• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

a jmeno pro holcicku taky jeste nemame teda mame tri agatu magdalenu a amalku co vy holky co na to pro chlapecka mame vitka :0)
17. zář 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Ty jo tak to se drzite teda... Tak aspoň můžeš rodit v Uo. :slight_smile: No ani se ti nedivím,že té bolí zada. Já uz pak taky sotva chodila...V ten den porodu si pamatuju,jak jsem se po ulici spíš sunula.... A jaký maji váhy odhady? Já taky Eli litovala,že tak musí me chápat..
17. zář 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco me se asi z těch 3 nejvíce líbí Amalka....
17. zář 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Ahoj, mně se líbí Magdaleka, Madla :slight_smile: Jinak super výdrž ...gratuluju
18. zář 2014 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Tak za mě Agáta. Amálka se mi sice taky líbí, ale přijde mi to blbý na dospělou ženskou.
18. zář 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco ahoj...krásný týden...mně se taky nejvíc líbí Magdalenka. Dobře vyberte, bude mít jméno na celý život. :wink:

Holky tak plavátka půl na půl. Holka nechce a nelíbí se jí to a kluk
by jenom plaval a plaval.

Mám dotaz, taky vám tak strašně slintají miminka? To jsou normálně hektolitry tekutin. Všechny hračky oslintané, všechny deky, bodýčka. Jenom peru a peru. :grinning:
18. zář 2014 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti jakto? prckové se nechtěli nosit :grinning:
18. zář 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana my zrovna zaciname slintat, tak mam se muzu tesit :slight_smile:
ja pomaly prestavam kojit,.mlika malo a jeste vodove, a nejak celkove prestali papat,teda min
holky mate neco vyzkousene na suchou pokozku hlavicky?
18. zář 2014 ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ne ne nechtěli....praskla voda a byl z toho akutní císař, protože byli nohama.
18. zář 2014 ve 13:59  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak to je super, že měli krevní obraz ok....přiznám se že jim ten aktiferin taky nedávám- řešíme to s homeopatkou a taky se nám krevní obraz lepší....tak snad to tak bude i nadále... :fearful:
18. zář 2014 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kluci taky strašně slintají..už dlouho. My byli v úterý na očkování. První dávka Pediacelu. Budeme mít 2+1. To jsem vážně ráda. Janička měla taky přeočokvání. Všichni zatím ok, bez teplot..snad to vydrží.

Mireček má 2x denně 16kapek aktiferinu a Tomík 2x12. Říkala,že KO zase ok,ale že ještě měsíc mám pokračovat ve stejné dávce.. pak až do roku 5kapek denně pro oba. K tomu mají piridoxin, acidum folikum a dávám probiotika. Vyloženě si mlaskaj, když jim to dávám :grinning:

Holky oni už skoro nechou někde být samotní. Taky to tak máte? Mrčí a knučí a nejraději jen chovat a 100% věnovat.

Příští týden máme zase rizikovku a Tomík kontrolu na alergu.
18. zář 2014 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky da se uz takhle brzo,2-3 mesic naco jsou alergicky? delaji se takhle brzo nejake testy?
18. zář 2014 v 19:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ahoj, tak u nás to samé....jen někam odejdu, tak je konec pohody. Jídlo bojkotují, nechtějí jíst v intervalech, nejradši každý sám. Nosit je jejich nejlepší činnost..nebaví jich na zádech, na boku, na břiše, jenom nosit. Zatím teda pro mně nejhorší období. A to slintání teda, to je mnamka. už mám oslintané snad všechno :grinning:
18. zář 2014 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 já teda mažu celé tělo jenom slunečnicovým olejem a pohoda.
18. zář 2014 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, ještě za tepla mám pro vás tip jak ukočírovat malá šídla :slight_smile: doporučila mi ho známá taky s dvojčaty, oni místo ohrádky koupili do obýváku bazén :slight_smile: s nafukovacím obvodem cca 50cm vysokým, dovnitř dali molitan či nějakou deku, hračky a tam že se děti dostatečně vyblbly :slight_smile: - výhoda: když spadly tak do měkkého :slight_smile: nemohli si to prý vynachválit, tak do toho dem asi taky :D
19. zář 2014 v 00:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi
@lanitana u nás az na to slintani stejné,nejradsi se chovat,ale ja je hodne stěhuju,ohradka,kočár na zem na gauč,jinak bych nic neudelala.Nejhorší to je kdyz chcou spát,nezvrou pusy dokud je neoblecu a nerozjede se kočár nebo auto,rekla bych asi taky zatim nejhorsi obdobi,toužebně budu očekávat az zacnou lozit a mrsknu je do choditek.
@hanulikb super,bazén doma je,tim se taky vyřeší aby na ně netahlo kdyz je necham valet na zemi a nikam nezdrhnou,teda nez se naučí stavět,ale to uz je nezastaví ani řetěz :grinning:
19. zář 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 ano dá,zajdi si na alergo a rekni co máš za problém,ale,prva si obvolej a ptej se kde tak malym detem je dělají,ne každý je dělá,vetsinou něco nakecaji o neprukaznosti a ze az od roky nebo tri let.Pokud mas podezreni na potraviny a kojis,hod se na chvili na eliminacni dietu (najdeš na netu,proalergiky.vz ) pokud sou na uma olezaji ti (prujmy,boleni břicha) je to s největší pravdepodobnosti mléko a chce to bud nutrilon ac,nebo plně štěpené které si nedovolis koupit (piksla 1200,- cca)
19. zář 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 nevim od kud si,ale Brno cernopolni dělá i rak malé deti,akorat na koznim sou curaci,alergo nevim,kozni me odradili a jezdime na alergo do Hradiště
19. zář 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak až to budeš praktikovat tak sem hoď fotku, sem zvědavá ;) :slight_smile:
19. zář 2014 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ja jenom ze svagrova mi rikala ze takhle brzo mi je nikdo nevysetri, ja jsem z Kladna
prujmy a bolesti bricha nemame,jenom u starsiho olezlou pusu a hrudnik, a toho uz nekojim,nechce se mu tahat a myslim ze to bude i mlikem,takze koncim s kojenim, mladsi ktetry si jeste potahne ten ma krasnou plet
19. zář 2014 ve 20:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do kdy budete mít/měly jste korbičky na EW? A jak jsou Vašim dětem? Klukům jsou 4,5 měs oba mají přes 6kg a oni se mi tam už nechtějí vejít. Řekla bych tak ještě 14 dní a budu je vyklepávat dnem navrch. Tak přemýšlím jestli něco dokoupit do toho půl roku než začnou sedět nebo je šupnout dřív do sporťáku.

@sacvi Můžu se tě zeptat v čem je jiný ten Pediacel proti Hexacímě? Mudra už tak nějak chce očkovat, řekla mi, že teda můžeme začít Prevenarem (nebo jak se to jmenuje) a hexu až jako další. Jsem si právě nemohla vzpomenout na název jak jsi to psala, takže jsem se prd u ní dozvěděla.
Jejda, ale s tím, železem jsi mi teda radost neudělala, čekám, že nám udělají KO a bude klid, taky dáváme aktiferin 2x10kapek, ale Ondra mi to bluje. Taky jim mícham ranní koktejl B6+probio+ a jsou nadšení :o)))
Kdy jdete na kontrolu? Jdeme taky příští týden v úterý ke Kyselkové.

@kolco Magdalena je pěkná :slight_smile: Jsme měli pro holky vybrané Marianu a Magdalenu.
@lanitana Mě taky slintají oba dva a furt :slight_smile:

Jinak se chtějí také stále chovat, takže střídám postýlka+kolotoč, lehátka a deka. :slight_smile:) chování až v nejkrajnějším případě, ale zkouší, jsou to potvůrky, dokáží výřvávat až to trhá srdce, ale jak je vezmu tak ticho jak utne.

@hanulikb Teď jsem to s tím bazeném popisovala manželovi a jemu se ten nápad strašně líbí.. stejně bychom jim přece ten bazén pak koupili :slight_smile:)) prýýý
20. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem ahoj nám budou čtyři měsíce, oba mají kolem 7kg a hluboké korby budu muset také dát pryč a vidím to na ten sporťák ...jen nevím zda jim nebude vadit,že na mě neuvidí :frowning2: .Já jsem ty hluboké korby používala jen chvilku, prckům se to nějak nelíbilo tak jsem pořídila ještě zahradní kočár kde jsou spolu - ten je dost velký a v tom je vozím na vycházky po vsi a do města mám podvozek EW a autosedačky, mám to stále v autě nic netahám, je to super. Jinak mi ségra bude v Anglii kupovat golfáč a na jaro budu do města brát ten.

Holky jinak máme první marodění :frowning2: oba mají rýmu a pokašlávají a to plně kojíme :frowning2: , asi to přinesl synátor ze školky. Přes den jsou uplakanější, ale naštěstí v noci spinkají. Vyplachujem nosíky mořskou vodou, mají zvedlé postýlky a zvlhčujeme vzduch tak snad to bude brzo pryč :confounded: .

Bazének jsem s dětmi používala také, je to opravdu dobrá pomůcka, dovnitř jsme naházeli ty plastové barevné balónky a bylo o zábavu postaráno...jen na ty dvojčata to chce pořádnej bazén :grinning: .
20. zář 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zunem ahoj, tak ty korbičky jsou opravdu na pidi miminka. Já jsem z toho taky špatná, mě přijde, že do sporťáku jsou ještě malincí a hlavně mně neuvidí. Nevím si to představit tak o měsíc, když začne být kosa a oblečené a s dekami je tam prostě nenarvu. :angry:
20. zář 2014 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak ahoj,prosím té, jak vyplachujete ty nosíky mořskou vodou?nám doktor říkal,že máme stříkat vincentku,ale toho spreje se bojím,že to bude velká šupa pro děti
21. zář 2014 v 00:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem my vytáhli sportak dnes,děti mají v 5měs. už 8kg,v korbičkach byly jak sardinky:slight_smile: zatím se jim to líbilo,ale je to nezvyk,když na ně teď nevidím:-\
21. zář 2014 v 00:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Jak se krotí krokodýli - Vítku,Amálko .......mě se to líbí :slight_smile: jedna moje sestřenka má Vítka,druhá Amálka,ta je pěkné číslo :slight_smile:
21. zář 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb my sme taky ve sporťáku,potřebovala sem vyprat korby,zmokli,ale zase pošupají zpátky,dokud se tam vlezou jen s dekama,chci je tam držet,nemáme totiž ještě ani nánožnék ani pláštěnku,tak sou tam dost otevření a sou taky nachcípaní,malý teda dostal i ATB,že už mu to šlo na průdušky,třetí týden má hlas jako mutant,mudra řekla že jí nepřipadá....ona je lehce jebnutá....KApu jim nasivin nebo vytírám nosík dělanýma kapičkama na recept,vincentku sem taky nezkoušela,ale asi na ni taky přijde,pak jim ty soplíky tečou do krku a viroza je na světě :-/
21. zář 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 o důvod víc proč jít na alergo,když se nenecháš odbít,tak mu testy udělají,veme se jen krev a je to.... jinak pokud budeme mít alergii na kravskou bílkovinu,nebo jen třeba na určitou dobu,dostaneš na něj mléko zadara,tak si to vyběhej,pač do dvou let mají alergici Nutrilon alergi care zdarma při prokázené alergii alergologem nebo z gastra
21. zář 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb já také stříkám a je to ok, jen ta mořská voda musí být určena pro kojence, on je ten rozprašovač jemnější, nebo můžeš nastříkat na vatovou tyčinku a pročistit to také občas dělám.
21. zář 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 jinak pokud oleze pusa a hrudnik,tak to dělá mléko,ekzem se dělá na techto mistech Mas ještě moznost nasadit alegi care sama a budeš to mit bez testu,koupis v lékárně,akorát je hořký.Pokud se prestane osypat,je to jasné,my s tim valcime 3 roky,mala ma na mleko alergii
21. zář 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek