• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@gapm ahoj dej jen bodyčko a pak zazracnou zavinovacku - me takhle spali a spí / ted uz bez ní / celou noc :slight_smile: super zkusennosti mam s Ergobaby :slight_smile:
8. črc 2014 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm ja sem dala zaracnou zavinovacku prvni noc ale neuspela :slight_smile: ale vubec prvni noc byla desna, a jak Vam spi deti, na boku nebo na zadech? protoze v tej ulitke si to moc nedovedu predstavit lezet na boku, a my sme doma tyden,porad je davam na bok jak v porodnici, v bodycku a v rychlozavinovacce a zatim jim to vyhovuje, a vcera se mi v spanku Maxik tak poblil ze sem si rikala ze je stesti ze byl na boku
8. črc 2014 v 09:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm ahoj..moji mají něco přes dva měsíce a taky bez zavinovačky ani ránu. Jenom v naší posteli zaberou bez. Když je tak teplo, tak jim nechám jenom pampersku a zabalím do velké bavlněné plenky. V noci je když tak ještě přikryji tenkou dekou a opruzeninky nemají a jsou spokojení.
8. črc 2014 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy gratuluji ti ke klukům :slight_smile:
8. črc 2014 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gapm máme stejném problém. Dnes jsme se kvůli tomu v noci s manželem vyspali cca tři hodiny protože holky celou noc brblaly a ječely
8. črc 2014 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli s holkama u fotgrafky, tak se moc těším na výsledek. Taky sem dám konečně nějakou fotku za pomoci manžela, já to neumím :slight_smile:
Holky byly kupodivu hrozně hodnei a celou dobu focení spaly.
8. črc 2014 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Velká gratulace!
8. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Gratulace :slight_smile:
@ewulka88 Gratulace .) krásná jména, taky máme O+M
9. črc 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, davam kluky spát na bok a střídáme je. Vcera jsme byli na rehabilitaci a doporučovala boky a střídat. Davam jim tam i válečky, aby se jim nezalomovala hlavicka a drželi ji v jedné ose. Když byla ta vedra, tak spali v bodicku s krátkým rukávem a v rychlozavinovacce. Jakmile usnuli, tak jsem je jen přikryla tenkou dekou a rozbalila ze zavinovacky. My máme spise problém, ze Matěj cestuje po postýlce. Usne v zavinovacce a najdu ho nahoře u mantinelu.jeste, ze ho tam má, jinak by už narážel o hlavičku.
9. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,prodávám adsávačku Avent,kupovala sem ji v nemocnici když sem byla s malým na operaci,bohužel těma nervama sem přišla o mléko a je mě uplně k ......Pokud byste měla některá zájem,napište.Je to ten nový typ,obsahuje odsávačku s lahvičkou a dudlíkem,jeden kelímek + nádstavec na odsávačku,prsní kloboučky,dudlík 0+ a byla u toho taštička,tu sem používala,měla sem v ní mobil a stravenky na jídlo,tak je krapet poškozená,tak tu si nechám a dodělám ji.Stála mě necelý litr,je koupená minulý měsíc a používala sem ji týden,poctivě vyvařovaná nemocničním personálem :slight_smile: Přenechám za 650,-
Prsní vložky co u toho byly sem taky použila.JInak ji mezi inzeráty tady na koníkovi se spoustou oblečení po prckoch za facku :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas hlasim Jachym po operaci, vse vypada dobre
9. črc 2014 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky...chtěla jsem se zeptat...kdo jste sem dával ten návod na cvičení při diastáze? Nechce se mi hledat a vím, že to tady bylo. Moc děkuji a přeji krásnou pohodovou noc. :wink:
9. črc 2014 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Tak to je super :slight_smile: .
10. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy si holka šikovná a kluci mají pěkné váhy,gratuluju a užívej si je,je to úžasný pocit mít ty mrvítka v náruči :slight_smile:

HOlky trénujte svaly,prckové vám rychle porostou a začíná to bolet :slight_smile:
Filip v 9 týdnech má 5760g a Michalka 4970g,pořádní mamlásci,fakt se pronesou.Začínají na mě pištět a brblat,úsměvy od ucha k uchu a dneska mě Filípek totálně dostal.Ještě v úterý sem říkala dr na kontrole,že když ho dám na bříško,vůbec tu těžků hlavičku nezvedne,že se mu ani nedivím,no ona že má ještě dost času,Míša hlavičku celkem zvedá,ale nevydrží.No a Filípek po koupání zvednul hlavičku a ještě si u toho kecal,držel jak kdyby ho tam přilepili :slight_smile:
10. črc 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jak na to kojeni? Odsavat, prikladat, dokrmovat? A co delate kdyz vam najezene, prebalene dite rve?
11. črc 2014 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy me rve jedno od vcera vecera,nemuze se vykakat,uz sem udelala fakt vsechno,chvilinku si od unavy aj pospal ale stolice nikde,co delate vy holky,jak mu pomoct???
11. črc 2014 v 09:19  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 ahoj, když už nic nepomůže, tak si kup rektální rourku. Mě zachránila nervy. :wink:
11. črc 2014 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
@erin5
Když je přebalené a nejezené, tak ho pořádně utahuju do zavinky, to je to jediný co zabírá, i když občas i to ne, tak pak následuje kočár, tak vytuhnou do 2 minut, ale to jsem praktikovala asi tak 2x, protože mám strach, že by si potvůrky zvykly.
S tím měl problém Matěj, měl děsně trvdý bobky tak se strašně kroutil bylo vidět, že spí nebo chtěl by, ale že ho bolí břuch a ta snaha tlačit, začala jsem mu dávat babycalm na prdíky a vyřešila se s tím i kakání, teď máme občas spíš opačný problém.
11. črc 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavinutý je, ale je to prostě bručoun, si pořval mezi dvěma jídlama a pak spal jak dudek...
Snažím se o odstříkávání a objedno jídlo budeme přikládat ať se Toník neunavuje
11. črc 2014 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana rektalku sem davala celou noc,masaze,mast pupik,kapky na prdiky,ale zatim nic.
pouzivate nekdo BioGaiu? a kdy ste ji zacali davat?
11. črc 2014 ve 13:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 když ti můžu poradit, tak nekupuj gaiu, je zbytečně moc drahá. Kup si Biopron laktobacilky. Jsou levnější a mají to samé co gaia. Doporučil nám do náš pediatr. U nás zabrali a to jsme taky vyzkoušeli úplně všechno. Hm, když nepomůže rourka, to je fakt hrozně zabetonovaný. Když zavedeš rourku, pomáháš mu taky nožkami?
11. črc 2014 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2014 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lanitana a tobolku vysypes do UM?
11. črc 2014 ve 13:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy prdy,buď polož na bříško,stačí a chvilku,jak na něm bude ležat,tak si ho jakoby promasíruje a vyprdí,nebo pocvič nožičkama,chytneš nožk a přitlačíš k bříšku,nekolikrát opakuj,kapky sou v tomto případě na cokoli,jen ne na prdy nebo bolení,mě přijde že snad nezabírají žádné.Cvičení nožkama zabírá nejvíc,netvrdím hned,ale během deseti 15 min,to zabírá a de to.Jo máš kluky,prdy budou na denním pořádku,jako u nás.
@erin5 ty vyzkoušej to samé,naši se vždycky vykadí,malý měl problém s těma střevama,takže to byo ještě horší a po operaci to bylo jediné povolenéa hlavně to zabíralo.
S tím kojením je to boj,ze začátu se snaž co nejvíc přikládat a nebo odstříkávej,naši zvládli přechod flaška prso,bylo jim to jedno,hlavně když to kapalo.
A zse budu otravovat,mám novou odsávačku avent a nemám mléko,kdyby mělěkdo zájem......... :confounded:
@erin5 ještě k těm probiotikům,gaia je drahá ale kvalitní,navíc v kapkách,takže to můžeš dát rovnou jim,jinak si kup yty,kde je napsáno hodně kmenů kultur :grinning: Pro děti od narození sou Apo baby,sou dobré,mám vyzkoušené,pak laktobacilky,sou s probio a prebiotiky.ale sou to jen prdy,vyzkoušej to cvičení s nožičkama,párkrát přitlač na břicho a nadzvednout nožky i s prdelkou,prdy letí ven,jen to fičí,náš malý mě tak i ohodil :grinning:
11. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 co za um pijete? Dáváš čaj? Dávej,aspoň trochu mezi jídlem,ať se to naředí,pokud máte sunar,ten je nejsladší,tudíž betonuje.Nejlepší je fenyklový nebo heřmánkový,kojené děcka to nepotřebují,tam záleží co jí matka,kdežto děcka na UM,by měli pít čaj,kojený si občas jen cucne k vuli žízni.....
JO a pokud budeš cvičit,tak před jídlem,jinak se ti zablije :slight_smile:
11. črc 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,narazila jsem na toto téma. Mohu dál? jsem starší matka ,mám syna z prvního manželství a v druhém manželství se nám díky IVFpo 16 letech povedly dvojky a jsme v 19 týdnu. :grinning:
11. črc 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 ano, jednu tobolku za den a dávám do mlíčka večer. Nám pomohli na pravidelnost a konzistenci stolice, ale na prdíky nezabere nic. Jenom cvičení, jak říká Vrtulka. Je to boj..taky čekám, kdy toto období skončí. Jo kdyby ti náhodou nechtěli pít čaj, tak do 100 ml čaje dávám odměrku mléka a pak pijí. Ty práškové čaje nekupuj, radši klasické sáčky vhodné pro miminka. Já střídám fenykl a heřmánek.
11. črc 2014 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agneszka Vítej a užívej těhu :slight_smile:
11. črc 2014 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 davam HIPP ale ja aj kojim a pak prikrmuji,takze ten caj zatim asi ne,a kdyz tak jaky pouzivas? myslim znacku. jinak to cviceni s nozickama a masirovani briska delame porad,u jedneho to konecne zabralo :slight_smile:
11. črc 2014 ve 20:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 ze začátku nám to cvičení zabíralo až tak po půl hodině,teď už je to dřív.Fakt se z toho musí dostat,naštěstí nás tu už pouští,malým budou tři měsíce a řekla bch že po tom druhém se to zlepšilo,dám ho na bříško a sebou plácá a tím to de nejlíp ven :slight_smile: NO já mám zrova granulovaný :slight_smile: M2 se nechce vařit pytlík a taky ho uchovávat,radši hodím do vody pár granulek a je to,pytlíky rychle mizeli a vesměs se´m to šechno vylévala,takto jim nasypu trošku a je.Jak budou pít víc čaje,přejdu na pytlíky
11. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek