• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@erin5 tak není nic jednoduššího než se zeptat na přesný název. Každá porodnice jede svou značku a je pak jen na zvážení jestli u ní člověk zůstane nebo ne. V Praze dávají všichni variantu HA jka Nutrilon tak Bebu.
30. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro No přesně tak, taky mám ten omyvatelný a navrch jen něco, aby je to nestudilo.. Právě nutrilon je prý nejdražší...jen jsem si přesně říkala, že možná chvíli na začátku a pak šup něco levnějšího, ale vůbec se v tom neorientuju. Eli byla jen kojená a žádné UM ani nechtěla.
30. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ja se ptala,odpoved byla Nutrilon pro novorozence :slight_smile: a pry to uz maji ve flastickach hotovy od firmy
30. čer 2014 ve 13:30  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 jj, to mají hodně. Jsou to podobné skleničky, ale pro běžnou spotřebu dost drahé.
http://www.docsimon.cz/zbozi/nutrilon-0-nenatal-24x-70ml
I tento bývá ve skleničkách http://www.docsimon.cz/zbozi/nutrilon-1-ha-400g

každé dítko je jiné, ale všeobecně je Nutrilon HA dobrá volba.
30. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Tady v porodnici byli taky už namichany lahvičky 90ml. ale byl to nutrilon 1, tak jsem koupila ten a holkam to chutná a hezky po tom přibírají až se doktorka na kontrole divila jak hezky pribejvaj.
30. čer 2014 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin Ahoj, to ti řekne doktorka při propouštění domu, co mas koupit. Aspon teda na jiném oddělení v Podolí to tak funguje.

holky my už za sebou máme 5 dni doma, zatim žiju. Kluci jsou hodni. Napapaji se a spinkaji celou dobu do dalsiho krmeni. Vubec nebrečí, jen když mají hlad. Dam sem taky foto, ale to musím na pc...jsem porad na telefonu.

všem tehulim dlouho vydržte 3v1. Maminkám pevne nervy s dětma.
30. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov no uvidime,nekdy si tady pripadam jak blbec ktery si o vsechno musi rikat,no uz to nejak vydrzim,kluci jak jsou nedonoseni tak jenom papaji a spinkaji,breci malinko ale aj tak proste nespim mezi krmenim,protoze breci jine deti :slight_smile: tak se tesim domu ze si schrupnu s nima :slight_smile:
30. čer 2014 v 19:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už se hlásím také jako trojnásobná mamina! Včera o půl dvanácté v noci se nám narodil Vojta 3,04 kg a 50cm a Honzik 2,74kg, 47cm. Všichni jsme v pořádku,podrobnosti písnu později!
1. črc 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 gratuluji, at se vám daří
1. črc 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 jeeee takoví macci, gratuluju hrozně moc
1. črc 2014 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 Gratulace, hlavně zdravíčko všem 3 :slight_smile:

@pholikov Mě třeba neřekli co mám používat, protože jsem odsávala a mlíka bylo dost, jenže během 3 dní se kluci rozjedli tak, že jsme museli začít dávat příkrmy, protože mlíka bylo i míń. Z nemocnice jsem měla jen doporučený fortifikaci + MM. Jenže to je po přepočtu dost drahý, takže mám pro jednoho nutrilon 1 nenatal druhej má nutrilon AR. koupila jsem i babylove bio, ale to mám furt ve skříni, finančně je to super, oproti nutrošu, tak počkám jak trochu ještě povyrostou.

@ebro taky dávám látkový plíny na omyvatelný, jinak bych se nedoplatila, stačí, že budeme muset snad zas malovat, jak to klukům míří na všechny strany.
@erin5 ptej se a říkej si o vše, taky jsem si tak připadala, ale n co nezeptáš to ti neřeknou :slight_smile: sestřičky to mají už automatický :slight_smile:
1. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 velika gratulace krasne vahy tak hlavne to zdravicko
1. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 no uzasne,to jste pekne baculky :slight_smile: urcite jsi rada ze uz je to za tebou a ze je vse v poradku, hodne zdravi :slight_smile:
a mi konecne dnes deme domuuuuuuu :slight_smile: kdyz bude chvilicka casu tak se ozvu z domova :slight_smile:
1. črc 2014 v 10:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katy008 Moc blahopřeju!
1. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 ahoj...tak obr gratulace, tak jsi se dočkala. Přeji hlavně zdravíčko a pevné nervy. Ať rostou kluci a moc nezlobí. :wink:
1. črc 2014 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 No to je krása. Moc gratuluji :slight_smile: ať jste zdraví a šťastní!
1. črc 2014 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 gratuluju, moc krásné váhy! Těším se na podrobnosti!
takže už je přede mnou jen bejbyy? Ráda bych ještě nějaký ten pátek pohromadě vydržela, ikdyž je to nepohodlný. A strašně mě brní ruce, už v nich nemám žádný cit :(
1. črc 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky hlasim z nemocnice, jsme tu na monitorovani
1. črc 2014 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co vlastně Vrtulka s Filípkem? Nevíte?
1. črc 2014 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Ahoj,a s čím si tě tam nechali? Nebo už pro jistotu?
3. črc 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro nezdáli se jim průtoky, tak mám dvakrát denně monitor a zítra kontrolní UTZ a uvidíme co dál ... asi se bojí aby už ta placenta nebyla slabá na ty dva rarachy
3. črc 2014 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
@bejbyy držím palce a už je můžeš klidně vyhnat,máš to ode mě povolené :grinning:
včera sme se vrátili z mozole,máme po operaci a teda sem vděčná že mu to dělali tam,sou tam fakt borci.Přes všechnu péči se malý vrátil jako uzlíček nervů,nšjakou dobu se z toho bude vzpamatovávat a já s ním.Muí se zase sladit se ségrou,je hrozné rozhozený,ani bych nevěřila jak je 2měsíční drobek vnímavý.No je to za náma a teď si budeme lízat rány.Michalka je úžasná,spí celou noc,Filípek se budí jednou a pak zaráz s Miškou,
3. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už nemám tolik času sem chodit, ale koukala jsem kolik spousty nových nicků tady přibylo, všem vám přeju hodně štěstí a zdraví, ať vám dělají dětičky jenom radost a těm co jsou v očekávání, ať se jim dostane stejného pocitu štěstí jako mě. Já mám sice po druhém těhotenství zdravotní problémy, které mi značně komplikují život, ale dětičky mi to všechno vynahrazují , jsem pyšná máma :slight_smile: na ukázku přidávám pár fotiček mojí rodinky :slight_smile:
3. črc 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj, krásné fotečky. Přeji Ti abys byla co nejdříve zase fit. Máš krásné dětičky, vlastně celou rodinu. :wink:
4. črc 2014 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska nebo v pondělí ... čekám na ortel ... hlady, je mi blbě ....
4. črc 2014 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Drž se holka...držím pěsti. :wink:
4. črc 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy drzim palce..vim, co to je, také jsem cekala, co bude, hladová, nervózní..
4. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy držim palce, se nesmí před císařem jíst? Jak dlouho?
4. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska nic, tak pondeli

@adina007 kuchnou te i najezenou, kdyz musi, ale jinak od pulnoci asi nejist a nepit a rano na sal
4. črc 2014 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 krasnou rodinku mas, a drzim palecky at si brzo zdrava

@bejbyy tak takhle to zacalo u me,2 x monitor, kazdy druhy den UTZ a zustat nalacno a nakonec sem se dockala :slight_smile: drzim palce

no a u nas je to jak na houpacce,prvni noc byla strasna,pak sem s nima prospala den :slight_smile: ale zacina se to zlepsovat, je to porad dokola, kojeni a delat UM, jeste to nemam vychytane
4. črc 2014 ve 12:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek