• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@erin5 jeste aby kluci byli zdravi nakonec
4. črc 2014 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tady jsou ti nasi chlapaci...vyfotit je, aby byli v klidu se da jen kdyz spi :D
4. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pholikov to jsou pózy :grinning: paráda
4. črc 2014 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Hurá jsem ráda,že jste doma, myslela jsem na vás!
4. črc 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak dííky :slight_smile: a JAK VÁLČÍTE,U NÁS OBČAS DOCELA MASAKR :slight_smile: Mrňousové začali vnímat okolí a hlavně Filípek je po té ýna mě strašně závislý.Miška si na mě krapet ovykla,takže utužjeme vztah,sou to ale zlatíčka,jen mě vadí,že si je nemůžu víc užít,jak sou dva,víc je ňuhňat.

Holky kde kupujete UM,třeba na netu ? Začíná to lézt do peněz
4. črc 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 U prvni holcicky jsem objednavala pres mimibazar od pani z Polska Nutrilon vysel o polovinu levneji je to Nutrilon v Polsku maji Bebilon neplati nejakou dan v lekarnach ale je to tri roky
5. črc 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no u nás jak kdy.V noci spinkají celkem dobře ,koupeme kolem osmé, pak kojím,pak následuje hodinka kdy oba knučí,tak bud ňunáme nebo je dáme do lehátek,dáme jim pecičky na bříškoko-to je vetsinou uklidni.No a pak je odneseme do loznice,zatim spinkaji v jedne postylce,tam uz dobre speji cca do 2hod. to zas kojime (nastesti oba najednou) no a pak znova kolem 6h.rano. Pres den je davam hodne ven do kocaru a to celkem spinkaji, jen nektere dny proste knuci na preskacku a to pak jen chodim podavat dudliky a houpat kocar :frowning2: .No popravde me vic ted zlobi ti starsi kluci, jak zacaly prazdniny a mam je doma, tak porad neco chteji....proste vyzaduji pozornosti vic nez ty mimina.
Holky ještě mám jeden dotaz: naší malou trápí od narození výtok z očíček. V porodnici jsme dostali desinfekcni kapičky - to nepomohlo, pak antibiotické kapky-také nic...asi to budou ucpané slzné kanálky :frowning2: nemáte s tím některá zkušenost???
5. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak se hlasim z porodnice. Vojta má žloutenku,tak sr musí slunit. Take Vam chci popsat naš porod. V pondělí bylo v plánu,že Eli odjede navečer k babí na prázdniny a já měla v úterý jít domlouvat termín porodu.Kluci to ale chtěli jinak... Těsně než Eli odjela,tak mi z ničeho nic praskla v půl 6.voda.Tak jš zavolala manžela,dala si sprchu dobalila tašku. Zamávala Elisce na cestu k babí a jelo se. V porodnici u nás v Ústíi začali dělat příjem-takže klasika monitor,anamneza atd. Dali mi vybrat,jak chci rodit...řekla jsem,že se chci poradit s dr. Byla tam mladičká doktorka,ta zavolala staršího dr. Jinak do toho jsem už mela i kontrakce. Takze utz-nejprve mladá dr. Pak starší dr. A že prý je to na me,ale dle utz můžu rodit přirozeně... Pak jsem viděla,ze se šli na něčem domlouvat a přišli s tim,že jsem vlastně 36+6 a ze me v Ústí nesmí přijmout, že mohou až 37+0........... Na toto přišli po 2 hodinách.... Zkoušeli jsme je zlomit,pac bylo půl 9.večer a oni že me,že mi zajistí převoz do Pardubic sanitou.....Takže jsem jela 45min starou vyhrkanou sanitou s kontakcema již po třech minutách..... Bezva! Dávali mi sice něco na to aby nebyly tak silné,ale stejně.... Manžel autem za námi... V pardubicích užvti šlo celkem rychle..nejprve opět celý příjem-všechny otázky znova a opět dotaz,jal chci rodit..... Tady mi ale vše vysvětlili a já pod tíhou události vyklepana ze sanitky s kontakcema po 3min a otevřená ken má ddva prsty,unavená z toho všeho ustoupila z mých původních plánů, po poradě s mužem,rozhodla jít na císaře...... Pak to šlo rychle,řekli že za 20.min jdu na sál a bylo to. Kluci se narodili ve 23,34 a ve 23,35. Nakonec mi řekli,že to bylo dobře,pac oba měli pupecnik krku a byli celkově prý nějak zamotany...Klukyi ukázali já jim dala pusinku a bylo to. Tatínek je viděl dřív nez já. Me je pak donesli v noci na Jipku k prvnímu přiložení.
A shrnutí-byla jsem ráda,že jsem se tak rozhodla a že to tak dopadlo, s císaře samotného jsem měla dobrý pocit. Horší bylo 1.vstavani-hrozná bolest,pak jít na malou poprvé a první dva dny po
.. Teď už je lip. Chytla jsem ale velké bolesti zad,nejvíce trpím u kojení a prave kvůli němu mi na to nic nemohou dát...Snad to povolí.....hlavně kvůli klukům a kojení...

Omlouvám se,nějak jsem se rozepsala.
5. črc 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak a nezkouseli ste masirovat koutek ? Nam to pomáhalo

@katy008 teda taky slušný zážitek a gratuluju a klukum hodne zdraví
6. črc 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky toto sou naši "drobečci" :slight_smile: Du naházet hadříky po prckoch na bazárek,tak se popř mrkněte,něco sem blbě nafotila a oblečení nevypadá reálně,je světlejší než ve skutečnosti,nevím co ten foťák blbne.Popř se ptejte,napíšu vám :slight_smile:
6. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vrtulka81 jo jo zkouším jí to při kojení masírovat,tak uvidíme..
6. črc 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak doktorka male malinko vice zmackla koutek oka a od te doby to bylo pryc a to my chtela jen ukazat jak se to dela :0) uvolnila kanalek
6. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 ja mela za to ze v usti prijimaji od 36tt tak to si musim posunout latku o tyden :0) koho jsi tam mela za doktora
6. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, představuji vám naše chlapečky. Narozeni 25.6.2014 po vyvolání přirozenou cestou v 38+1. Ondrášek v 15:34 s mírama 2970g a 49 cm a Matýsek 2730g a 50 cm. :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vrtulka81 krásná foto, skoro jsem zapomněla že ti moji byly skoro včera také takoví.
No a oblečení... mám pocit že nedělám nic jiného než sháním. A to od roku jim vydrží na dost dlouho :grinning:
6. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 gratuluju, hodne zdravicka klukum aj mamince :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:59  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my sme chytli bud pruvan nebo mame taky ucpany slzny kanalik, kdyz se Mathias vzbudi tak ma v koutku zlut hlen, zalepene oko,pak mu slzi,mate nektera zkusenost? co ste kapali?
6. črc 2014 ve 22:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 gratuluji...tak hodně zdravíčka a ať vám dělají jenom radost.
7. črc 2014 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 gratuluju :grinning:
7. črc 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco díky za radu,pokusím se trochu přitlačit :wink:
7. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 tak přesně takto jsme to měli a máme,ale po narození to měl i malej a tomu to po kapání Opthalmoseptonexu odeznělo.
7. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 velká gratulace ke krásným chlapákům a přirozenému porodu :slight_smile: .
7. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak tak sem volala pediatricke,rekla ten ophtalmo a kdyz to nezabere, ve stredu mame poradnu,tak mu da atb
7. črc 2014 ve 13:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tonik 2440g 45cm v 11:09
Jachym 1780g 46cm v 11:10
7. črc 2014 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bejbyy gratuluju a hodne zdravicka a radosti vsem, a doufam ze kluci jsou v poradku :slight_smile:
7. črc 2014 ve 13:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco ahoj,presne to jsem si take myslela.....a bohužel. Mono děti ano,ale dvojčata ne. Byla tam mladá doktorka zacatecnice a pak Tangisaka...
7. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88
@bejbyy
skvělé, velká gratulace oběma!!
7. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu dávám max. měsíc, včera jsem byla 33+0, břicho mega a hlavně se už vůbec nevyspim, v noci tu "straším" a nevim čím se zabavit :slight_smile:
7. črc 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jééééj.. gratuluju... :wink:
7. črc 2014 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si pro radu...máme doma 7-týdenní dvojčátka a bojujeme se zavinováním...z porodnice jsou zvyklé být pevně zavinuté, ale v tomhle počasí už to nejde...mají trošku opruzeninky a úplně volně mi neusnou, pořád se melou, hýbají ručičkama a pláčou...zavinovačka taky skoro nepomáhá...už nevíme co zkusit... :frowning2:
7. črc 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek