• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 tý jo tak u nás úplně stejný, holka je celá růžová téměř každej...jé to jsou chlapečči? :confounded: .Starší kluci už se mě ptali proč si všichni myslej,že je Majda kluk ,když je celá růžová...Jinak průměrně při vejletu do města se do kočárku kouká tak 5lidí a zbytek jde kolem a něco si šušká :grinning:.
23. srp 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 prosím tě nevím zda to víš, ale pokud kojíš je nutné si při té moučnivce ošetřit i bradavky a také omezit sladké, je to v podstatě plísňové onemocnění. Pokud nosíš ty vložky do podprsenky kůli mléku, tak hodně větrej prsa!
23. srp 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak jj,vim to, ja sem ho odstavila a odsavam mu mleko odsavackou,zatim vypadaji bradavky OK
23. srp 2014 ve 22:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jo tak to ná mě taky,mám je v kočárku v růžové a modré a že to sou pekní kloučci, zajímavý že neřeknou děvčátka! Vysloveně nesnáším,když ná ne začnou dělat kuci kuci a sahat na ně! Pak následují otázky jak to zvládáme a tak, no nejlepší, když ti mamina s jedním začne vykládat,jak co máš dělat, že tak jak to děláš ty je blbost!!!no já z toho rostu!!! A když oponuji,že tak to rozhodně dělat nejde,tak řeknou-ajo,ty máš vlastně dvě :slight_smile: a to mě jedna dostala tím,že když sem malý poprvé chystala sama ven,třikrát je preslikala,pak s jekotem snesla v korbickach ze schodů,nasadila na konstrukci a celá spocena vyrazila ven,tak si mě odchytla,že jak sem to zvládla a na mou odpověď,že sem z té výpravy vynervena jak sviňa,že mi daly zabrat,mi rypavě odvětila:ale namalovat si se stihla!!! Holky, jako měla sem co dělat abych ji jednu nenatáhla!
24. srp 2014 v 00:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)) koukám, že ty komentáře u kočárů jsou všude stejný :slight_smile:. Mně to taky sem tam rozčílí, ale občas je to i docela milé. Stáří lidé se dívají a říkají, aby jim dal "pámbíček" požehnání a byli zdraví. A že je to radost.
Naopak nejvíc mě dostala nějaká dáma, která vedla dítě za ruku a povídá, ze to je na posrání.... No ale že TO mám aspoň najednou a budu to mít za sebou.
Já teda nevím, náročný to je, ale že bych o mateřství s dvojčaty mohla říct, že to chci už mít za sebou, tak to zase ne...
24. srp 2014 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick nejlepší dr v republice na atop je Čapková,je v motole,proto se ptám od kud si.Ma teda šílené čekačky,ale pokud se to bude horsit,zkus se k ni dostat.Tváře hrudnik bývají po mléku,sou to typicke místa pri reakci.pokud by se jim to horsilo,poslu ti recrpt na zinkovy olej,sklidnuje a zároveň vysusuje mista co sou uz nacervenale a mokvave ,snad se az k tomu nedostanete.Hlavně mazat mazat do zblbnuti.Kdyby neco,napis :grinning:
24. srp 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick To máš pravdu :slight_smile: najdou se i lidi od kterých to zahřeje na srdíčku, když tě potkají s kočárkem a prohodí pár slov :slight_smile: a taky bych rozhodně neměnila jen za jedno dítě, nepřijde mi, až na pár maličkostí, že je to s dvojčátky nějak složité (zatím! nerada bych to zakřikla) :slight_smile: kolikrát si ty monomaminky stěžují víc než my a oprávněně :wink: si někdy i říkám, že bych nechtěla být v jejich kůži :slight_smile: ale některý mě fakt vytáčí jak všechno vědí a nutí vám jejich rozumy s jedním i když o ně nestojíte, asi je problém ten, že mi to neumí podat, či sem na to náchylná, když mi to někdo podsouvá stylem, že já sem blbka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
24. srp 2014 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
náročné to ano!!! ale postupně si na to člověk tak zvykne a zaběhne se v tom kolotoči, že mu to složité zas až tak nepřipadne :wink:
24. srp 2014 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda furt děsím toho, že tu s nima budu sama
24. srp 2014 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jak to myslíš,že sama?přes den nebo úplně sama??
24. srp 2014 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme za sebou první očkování - 3,5 měsíce. Asi dobrý, jen Magdalenka se večer ošklivě poblinkala. Exémy a alergie jsou v rodině manžela časté, a tak z toho mám strach, ale zatím jsme na nic nepřišli.
Ty komentáře u kočárků, co popisujete, vůbec neznám. Tady v Líšni se na nás občas někdo usměje a nakoukne, což spíš potěší, známí prohodí pár vět, ale nic dotěrného nebo protivného. Ve městě se po nás ohlíželi, ale nemůžu říct, že by mi to vadilo... :slight_smile:
Děti jsou hodné a rodina pomáhá, ale večer jsem stejně často úplně zničená... Několikrát se mi v posledních týdnech stalo, že jsem děti oblíkla, nastrčila do kočáru, vyjela ven a začalo pršet. To teda naštve, protože procházka je skvělá relaxace. Neumím si představit, jak se budeme vypravovat, až bude ještě horší počasí...
Vás, co jste s dětmi samy každý den, moc obdivuju a přeju hodně síly. Já si budu zvykat postupně, zatím témeř každý den aspoň na chvíli někdo chodí...
24. srp 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přestože kojím, už jsem přibrala 3 kg. :frowning2: V šestinedělí jsem se radovala, že jsem na své původní váze, teď už jsem začala cvičit a omezila buchty, ale zatím to nepomáhá a chuť k jídlu mám pořád...
24. srp 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2014 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@bejbyy jéééj, to mi něco připomíná :wink: ...to jsou drobánci. Když se koukám na ty naše, tak to není ani možné, jak to rychle utíká a jak ty miminka rychle rostou.

Jinak v sobotu na pohotovost, Emička má zánět očí jak prase a máme antibiotika. Očkování se odkládá. Manžel má zánět nosohltanu, tak je v izolaci. Tak si hezky užíváme.
25. srp 2014 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb hej to děláš chybu,nemůžeš vykládat že se zničená atd,musíš říkat,že to dáváš uplně v pohodě,ony ty monomatky sou pak z toho v prdeli,pač mají třeba jen jedno dítě a sou rády že ho zvládnou :slight_smile: Víš co já lidem nakecám za kraviny,navíc je tím nejvíc naseru ˇ(teda ty co mají blbé keci),když potkám někoho normálního,nebo kamošky,tak se s nima bavím na férovku,prostě mě serou jako každé jiné děti,někdy jich mám plné zuby,ale za ně ráda,radši ať mě serou,než aby byli nemocné.
@margaritavnk já taky kynu,po porodu všechno dole a po šestinedělí to začalo,už mám 6 kilo nahoře a nejdou ludry dolů,cvičím Jill a začala sem i Tiffany,tak snad to pomůže,nechci si pořizovat nové oblečení k vuli pár blbým kilčákům
@bejbyy si děláš kozy s tím bříškem ne ? JAké malé :slight_smile: Prckové sou malincí,je to fakt k nevíře jak to letí,naši sou mamlasové,kření se,piští,otáčí a nevím co,prostě už to nejsou miminka,mám pocit,že si jich vlbec neužívám,pořád frmol - navařit,uklidit,do obchodu a pořád dokola.NO a oba na ruky už skoro nedám :frowning2:
25. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 S jakým bříškem? :confused:
25. srp 2014 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně se mě podařilo vyfotit všechny děti,musím se pochlubit :slight_smile: Asi za měsíc a něco budu muset stěhovat prcky do sporťáku,sotva se tam vlezou,s huňatější dekou nemám šanci :frowning2:
25. srp 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@bejbyy no ten pupík co máš vyvalený jak se fotíš s klukama :slight_smile: já mám proti tobě vanu a koža mě přetěká jako bych měla půjčenou větší velikost
25. srp 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jsko ideální to není, ale břichje fuč. Rozestup žádný.
Dneska jsem byla i lízt na stěně. Musím polehoučku začít
25. srp 2014 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jsou boží ty tvý děckááá
25. srp 2014 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblbnete,nechtejte aby sem tady dala fotku sveho bricha, fujtajbl :slight_smile:
jinak palec nahoru
@vrtulka81
@bejbyy
ja vubec nemam cas zacit cvicit
25. srp 2014 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 necvičím teda denně,ale aspoň 3x do týdne se to podaří,prckové se válí buď na zemi,nebo nás sledují z houpaček,čekám kdy začnou taky.Dneska sem poprvé cvičila tu tiffany,tak sem zvědavá na zítřek,protože po Jill mě nic není,nic mě nebolí,jakobych necvičila,což loni když sem s ní začala,sem si nemohla sednout ani na hajzlík,jak mě všechno bolelo,asi mám ze svalstva jen rosol
25. srp 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jill sem taky pred tehotenstvim cvicila,bolest prisla az po tretim cviceni,bylo to hrozny ale nekde v pulce sem se uz na cviceni tesila
25. srp 2014 ve 22:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci byli vcera poprve nejspokojenější ve vode
25. srp 2014 ve 22:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@erin5 ty jo ty sou supr,ja myslela ze sou to klasická plavatka,to snad taky pořídíme.Jak sou spokojeni,fesaci
26. srp 2014 ve 02:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 taky takto koupeme. Hrozne se u toho vyradi a hlavne jim to pomaha na prdiky.
26. srp 2014 ve 03:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 akorat mas ty kruhy blbe nasazene. Bradu maji mit tam, jak je takova podlozka pro ni. Takhle se jim muze dostat voda do pusinky.
26. srp 2014 ve 03:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov pak sem to zistila :slight_smile: ja byla rada ze sem jim to vubec nasadila,jak sebou mrskali,tohle je zatim jedina vec ktera je bavi
26. srp 2014 v 08:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se ty kruhy menuji ? Du hledat,nekde sem to viděla,akorat nevim kde
26. srp 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2014 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek