Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
vrtulka81
20. lis 2013
@pidisek to bych potrebovala,jedine co nemusim,tak sladké,jinak je to šílené,snad to přejde
vrtulka81
20. lis 2013
Fakt budu tehule,kdyz sedim,leží mě kozy na pupku,holky ale dokud si ještě na NI vidime,je to dobré 😃
pidisekautor
20. lis 2013
@vrtulka81 🙂 🙂 🙂 🙂
sacvi
21. lis 2013
@vrtulka81 já si na nic nevidím :-N 😃 A prsa mně taky leží na pupku 😃

Holky jdu dnes do poradny a pro výsledky těch triplů :-p To jsem zvědavá co se dozvím :-p
pidisekautor
21. lis 2013
@sacvi drzím palecky ale fakt ty triply jsou na prd....tak kdyby neco no stressssss 🙂

@vrtulka81 Ja si taky na nic nevidím teda 🙂
sacvi
21. lis 2013
Holkýýý, představte si, že triply jsou negativníííí x-) Huráááá 🙂 A v po říkal Vlašín, že i NT+ vyšel u obou miminek opravdu dost dobře. Holky já jsem tak šťastná x-) x-)
vrtulka81
21. lis 2013
@sacvi tak to je supr,teď už jen nosit co nejdýl 🙂 No sme zvědavá co vyjde mě 🙂 Asi nějaká šílenost
pidisekautor
21. lis 2013
@sacvi super bezva gratulujuuuuuu!!!!!! Tak ted se můžeš radovat a těšit a - držet plody!!!!!! 😃 😃
sacvi
21. lis 2013
@vrtulka81 třeba ti taky výjdou suprově 😉

@pidisek děkujuuu 🙂

A držet budu. Do min. 35tt 😉 😃 To je takové moje nové rozhodnutí a cíl 😃 😉
pidisekautor
21. lis 2013
@sacvi to ja taky chci doufám ze se to povede.... Ale bojim bojim....
sacvi
21. lis 2013
@pidisek Taky se bojím, ale věřím, že to určo zvládneme 😉 x-) Všechny co tu jsme.. 😉
vrtulka81
21. lis 2013
@savci @pidisek no mě by se taky líbíl aspoň 35tt ,akorát nevím kde je dám 🙂
sacvi
22. lis 2013
@vrtulka81 budem muset nosit plnej batoh na zádech, aby nás ten pupek nepřevažoval 😃
sacvi
22. lis 2013
Holky my dnes jedem s mužem do Luhačovic a vrátíme se v ne večer. Malá bude u babičky 😃 Připadám si trochu jak macecha,ale pak se spolu asi dloouho nikam nedostaneme 🙂 Tak snad to bude fajn 🙂

A 12.12 jdu na velký UTZ ve 20tt
pidisekautor
22. lis 2013
@sacvi
Je závidím lázně...užijte si to všichni !!!!! 😃
cekatelkadvojcatek
22. lis 2013
@sacvi: gratuju k negativním výsledkům, to sis oddechla vid? Užijte si moc lázně, taky bych si dala nějaký koupele a masáže...to se holt někdo má🙂
@vrtulka81: tak copak ty? už to ví celá vesnice? úplně to vidím u nás na chatě🙂 jdeš jen na hřbitov a jak se hejbou ty záclonky za okny.))) a až tam půjdu s kočárkem, to budou dělat, že zametají před barákem nebo musí narychlo něco odnést do popelnice🙂)) 😃
@pidisek: už jsi koukala na kočárky? a o jakém uvažuješ?

smí se holky vůbec chodit na thajský olejový masáže?
jooo a dneska jsme byli na ultrazvuku a dr nám řekl, že je úplně normální, že jsou od sebe o týden...hlavně, že obě mají srdíčka jako zvony. Tak jsem zase trochu klidná x-)
zuzka72
22. lis 2013
Jééé holky náhodou jsem Vám zabrousila do diskuze, já Vám tááák závidím, škoda, že nejde se vrátit o 4ři leta zpět a mět zpátky ty mimoušky 🙂
pidisekautor
23. lis 2013
@cekatelkadvojcatek ja mam vybraný iCandy Peach 🙂
pidisekautor
23. lis 2013
@zuzka72 jeee to uz mas dospěláky 🙂
cekatelkadvojcatek
23. lis 2013
@pidisek u nás zas vedou Teutonie a Bugaboo:)
pidisekautor
23. lis 2013
@cekatelkadvojcatek bugaboo je moc široký... Teutonii neznám 🙂
vrtulka81
24. lis 2013
Holky tak mam jasno v kočárku,s rozhodnutim pomohla pani co od nas nás s dvojčaty,ma TFK a vleze s nim vsude,do dveří,obchodu, dokonce deti zaparkovala a az dovnitř cekarny u dr,ma ruční brzdu,což velice schválila pri jízdě z kopce,jinak že by za kočárek doslova vlála.Odradila mě od Dorjanu,ze tam bacha hlavně na výběr velikosti,jsou dvě a s tim větším se nevejdeme nikam.Taky ať nekupujeme z druhé ruky,opravy sou drahé..... Zkoušela sem ty prcky chvili vest a s kocarem se jede dobře.Tak výběr u mě dokonán 😃
blanick
24. lis 2013
Ahoj @vrtulka81 , nevíš, jestli ten TFK kočárek má JEDNODUŠE vyndavací korbičky? Tj. jestli to nedělá randál a jestli se nemusí nějak moc vyklopit nebo naklonit. Bydlíme totiž v druhém patře bez výtahu, kočár budu muset nechávat dole na chodbě a jestli budou miminka spinkat, donesla bych je domů v těch korbičkách (už posiluju 😃 ). Celý kočár nahoru nevytáhnu, to už mi je jasné teď. Jinak ten TFK je taky můj favorit. Pořád ho zkouším srovnat s Easy wolkerem, který je taky fajn, ale ta cena je hrozná.
pidisekautor
24. lis 2013
@blanick
@pidisek
Mrkněte ještě na Baby Jogger City Select 🙂
pidisekautor
24. lis 2013
@blanick
@cekatelkadvojcatek

Baby Jogger city Select 🙂
blanick
24. lis 2013
@pidisek když já jsem hrozná konzerva a líbí se mi miminka mít vedle sebe 😎 ... jinak věřím, že tenhle kočárek je asi praktický i skladný... stejně to ještě promyslím, kočárek chci kupovat až tak ve 26. týdnu, ta kje ještě čas.
cekatelkadvojcatek
24. lis 2013
@pidisek taky chci mít miminka vedle sebe, koukala jsem a většina námi zatím vybraných variant se vejde do výtahu, takže pohoda🙂 @blanick: máme to stejné🙂 taky si nákup nechám jako jednu z posledních věci🙂 i když nakupovat vlastně budou prarodiče...já jen dám odkaz🙂
cekatelkadvojcatek
24. lis 2013
@vrtulka81 TFK je co za značku? pošli mi odkaz, juknu na recenze atd..díky...u nás zatím vede Teutonia Team
pidisekautor
24. lis 2013
@cekatelkadvojcatek
To je tenhle? Me přijde širokej... Treba v obchodě mezi rámy nemůže projít... Nebo jo?
pidisekautor
24. lis 2013

Začni psát odpověď...

Odešli