• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj holky,tak naš dvojčátka mají měsíc a dva dny ,jsou moc šikovní,krásně přibírají.Papají nutrilon,jelikož stejně jako u dcer sem nemohla kojit.
3. říj 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kolco Já jsem z Ústí. Parmu znám,je dobrej. Kamarádka s dvojčaty l němu taky chodila a spokojenost. Měla od něj i tu plastiku na pojišťovnu,ale měla to fakt blbý-myslím rozestup a kylu. Já teda mám břicho taky stále děsný,ale dopravam si na nervy více sladkého....až přestanu kojit musím hodit dietu natvrdo.... Já bych po císaři na plastiku ani nešla...je to už velká operace břicha.. :confounded:
3. říj 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 krásní jsou! Jen ať pěkně rostou :slight_smile:
3. říj 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 to sou zlatíčka :slight_smile: šmankote to letí,teprve se narodili
5. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco to je super,gratuluju :slight_smile:
děvčata ty pupky se nám jen tak nevrátí,přece jen nám je pškně natahovali dva mrňousové.Já mám pořád kůži v okolí pupku o tři čísla větší,pořebovala bych to strčít do pračky a vyvařit na devadesát :grinning: převis tam je taky,ale už to není tak hrozné,někdy hodím foto co mě zůstalo.Kdybych nebyla tak utahaná,cvičila bych dál,zatí to bylo takové sporákové cvičení,ale i tak se mě dost ztahnul rozestup,něco malinko tam ještě je,ale věřím,že i ten se zatáhne,horší je to s tím vytahaným materiálem :frowning2:

Jinak jak se vám vede? My sme začali s příkrmama a teda žádná sláva,Míša ze začátko všechno prskala ven anebo odmítla otevřít pusu,máme za sebou mrkev,bramboru a taky přesnídávku,ta jim jela asi nejvíc,zítra vyzkouším květák,tak sem zvědavá od kud ho budu seškrabovat.Jak vidí flašu,zbláznili by se :slight_smile:
Z Filipa se vyklubal pěkný nervák,pořád řve a vzteká se,hlavně když se někam dokutálí a dál to nejde,umí to na jednu stranu,druhá pro něj neexistuje,Míša na to prdí,jak byla šikovná začala se otáčet jako první,uplně se hodila do klidu,vyhraje si s ručíčkama a čímkoliv co má na dosah,j euplně zlatá a ukecaná.Těším se až budou lozit a hlavně sedět,tento měsíc je dooost divoký,radši ať vyhazují hrnce než řvát.
Ve středu deme na pštiměsíční prohlídku,tak sem zvědavá kolik váží,taky podepíšu papír že zatím odkládáme očkování,ještě aspoň měsíc dva počkám,až budou větší.Není kam spěchat.
Už máte vyřešené oblečení na zimu,já zatím punčochy a kombinézy,nějak mě nemylí hlava co všechno musím udělat :slight_smile: připadám si totálně vylízaná,nic se mě nechce a začínám buď nestíhat,nebo to už neřeším :grinning:
JInak na fotce sou naše surikaty,hleděli na autíčko na dálové ovládání
a taky už plaveme,celkem se jim to líbí,akorát Filip se naučil otáčet i tady,takže musím na něj pořád hledět :-/
5. říj 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vrtulka81 s tim cvicenim je to blby, vubec nemam nato silu,vlastne sem zatim jeste nezacala a pochybuji ze brzo zacnu :slight_smile:
zrovna sem se tady chtela zeptat kolik vam toho prckove vypiji, na mleku podle tabulky by sme ted meli pit 180 a za par dni az 210 ml ale porad mi vycucaji max 120, a to uz nekojim,ale prospivaji dobre
vrtulka81 a jaku znacku prikrmu davas?
my sme byli na prohlidce zacatkem tydne,Mati vazi 5870 a Maxik 5360, ockovani mudra sama odlozila ale dala mi termin 6.11, uvidime jak se z toho vyvlecu,s ni se o tom moc diskutovat neda,mame doporuceni na neurologii,samozrejme termin na konci mesice ale cviceni nas urcite nemine,Mati je neskutecne hyperaktivny,toci se z bricha na zada a opacne,porad v kreci,problem ho prebalit,oblict a Maxik zase na vsechno prdi,prestal nejak past, hodi si hlavicku na ruce a kouka ale jinak jsou uzasni,hodne si neco povidaji :slight_smile: a smeji se a jsou vycurani, nejlip jenom na rukach,vsechno je bavi tak max 5 min a rev
ja sem taky nakoupila puncochy a uz je davam ,protoze zadne termo kalhoty nemam,kombinezy mam taky, teple cepick podsite oteplene svetry, a konecne fusaky lodger,uz je pouzivam :slight_smile:
no a jinak sem uplne vycucana a uplne vygumovana :slight_smile:
5. říj 2014 ve 22:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak se taky hlásí vyčerpaný člověk. Kde je tá má energie ze začátku. Po očkování začali blbě spát a furt se budíí, co půl hodiny chtějí dudlík, furt sebou šijí. Malá se začala otáčet, kluk aspon na bok. Jinak to co říkáte, všechno pět minut a řev. Nejhorší je to jídlo. Máme začít s příkrmyi, ale jak to udělat, když malá jednou jí po 13 hodinách, jednou po dvou...ach jo...kde je ten krásný společný režim. Spánek rozhozený, jídlo rozhozené. A jenom chovat a nosit. Taky vám tak začali nahlas žvatlat a křičet? V pět ráno to musí být pro sousedy výživné. :grinning: Ve středu jdeme po prvé na plavání..tak jsem zvědavá. Jinak na pěti měsících kluk 67 cm a 6870g a holka 63,5 a 6430 g.
Takhle manža dělá indiánskou babičku, když už nic nepomáhá a vítání občánků
6. říj 2014 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lanitana Takový nosítko není správný :frowning2:
Vítání boží, jak koukají, užili jste si to? Hrdí?
6. říj 2014 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Mě taky píchlo u srdce
6. říj 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tolik věcí, co jsou správné a nesprávné...nestačí napsat, že není...ještě je potřeba dodat proč...
6. říj 2014 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana nemam s tim problem pokud te to zajima, naopak jsem rada. Neni ergonomicke, deti v nem visi za rozkrok. Spravne maji mit podsazeny zadek a kolinka vys net ten zadek. V ergomomickym nejde dat dite celem od rodice
6. říj 2014 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy je to otevřená diskuze a je dobré všechno rozebrat, než si tady jenom zbytečně lichotit. Lepší takhle vysvětlit než napsat trapný komentář. Ono se to nezdá, ale i takhle si holky můžou pak vybrat podle toho, co bude správné, nebo se aspoň dozvědí něco nového. Co se týče toho nosítka, je to jenom stav nouze. Já šátkuji, ale bohužel manža je větších rozměrů...a těch pět minut za týden. Zase znám lidi, ty svoje děti nosí jenom takhle a nemají s tím žádný problém.
6. říj 2014 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,už se to pomalu blíží,tak se vás všech ptám : Na jak dlouho plánujete být doma-resp.pobírat rodicak? A jen tak ze zvědavosti? Co je vaše profese,čím jste byly před těhotenstvím?? :slight_smile:
Já bohužel nemám jinou možnost než byt doma klasicky ty 3 roky,ale bojím se jak budem zvladat vycházet z rodicaku... Jinak já pracovala jako speciální pedagog. Předem díky za reakce :slight_smile:.
6. říj 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 prodavačka a chci rodičák - prachy na 3 roky, a doma být do 31.8.2017 aby pak měli kam do školy kluci
6. říj 2014 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 uplně stejně jak @bejbyy jen jsem administrativní prac.
6. říj 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky holky. Také nemáte jinou možnost nez na 3 roky, kvůli hlídání a školkam?
6. říj 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 přesně tak, ale třeba se nebudu muset vracet do práce :sunglasses:
6. říj 2014 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 no ja na 2 roky,uz jsem kluky zapsala do jesli, asi bych zustala 3 roky ale chceme domecek tak musim co nejdriv zacit vydelavat kvuli hypotece :( a kdyby sem se vratila do roka tak by mi dali zpatky funkcni misto ale cert ho ber, jinak pracuji v zdravotnictvi
6. říj 2014 v 15:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy :slight_smile: Že by další dvojky :slight_smile:
6. říj 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 ne ne děti neee, jen vlastní podnikání, čas na děti, no záleží na financích
6. říj 2014 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Jee tak super. Přeju ti ať to vyjde!:slight_smile:
6. říj 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 ja jsem na katastru a budu doma tri roky nemela bych kam dat deti
6. říj 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doporucite nektera stahovaci kalhotky nebo pasy po porodu nejaka rada jaky vybrat
6. říj 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Já budu doma taky do tří let. Pracuji jako kadeřnice. Děti mi nemá kdo hlídat. Já teda pracuji po večerech už teď, ale jen doma své známé. Už teď se delším jak to budu dělat až budu muset do práce. Denně po-pa jsem tam 9-18 a to ještě dojizdim do jiného města.. no bude to rachot.
6. říj 2014 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky dvojcatek, je tady nektera, ktera plne koji? Pokud ano kojite v tandemu? Jsem s klukama vetsinou sama a nezvladnu si je sama prilozit oba:flushed: byla bych vdecna za nejake rady, dekuji:blush:
6. říj 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me z tech veceru uz asi jebne,uz nevim jak je zabavit dokud dostanou posledni mleko pred spanim, vsechno jenom na 5 minut a pak rvou a rvou a me dochazeji napady jak je zabavit
reknete nekdo ze to bude lepsi :slight_smile:
6. říj 2014 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule0712 Já aktuálně plně kojim každého zvlášť ale,vyhovuje mi to víc,sama jsem také nevěděla,jak to dělat... Teď už by mi to asi ani nešlo,jak povyrostli :slight_smile:
6. říj 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule0712 kdyz sem kojila tak v tandemu ale vzdy mi je tam nekdo naaranzoval :slight_smile: takze ti moc neporadim ale urcite to jde jen to chce trening
6. říj 2014 ve 20:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule0712 taky kojime ale kazdeho zvlast ja u toho odpocivam a obe mimca najednou si nejak netroufam
6. říj 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Ty jo,koukám na tu fotku z vítání a nezměnila jsi trochu barvu vlasů?:slight_smile:
6. říj 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek