• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Tak Vám představuji ty naše modelíny. Musím uznat, že po tom co začali řvát co jsme dojeli k fotografce a přestali až po příjezdu domů a celé focení se točilo jen jak je na chvilku utěšit, tak to není nejhorší. :D

@vrtulka81 Kruhy jsem viděla v bazaru, asi jich paní prodává vícero s lepší cenou. Tak po nich už delší dobu pokukuju. Co ten sraz? Ta 8 šalina je kde? :D

Jinak kluci jsou zlatíčka. Zkusili jsme zavést režim, mezi 9-10 hod. večer chodí do postýlek a stávají mezi 5-6 hod :slight_smile: přes den je mám dole v obýváku a dneska budu zkoušet poprvé i na polední spaní. Jinak dodržují rozestupy mezi od jílda po jídlo cca 3 hod.Břicho už taky kolik nebolí, i když kolikrát ty hysteráky taky jsou.
26. srp 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@zunem osmička jezdí Líšeň - Bohunice přes hlavák
26. srp 2014 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem nadherni bobanci, to je mi hrozne lito ze sme nestihli newborn foceni v tom zhonu
holky jak to delate ze Vam vydrzi celou noc bez jidla, moji museji mit pasemnici
dnes se znova budeme koupat ve vane,tesim se vic nez decka :slight_smile:
26. srp 2014 ve 13:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 My jsme fotili až kolem 8týdnu, ale kluci byli dřív, tak jsem čekala, až něco naberou. Proto taky stejné už víc vnímali a byl to děs.. kamoška má od té stejné fotografky tak krásný fotky...
Já ti nevím, to začalo z ničeho nic, napřed měli takovou delší spací odpoledne, tak jsem jim to začala tak nějak posunovat dozadu, že jsem si s něma víc hrála odpoledne, šli jsme na procházku a jak jsem je přendávala tak se mi vzbudili a pak to šlo postupně.. do 1, do 2 a pak sem letěla k postýlce šokem, že se jim něco stalo, když jsem se probila dřív já a bylo světlo :D
26. srp 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 nasi kluci ji kolem sedmevecer, pak kolem pulnoci a pa az rano kolem pate. Drive jsem je na jidlo budila, jenze nic nevypili...jen pocumlali a usnuli...tak je vazim, vim, kolik vypiji a vim, ze maji dost. Za chvili se uz nebudou budit vubec, protoze zase jen cumlaji a vytahnou prd...pres den ji po 3-4hodinach. Taky jsem letela k postylkam, zda jsou v poradku.
26. srp 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdo jste tady prodavaly overalky chtela bych trochu teplejsi nebo chlupatky :0)
26. srp 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem krásný fotky. My jsme se byli fotit taky až později, ale úplně náhodou holky spaly, tak mame krásný fotky,ale já je sem neumím dát :frowning2:
Holky já vám teda zavidim jak vám děti spí tak hezky v noci. Naše holky se budí pořád po třech hodinách, jen z večera to začínají prodlužovat. Usnou tak do deseti a SPI někdy i do tři, ale za to se pak už budí tak za dvě hodiny a od 6 už zlobí vždy na stridacku....
26. srp 2014 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro však vydrž.. jsou mladší než ti dva naši.. a to tu mluvím o tak 10ti dnech zpět..jak to popisuješ, tak si myslím, že se dočkáš do měsíce :slight_smile:
26. srp 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov
@zunem a kolik jim je?
no my mame 3-4 hodinovy rezim den,noc, stava se ze musim budit toho druheho aby aspon jedli spolu,a jejich specialita je vecer po koupeli ozit,napapat a pak mame doma veselo az usnou od unavy co breci kolem 22.00 - 23.00 hod ale za 3 hodky uz jsou vzhuru,no nic,aj tak je miluji :slight_smile:
26. srp 2014 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 3,5 měsíce, ale jsou dřív, takže 9 týdnů.
26. srp 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 3mesice, jsou narozeni drive, takze 5 tydnu
26. srp 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v Bohunicich je supr hřiště (Tusim tam jezdi 8cka,je to zastávka nad krematoriem),tam bych mohla prijet autem,ale žádné občerstvení,tudis záchod,možnost zdrhnout pred deštěm.... je tam vlastně albert,popř zjistim co ještě.Jinak nějaký návrh ? Brno neznám - ještě hřiště u obilnaku,ale tam se na prcku parkuje.
@savci kukuruku co je s tebou,nemam uz na tebe telefon,zdechl a čísla sou v kelu,moje tel číslo pořád je,tak klidně napis smsku
27. srp 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kolco mrkni ke me do bazarku :slight_smile:
28. srp 2014 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja se v tom nejak neorientuju muzes mi prosim hodit odkaz
28. srp 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me j....e, sousedka nas vytopila,kdyz sem to zistila a ratovala co se dalo, tak se vzbudili dvojky s velkym hladem, a vypada to tak ze nase znizene stropy jsou v prdeli,takze se muzu s detmi akurat tak nekam odstehovat a udelat nove stropy,ach jo
28. srp 2014 v 17:36  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 kukurukuuu,nikdy se mi neukáže,že jsi mě označila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Teď to náhodou čtu..už jsem tu sto let nebyla.

Všechny zdravím :slight_smile:
28. srp 2014 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kolco
poslu ti to do zprávy - cca za hodinku :slight_smile: jeste nafotím dalši vecicky
28. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jebne ...
28. srp 2014 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi poslouchej,nemáš napsaný jinak nick ? Neměla si to savci ? nebo celou dobu blbě čtu :grinning:
28. srp 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy proc??? protoze me taky, nevim proc zrovna moje deti jsou nocni ptaci :slight_smile:
28. srp 2014 ve 21:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 byli jsme na kontrole a máme cvičit jinak vše ok, naštěstí!!! ALE
Nejde jen o cvičení, je to jedno k druhýmu, cvičení, chlap si jel za zábavou raději, nechápe že mě to psychicky dostává už do kolen, nevím co nám nabalit na víkend, jak se vejdem do auta… a vůbec, chybí mi pochopení

Jáchym nespí a řve, je ticho jen u jídla a v náručí

A to tu mám mamku, jinak bych visela já nebo děti :frowning2:(( je mi zle z toho že to nezvládám
28. srp 2014 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nerozciluj se,je nas vic :slight_smile: taky mam tady mamku jinak bych byla v prdeli, nechapu ze deti nespi,oci jim padaji od unavy ale ani bohovi usnout,jenom rev a rev
a jaky mate auto? taky sme se bali ze se nenalozime do octavky combi a nakonec sme v pohode odjeli na 2 tydenni dovolenou
my mame v pondeli chirurgii, Maxik ma kylu a myslim ze Mathias taky
jeste ze si tady muzeme postezovat,to je super :slight_smile:
28. srp 2014 ve 21:34  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 MAme VW Caddy ale jede ještě kámoška s prckem, takže 3 sedačky a dvě mamky. A dva kočárky a věci
28. srp 2014 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nebojte zas bude lip...hlavně klid. My jsme v poho celkem. V pondeli na vážení av 8 týdnech má Vojta 5150g a Honzik 4500g. Já teda jsem me duševní pohodě vděčná létu...pořád někde litame a jsme venku. Bojím se nadcházejících ročních období... :frowning2:
28. srp 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nebojte zas bude lip...hlavně klid. My jsme v poho celkem. V pondeli na vážení av 8 týdnech má Vojta 5150g a Honzik 4500g. Já teda jsem me duševní pohodě vděčná létu...pořád někde litame a jsme venku. Bojím se nadcházejících ročních období... :frowning2: Aby me za stereotypu nejeblo.....
28. srp 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take se pochlubim s dětmi.
28. srp 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pidisek moc diky poslala jsem ti zpravu
28. srp 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no jooo..to bude ono. Pořád mám stejnej sacvi (ivcas,jméno a počáteční příjmení za svobodna :grinning: )

Tak moji chlapečci mají už přes půl roku. Korigovaně teď 4měsíce. Jsou úžasní :dizzy_face: :wink:
28. srp 2014 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tolik nádherných dětí na jedné diskusi. :wink:
28. srp 2014 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek