• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy oba maji pupecni kylu
11. zář 2014 v 19:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Aha, Toňa skoro tříselnou, snad nebude
11. zář 2014 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy u nás ty kruhy nesklidily nějak moc uspech, to bude asi tím jak jezdíme ná to plavání,sou hold zvyklý že mají i ouska ve vodě a můžou se jinak plácat,strašně se jim líbí poloha ná brisku a lovení hraček,tož kruhy asi vyfouknem :\
12. zář 2014 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 u nás měla karča pupeční kýlu,na chvíli měla pupeční pás,ale po něm mi hodila tak neskutecnou šavli,že sem ji ho už nedala a řešila to gumou od teplačků a pomohlo to
12. zář 2014 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb my mame zatim po druhe naplast, ktera si myslim, Maxikovi nedela dobre a to sestricka rikala ze mamicky si to pochvaluji ze im zmizli koliky,no tak u nas ne ne :slight_smile: spis jeci vic nez predtim. kdyz to priste nebude dobre, naplast se da jeste jdenou, pak kylny pas a nakonec operace ala snad to dame i bez ni
a jak si resila s tou gumou,dala si ji pres pupik?
12. zář 2014 v 10:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 My jsme taky první zkusili Karči tu náplast, ale podle nás účinek žádný a pak začervenalá kůže - já si to taky zkoušela na můj pupek, pořád ho mám trochu vylezlý ven a žádná sláva teda s náplastí, aji sem si tam dávala pětikorunu, jak to prý dělali kdysi :slight_smile: a to mě můj sprdl, že ještě chytnu nějaký ekzém, ať si to hned sundám :slight_smile: - pak jsme Karči vypůjčili ten kýlní pás, neměla ho skoro vůbec utáhlý a zvracela mi po něm - potom jsme si všimli, že plínka ji ten vystrčený pupík zatahuje a ty natáhlý tepláčky se širší gumou ho taky tlačí dovnitř, takže sme to tak dělali přes den a doktor se nás ptal, jestli používáme ten pás, že se ji to lepší :slight_smile: a teď má pupík pěkně zatáhlý :slight_smile:
12. zář 2014 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ahoooj :slight_smile: no já byla poprvé na plavání s tchýní, protože se můj nemohl uvolnit z práce a to byl teda zážitek :slight_smile: sem mu řekla, že když nebude moct on tak raděj budeme doma :slight_smile: nakonec se na ty dvě hoďky vždy uvolní a jedem, teď to teda zvládáme jednou za 14 dní, ale i za to sem vděčná - plavou zatím v rehabilitační vaně,koupe táta, aby si jich aspoň trochu užil ( je tam atrakcí, všechny baby čučí jak se táta zapojuje :D, že s nimi by jejich nešel, jenže to taky mají jen jedno dítě! ) - už se i potápí - to cvičení po plavání ale obrečí a přitom je jen cvičitelka otáčí na bříško a pak kontroluje zapojování svalů na balóně, nic morbidního, pak je nakojím a jede se dom a manžel zas do práce do večera - až jim bude půl roku tak snad budeme jezdit i do bazénu, malým se to moc líbí
12. zář 2014 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb ty nejseš z Brna že? :zipper_mouth:
12. zář 2014 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nejsem, ale v brně sem rodila ná obilnaku :slight_smile: sem tak 40km od brna
13. zář 2014 v 00:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy a studovala :slight_smile:
13. zář 2014 v 00:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Já kvůli tomu, kam chodíte plavat?
13. zář 2014 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy do Břeclavi. Taky zacneš chodit někam v Brně?
13. zář 2014 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb rada bych, planovali jsme to uz v tehu
13. zář 2014 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to s nima chodite samy, nebo musíte ve dvou? Já k sobě právě nikoho nemám.
, ale nevím jak bych to praktikovala sama.
13. zář 2014 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb od kud vlastně si :grinning: ja ze od Brna ? My začneme od pul roku do bazena,ale jen jako rodina,ne primo do kurzu,nemám k sobě tretiho,kamaradka ceka druhé ,takže bude mit každá jedno,ty by byly jediné kdo by mohl :confounded: tchýně se nevyslece do kratasu,natoz do plavek a mamina....kazit si tak uzasny okamžik nehodlám.Ta plavatka do vany mám zaplavené taky,dost si od toho slibuju,tak uvidime
13. zář 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jsem z Velkých Pavlovic, kousek od Pálavy - plavání bych sama nezvládla, nikdo by nehlídal to druhé dítě, když bych já plavala s jedním cca 10 min ve vodě, leda že by ta lektorka s nima plavala a já oblítala to ostatní (osušení, obléknutí, nakojení) ale v jednom je to naprd! Je fajn, že u té vany si namočíte jen ruce :slight_smile: tam se vyslíkat nemusíte, taky bych se ostýchala zatím teda :slight_smile: než budou mít děti půl roku a půjdem do bazénu tak se sebou snad už něco udělám :slight_smile: začala sem každý den tak 5min cvičit :D musím pozvolna, aby se dětem do mlíka nedostávalo moc kyseliny mléčné, navíc sem po 10min u Jill pěkně lapala po dechu a vzdala to :D ono je dobré třeba i jen pár návštěv a pak už víte jak s nimi plavat i doma ve vaně, jen s tím potápěním to doma moc dobře nejde ohledně hloubky vany, ale trochu ponor zvládáme i doma, aby se neřeklo :slight_smile:
14. zář 2014 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro tak zkus nějakou tu kámošku jak vrtulka81 :slight_smile: v jedné osobě si to nedokážu tak nějak představit - koupe manžel a já si vykoupané dítě přebírám a nachystám mu druhé a když je to jedno třeba podrážděné nebo hladové tak hned nakrmím či chlácholím.
14. zář 2014 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb bohužel jsem původně z jiného města, takže tu moc kamarádek nemám a ty co tu mám mají svých starostí dost, tak holt budem plavat jen ve vaně :slight_smile:
15. zář 2014 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
z PAvlovic,ty jo to máme kusek,někdy se domluvíme a já dofrčím :slight_smile: Já Mutěnice @hanulikb
15. zář 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jasný :slight_smile: klidně dofrč :slight_smile: to si pařívala na patrové diskosce co?:slight_smile:
15. zář 2014 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
16. zář 2014 v 08:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti no ahoj :wink:
@hanulikb diskoteky sou pro děka :grinning:
16. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou :grinning: Ahoj holky....dlouho, dlouho jsem tu nebyla, ale čtu Vás pořád. Když tu čtu, vidím, že všechny ty naše dvojčátka mají podobné problémy....naši kluci se narodili 3.7 v 33+6 -prostě praskla voda a bylo...bohužel císařem....byly hlavičkama nahoru.Od té doby se taky pereme...nejdřív Samuel hůř dýchal...pak oba žloutenku...krev a hlen ve stolici...takže mám přísně bezmléčnou dietu...naštěstí krásně rostou....nyní se pereme se železem ale i to se lepší...Kryštofek bude muset cvičit...zítra jdem na první rehabilitaci...ale proč píšu....hodně tu mluvíte o plavání ...tak jsem si vám chtěla dovolit :grinning: doporučit...v Brně a na jižní moravě Znojmo...- www.plavacek-deti.cz a vše tam najdete. my už plavem ve vaničce...přijdou k vám domu..ukážou...a vy pak si plavčíte doma sami...když chcete přijedou znovu. i vám doporučí...jak tu zaznělo.... ,,maséra" mozkomíšního systému-takhle nějak to tu zaznělo (jinak tuším, že pod tímto souslovím se skrývá kraniosakrální terapie- a ta funguje bezvadně na pohybové nerovnosti atd.). Plavání je super a moc pomáhá. Ukážou i masaže a speciální cvičení v případě že budete chtít.
16. zář 2014 v 09:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 no ahoj...tak ten podpůrný pás jsem nakonec moc neunosila :grinning:
16. zář 2014 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No já bych si aj po dlouhé době zakřepčila čoveče :D
16. zář 2014 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb ani nemluv,akorat mam obavu ze bych v sedm navečer ležela někde na stole :grinning: Sem úplně vycucaná z tech prdochu.Filip mě totálně ničí,pořád řve,pokud se neveze nenese,nebo nema idealni naladu tak řve.Potrebuju se vyspat,budi se znova dvakrát v noci a od šesté nespí ,sem kaput
16. zář 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 gatuluju
17. zář 2014 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti díky asi se domluvíme a budeme plavat taky
17. zář 2014 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti jinak my železo taky měli brát a skoro nebrali, po aktiferinu blil, a bylo pro mě přednější aby přibíral. A pal Maltofer taky nic moc, a nakonec krevní obraz OK
17. zář 2014 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme jeste v celku zitra 38+0 a v patek na vyvolani je jak me boli zada ze nemuzu ani chodit ani malou nejsem schopna odvest do skolky ta si se mnou uziva :0)
17. zář 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek