• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy a jste spokojený. Já se toho furt bojím, tak zatím jedem Nutrilon, nebo Běhu Comfort, ale měsíčně nás to vyjde přes tři litry... tak bych taky raději něco levnějšího.
1. lis 2014 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 vypadáš tak na 17 :astonished: fakt hustý
1. lis 2014 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ebro zatím to konzumuje jen Jáchym, Toňa dojíždí svoje zbytky Nutrilonu. Ale obávám se, že mám doma popelnice. Nemají problém.
A ono to Babylove není ničím horší
1. lis 2014 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Ahojky, reaguju na tvůj popis kluků a jak jsou každý jiný..je to jako bys psala o mých klucích. Také ten větší - Vojta ( o 3/4 kg) - křikloun a vyžaduje stále mou pozornost nebo aspoň přítomnost, rád by se u mě furt choval, ale to ho moc nezvykám. Honzík je menší a zlatíčko, také o něm skoro nevim. Včera jim byly 4 měsíce....
1. lis 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tý jo jsi fakt jak holčička :o). Musela jsem si vás přepočítat, abych zjistila, že to jsi ty a ne zamlčená nejstarší ségra.. :slight_smile:)
1. lis 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím všechny, dlouho jsem tu nebyla. Hrozně to letí...nám včera byli čtyři měsíce, Stav váhy zatím nevím, jdeme na kontrolu ve čtvrtek. Stále plně kojím a jsem zvědavá, jak dlouho to ještě půjde. Kluci se mi ted také celkem víc budí, ale myslím, že nám spíš rostou zuby. Slintají, jsou neklidní a pěstičku furt v puse. Ta zima mě teda nebaví, ale jinak se máme fajn, Honzík je zlatíčko a Vojta jak kdy. Je to takový větší mamák a hlavně když začne brečet je to šílený řev hned na první vykřiknutí...manžel a další příbuzní to někdy těžce nesou :grinning: :grinning: , ale já jsem už zvyklá a neřeším....bych se musela zbláznit z toho řevu. Ten EW také budu brzo řešit... Tak se držte holky!!!!
1. lis 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Ahoj mohu poprosit o odkaz na tu paní a tu položku ke kočárku... Děkuji moc :slight_smile:
1. lis 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 no mám teda o 13 let mladší ségru ale nevypadá tak :slight_smile: Někdy se cítm trapně když de nejstarší se mnou a řekne mě mami :grinning:
2. lis 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jsi mě pěkně nas.. s tou fotkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: Si děláš srandu..jak můžeš tak úžasně vypadat?? Já su jak 3sudy vedle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2014 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi určitě to tak nebude hrozné jak píšeš :slight_smile:
2. lis 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sacvi
@vrtulka81
myslim ze nas je vice nasranich :slight_smile:
2. lis 2014 ve 20:30  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši malí mají půl roku, oba 7 kg, zatím jsme ještě v korbičkách EW, zdá se, že jako jedni z mála.
Objednala jsem jim fusaky do sporťáku - sporťák je pískově hnědý, jeden fusak oranžový a jeden olivově zelený. Říkala jsem si, ať je ta zima veselejší. :slight_smile: Pak jsem ale zjistila, že kromě toho potřebujeme ještě nánožník a ten nemají v žádné z těchto barev. Takže přemýšlím červená nebo černá nebo platinová - to bude cirkus.. :-P Je ten nánožník na fusaky ještě potřeba?
Odkaz na další vychytávky ke sporťáku EW bych taky ocenila...
A jinak v noci spí pořád dobře, ve dne těžko usínají, většinou musíme ven s kočárem. Zato já bych spala pořád - to ten podzim. Prospaný víkend je můj sen... :slight_smile: Příkrmy zatím papáme jen zeleninkové a celkem chutná, jinak jen mlíčko. Asi bych měla začít dávat i čajíčky, aby měli dost tekutin.
Jsou teď náročnější na zábavu a pozornost, Magdalenka se víc zabaví nějakou hračkou, Jaromír zase rád leží na bříšku a kouká po okolí. Oba jsou stále mírně pohybově opoždění a ta vojtovka, to je tedy boj. Už se moc nenechají nacpat do správné polohy. A pokroky dělají, ale nijak závratné - prostě nevím, jestli má cvičení smysl... :frowning2:
Magdalenka pase koníky nerada a krátce, na bříško se otočí jen výjmečně. Jinak je hodnější, klidnější, víc spí a líp chytá hračky. Jaromír je akčnější, víc křičí, těžko usíná, na bříško se otáčí, zpátky zatím ne.
2. lis 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Uprostřed je bratranec - o 2 měsíce starší... :slight_smile:
2. lis 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 poslala jsem kontakt soukromou poštou, nevím zda se to tady může uvádět :wink: , tak snad dorazí!
2. lis 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dlouho jsem nebyla. Všechno dočetla. Samé krásné dětičky tady. A jak nám hezky rostou. :slight_smile:
U nás se baští asi všechno co se dá v šesti měsících..akorát jsme ještě nezkusili žloutek. Malý ten jí jak roční...všechno a hodně. Malá tá je potvora, dá to na špičku jazyka, když to není brambor s mrkví, tak to plive ven a nic nechce. Jen co jsme začli s příkrmy, tak se mi oba začali budit v noci třikrát na mlíko. Celý víkend jsme bojovali s teplotou 38,5 u holky a jinak jí nic není. Tak nevím...
Co se týče dne, tak jdeme dvakrát ven, aby spinkali. Jinak jsou to šikulové...cucají si palce u nohou, otáčejí se krásně na bříško, vyhazují hračky, tak je musím dávat na metr od sebe :grinning: ..a malá začala zkoušet kolínka.
Na půlroční kontrolu jdeme zítra.

@adusak ahoj, mohla bych taky poprosit :slight_smile: ...děkuji
3. lis 2014 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lanitana ti jsou roztomili a sikovni :slight_smile:
jj, deticky nam tady krasne rostou,hrozne to leti, ja chci s prikrmama zacit za 2 tydny kdyz im bude 5 mesicu, nam se za posledni tyden uplne pokazilo spani v noci, vstavaji 2x po 3 hodinach,a to uz spali celou noc a budili se kolem 5 hodiny, jinak pres den spi jenom venku v kocarku,takze 2x za den ven tak na 3 hodinky, koupili sme taky ohradku protoze na gauci bez dohledu nehrozi, posouvaji se nohama a toci se dokola, na brisko zatim jenom s pomoci ale zpatky na zada je to pro ne hracka. na kontrolu jdeme ve ctvrtek a mudra by urcite chtela ockovat ale oba v noci a rano kdyz se vzbudi kaslou, tak je urcite nedam
3. lis 2014 v 10:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov ahoj, chtěla jsem se optat a tu šestou nemoc...dostalo to i druhý? Mám pocit, že to má holka a zítra máme očkování...tak doufám, že to odloží i u kluka...nechci, aby se jim ublížilo...ach jo...tři dni měla horečky a dneska má jakoby vyrážku na zadečku a podbříšku..trošku to vypadá jak potničky. :frowning2:
3. lis 2014 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 děkuji...no přesně, taky spinkali skoro celou noc a ted je to zase zpátky. Co tři hodiny mléko a co půl hodiny dudlík. Už to dopadlo tak, že spíme všichni tři v jedné posteli.
Jo jinak holky, co monitory dechu, jak dlouho budete nechávat? ...
3. lis 2014 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana my jsme je prave od vcera rozdelili, kazdy spi v jinem pokoji protoze se taky navzajem budili,ale dnesni noc zadna zmena :slight_smile: no uvidime, monitory budu nechavat urcite do roku, jsem tak klidnejsi
a nemas foto te vyrazky,jak to vypada?
3. lis 2014 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ahoj, je to možné, ze je to ta sesta nemoc. U nás mel jeden tri dny teploty a pak se ctvrty den udělala vyrazka. Nejvíce ji mel na brisku, hrudi a zadickach. Vypadalo to jak potnicky.
Jinak mas moc krasne děti. Druhy mel slabší prubeh.

Nam kluci teď nějak ve vývoji stojí. Delaji menší pokroky, ale pak vždy najednou udělají velky pokrok. Uz jim čteme pohádky, prohlizime knížky - coz je strašně zajima. Vyžadují vice pozornosti a chteji se vice mazlit. Pres noc spinkaji krasne - usnou kolem osmé a budu se kolem ctvrte na jídlo. Pres den dopoledne si dají tak hodku slofika, po obidku tak dvě az tri hodiny a pak jeste tak hodku odpoledne. Jdem teď do rizikovky do Podolí, tak uvidíme, co nam na kluky řeknou. Na brisko se ani jeden netoci, ale rikam si, ze mají cas. Je jim 5 mesicu, korigovane tri.
3. lis 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana já je teda dávala jen na noc a i to teď uzz jak kdy si vzpomenu. Máme snuzu na plenku.
@pholikov našim holkám je dnes 5 měsíců z,korigovaně 3,5 a zatím jsou furt zaseklí na boku a je či že jim to dálnejde. MMíše se to předevčírem jednou podařilo na břicho, ale od té doby nic. Taky si říkám že mají ještě čas.
Dneska mě zase holky rozcilovaly u oběda s příkrmem. Míša všechno vyplyvala a ještě si to obě rozmatlaly po sobě jak si u jidla rvou ručičky do pusy a po sobě matlaji. No už mi trochu ruply nervy a vyjekla jsem po nich a Míše to přišlo ještě k smíchu :slight_smile:. To mě dostalo. No mají mě na háku.....
3. lis 2014 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nase prikrmy zacnu hazet psom,dva mesice jim cpu zeleninu a teda zadny zázrak,nijak jim to nejede,Míšazazavre pusu a vzit tak otvirak aby ji otevřela,Filip se ksichti,pak chvilku ji a po par lzickach je konec a vztekani.Uz bych rada to mleko omezila.Spani v noci je na mrtvici,Machalku kdyz Fifidlo nezbudi,tak spinka treba do pěti,vypije mlicko a spi dál,Filip dnes jecel snad kazdou hodinu,uz me to točí,jecel kazdou hodinu a vzdycky mléko.Nastesti je to co 3-4 noc a pak buzeni 2x a v pul seste budicek.Uz aby chrnel.Pres den dpi tak hodinu,pul hodky a to 4 x za den a na střídačku,,takze bomba s nima.Jeste ze sou nauceni vecer do potylek a je klid.monitory nechám do roku,pokud nebudou delat bordel v postylkach,tak i dyl,uvidim :slight_smile:
3. lis 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad ho od nekud tahám :grinning:
3. lis 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pholikov no, tak v noci ve dvě na pohotovosti...malá si doškrábala celé čelo..sice mi řekli , že je to šestá nemoc, jenom nechápu, že ji to tak svědí. Ach jo, nespali jsme celou noc, má na rukou ponožky. Odpoledne jdu k lékaři..jsem z toho na prášky. Vás to svědilo?
4. lis 2014 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana kluky to asi nesvedilo, teda nepřišlo mi, ze by se nějak drbali.
Tak at je mala brzy fit. Do týdne by mela vyrazka zmizet.
4. lis 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov no právě, na těle ji to nesvědí, ale čelíčko si jde rozškrábat. A ještě se jí tlačí zub. To je kombinace..nechce jíst, pít, spát...jenom nosit. :frowning2: Díky za podporu.
4. lis 2014 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 malý je šikulka. Už ti leze?
4. lis 2014 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat na dvě věci - do čeho aktuálně strojíte a balíte děti ven? Fusak? kombinéza?

A druhá - jak vypadá vaše bříško? já ho mám když stojím dost tvrdé a vypadám jak v pátém měsíci...Když ležím, takto je měkké-rosol... :grinning: , když sedím tak asi půl na půl....jen mám strach,abych neměla třeba kýlu....Je mi divné, že je ve stoje tvrdé, nejde ani zatáhnout. Ale nijak mě nebolí...
4. lis 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana jestli to má do krve a nic na to nedali,namaž to čelíčko sudocremem,obshuje zinek a ten sklidňuje,navíc vysuší ranky.Držím palce ať je brzo v pořádku
Lozit se snaží,čekám jen jak přijde na to kam kterou končetinu dát,i tak se dostane kam potřebuje,ale nejradši je,když se ostane na hohy :slight_smile:
4. lis 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 břicho ? to nevím co je,já mám jakýsi nepojmenovatelný předmět místo břicha,pevně visí přes gatě.dolů.Jak dlouho si po porodu? Mě teda fakt strašně pomohl ten oporodní pás,srazila sem se o několik velikostí,jinak nevím jak by to vypadalo.
Ven dávám fusaky berany a mají zimní bundičky,pod nima jen bodynka,sou dost teplé,tak je zatím nenavíkám a přivrstvím jak přituhne.Když je hnusně,vyfasují i rukavice,jak bude okolo nuly nebo mrznout,půjdou do kombinéz
@lanitana jo ty zuby sou hnus,u nás boj pře dva měsíce,v noci nespal,ve dne vrčel,hučel...lezly dva za sebou,už se těším na horní lopaty,to bude masakr,naštěstí pomáhal cal gel,zkoušela sem to i na sobě a brněl mě hodinu jazyk
4. lis 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek