• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek tak ti budou po mamince,si jak male pivo :grinning: Me to nedalo a ty moje cvaldy sem zmerila,v sesti tydnech na prohlidce meli priblizne oba 53cm a v deviti 61cm,rostou šíleně.Posli fotku :wink:

@bejbyy tak neřvi :grinning: to ti stejne nepomuze,kdyz to nepujde budete na UM,no prece se nebudes veset,me to taky sere,ale co uděláme.Nasi mali žerou jak kyseliny,rekla bych ze budou met stejnou vahu v roku jako ma Karolina ve trech letech :grinning:
15. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jdeme domůůůůů ... cestou koupíme Nutrilon, stavíme se k dr a bude :slight_smile:
15. črc 2014 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Tak super,gratuluju,me se šíleně ulevilo,když jsme mohli domů!fakt psychicky jsem na tom byla hned líp. A kolikateho jsou kluci narození?a císařem? Promiň že se ptám,nějak mi to uniklo,jak jsem byla v porodce...
15. črc 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jj, taky se nevyspis ale doma je doma :slight_smile:
pomaly me zacina s....jak sme za atrakci venku na prochazce
15. črc 2014 ve 13:26  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky du si znova pro radu, nas prvorozeny porad breci a breci,spi minimalne, jenom kdyz odpadne od vycerpani, prdiky ma, kaka, ale asi ma krece v brise, nadymani, uz sem na prasky z toho jak mu nedokazu pomoct. cetla sem ze hermankovy caj hodne pomaha,vy ktere davate caj, hermankovy, jakou znacku davate a kolik toho muzou vypit? a pijete ho aj vy?
@vrtulka81
15. črc 2014 ve 21:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 my mame 61 a 62 cm ted :slight_smile: :slight_smile: 4 a pul mesice :slight_smile:
15. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@erin5 my mame heřmánkový Sunárek a moc jim chutná..
15. črc 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Ahoj, na začátku jsem dávala asi jen 20 ml a někdy jsem udělala čaj a pak v něm rozmíchala UM. Tu dávku vypili před koupáním, aby byli klidnější a lépe spali. Jeden den fenykl a jeden den heřmánek. Zkusila jsi přikládat nahřátý polštářek s pecičkami? Zabalit pevně do zavinovačky a do ní vložit nahřátý polštářek. Nekupuji granulované čaje, po nich mají vždy křeče. Jenom nálevové sáčky.
https://www.feedo.cz/obchod/zdrava-detska-eko-vyziva/caje/hipp-bio-hermankovy-caj-20x15-g?gclid=CIKHuraQyL8CFSoOwwodA0QAXg
15. črc 2014 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj..to jsou krásní drobánci...po mamince..ty jsi měla i malé bříško. :wink:
My jsme na tom asi jako
@vrtulka81 , taky se bojím, kam až porostou....abych je pak unesla :grinning:
15. črc 2014 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek my 2,5 měsíce...jenom pro srovnání..ach jo..to budou asi obři :astonished:
15. črc 2014 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@lanitana no jsou na spodní hranici vahy podle nějakých tabulek - ale jsou v pohode :grinning:
15. črc 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanitana jeeeeee ti jsou krasní :slight_smile:
15. črc 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanitana ti zvedají hlavičky uz??? Super
15. črc 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek och ty tabulky úplně nesnáším...nás se taky pořád snaží zařadit do nějakých tabulek a to jenom kvůli tomu, že jsme 35+4. Hlavně, že jsou spokojení, zdraví a nic jim nechybí. :wink:
15. črc 2014 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je z urvanyho kluka zase to moje
miminko. Koupili jsme Nutrilon a papa z lahve,
ale az vecer u prsa se uklidnil a pak po celym dnu
usnul. jinak odsavam tak ma nekdy jen moje
mlicko. pujcila jsem se medelu symphony.
spal od 1:20 do 5:20 kdy jsem ho budila.
16. črc 2014 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Jen vydrž holka...to prso je vždy uklidní. Mě je ještě pořád do breku, když se po mně válejí a hledají a já jim nemám co dát. :frowning2:
16. črc 2014 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame 3 tydny a 2 dni :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
holky, jak dlouho jste krmili po 3,5 hodinách? klukům bude v pátek 8 týdnů a zatím se mi po těch 3,5 hodinách budí i sami. Jídlo mají 7x denně a pořád oba kojím. Doktorka mi říkala, že zatím vydržet s krmením po 3,5 hodinách. V noci je někdy musím budit, aby se najedli.
16. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov my to mame ruzne,3 nebo 3,5 hodky ale nekdy breci uz po 2 hodinach a nekdy je zas musim budit
16. črc 2014 ve 12:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Ahoj, to máš docela dobrý interval. My jsme na UM a jedí co 3 hodiny. Akorát ted poslední 4 dni v noci vydrží 5 hodin. A na jídlo se hlásí bez buzení.
16. črc 2014 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 11 týdnů, krmíme ve dne po 3,5 a v noci jen jednou, to vydrží 4-5 hodin. Taky je budíme, jinak by možná vydrželi do rána.
16. črc 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 kup prostě pro děti od narození,v lékárně jich zase tolik nebude :slight_smile: on ti toho nijak nevypije,tak se neboj,že by mu to ublížilo,klidně ho pij i ty a když nepomůže,tak si dej každé ráno na malou lžičku rozdrcený kmín a šupni to do sebe,hlavně to nechutnej,moc labužnické to není ,ale pomáhá,pak ještě polohovat na to břicho,střeva se dají do pohybu,protože se na něm bude mrvit,ikdyž málo,tak to stačí,no a pak supr poloha pro kluky - nevím jestli to pochopíš,popř vyfotím- nevím jak je už velký,ale můžeš ho tak nosit i jako drobečka,nejlepší bude ho položit na břicho a strč pod něj ruku,tak aby byl položený břichem na ruce,hlavu u lokte,oni sou malí,tak neměj strach že se ti tam nedá,já tak tahám malého a to je kus mamlasa :slight_smile: Budeš mu tak tlačit na břicho a vyprdí se,vyprká a nejspíš i vykadí,možná i poblije :grinning: Ale bude mu líp,u nás bezkonkurenčí. No a pokud nepomáhá nic,čaje,rourka,kmín,polohování,cvičení...... tak už mě napadá jedině alergie na mléko,takže přestaň na nějakou dobu jíst mléčné výrobky aby to nnešlo do MM a uvidíš,pokud ho to přejde,ste jasní :-/ Jo a ještě mě napadlo,polohuj ho,když ho dáš ležet,dej mu něco pod nožičky,aby je měl jakoby ve vzduchu,třeba nějaký polštářek,líp se mu bude prdět,když budou nohy ve vzduchu,nám to taky pomohlo a líp spal

@bejbyy to půjde neboj,ty se uklidníš taky a bude dobře,nakonec budeš kojit a přestanou hledat :slight_smile: NAši hledání vzdali .-)

@pidisek ať sou na které koliv hranici,pokud neřvou hlady,nejsou malátní,tak sou v pohodě,miluju toto tabulkování,naše Karolína má ve třech letech 11.5kg a 91cm,je uplně ....... nevím kde a enorgie má,že by mohla rozdávat,prostě je kadé dítě jiné,hlavně že sou zdraví ne :slight_smile: No my těch 61 a 62 cm máme teď,ale třeba nedrží tak pěkně hlavičky jak děti od @lanitana (kdy že se narodili a sou v termínu),Filip se ukázal jen jednou,držel jak vytesaný do kamene a od té doby to má na háku,Míša se radši otáčí na bok a lítá po celém gauči,jak ji dám na břicho,tak zatáhne nožke pod sebe a chce lézt,asi bude dobré éro.
@erin5 ti mají páčo :slight_smile:
no krásné děti máte
Jinak sem dnes s Filípkem absolvovala první pooperační kontrolu,mazec jako,přijela pro nás v šest ráno sanita,3 hodiny tam,pak hodina v Motole a zase 3 hodiny zpátky,naštěstí sou ty dálnice tak rozmrdané,že Filipa udrncali a nijak neřval,kontrola dopadla super,kráně se hojí a má to prý pěkné,mě to přijde zatím hrozné,pořád čekám kdy se udělá ten krásný konečník :-/
16. črc 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 stejně Tě obdivuji, jak to všechno zvládáš..už aby byl Filípek zdravý...a ty už vůbec nekojíš?
16. črc 2014 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana teď už budeme jezdit jen na kontroly,zatím to vypadá dobře,klop klop.Nekojím vůbec,co sem se vrátila z nemocnice s malým,tak to šlo uplně do kytek,prcky to ani nezasytilo,tak sem to vzdala,hned řvali hlady,sice mě to štvalo,ale co už,aspń si dám s mojím víno :slight_smile:
16. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to mi připomělo..před týdnem jsem si po dlouhé době dala sklenku vína a po půl hodině jsem nemohla ani chodit :grinning:
16. črc 2014 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásny den všem...nic se tady neděje..žádné dotazy, žádné fotky, žádné nové těhulky...??
Jinak ostříhat 40 nehtů dá opravdu zabrat :grinning:
Taky máte tak umrnčené děti v tom vedru?
18. črc 2014 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Smutním, Jáchymka budu mít tak za tři týdny nejdřív :frowning2: Víc jak měsíc po porodu bude bez mamky :frowning2:
18. črc 2014 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je tady 90% mamin a zatim s vámi nemůžu sdílet ty věci ohledně kojení atd., jen když to čtu, tak to vůbec není jednoduché, jak jsem si myslela a docela mě to děsí už teď...A u mě, kluci měli v pondělí odhadem 2200 a 2500g, prý jsou v pořádku, to je hlavní, jen mi dávají zabrat už teď :slight_smile: Jsem oteklá, ruce mě brní tak že se nevyspim, vlastně už ani nenajdu vhodnou polohu ke spánku (už i na boku se jim nelíbí), na WC asi 100x za den i noc, svědí mě kůže (mažu furt stejně). A kdy se přidám do spolku mamin ještě nevím, chtěla bych vydržet ještě 2-4 týdny, ale už mívám takové posly, že vždy zvažuji výjezd do porodnice, naštěstí to zatím vždy ustalo... Jinak všechny máte opravdu krásná miminka!
18. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy holka že tobě vyšlo narození kluků na tvůj vysněný den? Myslím, žes psala, že chceš rodit 7.7. a porodilas viď? Jéé a Jáchymek bude ve špitále tak dlouho jo? :cry: Tak držim pěsti, hlavně ať je v pořádku!
18. črc 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Ahoj, gratuluji ke klučíkům...Dočetla jsem se, že jeden je po operaci? Můžu se zeptat co se stalo? Před časem jsme si psali, že máte taky úpon pupečníku v blanách, jinak jsem tady delší dobu nebyla...Myslim na vás, ať jde co nejdřív domů a jste komplet...
18. črc 2014 v 10:50  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek