• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@erin5 u nas uz asi 14 bez kriku :grinning: jsou fakt zlaticka, prospi vetsinu dne a vecer usinaji v postylkach, Magdalenka úplne v pohode, Matěj trosku bojuje ale vylozene nerve. Od zacatku jsem s nima sama, tatinek s nama byl jen tyden a pak musel do prace, ted jsme se probojovali k nejakemu rezimu, nevim jak dlouho n to vydrzi.....a hlavne jsme nasli mliko po kterem jsou oba spokojeni, bez prdiku a v noci vydrzi spat 7 hodin v kuse.
@zunem to je supr asi to budem muset vyzkouset:grinning:
1. zář 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka a co mate za mliko?ja sem jednemu menila z HIPPU na NUTRILON a mam pocit ze je vic hladovej
1. zář 2014 v 11:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem neodolala jsem a dnes objednáno. Děkuji za super nápad. Jen doufám, že se jim to taky bude líbit. Zatím se koupou se mnou ve velké vaně jednou do týdne a pohoda. Tak uvidím :grinning:
1. zář 2014 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasan, jinak koupeme každý den... :grinning: :grinning:
1. zář 2014 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem parada, ze? Dneska nas to taky ceka :smiley: kluci si to zamilovali a jsou hrozne nateseni. Matejovi se to taky libi vic. Hold Matejove budou raubiri. Hlavne holky tohle koupani ma super vliv na vyvoj a na prdiky.
Kdy zacnete chodit na plavani do bazenu?

@erin5 nasi kkuci pravidelne kazdy den kolem sedme hysterak. Zklidni je jen prso. Jinak usinaji v postylkach sami bez uspavani. Pres den spi dopoledne a odpoledne se jim moc nechce.
1. zář 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov prso??? u nas taky velice oblibene a pak je klid :slight_smile:
kolesa jsou fakt uzasne,vcera sme znova plavali,a ted 2 tydny zadne koupani, oba dva maji pupecni kylu tak im dnes dali pres pupik naplast a nemuzou do vody
1. zář 2014 v 17:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj !!! musím se pochlubit miminkama a trochu i sebou :grinning: Ještě potřebuju shodit 10 kilo na ideální váhu, ale už to začíná být docela fajn, i když svoje džíny ještě nedopnu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pidisek chceš mě nasrat ? kde máš těch deset kilo,si jak chrt.Já sem po šestinedělce začala přiírat a nejde to dole,o pupku nemluvím,to není pupek,ale druhá prdel,rifle zapnu všechny,le co z nich leze..... přes stehna moje oblíbené naáhnu tak tak :frowning2: Začnu cvičit nějakou 30ti denní výzvu,ještě nevím jestli u toho nepojdu,pač sem začala tu Jill a pak sem dostala menzes,přes ni seto nedá,sem jak průtokáč,jestli to antina nespraví,sem v háji a první tři dny se nikam nehnu.Taky sem vyzkoušela cvičit Tiffany,ježíš holky to byo něco,prva se ty pohyby musím naučit u zrcadla,ty černošky to mají v krvi :grinning: je fakt že mě 4 dny bolelo snad všechno,s Jill nic.NO asi na to zrovna vletím.A fotku sem dávat nebudu,až budu mít pupík jakza mlada,doufám,že už nebudeme staré babky
2. zář 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja cvičím jill 30day
:slight_smile:
2. zář 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja mam normálně 53 kilo - ideální váha :slight_smile:
2. zář 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2014 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bejbyy krása...a tak to má byt... :wink:
2. zář 2014 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, už jsem úplně vypadla z dění zde na foru, tak dodatečně gratuluji novým maminkám a novým těhulkám :slight_smile:
Kdyby někdo sháněl adaptéry na autosedačky na kočár Bumbleride Indie Twin, tak prodávám: http://www.modrykonik.cz/market/dvojcata-potreby-kocarek-autosedacka/z3n5/adaptery-na-autosed-na-kocar-bumbleride-indie-twin/
3. zář 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 já měla medelu mini pujcenou domu a docela to šlo, ale v nemocnici jsem měla medela swing a ta byla super.
3. zář 2014 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk Taky musíme dělat vojtovku hned od začátku. Je to teda hroznej vopruz. Když už konečně jsou holky hodný tak musíme 4 krát denně s každou cvičit a vždycky u toho hrozně rvou! Takže jsem z toho hrozně zdeptana. Furt doufám že se to zlepší a nebudu muset cvičit.

@lanitana krásná pohodicka čiší z té fotky. U nás je to spíš na cvokhaus. Jsem s nima teď už pořád sama, tak jeto sšílený.
@lanitana po doktorech chodim většinou sama. Občas když to vyjde se mnou jede manžel. Hlavně na kyčle, tam je to hroznej fofr, to bych sama nedala. Teď jsem byla už sama i na ty vojtovce a to teda bylo šílený jak řvaly obě i ta co zrovna necvicila...
@zunem
3. zář 2014 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy krásné :slight_smile: takle to vypadá jaká je to pohodicka.
3. zář 2014 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro neboj, taky jsou dny, kdy bych si to nejradši hodila...já jsem taky sama a možná, že mi to i víc vyhovuje. Manžel byl týden na neschopence a normálně mi to vadilo, že nám naboural náš režim. A to je manža milionový.
Já teda byla jednou sama na 4měsíční kontrole a očkování a děs běs. Doufám, že už naposled. Já bych to i zvládla s nimi sama, ale ty komentáře a shon všude. :angry:
3. zář 2014 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro Mě říkala přímo rehabka, že s dvojkama cvičit 4x denně je peklo, že bude stačit, když budu cvičit tak 3x denně, že její kolegyně rehabka měla dvojky a že to nedávala ani ona. Mno a já skoro necvičím, protože mě to strašně nebaví.. mimina jsou protivný a hlavně to zesklíkání a oblíkání, máme v baráku kosu jak *** takže musím ještě zatopit, záda mě začali bolet jak se nad něma hrbím.. :D takže cvičím jen tak aby se neřekla pokaždé jsme pochváleni za velké pokroky...Máti se tetou jsou taky dvojky ve stejným týdnu jak jsem rodila jak já a vojtovka za nich taky nebyla a nejde to poznat, takže jsem v klidu.
Na vojtovku taky chodím sama.. kluci první cvik zvládají v pohodě, dokonce se na mě smějí, ten další děs a řev a řev..
3. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro
@zunem
holky a proc cvicite vojtovku? rekli Vam to uz v porodnici ze musite nebo jak ste k tomu dospeli? u nas to btaky vypada ze budeme muset,na pristi kontrole si vyzadam doporuceni na neurologii,uplne se ztoho desim,ja budu urcite brecet s nimi
3. zář 2014 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 To me také zajímá. :slight_smile:
3. zář 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Řekli to v porodnici, že jsou předčasně narozený, tak automaticky musí. A proč neurologii?
3. zář 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Nás odchytli hned na neonatologii a pak musím jednou měsíčně na kontrolu a pokaždé mi ještě pridajiz další cvik. Nás teda moc nechávali. Já to teda taky flakam. Jak píše zunem, jak se musí furt vysvlikat tak je to děs. Ještě jak je Michálka blici,tak se mi poblije už u toho prevlikani i když je teprve před jídlem.
3. zář 2014 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 dobrý dotaz, my taky necvíčíme, ještě, že tak. Asi bych to nedávala.
Dnes jsme byli na 3 měsiční kontrole a Majda má 4,70 a Maty 4.30 délku oba 56 cm, hlavu oba 37 cm, jinak vše normě, pasou pěkně, Majda drží hlavičku krásně už při chování skoro nejistím a Maty je tak o týden pozadu. S tím si příští týden obíhám kolečko na neurologii, EEG, ušní a nevím co ještě, kvůli tomu, že byl křísený a skoro 3 minuty bez kyslíku.
3. zář 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda s tou automatickou vojtovkou je to blbost. To, zda cvicit ma urcit neurolog. Takze ty, co mate cvicit automaticky, tak si vyzadejte prohlidku od neurologa.
4. zář 2014 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zunem
@ebro
@rritulka
@pholikov no ja si myslim ze Maty ma hypertonii, nektere mudry kdyz to teda poznaji ,ale to u nasi nehrozi, muzou rovno napsat rehabilitace ale ja to chci vzit radeji pres neurologii.taky sme predcasne ale v nemocnici je dali rovnou na oddeleni sestonedeli,mezi donosene deti protoze byli ok ,ja si teda osobne myslim ze neurologii by meli prochazet vsechny deti, to nemuze byt nikdy na skodu
4. zář 2014 ve 02:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam cviceni rekli az ted v 8 tydnech. A ze s dvojkama 3x. No snazim se ale ...
4. zář 2014 ve 02:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moji kluci měli taky neurologické vyš.a až po něm sme začali cvičit.Bez toho vyš.bych asi taky "zbytečně" necvičila...Já s Tomíkem cvičím taky 3x a s Mirečkem už jen 2x. Ale přiznám se,že Mirečka víc flákám a posledních 14dní cvičíme jen málo. Pořád ho chválí,že je úplně úžasnej. Dnes mám kontrolu..tak se zeptám jestli ještě vůbec musí cvičit..

Taky musím zapínat topítko,aby nezmrzli. Kór Tomík. Ten je zmrzlej jen ho přebaluju.

Teď se musíme objednat na kontrolu na oční. Pak zase kyčle, rizikovka..
4. zář 2014 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc už sme začali příkrmy. Jenže Tomík se vždy vzbudí pozdě a ještě když cvičíme tak už pak tak řve hladem,že je úplně zbytečný mu zkoušet něco dávat.
4. zář 2014 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáša byl anemickej a ač jsem to železo skoro nedávala, blil to, tak krev ok jak játra, tak krevní obraz .... super. Ani jsem se dr nezeptala jestli teda ty léky dál dávat
4. zář 2014 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A před všema smekám, vy co jste na ně věčně sami a vy co máte ještě další dítka ....
4. zář 2014 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek