• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy
@zunem
jezis,holky,my mame korigo 2 mesice a Mati ma 5,5 kg, Maxik o neco min a nikdo nam nenadava,vubec nejsou tlusty
25. zář 2014 v 17:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme po dlouhé době. Kluci rostou jako z vody. Jsou jim 4 mesice korigovane 2 a byli jsme pochvaleni, ze jsou na tom vývojové daleko lépe než by měli být. Paní doktorka nam řekla, ze jsou drobet oplacani, ale vůbec to neresim - pak to vybehaji.maji 56 cm a 5,5 kg. Grafy vůbec nereste...nekdy doktoru prehani. Co se tyka ockovani, tak máme rozumnou doktorku a drive jak v 6 mesicich ockovat nebudeme....
Kubik nam zacina mít také virozu a na me taky něco leze. Blby pocasi.

@zunem to nejde jít k jiné doktorce?? Ocividne na jednu diagnózu pro všechny. Bych ji poslala někam a pokud si clovek chce byt jist vývojem, tak si vyžádat neurologa a uvidíte.
25. zář 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov nikdo lepší jak Kyselková tu není, zjištěno :confounded:
25. zář 2014 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem teda a to jsem myslela, že máme neuroložku krávu. Ja nechápu co po nás furt chtějí..já už chodím k doktorům a od doktora, vždy jenom nasraná.
25. zář 2014 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem mě taky poprvé nadala,že mám Mirečka tlustýho a velkýho a že bude mít v budoucnu metabolický vady a mám mu ubrat mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta rehaba v Tišnově říkala,že hypotonii a normoflexie napíše všem. A přitom to prý vůbec k sobě nejde. Když má hypotonii nemůže!!! mít normoflexii. p. Vallová je fakt kapacita a říkala,že Kyselkovou vůbec neposlouchat..je úplně mimio..bohužel :confounded:

S ní tam,ale dělá ještě jeden doktor. Má kamaráda (byla se mnou měsíc na hostinským pokoji) od ní přešla k němu a je prý lepší. Schvaluje i cvičení podle toho, jak p. Vallová uzná..to u Kyselkové nehrozí. Jí sem řekla,že cvičíme 3x denně a to necvičíme už vůbec :grinning:
25. zář 2014 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já nevim ty váhy.. my dnes prohlídka v necelých 3 měsících a Vojta má 5950g a Honzík 5200g. A to jsem ten měsíc jen kojila.... Samotnou me to překvapilo..Hlavu mam teď plnou z toho očkování...vůbec nevím. Ale mám do 6.11. čas...
25. zář 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Mě moje známá dětská dr říkala, že te doktor, co je tam s ní, je dooost vyhořelej, její spolužák. Že zůstat u Kyselkové a nějak to přečkat, a pak mi najde někoho až to půjde ... že se to ví, že to je kravka ale nedá se svítit
Ovšem že až tak, jak to tu čtu, to je síla, my teda ty vaše diagnozy ještě nemáme
26. zář 2014 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Rehabka chce vidět tu zprávu, tak se jí na to hned zeptám, jak to s těma diagnozami je. Minule se tak potutelně usmívala, když mi říkala, že před náma akorát byla maminka co se vrátila z Brna, tak že by chtěla ty papíry vidět :slight_smile:) a 1.10 jdeme na kontrolu do nemocnice k doktorce co dřív vedla celý dům rehabilitační, prý je tady nejlepší, tak jsem zvědavá .)
A jak to, že už necvičíte? Já to zvládám, tak 2x denně. Oni mi kluci do 10 hod spí, takže jednou v 10, pak v 13 hod, pak si kluky bere sousedka na vožení, pak dojede tatínek a není už cas, tak mám trošku špatný svědomí,. Zase když vím, že máti s tetičkou taky žadnou vojtovku necvičili, byli v 7.měsíci a ze zádama ani s ničím problémy nemají, tak se tím uklidňuji.

Holky a jak dlouho se tam musí chodit?
26. zář 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tu doktorku vám vubec nezávidím. Zlatý Podolí - tam jsou super. Me desi moje detska...nemá zkušenosti s nedonosenci, krev jim nabira tak, ze mají modriny po cele ruce...uvidim, jak to bude dal...pokud to tak bude pokračovat jdu jinam.

Jinak virozu máme taky. Zítra vitani občanku...tak snad to do zítra bude lepší.
26. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak včera kontrola na kyčlích. Holka už má konečně jadýrka a kluk ještě pořád nic. Mám se začít strachovat? Je nám 5 měsíců, korigo 4.
Nevím jak jste na tom vy, ale nás se všude ptají, zda se už otáčíme. Když řeknu, že ne, tak se tváří, jak kdyby to bylo špatně a děti už měli běhat :angry:

@pholikov Zítra máme taky vítání občánků, tak jsem zvědavá na ten cirkus. :grinning: Nám brali krev naposledy v porodnici a to měli modráky taky..jsem myslela, že jim to nikdy nezmizí. Proč vám brali krev?
26. zář 2014 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana delali nam kontrolni testy na zelezo...ale doktorka je jeste blba a neudelala testy co mela, tak za 6 tydnu znova
26. zář 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov u nás brala krev jen Jášovi, a řkaqla, že to dělala naposled na praxi na novorozeneckým. Oa vlastně bere krev normálně sestra že? Ale těm mimísům asi doktorka, a zvládly jsme to, i mě chválila, že jsem tam sebou nesekla. A Krevní obraz i játráky OK. :sunglasses:
26. zář 2014 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítání občánků, byli jste?
26. zář 2014 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nám teď přišla pozvánka na 2.10. ale pujdem jen jestli si bude moct manžel vzít volno a jít s náma. Vůbec netusim co se tam děje..
Holky spadl mi obrovský kamene ze srdce. Už nemám cukrovku, tak jsem to hned oslavila studentskou pečeti :slight_smile:
26. zář 2014 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lanitana ahoj dnes jsem se vrátila z kyčlí, jsou nám 4měs. a jadýrka nemá ani jeden, prý vše v pořádku a kontrola až v lednu, tak buď v pohodě, asi se to řeší až později .
Holky..... s očkováním to máme takto..nejsem zastáncem očkování navíc a povinné očkování odkládám co nejdéle je to možné a nechávám naočkovat pouze úplně zdravé dítě.
26. zář 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak ahoj, děkuji za uklidnění. Možná jsem úplně blb, ale před dvěma týdny měli oba rýmu a tedka občas zakašlou, nebo mají holuba. Ono to jsou možná jenom zaběhlé sliny, a normální sekrece z nosu, ale jak si můžu být na 100 jistá, že jsou zdraví? Ach jo...nemají teplotu, jsou čilí a nic jim jinak nechybí...jenom já se furt bojím, zda jim to očkování neuškodí. :unamused:
26. zář 2014 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro super, nech si chutnat.

Holky nám teda žádnou krev kvůli železu nebrali, naposledy byly odběry v porodnici....
26. zář 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jdeme zítra na občánky. Tak drž pěsti, at tam neřvou na celou radnici. Dám pak vědět, jak to probíhalo.
26. zář 2014 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna kyčle jsme měli v pořádku už na kontrole ve 3 měsících. Ale na otáčení se nás už doktorka ptala taky a zatím nic - (mají 4,5 měsíce). Vývojově jsou jinak ok, ale zápasíme s pasením koníků - podle fyzioterapeutky má teď v tom Jaromírek úroveň na 3 měsíce a Magdalenka 8 týdnů. Ale držím se optimismu, že to brzo doženou a toho cvičení se zbavíme, nic jiného mi nezbývá. Cvičíme 3x denně, ale na kontrole jsem to nepřiznala, máme ordinováno 4x, i když jsou dvojčátka... :frowning2:
Taky jsme přešli do náročnějšího období, dětičky jsou celkově protivnější, chtějí chovat a zábavu, špatně snáší, když se jim nikdo nevěnuje. Klouček často křičí i v kočáře, Magdalenka méně, ale přes den se jim špatně usíná, křičí únavou. Zábava je s nimi jen občas... :slight_smile:
Do kočáru se vejdeme jen těsně - mají 6,5 kg. Fusaky teprve budeme kupovat - nemáte nějaký tip k EW? A někdy po 6 měsících bude určitě přesun do sporťáku.
Letní vycházky do parku jsem si s nimi užívala, ale netuším, co budeme dělat teď na podzim a v zimě, abychom se v bytě nezbláznili...
26. zář 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk musíme se někdy domluvit na vycházku
27. zář 2014 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já taky nechci očkovat...uvidíme po prvních narozeninách....taky se bojím vakcíny jak čert.....těch vedlejších účinků je moc a jistot, že vakcína skutečnšě funguje málo
27. zář 2014 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme vítání právě za sebou, místo slibovaných 30 minut to byla celá hodina, malošci naštěstí spinkali ale starší Stelda a Andulka to tam po 15 minutách málem zbourali, bylo to na ně dlouhé, z kytky co jsem dostala měli metlu a podobně....teď chvilku nemůžu vylézt na dědinu :grinning:
27. zář 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 děkuji za rady, už se to pomalinku lepší samo. Jen po hexavakcine se ekzém zhoršil cca na 2 týdny, ale jinak OK. Napíšu ti do zpráv s prosbou o radu ohledně přikrmování :slight_smile:. Dík předem za radu.
27. zář 2014 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem...tak vítání proběhlo úspěšně...až na závěrečné focení malá rezignovala a nechtěla spolupracovat. Ale bylo to docela hezké a hlavně ne zbytečně dlouhé. Když nám dají fotky, nějaké přidám.

@margaritavnk myslím, že to bude nějaké blbé období...většinou co jsme tak nastejno měsíci, tak si stěžujeme na to samé. Jak říká Vrtulka, je to na panáka. :wink:
27. zář 2014 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Jsem pro, snad se domluvíme... :slight_smile:
@lanitana Panák by mě asi porazil... :grinning: Ale skleničku burčáku bych si dala... :slight_smile:
27. zář 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dala minulý týden dvojku burčáku a byla jsem slušně navátá :grinning:
28. zář 2014 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Holky tak to je jediná výhoda když nekojim, že můžu pít. Takže když jsem v koncích s nervama tak si dám panáka a po večerech si dávám víno. V říjnu se asi zase pojedem podívat do Mikulova do sklípků :slight_smile: už se těším. Jen teda s holkama to asi bude něco.....
28. zář 2014 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov ahoj,pokud nemá teplotu, normálně papá, tak bych počkala do pondělí a pokud to neodezní zajela bych k dětský.
28. zář 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, záhada vyresena. Asi se jedna o tzv. šestou nemoc.
@adusak zítra pro jistotu zajedem k doktorce.
28. zář 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek