• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pholikov ahoj, a prášek, nebo kosmetiku jsi nezměnila? ale na pohotovost bych nešla, jak říká adusak, počkala bych do pondělí.
28. zář 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov ale u šesté nemoci jsou horečky...
28. zář 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ty my měli od středy do patku. No uvidíme.
28. zář 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov držím pěsti, at jste z toho co nejdřív venku...pak dej vědět.
28. zář 2014 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to sesta nemoc. Uff clovek si oddechl.jen to je infekční...tak to cekal u druhého synatora.
29. zář 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov aspon máš jasno, budete zatím, nás to čeká všechny...a lepší než se trápit s alergii. At jste brzy fit. A co kontrola jinak?
29. zář 2014 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick pokud je alwrgie na kravu,bude reakce po hexe,u nas to samé14 dni ekzem,klidně napis,pokud budu moct,pomůžu
29. zář 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana jinak kontroly minuly tyden v poradku. Kluci jsou drobet oplacanejsi pry, ale vyvojove jsou napred.snazi se vse dohnat.
30. zář 2014 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jsem s Matym v nemocnici, včera nám zežloutl tak od dětské jsme jeli do nem. a nechali si nás tady.Madlenku jsem musela odvézt domů :frowning2: tak je tatínek na očr,Držte nám pěsti ráno měl veškeré odběry a utz břicha, prej něco našli na játrech ale neví co to je, zítra nás čeká ct pod narkozou.
30. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka drž se, my taky měli špatný játráky, ještě v nemocnici jak byl Jáchym, ale pak jsme brali sirup a dobrý
30. zář 2014 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka júúú tak to je nadělení...držíme všechny pěstičky, ať jste v pořádku.
30. zář 2014 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem...tak huráááá, dnes ráno v pět ráno se mi holčička poprvé otočila ze zádiček na bříško. Dnes nás čeká kontrola na pěti měsících, a očkování pneumokoků...tak držte pěstičky, at je vše v pořádku.

A co vy, jak válčíte?
1. říj 2014 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rritulka drzim palce, at je brzy fit.
1. říj 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka myslíme na vás a držím palce!!!
1. říj 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak už se hlásíme :0) Naše dvojčátka se narodila v pátek 19.9.2014 - ( 38+1 ). Amálka (13:36, 46cm a 2710g ), Vítek ( 13:43, 48cm a 3250g). Rodili jsme normálně...vše celkem rychlé a hlavně nás rodil můj pan doktor, tak paráda. Děti plně kojím, nic nás netrápí, sestřička snad ani nežárlí, tak snad nám to dlouho vydrží :0)
1. říj 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kolco nádhera, gratuluju
2. říj 2014 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco gratuluji,to je super ze ste to tak krasne zvladli
2. říj 2014 v 08:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Tak to je paráda, moc gratuluji :slight_smile:
2. říj 2014 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Velká gratulace, super váhy :slight_smile: .
2. říj 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco úžasné zprávy...gratulace, jen tak dál.

Holky my máme horečky po očkování...ach jo...drobátka moje.
2. říj 2014 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco gratulace, at se prckum i Tobe dari.
2. říj 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyšetření máme za sebou, je to cysta na játrech, není životu ohrožující jen je blbém místě a tak jdeme na operaci. Už obcházíme předoperační a v pondělí jdou na to. Strašně jsem si oddychla vzhledem k tomu čím prošla Stellinka, nevím jestli bych to podruhé dala.
Je mě tu smutno a malej je strašně nervozní a skoro furt na rukách, už mě to tu jedna sestra vyčetla, že je rozmazlený...ale přece ho nenechám plakat, nejsme na pokoji sami, tak nevím co mám dělat. Chtěla bych jít domů na víkend...no nevím.

@kolco gratuluji, krásné váhy,s kojením si borec.
2. říj 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco gratulace, to se čte skvěle!
2. říj 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco Velká gratulace,krásně jste to zvládli! Tak v Ústí? A kdo je tvůj dr.?:slight_smile: Až se vše zaběhne,mohli bychom se třeba sejít,když máme podobný osud :slight_smile: a mame to tak blízko k sobě... A jak dlouho jste byli v porodce? Mimochodem krásný váhy. Asi bychom měli podobný,kdybych vydržela déle... :slight_smile: A v Ústí spokojenost? Máte fotku v Orlickem deniku?
2. říj 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka jen se chovejte, muchlejte, a na sestru ser, nevím jak chce rozmazlit miminko? :confused:
3. říj 2014 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 ahojda tak to by bylo super se sejit :0) budu moc rada, kdyz se domluvime :0) mozna si mi uz psala, ale pro me jeste jednou odkud presne jsi? :0) v Usti spokojenost vsichni behali kolem nas prislo mi jako kdyby jsme byli protekcni :0) a muj skvelej pan doktor je Martin Parma. V Orlickym deniku jsme byli ted v sobotu, hned prvni fotka. Jen nam tam spatne napsali jmena ...pry Amalie a Vit a my mame Amalku a Vitka :0) Navic jsme si museli nechat udelat na jmeno Amalka znalecky posudek.
3. říj 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak co jste to tady psali za cviky cviceni neco mi doporucte sice jeste chvilinku pockam preci jenom je nam teprve 14dni ale to bricho no mazec 33kg nahore se muselo nekde projevit a jestli se toho previsu nejak nekdy zbavim budu dobra :0)
3. říj 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco tak ja chci taky nejake tipy,protoze ten previs vidim jedine na plastiku :slight_smile:
3. říj 2014 v 16:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erin5 taky se chystam jak budu mit chvilinku vice casu juknout na net na plastiku jak se to pohybuje a co vse to obnasi
3. říj 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco jedine to asi uhrat na rozestup svalu aby to uhradila pojistovna,ale bez znamosti nevim,nevim :frowning2: holt aspon neco musi jit pric cvicenim,to zas bude drina :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:32  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek