Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
bejbyy
16. srp 2014
@adina007 Jejda, no v první řadě gratuluju, a ač kluci mají rozdíl, i ta nižší váha je krásná!!!
A co jsi měla za problém, proč se to zkomplikovalo ti řekli? No přeji brzké uzdravení a ať jste spokojeně a v klidu doma
erin5
16. srp 2014
@adina007 taky moc gratuluji,at uz je vse v poradku a muzes si deticky uzivat

holky me zacali kluci tenhle tyden zvracet, ne vsechno ale je to docela hodne,mladsi ani to mliko nechce pit a breci u toho,starsi si da,ten by sezral i mne a pak to vyblije, mame Hipp a myslim ze im prestal vyhovovat a nevim za jake ho mam vymenit, jake UM pouzivate?
v utery deme do poradny,tak nevim jestli pockat nebo konat
bejbyy
17. srp 2014
@erin5 my mame Nutrilon. pak chci zkusit Babylove z DM
erin5
17. srp 2014
@bejbyy a ktery? sem koukala ze maji anti colic, nevim ktery mam koupit, a proc ho budes menit?
bejbyy
17. srp 2014
@erin5 Měnit časem až budou kluci větší, někdy na podzim, kvůli ceně.
My máme klasiku Nutrilon 1 a Jáchym ještě Nenatal 1, pak přejde taky na obyč jedničku.
adina007
17. srp 2014
@bejbyy nezavinovala se děloha, byla furt tak velká, jako když byli kluci vevnitř, takže celkem velká poporodní komplikace..
Jsem v nemocnici 11 dnů a už bych nás pomalu viděla doma, tak doufám, že se to brzo splní.
athena7
17. srp 2014
@erin5 my jsme na Sunaru Premium, taky jsme meli ze zacatku Nutrilon Nenatal a Nutrilon, po kterem taky zvraceli. Presli jsme na Sunar a totalni spokojenost, doporucuji.
katy008
17. srp 2014
Já dávám jako příkrm také Nutrilon 1 a v pohodě. A plány mám stejné Kao bejbyy,časem přejít na něco levnějšího.
pidisekautor
17. srp 2014
Holky my jsme na Babylove přešli z Nutrilonu ve 4 měsících a naprosto v pohode 🙂 🙂 mají i neco jako HA 1 tu mel Davidek chvili, ted uz oba klasika 1 a fakt - palec hore!!!mame od nich i příkrmy, bud Babylove nebo Alnatura ta je BIO...
adusak
18. srp 2014
@adina007 Moc blahopřeju k narození synků! Jinak teda ty komplikace uffff,ale hlavně,že už je to ok!
lanitana
18. srp 2014
@adina007 Velká gratulace ke klukům...Tobě přeji, ať jsi co nejdříve fit a na všechno kolem zapomeneš. Takové komplikace, ach jaj. 😞
kolco
18. srp 2014
@adina007 i ja se pridavam ke gratulaci at jsi brzo fit a vsichni tri brzo doma
rritulka
18. srp 2014
@adina007 gratuluji k mimiskum 😃 a preji Ti at se daš brzo do kupy, komplikace jsou neprijemna vec
@bejbyy jak ti jde latkovani, zahledla jsem te mezi latkarkami na fb u nas super, decka jsou v latce skoro furt
ebro
18. srp 2014
Ahoj holky,
Tak jsme se vrátily po třech týdnech z chalupy. Bylo to moc fajn být furt venku. Dnes už zase trčím v paneláků.
Holkam bude 11 týdnů a hezky rostou. Taky už hezky zlobí. Beatka ještě ani neotevre oči a už řve. Míša je o hodně hodnejsi ale zase hrozně blinka po jídle. Režim zatím taky nemáme. Prostě až se první vzbudí, tak probudim druhou a jde se jíst. Zatím teda intervay moc neprodluzuji. Pořád 3 občas 4 hodiny.
bejbyy
18. srp 2014
@rritulka jedeme JEN v látce, pohoda spokojenost
ebro
18. srp 2014
@adina007 velká gratulace k miminkum🙂 hlavně že už to máte za sebou a už bude jen dobře.
erin5
18. srp 2014
@ebro takhle nejak to vypada u nas,intervaly porad stejne, taky musim jedneho budit
bejbyy
18. srp 2014
Já je teda nebudím ....
ebro
18. srp 2014
@bejbyy tak je krmis každého zvlášť?
bejbyy
18. srp 2014
@ebro zatím jo, jak se samo vzbudí, ale míň jak po 2,5hod maj smůlu
ebro
19. srp 2014
@bejbyy Já to zkusila párkrát když ta druhá tvrdě spala,ale vzbudila se mi většinou do pul hodiny,tak jsem se nevyspala vůbec, tak je radši budim aby jedlý naráz.
Padime k doktorce na převážení 🙂 už jsou to má či.
lanitana
19. srp 2014
Ahoj holky, jdu si postěžovat. Co s týče režimu, tak u nás to fungovalo uplně perfektně. Hm, před týdnem si malá postavila hlavu a bojkotuje společné krmení...prostě chce pít, kdy chce ona a nejlépe, když brácha pláče, nebo se dělá něco jiného. Vypije tak půlku z toho co její brácha, ale stoličku má hezkou a netváří se, že ji něco chybí. Já doufám,že to je jenom nějaké pitomé období...tolik mléko jsem zatím nevylila, jako teď. A když jí ho neudělám, tak zrovna chce. Ach jo... 😞
lanitana
19. srp 2014
@vrtulka81 ahoj, kdy začínáš s příkrmy?
ebro
19. srp 2014
@lanitana já dávám holkam stejně cca 120 a když pak jedna z nich ještě ječí dál tak při dělám 30 ml.

Tak jsme se vrátily od dr. A Michálka má 4310 a Beatka 4580 . Vůbec mi nepřijde že už tak vyrostly ale je fakt že mi bylo divný že už se blbe vlezou do jedničkových plenek 🙂
zunem
19. srp 2014
@lanitana U nás je to taky. Ondra byl A větší o 200 g, dokonce to vytáhl i na 300g, tak jsme se smáli, že máme doma otesánka.. no a z ničeho nic se to zlomilo, přestal pít, vypije v pohodě půlku, pak se začne vztekat a konec. zkusíme ho odbrknout někdy to dopije a někdy ne... Takže ho Matěj předběhl je větší i těžší, i když Ondra je v pohodě, vydrží ty 3 hoďky, akorát kyne míň a občas spustí dřív, ale krmím je stejně. Kolikrát mi příjde, že chce krmit jen sám.
zunem
19. srp 2014
@adina007 Gratuluju k miminkům 🙂 a tobě hlavně zdravíčko a už žádné komplikace 🙂
erin5
19. srp 2014
tak u nas dnes kontrola u Dr. v 8 tydnech Mati vaha 4750, peknej otesanek 🙂 a Maxik 4120
nam se to jedeni take pokaslalo,jak Maxikovi nechutna tak je to hruza,Mati si klidne po kojeni jeste da 150 ml a Max nekdy jenom 40 ml,nekdy 120, nikdy nevim a proto hodne mleka vyleju. Doporucila mi vymenit ten HIPP ,ktery Maxovi moc nejede za BEBU nebo SUNAR,ale ta BEBA je hrozne draha,pri obe maji lepsi chut.
lanitana
19. srp 2014
@ebro jen ať hezky rostou.
@zunem
Holky já jim dávám taky 120 ml a v noci 150 ml. Radímek ten pije furt a někdy má i málo, ale Ema vypije ty dvě noční dávky a pak přes den, jenom tak aby se neřeklo a zavírá pusu a né a né to do ní dostat. Její interval mezi denními jídly je cca 5-6 hodin. a to je půlka z toho co vypije Radim. A to byla ještě donedávna super jedlík. Doufám, že jí těch 600 ml za den stačí. Na poslední kontrole měla cca 5300g.
lanitana
19. srp 2014
@erin5 krásné váhy.
Taky jsme na Hippu. Sunar jim dělal strašně zle, hodně pění když se připravuje a Beba zase betonovala. Ale to bylo na začátku, myslím, že v měsíci.
Tak dlouho jsme zkoušeli mléka a mě trefí, když budu muset zase měnit. 😞 Na konci srpna jdeme na kontrolu, tak se zeptám taky, zda to nebude mlékem.
bejbyy
19. srp 2014
@lanitana jé to s tím mlíkem jsem si taky zažila, udělala jsem míň, chtěl hodně, udělala jsem hodně, nevypil ani půlku ... ale už je to pryč. Toňa má 100ml a Jáša 70ml, TOňa vypije téměř vždy, Jáša většinou taky, ale někdy nechá i 15ml

Začni psát odpověď...

Odešli