• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@erin5 už máme za sebou druhé očkování. Dávají to najednou. Po prvé to bylo i bez teplot, jen jedna holčička měla tvrdší stehynko a teď po druhé měla jedna v noci 37.7 ale jinak v pohodě. Dali jsme nurofen a v pohodě.
9. říj 2014 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolco jaky rozmer potřebuješ,mam pas i kalhotky ,Aniy,strasne me to pomohlo a rozestup mam minimální.Mam vel S,u pásu ber priblizne miry v pase pred tehu,kalhotky menší,samo aby se ti nezadiraly :grinning:
@petule0712 taky sem kojila v tandemu,pokud máš ten velky polštář... Nez sem si sedla prcky sem si dala co nejbliz k sobě a pak uz jenom nandapa na polštář,nemusis se bat ze spadnou,ono to nejde jinak nez zkoušet,uvidis ze to pujde.Naši na tom polštáři po jidle odpocivali a ja si taky oddechla,mela sem za sebou nachystane sez eni,abych se po kojeni oprela a pritom mela mimca z pule ma sobe a polštáři ,viz foto

Devcata tak mame za sebou taky pěti mesicni prohlidku,no nemerili nás,tak to musim dohnat doma,Miska ma 7220g a Filip 7800g ,Konečně uz nejsou o kilo,ale v cm rozdil bude určitě.
@erin5 nechci te strašit,ale nez budou sedet a lozit,nebude to lepší,tohle je asi nejhorsi obdobi,kdyz nebudu zminovat jak zacnou chodit,ale to uz neni takova hrůza :wink:
10. říj 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@erin5 bud v klidu,proti tomu co se ockuje nechytnou,tak nemej spatne svědomí.My zacneme hexu az okolo desateho mesice,proste sem rekla ze ted ne,podepsala sem papir o odkladu a at me vleze na zada.Po tech aferach z ockovanim.....radsi pockam az budou prckove starší a lip to zvladnou,taky neockuju nic na víc
@ivekr vitam te a drzim palce,vydz co nejdyl,od 30teho je to hnus ale opravdu drz,mluvim za sebe,ja je vyhnala v 37+1 a sem za tu dobu vděčná,vsechno nas zatim minulo a hlavne prckove dostali skvely start do zivota,taky sem lezela v nemocnici,naposled od 34 a stalo to za to.
10. říj 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem je pomwrila Misa cca 67cm a Filip 68 69cm
10. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty jo, ti už jsou velcí. My máme doma pekny tloustiky. Jsou jim 4 mesice a dva týdny a mají 6kg, ale jen 60 cm..takze poradní cvalici :smiley: na to kolik měli porodní váhu, to pekne dohnali.
10. říj 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme s Matýskem doma. Vše zvládnul na výbornou. Už ustupuje žloutenka a začíná docela baštit. Byli jsme odnést papíry dr. a tak nám hned udělala poradnu a Maty má 5kg a 60 cm a Majda 6 kg a 57cm. Očkování odloženo na neurčito...prej až bude potřeba, to znamená než půjdou do školky :slight_smile:
10. říj 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 to máš pěkné cvaldy, jste ještě v korbičkách nebo ve sporťáku?
10. říj 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,dnes riziková poradna. Čípek se vrátil na 26mm a prý super, na pasech klid,ani jeden stah. Dnes 31+2. Akorát me vyšetřoval nějaký doktor jiný {byla jsem poprvé už v nemocnici a tam budu chodit každý patek) a vyšetření me od něj bolelo.cele mi to promackal dost brutálně a ještě dovnitř a cítil hned na ruce hlavičku. Každý byl na me opatrný a nedrazdil,jsou rádi ze tam kluci drží. A on takto.tak nevím,jestli nezavolam me doktorce, ze k němu chodit vážně nechci. A ještě mi na konci řekl,ze me to ted bude den bolet,to rozdrazdil. Tak ani nemám radost z čípku a depku z něj.
10. říj 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vítej @ivekr . Je dobře, že se o vás starají. I když ten poslední mudr asi není úplně nej.. :-/ Na mě mudr kašlal úplně a rodila jsem už v 30+5..bez kortikodů..bez všeho :-/

No,ale kluci jsou naštěstí dobří. Budou mít 8měsíců/kor.6 a Tomášek se krásně otáčí, má dva zuby, je strašně společenskej. Má kolem 7kg.
Mireček je línější, na pupek ještě ne, zub taky ještě nemá,ale už se myslím tlačí. Má 8,5kg.

Brzo asi půjdeme taky do sporťáku. Tomík má ještě v hluboké místo,ale Mireček už skoro ne. Stejně je moc nevyužíváme. Málo kdy spí ve stejnou dobu a ten co nespí nechce v kočáru ležet. Tak jezdíme převážně v autosedačkách. To jsou spokojení :slight_smile:

@erin5 pneumokoky ani nedávej! :wink:
11. říj 2014 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak janička je úplně miluje. Oni ju taky. Jinak je ale na ranu :angry: :sweat_smile: Drzá, odsekává, hrozí na mě rukou, věčně hluchá a pusu chvilu nezavře :grinning: Děs.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň, že teď už 14dní chodí do školky :slight_smile:
11. říj 2014 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem indiánská babička :grinning: :grinning: = ať žije Manduca :grinning:
11. říj 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sacvi děkuji,ty brdo,to jsou extremy. Ti lekari.ja jdu ve středu ke své doktorce a na všem se s ni domluvim. Jinak mate mirecka, my budeme mít taky,po tatovi :slight_smile:
11. říj 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jste úžasní a normálně tomu nemůžu věřit,že už je to 8 měs. co jsi nás překvapila tvým předčasným porodem :confused: .Jinak na manducu nedáme dopustit :wink: .
11. říj 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivekr taky máme Mirečka po tátovi :grinning: :wink:

@adusak fakt, že jo..a já na manducY :grinning: taky nedám dopustit :slight_smile: Jednu mám po Janičce a druhou jsem teď dokoupila. Nosím oba a ještě můžu Jaňul chystat svačinu :grinning:
11. říj 2014 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to je poprve kde se setkavam s mireckem hihi. Jinak vsude kubici,simonci,Vojtíšeci a už se mi zdalo ze snad budu jedina na mk s mireckem hihi.

Holkxa jak si sami to dite na zada date?to v předu bych ještě asi zvladla,ale vzadu? A pres ramena ty dvě manduky drzi? Se musím inspirovat :slight_smile:
12. říj 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky- zdravím všechny :slight_smile: my rosteme jako z vody a je to čím dál tím větší sranda :grinning:
12. říj 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@erin5 ahoj my očkovali povinné i nepovinné, nikdy žádná reakce, vše v pohodě a já jsem aspon o neco víc klidná...
12. říj 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivekr odsávačku pořiď až po porodu..ja ji hledala mesíc po netu a bazarech, pak přišel porod a nebyla potřeba...navíc nevíš která te bude nebo nebude bolet....v porodnici ti pujčí jejich a pak uvidíš...ja speciální lahvičku pro malýho /neutáh silikonovej dudlik/ kupovala po cestě z porodky :slight_smile:
12. říj 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mate nektera parní varice?,pokud ano, jakou mate zkušenost? Uz se nam blizi prikrmy. Chci varit doma, ale rada bych pomocníka a nevím kterého...avent, beaba, babymoov??
13. říj 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pholikov u me vede Beaba Babycook :slight_smile: rychle skvelé a malé na cesty :slight_smile:
14. říj 2014 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivekr Já bych si ji teda koupila už do porodnice vědět jak to tam funguje. Na jednu odsavacku jsme byly tři na pokoji, takže docela problém to nějak zkloubit. A to bylo jenom na neonatologii. Na gyndě kde jsem ležela než se uvolnilo lůžko na neu měli jen manuální, takže na nic.
14. říj 2014 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivekr Já taky o žádném Mirečkovi už dlouho neslyšela :slight_smile: Na záda se nandává manda trochu hůř,ale jde to. Nejdřív dám tu na břicho a pak tu na záda. A drží dobře. Prvně sem měla obavy,ale bylo to spíš tím nezvykem.

Já měla odsávačku půjčenou taky Medelu. Jinak v porodce to bylo jak u @ebro. Docela blbý :unamused:

Ještě se chci zeptat @vrtulka81 jak to budete mít s tím očkem? Říkalas,že nějak později? A dáš hexu? A co plánuješ s MMR? Na tu je ještě čas,ale i tak..
Já su z toho hotová. Jsem na fcb ve skupině: Očkování a jiné masakry a co čtu je šílený :pensive: Kolikrát přemýšlím, že ze skupiny odejdu,ale to nic nezmění,že..Teď o tom hodně přemýšlím. V mém okolí to nikdo neřeší. U mudry jsme první, kdo očkuje aspoň Pediacelem a očko aspoň trochu odložil. Muž mi řekne, že tomu nerozumí a pak to nemám ani s kým probrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2014 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, v sobotu máme vítání,tak se ptám-do čeho jste na vítáni strojili vaše miminka-kluky vy? A sebe?:slight_smile: Jinak hezký den všem :slight_smile:
14. říj 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 Holky byly v šatičkách a já byla ráda že jsem na sebe hodila triko a džíny a namalovala řasy :slight_smile:
14. říj 2014 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja to ockovani taky porad resim ale zatim jenom sama ze sebou :slight_smile: nebo s kamaradkami ale kazda ma nato jiny nazor,manzel presne,tomu nerozumi,takze babo rad,ockovat budu ale rada bych nejak pozdeji
14. říj 2014 ve 14:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no dám hexu,ale až nejdřív v desátém měsíci a MMR nemá ani Karolína,nechám je až než budou nastupovat do školky,jen proto že bez toho je nevemou do školky.Nikdo tě nutit nemůže očkovat podle kalendáře,není stanovená horní hranice.J8 tam nechci do té skupinky,protože bych se dozvěděla ještě víc a to už by naše mudra nerozchodila
14. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale do školky je třeba jen do státní ne?
14. říj 2014 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy záleží na školce,ale bacha ono to není jen o školce,nesměli by na školu v přírodě,lyžařský výcvik....
14. říj 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 kdoví jak to bude až budou ve škole ...
14. říj 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy a ty nebudes vubec ockovat?
14. říj 2014 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek