• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy Tak ať brzo hezký pije,ať jste všichni spolu. :slight_smile:
4. srp 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 díky, no dostává tamjídlo z dudlíku z kterýho to dle mě teče proudem, tak se v tom topí ... nevím jestli je to správně? Co myslíte? Jestli by nebylo lepší aby i za cenu větší únavy tahal, a netopil se, pak mu to stejně teče po bradě do pryč ...
4. srp 2014 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy To ze mu to teče moc určitě není dobrý si myslím. Ale s tím tahanim a únavou to taky není ideální. Musel by asi papat častěji,ale záleží,jak by pak spinkal...no je to věda...
4. srp 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jáchym už od neděle nemá sondu, ale v nemocnici už nebyla doktorka (nechápu, na JIP je snad doktor furt) a tak si zítra dopo zavolám kdy nám ho dají, a skončí dovolená a začnou galeje
4. srp 2014 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bejbyy proc ho nekrmí stříkačkou?
4. srp 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy na jakém odd ho máš.,malý ležel na novorozencích na 56,tam byli supr doktoři a hlavně ty sestřičky,ty je fakt muckali,předpokládám že je v černopolní :slight_smile: ,hlavně že bude doma,tam si ho zrychtuješ podle sebe,neboj starat se o dvě je pohoda,chlast je dostupný všude a lano si taky hodíš podle potřeby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JInak teda naši miláčci,minulý týden 3 měsíce a Míša 5.5 kilo,Filip 6.5,cm 60a 62.Míša se otočí v mžiku na břicho a zpátky,Filip tiše závidí,teda až do dnes,kdy zjistil že se jeho tělo taky pohybuje,zatím zládá jen bok,ale včera měl premiéru v přisání na zemi z gauč,nevím jak to dokázal,ale podle té polohy jak se octnul na podlaze typuju,že mu pomohla Kajka :slight_smile: ZAčínají používat ručičky a sou vychcanější než mraky,kření se v jednom kole,ukecaní a začínají pištět,samo ty jejich ječáky slyší v celé ulici
NO a učí se hrát fotbal :grinning:
5. srp 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vrtulka81 jj na 56 je
6. srp 2014 v 06:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy aspoň že tak,tam byli fakt suproví,já sem teda potkala jen toho menšího obtloustlého doktůrka :slight_smile:
6. srp 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,co obnáší předoperační vyšetření na císařak?
7. srp 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 nedělali mi nic
7. srp 2014 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma
8. srp 2014 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@bejbyy ahoj, tak ať se jim doma společně líbí...vypadají spokojeně :wink:
9. srp 2014 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to, dámy, záhul ... ale jako jsou realitvně hodní, ale i tak ... uf uf
11. srp 2014 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy neboj, je to jenom o zvyku a hlavně si člověk musí zvyknout nato, že to už jinak ani nebude a musí zapomenout jaké to bylo předtím. :wink: a pak přijde pocit, že bez nich to v podstatě nikdy nebylo ono. :wink:
11. srp 2014 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lanitana a smiřujete se nějak s tím, že prostě někdy musí jeden řvát když se věnujete nějak tomu druhýmu, třeba krmení? :zipper_mouth:
11. srp 2014 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy ahoj, u nás je řev před jídlem na denním pořádku. jako neocenitelného pomocníka mám vibrační lehátko, kam si jednoho dám a kojím druhého...můžu jednou rukou či nohou houpat a zatím to zabírá.
je to záhul, jak píšeš, ale fakt si zvykneš. hlavně to chce pevný režim a zorganizovat si den. neboj vše si sedne, teď ti začalo šestinedělí. musíte si s klukama na sebe a domácí prostředí zvyknout. drž se a hlavu vzhůru. bude lépe.
11. srp 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Nám dneska zafungoval puštěný kuchyňský robot, aby Tona ještě spal, a Jáchyma jsem mohla vklidu nakrmit. Až bude Jáchym taky takový otesánek půjde to tandemově ... no ale díky, já si říkala jestli mé děti nebudou mít trama z toho jak je matka nechává řvát
11. srp 2014 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jasně...je mi to líto, ale jinak to prostě někdy nejde a nemůže jít. Hold jsou dva a jsou situace, kdyby ani 4 ruce nepomohli. Časem přijdeš nato, jak se těm situacím vyhnout a trošičku na ně vyzraješ. Najdeš způsoby, jak zabavit jednoho a druhému se věnuješ. Vycítíš, kdy nastane křik a co nato. Ale musím taky říct, že i tak dokážou překvapit a pak si myslím, že jsem to zase nedala. :wink: Neboj, žádnou traumu mít nebudou...je to skvěle zařízené, že si skoro do tří let nic nepamatujeme. :grinning:
11. srp 2014 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 nevím všechno,jen co sem viděla u maminy co byla se mnou na pokoji na plánovém císaři,mě brali akutně,takže nic.Ona jeden den přijela,tuším jí brali krev,další den od večera už nic nesměla jíst a pít si nevzpomenu,dostala nějaké tabletky co se dávají před operací,ráno před operací jí zavázali nohy,dali cévku a další tabletu,už nesměla chodit,jen ležet,víc asi nic
11. srp 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
@lanitana holky co s těma prckama děláte,vždyť je to lehárko :grinning: Mimochodem měla bych jít chrnět,nebo budu ráno zase jako morka.Bejbyy zvykneš si na řev a jiné šílenosi co tě budou dohánět k chlastu nebo na lano :slight_smile: Za pár dní to dáte do kupy,nezkoušela si malému odstříkat a toho druhého kojit?Aspoň by ti neřval.
krmit děcka flaškou je k nezaplacení,ale je to kurva drahá sranda,tak kojte dokud to půjde,jinak si chystejte
3 litry měsíčně.
JInak u nás pohoda,viz foto :slight_smile:
11. srp 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja nekojim, ale na Jachymka potrebuju dve ruce aby se najedl. Je to minimimi, ma teprve 2,3kg
12. srp 2014 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me trosku nasrali na odd 56 ze mi ho dali domu s tim ze na obyc Nutrilonu nepribira, ale tam ho tim kdovi jak dlouho krmili. Proto je tak malickej
12. srp 2014 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám,že je ti všude stejný.... :slight_smile: Holky taky se děti nenepijí hned na poprvé do syta? Me často až na podruhé či potřetí,usnou u toho a já myslím,že mají dost a ono ne a ještě když kojim každého zvlášť tak je to mazec... Už me to někdy nebaví,jak to děláte vy? Někdy i dokrmuju z flašky UM. Jinak včera nám bylo 6 týdnů. Hurá. Jo a ještě jeden dotaz. Mám problém s Vojtíškem,zdá sei,že sám neumí usnout hlavně v postýlce na zádech..Usíná nejraději u prsa nebo v lehátku nebo v náručí,ale nechci ho na toto zvykat.... Co s tím prosím poraďte?!
12. srp 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Tonina je otesánek, žral by furt a klidně to pak vybleje a dal by si znova. Jen venku nemá potřebu jídla a v noci vydrží ty 4 hod :grinning:
Jáchym je zatím opak a často musíme v půlce odbrknout a pak pokračovat. A klidně by jídlo zaspal, ale snad se to za týden změní a nabere.
Od pátku od propuštění do včera u dr přibral 60g :dizzy_face:
12. srp 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy chudáček,je holt malinký,víc spí aby to dohnal,naši spali do 6týdne pořád a to měli porodní váhu 3 kg
13. srp 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj holky ,Včera jsem byla v porodnici kvůli tomu předoperačnímu a nakonec bylo překvápko ,jsou otočení hlavičkama obě,takže mi daly vybrat ,jestli porod nebo císařak.já vidím samé plus u toho porodu,hlavně proto ,že potom už má člověk klid s těma bolestma a může se v poho starat o prcky.Ale zase porod dvojčat to musí být docela záhul ,mám strach ,že by se druhé při porodu protočilo nebo něco ,tak ještě trochu váhám co myslíte vy?Císař nebo porod??
14. srp 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 Já jsem měla přirozený porod, ale s epidurálem. Žádné komplikace nebyly, ale transfuze a 12 hod. jsem ani nemohla vstát z postele, natož "se v poho starat o prcky"... :-P Bolesti při sezení a oteklé nohy ještě 2 týdny. Ale byla jsem prvorodička, tak to je asi něco jiného...
14. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas to taky zatim vypada na prirozeny porod jsem rada ale kdyby prisla situace a doktor se zeptal taky nevim :0)
14. srp 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 ja sem sla rodit přirozeně,taky sem nechtěla císař,u nas teda maly byl prdeli dole a nakonec se hodil napříč.Ale nelituju ze sem to zkusila,hole nevyšlo to,zazitek nic moc,ale pak uz ti to bude jedno,hlagne keyz bude venku i druhé.Navic nerodis poprvé,tak pocitej ze to bude fofr,di do toho,budu drzet palce.Me prdla 23:15 voda a za hodinu se rozjeli bolesti,mala byla v 02:20 venku,fakt fofr,neboj,oni si poradi
14. srp 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlásím, že jsem se v pondělí 11.8. stala taky maminou dvojčat - Dominika 3050g a Damiána 2300g. Kluci byli hlavičkama dolů a až do soboty jsem žila v přesvědčení, že rodím přirozeně. V neděli mi řekli, že kvůli vyššímu váhovému rozdílu kluků (B přestalo v 34tt nabírat) budu rodit císařem - riziko. V pondělí se šlo na věc, císař bych přežila, ale poté nastaly komplikace. Nezatahovala se děloha a silné krvácení. Po cca 6 hodinách urputných bolestí jsem musela na druhou operaci a další den ráno jsem se probudila na ARU s plycním ventilem v hubě. Pak několik dalších dní na JIP obmotaná hadicema zprava zleva. Teď to vypadá, že se všechno dostává do normálu, už jsem na šestinedělí a není to tak strašné, ale nedá se to zapomenout. Nakonec se jim snad podařilo mě "spravit", chtěli mi hnedka po komplikacích vzít dělohu, ale prý jsem na to ještě mladá a jsou to moje první děti a říkají, že jsem unikla hrobníkovi z lopaty, což určitě chcete slyšet, když chcete zapomenout....Kluci jsou bez problémů.
16. srp 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek