• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek to bych potrebovala,jedine co nemusim,tak sladké,jinak je to šílené,snad to přejde
20. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt budu tehule,kdyz sedim,leží mě kozy na pupku,holky ale dokud si ještě na NI vidime,je to dobré :grinning:
20. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já si na nic nevidím :sweat_smile: :grinning: A prsa mně taky leží na pupku :grinning:

Holky jdu dnes do poradny a pro výsledky těch triplů :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem zvědavá co se dozvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2013 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi drzím palecky ale fakt ty triply jsou na prd....tak kdyby neco no stressssss :slight_smile:

@vrtulka81 Ja si taky na nic nevidím teda :slight_smile:
21. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, představte si, že triply jsou negativníííí :dizzy_face: Huráááá :slight_smile: A v po říkal Vlašín, že i NT+ vyšel u obou miminek opravdu dost dobře. Holky já jsem tak šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2013 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to je supr,teď už jen nosit co nejdýl :slight_smile: No sme zvědavá co vyjde mě :slight_smile: Asi nějaká šílenost
21. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi super bezva gratulujuuuuuu!!!!!! Tak ted se můžeš radovat a těšit a - držet plody!!!!!! :grinning: :grinning:
21. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 třeba ti taky výjdou suprově :wink:

@pidisek děkujuuu :slight_smile:

A držet budu. Do min. 35tt :wink: :grinning: To je takové moje nové rozhodnutí a cíl :grinning: :wink:
21. lis 2013 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi to ja taky chci doufám ze se to povede.... Ale bojim bojim....
21. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Taky se bojím, ale věřím, že to určo zvládneme :wink: :dizzy_face: Všechny co tu jsme.. :wink:
21. lis 2013 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci @pidisek no mě by se taky líbíl aspoň 35tt ,akorát nevím kde je dám :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 budem muset nosit plnej batoh na zádech, aby nás ten pupek nepřevažoval :grinning:
22. lis 2013 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky my dnes jedem s mužem do Luhačovic a vrátíme se v ne večer. Malá bude u babičky :grinning: Připadám si trochu jak macecha,ale pak se spolu asi dloouho nikam nedostaneme :slight_smile: Tak snad to bude fajn :slight_smile:

A 12.12 jdu na velký UTZ ve 20tt
22. lis 2013 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi
Je závidím lázně...užijte si to všichni !!!!! :grinning:
22. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi: gratuju k negativním výsledkům, to sis oddechla vid? Užijte si moc lázně, taky bych si dala nějaký koupele a masáže...to se holt někdo má:slight_smile:
@vrtulka81: tak copak ty? už to ví celá vesnice? úplně to vidím u nás na chatě:slight_smile: jdeš jen na hřbitov a jak se hejbou ty záclonky za okny.))) a až tam půjdu s kočárkem, to budou dělat, že zametají před barákem nebo musí narychlo něco odnést do popelnice:slight_smile:)) :grinning:
@pidisek: už jsi koukala na kočárky? a o jakém uvažuješ?

smí se holky vůbec chodit na thajský olejový masáže?
jooo a dneska jsme byli na ultrazvuku a dr nám řekl, že je úplně normální, že jsou od sebe o týden...hlavně, že obě mají srdíčka jako zvony. Tak jsem zase trochu klidná :dizzy_face:
22. lis 2013 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky náhodou jsem Vám zabrousila do diskuze, já Vám tááák závidím, škoda, že nejde se vrátit o 4ři leta zpět a mět zpátky ty mimoušky :slight_smile:
22. lis 2013 v 17:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cekatelkadvojcatek ja mam vybraný iCandy Peach :slight_smile:
23. lis 2013 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzka72 jeee to uz mas dospěláky :slight_smile:
23. lis 2013 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek u nás zas vedou Teutonie a Bugaboo:slight_smile:
23. lis 2013 v 19:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek bugaboo je moc široký... Teutonii neznám :slight_smile:
23. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mam jasno v kočárku,s rozhodnutim pomohla pani co od nas nás s dvojčaty,ma TFK a vleze s nim vsude,do dveří,obchodu, dokonce deti zaparkovala a az dovnitř cekarny u dr,ma ruční brzdu,což velice schválila pri jízdě z kopce,jinak že by za kočárek doslova vlála.Odradila mě od Dorjanu,ze tam bacha hlavně na výběr velikosti,jsou dvě a s tim větším se nevejdeme nikam.Taky ať nekupujeme z druhé ruky,opravy sou drahé..... Zkoušela sem ty prcky chvili vest a s kocarem se jede dobře.Tak výběr u mě dokonán :grinning:
24. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @vrtulka81 , nevíš, jestli ten TFK kočárek má JEDNODUŠE vyndavací korbičky? Tj. jestli to nedělá randál a jestli se nemusí nějak moc vyklopit nebo naklonit. Bydlíme totiž v druhém patře bez výtahu, kočár budu muset nechávat dole na chodbě a jestli budou miminka spinkat, donesla bych je domů v těch korbičkách (už posiluju :D ). Celý kočár nahoru nevytáhnu, to už mi je jasné teď. Jinak ten TFK je taky můj favorit. Pořád ho zkouším srovnat s Easy wolkerem, který je taky fajn, ale ta cena je hrozná.
24. lis 2013 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick
@pidisek
Mrkněte ještě na Baby Jogger City Select :slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick
@cekatelkadvojcatek

Baby Jogger city Select :slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek když já jsem hrozná konzerva a líbí se mi miminka mít vedle sebe :sunglasses: ... jinak věřím, že tenhle kočárek je asi praktický i skladný... stejně to ještě promyslím, kočárek chci kupovat až tak ve 26. týdnu, ta kje ještě čas.
24. lis 2013 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky chci mít miminka vedle sebe, koukala jsem a většina námi zatím vybraných variant se vejde do výtahu, takže pohoda:slight_smile: @blanick: máme to stejné:slight_smile: taky si nákup nechám jako jednu z posledních věci:slight_smile: i když nakupovat vlastně budou prarodiče...já jen dám odkaz:slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 TFK je co za značku? pošli mi odkaz, juknu na recenze atd..díky...u nás zatím vede Teutonia Team
24. lis 2013 ve 12:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek
To je tenhle? Me přijde širokej... Treba v obchodě mezi rámy nemůže projít... Nebo jo?
24. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
24. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek