím
24. čer 2014 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jsou zlaticka
24. čer 2014 ve 21:34  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jak přes kopírák :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy no nejake rozdily tam jsou :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Krásná miminecka! Musíš být pyšná mamina! :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Jejku až do 14.7.....No tak aspoň mám s kým ještě trpět...Chápu tvé pocity...
24. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 no já věřím že se kluci rozhodnou sami dřív
24. čer 2014 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Vítám další dvojčátka na světě a rodičům moc blahopřeju :slight_smile: !
24. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 moc gratuluji...krásná miminečka...tak at hezky rostou a dělají samou radost!!!! :wink:
24. čer 2014 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana
@adusak
@bejbyy
@katy008
holky dekuju, a pysna teda jsem :slight_smile:
24. čer 2014 ve 22:26  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 i za mě velká gratulace a musím říct, že si mě trochu "navnadila" :slight_smile: - kluci mají oba kolem 2500g, jsou krásní, zdraví, nepotřebují inkubátor, možná i toho císaře bych volila spíš a ještě si se rozkojila! Takhle si to představuju ve svých snech :slight_smile: . Jen tak dál, ať ti dělají jen samou radost.
25. čer 2014 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 ahoj, jsou krasni. moc gratuluji.

holky nas dneska pousti domu. Tesim se, ale zaroven se toho desim. Kluci jsou dnes 35+6 - maji oba pres 2100g, hezky papaji, jen strasne hltaji a u toho se zakuckavaji. drzte palce at to zvladneme. budeme kojit a lahvickovat. blbe je, ze si clovek v porodnici nemel moznost ozkouset vse - treba koupani...
25. čer 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007
@pholikov dekuju Vam
ja toho cisare puvodne chtela ale aj kdyby ne tak by mi ho ted delali protoze museli jit ven.Maxik je trochu pomalejsi,nad vsem premysli a moc se mu tahat nechce,proste jak ma naladu,je takovej drobouckej ale setricky ho chvali.

@pholikov a Vas uz pousti domu? ja si teda nepamatuji kolik ste meli vahu po porodu
25. čer 2014 v 07:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 jj pouští nás domu, kluci měli 1430 a 1570. Vše je v pořádku, tak nás tam nemusí držet.
25. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 gratuluji k chlapeckum, krasne vahy :grinning:

@pholikov nas taky zitra pousti domu Magdalenka uz ma 2500 gr a Matysek 2300gr, krmime asi tak jak vy....z lahvicky nestihaji polykat a kuckaji, kojeni je zas hned unavi..je to boj :slight_smile: a musim teda rict, nas tady i zkousi a divaji se jestli vsechno zvladame, kouupat, krmit a tak vsechno kolem miminek, bez toho by nas nepustili domu,ja koupala uz i na JIPce...ale kazda nemocnice to ma asi jinak

Fotecky mam v albu, kdo je nevidi pridejte si me do pratel, ja uz ani nevim, jak to mam nastavene a tady z mobilu me to nejde pridat
25. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka dekuju
me je dneska poprve odpoledne nechaj na pokoji,postupne pridame koupani atd.a doufam ze aj s kojenim to bude lepsi, ze se Maxik vzpamatuje :slight_smile: taky nas kontroluji,a radi, zato sem rada. zatim mi nikdo nic nevnucuje nasilu. Rano mi Dr. rikala ze kluci prikrmy toleruji a vsechno snedi, nic neblinkaji
25. čer 2014 v 11:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po dnešní poradně, vše je OK, kluci dostatečně velký, takže zítra se mám dostavit do porodnice na domluvu, co a jak dál - záleží na dr. v porodnici - zda se bude ještě čekat na spontální porod nebo se případně těhu ukončí císařem... Pokud jsem to dnes správně četla jsou oba hlavičkou dolů... u jednoho mi teda napsal oligohydramnion, ale nic mi neříkal, prý se klukům daří dobře. Odhad váhy jeden 2901g a druhý 2548g. Tak jsem zvědavá, co mi řeknou zítra.. Jsem úplně napnutá, nevim, jak budu dnes spát...
25. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 skvělý a držim palce! Dej vědět.
25. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek