• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Tak jsme 30+4 :0) už se nám to taky blíží...po dnešním ultrazvuku máme ukázkové dětičky...holčička 1546g a chlapeček 1535g. Oba hlavičkama dole a vše v naprostém pořádku. Jen já jsem jak slonice :0) Holky cvičíte po porodu... po prvním jsem to nějak neřešila, ale teď když vidím to svoje břicho... asi s tím pak budu muset něco dělat .0)
28. črc 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 tak ysi dělají srandu že tam mám ještě jedno a ať nežeru ty melouny v celku ... ale tři týdny po porodu je to lepší už. a je teda měkký. Ale můj mě dneska lechtal, blbec a já nějak zatla břicho až jsem měla pocit že jsem si to rozervala někde vevnitř ... ufff
28. črc 2014 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ahojky - nafotím a pošlu ti to :slight_smile: mame toho dost ....a díky za radu :slight_smile:
29. črc 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka díky za radu,také raději počkám po prvním očkování.
30. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco krásné míry, jen tak dál. Každá z nás jsme se cítili jak slonice, neboj...pak to všechno zmizí. :wink: Jen ty horka ti nezávidím...
31. črc 2014 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak já jsem se ptala doka a taky mi odporučil až po očkování. Hold musíme na tu parádu počkat. :wink:

Holky, dnes mi děti spinkali od osmé večer do půl šesté ráno. Každou hodinu od půlnoci jsem chodila kontrolovat, zda jsou v pořádku. :grinning:
31. črc 2014 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Prosím tě a tím je myšleno to první očkování ve třech měsících? Naušničky už máme doma koupený, vybrala je tchýně, já chtěla klasické poměnky,ale nakonec má takové malé slzičky s červeným zirkonem - jsou také pěkné :slight_smile:
31. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak ahoj, ano...to první..nám to naštěstí posunuli o měsíc. Naušnice máme od tchýně. Koupila si je když čekala druhé mimčo a myslela, že bude mít holčičku. Ale jsou krásné. Jinak necháme nastřelit a pak když to bude zahojené, vyměníme.
31. črc 2014 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak
@lanitana holky, naše mladá dostala naušnice až v půl roce, protože se čekalo na první hexu. Tu dávají až po překročení 5kg a to dřív nebylo.
Zároveň u takhle malých dětí je jedno jestli je má ve 4 nebo v 6 měsících :wink:
31. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana díky,já také chci očkovat později, naštěstí mám bezva doktorku, tak to nebude problém. Jen s tím nastřelením nevím...četla jsem názory a je to tak půl na půl a ani nevím kde to u nás nastřelují, nerada bych to malé nechala dělat někde v tetovacim studiu :sweat_smile: .Jinak píchat je tu jezdí sestřička přímo domů.
31. črc 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a jak to snášela? Hodně jsem četla, že čím později, tím to dítko více prožívá. Je to teda věda :frowning2: .Jinak kila u nás problém nebudou, malá má ve dvou měs. bez 100g 5kg.
31. črc 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak levou zadní. Zvolila jsem nastřelení a v rámci možností v pohodě. Už z ordinace odcházela bez breku.
31. črc 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana tak to Ti zavidim ale snad se taky dockam :slight_smile:
31. črc 2014 ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem 36+3, od příštího týdne nastupuju do nemocnice (prý pro jistotu na pozorování), porod naplánován na další týden mezi 11-16.8, snad to zmáknu přirozeně a ještě lépe - mimča si sami určí, kdy se jim bude chtít na svět, zatím prý ne. :slight_smile:
31. črc 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co se výbavy týče, už snad všechno pro ně doma mám, jen mi chybí ještě chůva (mám na mysli přístroj, ikdyž to druhé by nebylo občas k zahození nebo ne? :slight_smile:) ), můžete mi poradit, kdo si jí pořizoval? Značku a dobré a špatné zkušenosti? Já totiž nejdřív zvažovala, že bych si koupila tu s malou kamerkou (dům a mimina mají pokoj nahoře, občas potřebuju být dole a chci mít klid), ale pak jsem si uvědomila, že se to asi "připne" na postýlku a stejně mi to bude snímat jen jednoho z nich a dvě kupovat jsou asi blbost že? Takže nějaká jen na přenos zvuku? Monitory dechu máme 2x Nanny.
31. črc 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova my jsme narozeni dříve, tak to neni jedno...a taky jsme už nad 5 kg.
31. črc 2014 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana i ti moji jsou předčasně.
31. črc 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a jaj jste zvládli očkování?...trochu se toho děsím
31. črc 2014 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana reakce pokaždé, alespoň u jednoho. Ale nic co by se nedalo zvládnout homeopatiky nebo Nurofenem.
Až teď poslední (druhá MMR) vypadá bez reakce.
31. črc 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak nam nastrelovala primo doktorka je to rychlovka a ze by Stepanka brecela to spis pri delani krizku kam je chceme...a ted pri dalsi holcicce nechame znovu nastrelit
31. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 my máme nějakou philips z bazaru, velký barák a s plícema našich dětí to byly vyhozený peníze :slight_smile: ještě nemají otevřený oči a už ječí jako by je na nože brali :slight_smile:
31. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolco pokusím se zjistit zda je tady také někdo ze zdravotníků nenastřeluje.
31. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co ještě čekáte, měla by jste nějaká zájem o pleny Panda 1? Naši kluci je měli od porodnice a to byli dřív narození, ale teď už jim jsou malý a nestačí, zbyly mi 3 balíky. Koupila jsem 3 x 58 ks za 499,- tak bych to nechala za polovinu + pošta.
1. srp 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky nastřeluje doktorka......Andulku jsem nechala píchnout a řev neskutečný, drželi jsme ji dvě a měli co dělat aby se nehla a dosti to krvácelo, Stellinku jsem nechala střelit a byla to rychlovka, prima hojení, jen chvilku vydržet s originál střílecíma naušnicema, po měsíci jsem měnila.

@adina007 máme TEFAL už 5 let a dobrý, fungují jak v síti tak na baterky, které se nevyměňují, nabíjí se přes nabiječku, která byla u toho. Velký dosah.
1. srp 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Jsi z Brna nebo ne?
1. srp 2014 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

holky tak už jsem našla paní doktorku co u nás nastřeluje naušničky, tak do toho po očkování půjdeme :slight_smile: Díky za vaše názory, přiklonila jsem se k nástřelu :wink: .
1. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Nejsem. 40km od - boskovice.
1. srp 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Ahoj,tak kdypak budeš mít druhého broučka doma? A jak se mu daří?
4. srp 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Daří se mu dobře, vše je jak má být, jen si z flašky nevypije svou dávku, tak dostává zbytek sondou, proto ho nemůžeme mít doma, a kdy to půjde, to záleží jen na něm
4. srp 2014 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na dvouměsíční kontrole a Magdalenka váží 4kg a Maty 3.50kg, mají více jak 2 kila nahoře od narození :slight_smile: , jinak jsou ok, jen Maty teda pěkně blije po jídle, divoch jeden :grinning:
4. srp 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek