• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@adina007 Jejda, no v první řadě gratuluju, a ač kluci mají rozdíl, i ta nižší váha je krásná!!!
A co jsi měla za problém, proč se to zkomplikovalo ti řekli? No přeji brzké uzdravení a ať jste spokojeně a v klidu doma
16. srp 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 taky moc gratuluji,at uz je vse v poradku a muzes si deticky uzivat

holky me zacali kluci tenhle tyden zvracet, ne vsechno ale je to docela hodne,mladsi ani to mliko nechce pit a breci u toho,starsi si da,ten by sezral i mne a pak to vyblije, mame Hipp a myslim ze im prestal vyhovovat a nevim za jake ho mam vymenit, jake UM pouzivate?
v utery deme do poradny,tak nevim jestli pockat nebo konat
16. srp 2014 ve 22:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 my mame Nutrilon. pak chci zkusit Babylove z DM
17. srp 2014 v 05:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy a ktery? sem koukala ze maji anti colic, nevim ktery mam koupit, a proc ho budes menit?
17. srp 2014 v 10:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Měnit časem až budou kluci větší, někdy na podzim, kvůli ceně.
My máme klasiku Nutrilon 1 a Jáchym ještě Nenatal 1, pak přejde taky na obyč jedničku.
17. srp 2014 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nezavinovala se děloha, byla furt tak velká, jako když byli kluci vevnitř, takže celkem velká poporodní komplikace..
Jsem v nemocnici 11 dnů a už bych nás pomalu viděla doma, tak doufám, že se to brzo splní.
17. srp 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 my jsme na Sunaru Premium, taky jsme meli ze zacatku Nutrilon Nenatal a Nutrilon, po kterem taky zvraceli. Presli jsme na Sunar a totalni spokojenost, doporucuji.
17. srp 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám jako příkrm také Nutrilon 1 a v pohodě. A plány mám stejné Kao bejbyy,časem přejít na něco levnějšího.
17. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky my jsme na Babylove přešli z Nutrilonu ve 4 měsících a naprosto v pohode :slight_smile: :slight_smile: mají i neco jako HA 1 tu mel Davidek chvili, ted uz oba klasika 1 a fakt - palec hore!!!mame od nich i příkrmy, bud Babylove nebo Alnatura ta je BIO...
17. srp 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Moc blahopřeju k narození synků! Jinak teda ty komplikace uffff,ale hlavně,že už je to ok!
18. srp 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Velká gratulace ke klukům...Tobě přeji, ať jsi co nejdříve fit a na všechno kolem zapomeneš. Takové komplikace, ach jaj. :frowning2:
18. srp 2014 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 i ja se pridavam ke gratulaci at jsi brzo fit a vsichni tri brzo doma
18. srp 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 gratuluji k mimiskum :grinning: a preji Ti at se daš brzo do kupy, komplikace jsou neprijemna vec
@bejbyy jak ti jde latkovani, zahledla jsem te mezi latkarkami na fb u nas super, decka jsou v latce skoro furt
18. srp 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak jsme se vrátily po třech týdnech z chalupy. Bylo to moc fajn být furt venku. Dnes už zase trčím v paneláků.
Holkam bude 11 týdnů a hezky rostou. Taky už hezky zlobí. Beatka ještě ani neotevre oči a už řve. Míša je o hodně hodnejsi ale zase hrozně blinka po jídle. Režim zatím taky nemáme. Prostě až se první vzbudí, tak probudim druhou a jde se jíst. Zatím teda intervay moc neprodluzuji. Pořád 3 občas 4 hodiny.
18. srp 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka jedeme JEN v látce, pohoda spokojenost
18. srp 2014 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 velká gratulace k miminkum:slight_smile: hlavně že už to máte za sebou a už bude jen dobře.
18. srp 2014 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro takhle nejak to vypada u nas,intervaly porad stejne, taky musim jedneho budit
18. srp 2014 v 15:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je teda nebudím ....
18. srp 2014 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak je krmis každého zvlášť?
18. srp 2014 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro zatím jo, jak se samo vzbudí, ale míň jak po 2,5hod maj smůlu
18. srp 2014 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Já to zkusila párkrát když ta druhá tvrdě spala,ale vzbudila se mi většinou do pul hodiny,tak jsem se nevyspala vůbec, tak je radši budim aby jedlý naráz.
Padime k doktorce na převážení :slight_smile: už jsou to má či.
19. srp 2014 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si postěžovat. Co s týče režimu, tak u nás to fungovalo uplně perfektně. Hm, před týdnem si malá postavila hlavu a bojkotuje společné krmení...prostě chce pít, kdy chce ona a nejlépe, když brácha pláče, nebo se dělá něco jiného. Vypije tak půlku z toho co její brácha, ale stoličku má hezkou a netváří se, že ji něco chybí. Já doufám,že to je jenom nějaké pitomé období...tolik mléko jsem zatím nevylila, jako teď. A když jí ho neudělám, tak zrovna chce. Ach jo... :frowning2:
19. srp 2014 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahoj, kdy začínáš s příkrmy?
19. srp 2014 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana já dávám holkam stejně cca 120 a když pak jedna z nich ještě ječí dál tak při dělám 30 ml.

Tak jsme se vrátily od dr. A Michálka má 4310 a Beatka 4580 . Vůbec mi nepřijde že už tak vyrostly ale je fakt že mi bylo divný že už se blbe vlezou do jedničkových plenek :slight_smile:
19. srp 2014 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana U nás je to taky. Ondra byl A větší o 200 g, dokonce to vytáhl i na 300g, tak jsme se smáli, že máme doma otesánka.. no a z ničeho nic se to zlomilo, přestal pít, vypije v pohodě půlku, pak se začne vztekat a konec. zkusíme ho odbrknout někdy to dopije a někdy ne... Takže ho Matěj předběhl je větší i těžší, i když Ondra je v pohodě, vydrží ty 3 hoďky, akorát kyne míň a občas spustí dřív, ale krmím je stejně. Kolikrát mi příjde, že chce krmit jen sám.
19. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Gratuluju k miminkům :slight_smile: a tobě hlavně zdravíčko a už žádné komplikace :slight_smile:
19. srp 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas dnes kontrola u Dr. v 8 tydnech Mati vaha 4750, peknej otesanek :slight_smile: a Maxik 4120
nam se to jedeni take pokaslalo,jak Maxikovi nechutna tak je to hruza,Mati si klidne po kojeni jeste da 150 ml a Max nekdy jenom 40 ml,nekdy 120, nikdy nevim a proto hodne mleka vyleju. Doporucila mi vymenit ten HIPP ,ktery Maxovi moc nejede za BEBU nebo SUNAR,ale ta BEBA je hrozne draha,pri obe maji lepsi chut.
19. srp 2014 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro jen ať hezky rostou.
@zunem
Holky já jim dávám taky 120 ml a v noci 150 ml. Radímek ten pije furt a někdy má i málo, ale Ema vypije ty dvě noční dávky a pak přes den, jenom tak aby se neřeklo a zavírá pusu a né a né to do ní dostat. Její interval mezi denními jídly je cca 5-6 hodin. a to je půlka z toho co vypije Radim. A to byla ještě donedávna super jedlík. Doufám, že jí těch 600 ml za den stačí. Na poslední kontrole měla cca 5300g.
19. srp 2014 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 krásné váhy.
Taky jsme na Hippu. Sunar jim dělal strašně zle, hodně pění když se připravuje a Beba zase betonovala. Ale to bylo na začátku, myslím, že v měsíci.
Tak dlouho jsme zkoušeli mléka a mě trefí, když budu muset zase měnit. :frowning2: Na konci srpna jdeme na kontrolu, tak se zeptám taky, zda to nebude mlékem.
19. srp 2014 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana jé to s tím mlíkem jsem si taky zažila, udělala jsem míň, chtěl hodně, udělala jsem hodně, nevypil ani půlku ... ale už je to pryč. Toňa má 100ml a Jáša 70ml, TOňa vypije téměř vždy, Jáša většinou taky, ale někdy nechá i 15ml
19. srp 2014 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek