• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

vrtulka81: máme je z ivf, tudíž asi počatá být jinak dle dnů nemohla:slight_smile:) na NT screening se určitě dohodnu s dr a objednám se. To se asi nedělá normálně na gyndě ne? nevím kam v Praze na to půjdu, ale to mi všechno v úterý řeknou. Koukám, že máte doma veselo...fakt rozhlas a Slunce, seno hadr:slight_smile:)) do pondělí to ví celá vesnice a pak se připrav na otázky:slight_smile:)
pidisek@ no to je ideál:slight_smile: taky bych chtěla páreček, ale to je ještě daleko...v jakém týdnu to říkají? ještě uvidíme, jestli si to necháme říct nebo se necháme překvapit...ono to stejně nikdy není na 100%:slight_smile:))
16. lis 2013 v 18:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co jste braly za vitamíny v 1. a pak ve 2. trimestru? mám zatím jen kyselinu listovou + v 2. trimestru přejdu na Femibion nebo Chytré miminko. Co doporučujete? :dizzy_face:
16. lis 2013 v 19:06  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cekatelkadvojcatek ja to vím 100% z plodové vody :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek ja mam gravital,nevzpomenu si od koho to je.Ale ja toho beru vic k vuli prevenci atopie,dcera je alergik a atopik,takze beru i pripravky na posílení střev a nevim čeho.
Na NT screeninku sem byla ve 12 tt a pohlavi nam řekli,ale na 100 % to opravdu neni,ale verim tomu,ze to tak je:slight_smile:
Jo u nas na dedine je veselo,pro ke je to horší,ze sem v tom udrbanem podniku taky dělala,všichni se zname a lidi tu sou strasne svině,zákeřné,pomlouvacne,do oci se budou usmivat a nevim co,za zady pomluvi i nevim co,těch blbych kecůsem se chtela na nejakou dobu vyvarovat,no vzhuru do boje
16. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81
@cekatelkadvojcatek

Dobre ranko :slight_smile: dneska dělají prckové v brisku kotrmelce a ja nevím co ještě :slight_smile: je to krásný !!! At uz to cítíte taky moc vám to přeju :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick
@sacvi

I vám :slight_smile: nějak se mi to tu smazalo :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zacinam se toho trochu desit,kdyz vidim jak ten pupek rychle roste,zkusim dneska vyfotit,za chvilku se neunesu :grinning: A dotoho kotrmelce :slight_smile: to bude paráda
17. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem po víkendu zase dostala, díky za podporu a vítám novou @cekatelkadvojcatek . Já jsem od začátku těhotenství brala Femibion, teď jsem si koupila FolGravid. Je to jen DHA a k.listová, ale to snad stačí, snažím se jíst zdravě. No, i když... moje nájezdy na Coca colu manžela nepřestávají překvapovat... Asi si jdu nalít a jemu do toho přidám Jamesona, aby neremcal :grinning:
17. lis 2013 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

o víkendu jsme nebyly doma a teď dočítám co nového :slight_smile:
@pidisek pupík už nezapřeš a chlapečka a holčičku-to je krááásný :dizzy_face: To bych taky tak chtěla :dizzy_face:

@blanick koukám na miminka-úžasní špuntíci :dizzy_face:

@cekatelkadvojcatek vítej mezi námi. Pěkně se nám to tu rozrůstá a to je super :slight_smile:

@vrtulka81 u vás je ta dědina hrozná drbárna :grinning:

Já jdu dnes na ko utz na veveří. Jestli se rozdíl mezi miminkama nezvětšuje. Tak snad bude vše ok. Už se moc těším až je uvidím :dizzy_face:
18. lis 2013 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi drzim palce at sou ok.
Holky ja asi chcípnu,tak jak me boli od vcera záda,to se me jestě nestalo,za chvili polezu po čtyřech :frowning2:
18. lis 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jo ta coca cola to je neřest,taky se nudrzim a pivo bych si dala..... Vsechno co se nesmí :grinning:
Proto kazde rano si davam dávku,pripadam si jako feťák :grinning:
Holky,tak ten muj manžel chudak je tema drbnama z práce fest masirovany,jak to budeme zvládat,to zase bude nemocne,no ta vaše babka bude u vas aj spavat...... Bože ti sou blbi a maji starosti pro koně.
Máte některá pocit ze to nezvladnete? Ja uz rozhodne nemám,mě bude pomahat asi cela dedina :grinning:
18. lis 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jak koukám, tak se budeš mít z nás nejlíp :grinning: Celou dědinu za zadkem :grinning:

Kontrola dopadla naštěstí dobře :dizzy_face: Miminka pěkně rostou, rozdíl mezi sebou mají pořád přibližně stejný, tak je to prý ok :dizzy_face:
18. lis 2013 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jů, nádherný, veliký miminka! Já se tak těším na pátek, až je zase uvidím! Tohle bych do sebe nikdy neřekla, že mi to mateřství tak poleze na mozek. No, příroda si to asi umí zařídit :D. Doufám, že ale nikdy nedospěju do té fáze "intelektuální degradace matek na mateřské dovolené" neboli "vykojenej mozek", jak říká moje kamarádka fanatickejm maminkám.
18. lis 2013 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, díky za přivítání:slight_smile: koukám, že tu pěkně rosteme a máme všechny krásný chutě:slight_smile:) já jsem teď zas úchylná na mandarinky a Fantu:slight_smile:)) zítra uvidím zas mrňouse, tak doufám, že bude vše ok...držte všechny palce, co máte...a že jich teď teda je:slight_smile:))
18. lis 2013 v 19:16  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no nádhera,mala říká,ze sou to jeji miminka a ma je v bříšku:wink: Super ze je to ok.
@ blanick ja tomu rikam mateřská debilita a věř,ze na to taky prijde,budeš přemýšlet nad slovem které chceš vyslovit,nebo z tebe polezou tatolni perly :grinning: Ja sem postižená těžce a nekdy ještě vic,hlavně když se sjedeme v hojnem debilitnim poctu,to je pak masakr:grinning:
Holky se zadama sem se dostala do chvilkoveho extremu,lozila sem doma po čtyřech,krásně mě ten 15 tt začíná a pak ze druhy trimestr je nejhezcim obdobi těhu
18. lis 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě prihodim dalsi poznatek ke kocarkum.Zacal se mě libit FirstWheels,ma vsechno a je hezky,cena taky de,ale, sportovni sedacky sou strašně malinke,nevleze se tam 8 měsíční dítě,natoz s fusakem.Dalsi co zjišťuji,tak X Lander twin,uz sem prekousla ty vložné tašky pro mimina,ale nikde se nemuzu dopidit autosedacek,aby se dali nacvaknout na podvozek,takže zatim vyhrává Easy walker,Bumbleride a zacal se me zamlouvat novy DorJan ,ale ne ta větší verze,ma totiž 93 cm a neprojede vubec nikama,ta mensi verze ma jen o 4 cm mensi korby,přibližně jako ostatni.Tolik k dalašimu kočrkovani
18. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted me napadlo,proč ja vlastně resim kočár a jiné,na to mam ty drbny z dediny,určitě me nejaky krásný koupi :grinning:
18. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se taky přidávám :slight_smile:. Mám čtyřletého, dvouletého a na duben čekáme dvojčátka :slight_smile:. Bylo to pěkné překvapení, ale moc se těšíme a doufám, že všechno zvládnem. Bude to u nás jak ve školce. Pupík už mám docela obří, už to fakt nezamaskuju :slight_smile:.
18. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím holky pěsti na kontroly :wink: Já mám ještě ve čt poradnu.
@cekatelkadvojcatek mandarinek bych taky snědla pytel :grinning:
@blanick jsem už taky dlouho doma a kolikrát si nemůžu vzpomenout na slovo, které chci použít :sweat_smile: A to jsem zase tak dlouho nekojila :grinning:
@rybicka18 vítej u nás :dizzy_face: Ty jo a já si kolikrát říkám, jak to zvládnu. A to mám jednu 4letou berušu :grinning: Ale určo to zvládneme skvěle jako nakonec všichny tady :dizzy_face:

Holky můj večerní pupek v 18tt :sweat_smile: :sweat_smile: a Janička taky chtěla fotit břicho :grinning:
18. lis 2013 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je můj večerní :slight_smile: 23+6 :slight_smile:
18. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naprostá prehlidka pupiku,úžasné,ja ho dnes nedam,vylezla sem z vany a uz se nehnu vubec,uz mě boli i noha.Dceři sem v klece u postylky dávala rukavicky ( ma je aby se neskrabala),ve stoje to nedavam,jestli to jeprejde,musim k dr,at nejak pomůže,tohle se neda :'(
@rybicka18 vitej,sem rada ze nebudu sama se čtyřma detma,nemam je teda takhle po sobě,to bude fakt školka, ale.to se zvládne :wink:
18. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi-
mně vychází taky termín na 27.4. :slight_smile: No, musíme to zvládnout, když už se nám takto poštěstilo :slight_smile:. Občas v noci přemýšlím, jak to bude, ale pak si zase říkám, že to prostě zvládnout musíme a hrozně se těším. Už jsme to řekli i klukům a taky se těší. Litujou, že není břicho průhledné, chtěli by se na miminka dívat.
Janička už bude určitě dělat chůvičku.
18. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tobě ten pupik fest poskočil,konečně nevypadas ze ses jen prejedla,hezky je :slight_smile:
18. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtulka- já už se dnes taky nevyfotím, ale příležitostně přidám i ten svůj pupík. V okolí budu s tolika dětma trochu za exota, ale já mám jedinou starost, aby byli zdraví a jinak se musí zvládnout všechno. Nepočítala jsem, že tolik dětí stihnu, když poprvé jsem rodila ve 33, ale osud to zařídil
. Tak si říkám, že aspoň jich bude sudý počet a teď bude mít každý jedno miminko :slight_smile:.
18. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek fakt pěkně pupík roste :dizzy_face:
@rybicka18 to je super s tím termínem :slight_smile: Já bych se taky tak chtěla dívat :grinning: :dizzy_face: Sama jsem na Janičku zvědavá. Teď věnujeme pozornost jen jí, tak nevím, jak to pak ponese..

Holky a už ste něco přibraly? Já mám takovej pupek a nemám ani kilo navíc. To jsem ráda,ale stejně se divím :slight_smile:
19. lis 2013 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja jsem zvedava i na psa, jak ponese to, že už není jedináček :slight_smile:. Máme půlroční štěnici, teď to je děsnej magor, tak doufám, že nebude chtít miminka na hraní :slight_smile:. Já jsem dnes ráno zaznamenala +0,5 kg! Bříško vyfotím, dodám. Zatím je to ale spíš pupík jak po huse se šesti knedlíkama :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Můj ranní 24+2 :slight_smile:
20. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je muj 15 tt po snidani,mam asi 2 kila navrch,ale co se divit po té zabijacce :slight_smile: Akorat je.zase ublbě vyfoceny
20. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate taky " zvlastni" chutě? Vratili sme se z obchoďáku a manel si dal klobasek,ze jestli cchcu,nechcu peotoze sem snedla dvě musli tyčinky a uz dnes nic nebudu,pak teda ze maly kousek jitrnice,me totiz chutna ta cibule a ocet, ani ne tak ta jitrnice..... Nez se jitrnice rozpustila,sezrala sem jeste ledovy salát,teď si davam tu jitrnicu....
20. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no ja ted spíš chutě nemám - hodne veci mi přestalo chutnat, jako ze necítím jejich chuť :slight_smile:
20. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek