• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@lanitana díky moc za podporu! Mám to opravdu za pár, jak budu moct, dám vědět a už se mezi vás maminy těšim.
25. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 držímě pěstičky, ať vše proběhne v pořádku a za chvilku se pochlubíš s kotátkama. Ať ti to tam rychle uteče... :wink:
25. črc 2014 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak máme za sebou kontrolu na třech měsících. Doktor maximálně spokojen. Očkování nám posunul na konec srpna. Jinak holka 60 cm a 5390g a kluk 60 cm a 5620g. Malý očůral doktora a pak mu ještě říhnul...tak jsme se nasmáli. :grinning:
Všem krásný pohodový den. :wink: :slight_smile:
25. črc 2014 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@multina Ahojky, my se potýkáme s něčím obdobným. Od druhého screeningu má Ačko více plodové vody než Bečko. Přesunuli nás do rizikové poradny a chodíme co týden, max co 14 dní na detailní ultrazvuk. Zatím se oba kluci vyvíjejí stejně, mají stejně naplněné močové měchýře, atd. Nenech se zbytečně vystresovat. Každý doktor dělá uz jinak, proto je lepší chodit opravdu jenom k jednomu. Takže hlavu vzhůru a nezoufej!
25. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana v nemocnici náhodou není špatně,hlavně když tam dobře vyří a kápneš na dobré spolutrpitele :slight_smile:
@lucik024 jako řeknu,ti ,byt toto moje první děti,tak už do dalších nejdu,toto těhu bylo pro mě šílené,teď mě padají vlasy,ale tak,že mám už jen polovinu,čekám kdy si je začnu lepit zpátky,cítím se jak statná padesátka,na posrání
25. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana kdy se vlastně narodili,my sme 29.4. ,už si to nepamatuju.M\y deme v úterý na prohlídku,tak se těším na toho macka,typuju že bude mít 6.5kg,je fakt mamlas :slight_smile: Už mu dávám vel 68
25. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 dva dni před vámi. 27.4. (35+4)...i kontroly jsme měli nějak nastejno, co si pamatuji :grinning:
25. črc 2014 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jj přesně to říkám a to sem ještě těhotná,pořád si nedovedu předdstavit co bude potom,na jenu stranu se nemůžu dočkat miminek ,ale na druhou stranu se bojím jak to budu zvládat budu mít bolesti toho břicha starat se o dvě mimča plus o dvě děti 3 a 6 let o domácnost.Chlap ten je věčně v práci i když má svoje volno 2týdny ,tak mu nechtějí dát ani dva dny dovolené,budu ráda když mu dají aspon ten paragraf co budu v nemocnici ,aby byl s holkama doma.Příjdu z nemocnice a hned fofr ,do toho ještě přijede tchýně,tak to bude úplná sranda :confounded:
25. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat...kdy vám přišla po porodu menstruace? Teda hlavně těm co nekojí...já furt čekám a nic.
26. črc 2014 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana kurňa tak to sou fakt šikovní,na to že se narodili tak brzo.NO jo ste předbíhali co ? :slight_smile:

@lucik024 buď v klidu,já to mám to samé,řeknu ti,že sem z toho měla taky dost strach,ale je to v pohodě a děcka to hodně pomůžou,ze začátku budou asi žárlit,ale už sou velcí a uvidíš že to bude pohoda,naši sou teď obletovaní a malá na ně nedá dopustit.Navíc už máš zkušenosti s dětma,tak to bude fakt pohoda,neboj.Nějaký brekot tě jen tak nerozhodí a malý se rychle učí,když jim nastavíš režim,pěkně se ti sehrají,naši třeba chodí okolo půl osmé vykoupat a v půl deváté na kutě,sami,prostě je dám do postýlky a hotovo,ze začátku Míša oměla ječet,tak sem ji vždycky chvilku pochovala a dala zpátky za tři dny spávala taky.Uvidíš že se velice brzo zajedeš,třeba koupání máme na půl hodiny max na oba,je to stejné jako s jedním,ale prostě oblečeš dvě nakrmíš dvě a řvou ti dvě,horší to vstávání,to je asi nejhorší,než se ti sehrají moc se nevyspíš,pak je to lepší,hlavně jak si natahnou intervali mezi jídlem.Naše prcky stěhuju z houpaček,do ohrádky,na gauč,do kočáru a všechno s nima zvládám,navařit,uklidit v mezích,další dva dělají za prdelí bordel,tak to tak neřeším a uklidím jednou za den,jinak bych nedělala nic jiného,fakt se to v pohodě dá,i s prdíky :grinning: TAk neměj strach,sme sstřílené maminy a nějací prckové nás nerozhodí.

HOlky dneska sem si skvěle s dvojkama zabruslila,s naším kočárem je to bomba,myslela sem že budu nadělaná jak kráva,ale pohoda,navíc ta brzda je k nezaplacení,bohužel mě nikdo nevyfotil :grinning:
Zjišťuju že mě vůbec prckové neomezují,dá se s nima dělat kde co,dokonce sme si s nima i zakopali,oni se rádi nosí,tak byli ve svém živlu
26. črc 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vrtulka81 Jéé díky,po pravdě se cítím líp :slight_smile:Je super ,že to tak zvládáš,doufám,že to dám i já.Jinak jsou náádherní ti tvojí,už se nemůžem dočkat těch naších,holky se mě pořád ptají kdy už pujdou z bříška ven k nám domů :slight_smile:
27. črc 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 super - ja to mám podobný - nemám pocit, že by me jakkoli omezovali - na brusle se chystám taky, i když jenom piánko, mam ten kočárek nad sebou a trochu se bojím, že by se mohl převrátit :slight_smile:
27. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule0712 Ráda bych chodila pokaždé ke stejnému, protože každý říká něco jiného. Čekáme jednovajky, takže jsme sledovaní v nemocnici a tam teď je pokaždé jiný doktor, dovolené a tak...Doufám v to, že příští týden budou dobré zprávy a budeme mít zdravá miminka. Snad se to srovná, ale ten strach a nervy jsou hrozný.
27. črc 2014 v 10:38  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje poklady - dnes máme 5 měsíců :slight_smile: strašně to letí .....
27. črc 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@lanitana ahoj, mě hned po šestinedělí... a chodí pravidelně....
27. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nádherný :slight_smile:sluší vám to moc
27. črc 2014 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoky mrkněte do bazaru - prodávám spoustu vecí pro dvojčátka :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/market/body-dupacky-overaly/ymhf/overalky-pro-dvojcatka/
27. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Jééé, to já znám, tak za prvé přeji pevné nervy :slight_smile: a za druhé doporučuji kapičky BioGaia a Espumisan před krmením. Tohle jsem dávala a sice bolení bříška nevymizelo úplně, ale podstatně se to zlepšilo, jakmile se mimčo začne víc hýbat, bude to lepší uvidíš! Pak jsem začala dávat Sunar a teď už jsme v pohodě.
28. črc 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte za fusaky do kočárků? I když vy asi budete v zimě všechny ve sporťáku už co? Já právě nevím, a aby se to tam vešlo na šířku? Já si vyhlídla ODENWAELDER InKID pro ty naše outdooráky
28. črc 2014 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mecoun Espumisan davam od zacatku pred kazdym krmenim a BioGaiu teprve tyden ale zatim zadna slava :frowning2: krece maji porad a hlavne na stridacku :slight_smile: a nepomaha ani hermankovy caj pred spanim, no musim to nejak vydrzet

@bejbyy ja je do sportaku urcite davat na zimu nebudu,a fusaky chci koupit od Lodger
28. črc 2014 v 11:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám dotaz ohledně naušniček už jste je nechali dát? Kdy je to vhodné? Nerada bych malou nějak mučila :frowning2: .No nejsou ti kluci jednoduší :grinning: .Ještě dotaz, máte taky jedno z dvojčátek výrazně hodnější? U nás je malej hroznej pohodář, pořád vysmátej, zato malá dost pláče i mi proti němu příde taková méně aktivní....Nevím zda je to normální spíš jsem čekala, že jako holka bude ve všem popředu? Je to první holčina po třech klucích tak trochu tápu :unamused: .
28. črc 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 já se bojím že do konce zimy z korby vyrostou ...
28. črc 2014 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budu prodávat kojící polštář na dvojčata, jelikož jsem dostala dva stejné, je to my brest friend twins plus, růžový, já na něm kojím stále .......a odsavačku medela swing dvojfázová, děcka mě už úplně vypijí ale do začátku naprosto nepostradatelná, tak když tak pisněte.

Jinak u nás v noci poprvé Maty plakal, doposud jsem to neznala, kroutil se jak žížalka, chudáček.

@bejbyy my máme emitex, dostali jsme ho ke kočárku zdarma, tak jej využijem
@pidisek mrásné fotky, sluší ti to tam a píďata už jsou veliký
28. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak my naušnice budem dávat až po prvním očkování, dřív nám je dr nenastřelí, dávali jsme tak všem holkám :slight_smile:

A teda hodnější máme Magdalenku, Matýsek vystrkuje růžky :grinning:
28. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak u nas starsi Maty porad rve,teda kdyz nespi a nekdy i v spanku :slight_smile: a spi hrozne malo,a mladsi je hodny,jenom kouka a pozoruje,zamrnci jenom kdyz ho boli brisko
@bejbyy no ja si prave proto porizovala kocik kde jsou velke korbicky
@rritulka taky rikame starsimu Maty :slight_smile: nebo Mates
28. črc 2014 v 11:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se po delší době hlásím. U nás zatím vše probíhá dobře,kluci pribiraji a jsou celkem hodní. Nejvíce me trápí,že zatím nemam žádný režim.... Je to hlavně kvůli tomu kojení-kojim a dokrmuju,ale někde je to i na dvakrát až třikrát nez mají dost. Nemám v tom žádnou praVidelnost a fígl. Nedokrmuju pokaždé,spíš podle potřeby,citu... Jenže to je právě nekdy na palici. nemáte nějakou radu?Nebo mám vyčkat. Jinak dnes jsou klukům 4 týdny.
28. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak vypadalo vaše břicho 4 týdny po císaři. Moje je stále velké,jak ve 4., 5. Měsíci a hlavně jr tvrdé ne jen špek nebo vytahana kůže,jak jsem čekala. Je to normální?
28. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 my taky nemame zadny rezim,ani me to moc netrapi,nekdy mame intervaly mezi jedenim3,4 hodky,nekdy 5,a je mi je lito kvuli koupani budit a ja sem rada ze spi :slight_smile:
moje bricho se vubec nezmensilo,nemam cas cvicit ale tvrde ho nemam
28. črc 2014 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Poslouchej,ty semišové teplé overaly si hoď do zimních věcí,jinak se jich nezbavíš,taky sem je měla dané blbě a hledala sem je v blbé sekci.A máš i jiné oblečení ? Potřebujeme 68 pro kluka a 62 holka :slight_smile: nebo prodáváš jenom toto
@katy008 vypadlo hrozně,jakoby mě tam jedno zapoměli,teď už je to jen vytahaná kůže,jako Mops ,mám jí na rozdávání,prostě hnus.Používej něco na ztažení,bude to lepší.JEstli začneš cvičit,bude tě to nějakou dobu bolet,ale tak nějak zvláštně,ne klasicky jako namožené svaly
Režim zatím neřeš,když si nějaký uděláš,oni se ti okolo 6tého týdne rozhodí,pak to má smysl řešit,pač začnou být vyčuraní a hlavně vidět a vnímat okolí
28. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek