• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@hanule80 My koupily ford galaxy a s dvojcatama a velkým psem co jezdí v kufru v bedně a kočárem jsme plně naložený hlavně když jedem na víkend na chalupu.
9. pro 2014 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro díky za postřehy s kočárkem, píšu si a postupně budu vyhodnocovat. On ten EW seženu snáz co jsem tak koukala po inzerátech. ty Bumbleride nikde moc nevidím...a nejraději bych koupila celý set najednou, abych to nemusela dokupovávat od více prodávajících. mám zatím čas, tak se rozkoukávám :wink: Jinak my máme pejska taky v bedně, ale tedy v bedýnce máme bišonka :grinning: plánovali jsme ridgebacka, ale momentálně a i výhledově to dlouho nehrozí :grinning:
9. pro 2014 ve 22:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si představte, že naši rodiče si koupili 2 postýlky, aby mohli hlídat děti - zastavili se ve městě na parkovišti ještě koupit potraviny a nějací HAIZLI jim ty postýlky z vozíku ukradli!!!!!! To snad není pravda už!!!! Dávejte si proto velký pozor a hodně si rozmyslete co si i jen na chvíli necháte v autě či přídavném vozíku!!!!!!
10. pro 2014 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 u toho ew si hlavně dejte pozor na to aby jste koupila korbyčky sedící na podvozek. On se do nějakého roku vyráběl kočár s placatyma tyčkama a ty novější mají kulaté. Já to kupovala postupně a ač jsem po mejlech dlouhosáhle řešila jaký je to typ, tak mám konstrukci starého typu a korby a adaptéry na autosedačky už na tu novou konstrukci, takže to tam sice narvu,ale pořádně to nesedí a radši to ještě poutam těma zadrhovackama.
Pár fotek malejch dračic
10. pro 2014 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@bejbyy taky tak jezdíme,jeden na koši,druhý v koši a manžel bere další vozík a do něj Karolinu :slight_smile: pojizdny cirkus,dokud byli v korbach a jela sem sama,tak jen podvozek a sedačky naň.
@ebro jednu tyč taky musím sundat,hold je to samy adaptér.Ale nedovedu si představit tahat sedacky v rukách,stačí je vytahovat po jednom z auta a sem nasekaná jak magor.
@hunulikb tak jak budete v novém,přijedu na kolaudaci,to už bude beztak Filip chodit.Ty vlasy mě taky derou,naštěstí už nepadají,ale po sestinedeli hrozné,vypadalo mě 3/4 hlavy :( Teď to podrusta a vypadám zas jak hňup,všechno to trčí,stojí a nedá se to upravit :slight_smile:. Jéžiš zatím co tu píšu,tak mě Miska postala postel a mám v tom vrazenou nohu,no matka roku hadra,zas mám co prat,ale jak je spokojena :grinning:
11. pro 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 my máme vv sharan,je to vlastně stejné jako ford galaxy nebo seat alhambra,máme sedm míst.Když jedeme v pěti,kufr celý volný,kočár neskladam,prostě tam najedu.Na dovcu nám stačit nebude,to budem muset pořídí ještě truhlu
na střechu,v šesti lidech to jinak nepůjde..... Pokud ještě nejsi prohlášena na dvojcatech na fcb,bazaru pro dvojčata.....tak to udělej,tam sezenes kočár bez problémů
U kocaru TFK se adaptéry nemění,pasují na všechny kolekce
11. pro 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to mate s jedenim,chci zacit davat dopoledni nebo odpoledni svacu ale vubec nevim kam to zaradit,u nas to vypada asi takhle, kluci jedi mliko rano mezi 4 a 5 hodinou ranni, pak dalsi mliko kolem 8, kazdy den je to jiny,pak cca 9.30 - 10.00 mi usnou a to az do obeda, kvuli svace je nechci budit ( sem rada ze chrapou ), cca 12.30 maji obed a kolem 14.00 znova jdou spat,vstanou 16.00 a 16.30 davam mliko, dalsi mliko 19.30 a jdou do postylek, takze odpoledni svaca taky nevim kdy
jak to mate vy ktere uz davate prikrmy? u funguje u vas kase na noc? kluci si na ni pochutnaji ale vstavaji mi aj tak 2x za noc :frowning2:
11. pro 2014 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 ahoj, ja budu davat odpoledni svacu a to kolem te ctvrte. Mame skoro stejny rezim. Akorat si musis davat pozor, aby meli dost tekutin, kdyz budou mit vice prikrmu.
11. pro 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov takze nahradis mliko o 16.00??? tekutin myslim maji dost,davam im caj a porad maji mliko 2x v noci
11. pro 2014 v 11:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 občas musím holky táhnout z domava v sedačkách (3 patro bez výtahu) a to je teda masakr. Jsem líná jít dvakrát, tak je rvu najednou.
Já jelikož mám půl kufru jen budnu na psa, tak musím sundat korby, dát je na bednu a kočár složit a vejde se to fakt na milimetry vedle bedny. Hlavně že má hafina dost místa....
@erin5 já dávám svačinu většinou od po v 16, nebo když jsem odpoledne někde mimo domov, tak jim tu sváču dám dopoledne v 10. Oběd mají v 13.
11. pro 2014 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 presne tak. Dat misto mlika ve 16. Teda az na to vstavani v noci to mame fakt stejne.
11. pro 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 postupne se nahradi vsechny davky mlika a zustane jim jen rano a vecer.
11. pro 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov kluci spali aj v noci ale od ockovani je to masakr,taky to muze byt zubama,no musime to vydrzet,aj tak jsou to zlaticka kdyz se zacnou rano na me tlemit :slight_smile:
jeste od dnes testuji dyni a pak bych mela jit uz na maso a za tyden bych prave chtela dat tu svacu,a ovoce ste taky testili 3 az 4 dni? ten stejny postup jak u zeleniny? ja sem z tych prikrmu hrozne jelito :slight_smile:
11. pro 2014 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle se ted valeji po obede, komu je lip
11. pro 2014 ve 13:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojj holky hlasím se Vám po delší době :slight_smile: Naše dvojčátka mají 3 měsíce a týden :slight_smile: Sofia Ella mà 5.35 kg a Christopher 5.90 kg.začínají být dost akční :slight_smile: Christopherovi jsme našly přd pár dnama 2 zoubky,byla jsem v šoku:slight_smile: protože starším dcerám vylezli až po 7 měsíci :slight_smile: není ani nějak zvlášt protivný ani teploty zatim nemá ,tak jsem ráda ;) Chtěla jsem se zeptat v kolika jste nechaly očkovat já jsem to oddálila co se to dalo jdem začátkem ledna, takže budou mít něco přes 4 měsíce ...Jinak jsem koukala ,jak vám krásně mimča povyrostla,ten čas tak letí :slight_smile: a co svátky ?už máte pokoupené dárky ,napečeno atd ?
11. pro 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky jak vám malí spí,Michalka se zbudí v noci jednou na jídlo a spí až do půl sedmé,Filip je hore každé dvě hodiny,někdy i dřív,d půl šesté snad co 10 min,pak usne okolopůl sedmé a to se budí Míša,já asi brzo sežeru,už sem fakt vycucaná a nevím jak na něj
12. pro 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci spí 12h kromě toho že si Toňa zařve když chce k nám do postele, a Jáchyma budím na jedno jídlo pidižvíka.
12. pro 2014 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 uplne na h...o, dnes v noci mi Mates spal v pulhodinovych intervalech,nevim dokdy to vydrzim, nastesti manzel je v druhem pokoji s Maxem aby ho nebudil,ten se budi v 1 na jidlo a pak rano kolem 5 nebo 6 a jeste si pak schrupne ale co mam delat s vyderacem Matesem fakt nevim

@bejbyy v dobrem ti zavidim
12. pro 2014 v 09:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahoj, tak já jsem na pokraji nervového zřícení. Asi tři týdny spí tak, že sebou melou a furt budí, každá noc je horor. Já nevím, zda ty zuby mají takový průběh, ale je to fakt děsné. Budí se navzájem, furt pláčou a ráno jsou fit, jak na baterky.
12. pro 2014 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Naše holky se budí dvakrát v noci na jídlo a pak tak 20 krát jen tak .... tak jsem teď třetí noc vystěhovala Beatku samotnou do pokojíčku a tři noci krásně spime s Mišou v ložnici a Bea je taky hodná. Tak doufám že to tak zůstane a budou vstavat jen na to jídlo.
@bejbyy Tiše závidím :slight_smile:
12. pro 2014 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak tak koukam, tak musim byt rada za kluky. Vecer v pul osme jdou spat a spi az do peti ci sesti, naji se a jeste hodinku chrupkaji. Sem tam v noci me vzbudi, kdyz se pokadi nebo chteji dudlika.
No fakt vam nezavidim. Kdo vi, treba nas to taky ceka pri zoubkach.
12. pro 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana to ze sebou melou se nam stavalo, kdyz jsme spali u tchyne. Celou noc sebou hazeli. Nejsou zvykli spat v pokoji s nami, tak asi proto. Nastesti doma zase v pohode.
12. pro 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zrovna jsem chtěla psát dotaz, jak Vám broučkové spinkají a koukám, že hodně různě. Já byla dnes na neurologii /kvůli epilepsii/ a mudr. prý abych si pak po porodu zajistila na noc výpomoc kdo bude k dětem vstávat, abych měla dodržený tak nějak spánkový režim, minimálně na 6 nedělí... tak týden moje mamka a týden snad tchýně, ale pak už budu sama a prý se mi poptá na sociální pracovnici domů na noční :astonished: ale tak stejně na kojení budu muset vstát...no uvidíme. Syn byl spáč, během 14 dní v noci spinkal krásně, max 2x za noc na jídlo a jinak jak budulínek...
Koukám, že je kolikrát lepší děti rozdělit každého do jiného pokoje...už abych si dělala poznámky :grinning:
12. pro 2014 ve 14:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 manzel je taky epileptik a ma u sebe jedneho syna,toho hodnejsiho :slight_smile: ale aj tak vstava 2x na jidlo a sem tam nejake to buzeni tam je,zatim je to ok a doufam ze se nic nestane tfuj tfuj
12. pro 2014 ve 14:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi to nedá a také se přidávám s naším spinkáním..... nespinkáním. U nás do šesti měsíců dokonalý spáči, dala jsem je kolem té sedmé spát a vzbudili se kolem páté ráno na kojení. Zato poslední dobou radikální změna :frowning2: tento týden jsem vlastně jen celé noci kojila....u nás se také více budí malej, malá spí v noci lépe. Jsou teda hodně nastydlí a navíc mám podezření na zuby. Přes den spějí pěkně, dopoledne i dvě až tři hoďky v kuse, odpo. někdy vůbec nebo si daj max. hoďku a je vystaráno.
Ještě mám jeden dotaz, jak vám jedí příkrmy? Já mám s nima hroznej problém, nejdříve to vypadalo,že jim bude chutnat,ale nějak se to zvrtlo a malá mi tam cpe furt jazyk a lžičku jí tam nemůžu vůbec dostat a malej to pro změnu prská no nakrmit je teda bojovka a to nemluvim o tom,že do nich dostanu max. pul skleničky od přesnídávky do obou dohromady :frowning2: .Tak nějak nevím co s tím????
12. pro 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak jesteze se mame kde postezovat a ulevit si :slight_smile:
s tim spanim pres den to mame rovnako,aspon tehdy chrapou,nekdy vypadne dudlik a to musim rychle zachranovat situaci aby spali dal :slight_smile:
u nas zatim jenom zelenina a tfuj tfuj,chutna jim ale Mates zacal jen tak plivat a samozrejme ze to dela aj u jedeni
12. pro 2014 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Mě Michálka taky lžičku odmítá, ale když jí to dám do lahvičky-dávám jim 100g a do toho jí namicham 60 ml mlíka a baští to. My už teda trénujeme přes dva měsíce, takže i maso. Zatím jediný co nepozřely bylo jídlo kam jsem přidala fenykl.
12. pro 2014 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tak to já mám celkem veget jak to tak čtu. U nás toho děti naspí skoro stejně jak u @bejbyy :slight_smile: Od třech měsíců má každý svou postýlku v ložnici a když mi usly v postýlce nebo na gauči v obýváku tak sem je vždy přenesla do ložnice aby věděly, že tam je čas spánku. Teď jim stačí jen zakňourat a jak je dám do ložnice tak většinou krásně zaspí do pěti minut. Jak chtěl spat jeden, tak sem se snažila utahat i druhého aby šly spat zároveň, nevěřila sem tomu, ale zesynchronizovaly se :slight_smile:. Karča usne i když Zdenda brečí a Zdenda si na Karčino brebentění taky postupně navyká :slight_smile: Jen jednou mi spaly celou noc, jinak 2x za noc vstávám, budí se kolem sedmé hodiny, na chvíli si je vemu do postele a pak si chtějí hrát, kolem desáté je nakojim a jdou zas na kutě. Mezi 12 a 13 se budí a dostanou příkrm-dokojím, hrají si cca 2 hod a pak buď kočárek nebo spánek v postýlkách, kolem 16 - 17 hod jim dám nastrouhané jablko s trochou pomerančové šťávy a někdy přimíchám i banán, zase hraní a kolem 18hod zas spánek, no a 20-21 hod nakojím a obden ještě vykoupem a jdou spat, pak se vzbudí kolem půlnoci a 4hod. U nás teda velí Zdenda, Karča musí čekat, protože když dám přednost jí tak Zdenda se neuklidní do té doby dokud nedostane co chce. Jinak příkrm jim dávám zaráz na rozdíl od kojení. Karolínka ze začátku taky protestovala a nechtěla vůbec otvírat pusu a když už ji otevřela tak jazykem vše zas vytlačila, musela sem dělat ksichtíky a rozesmávat ji aby mě vůbec tu pusu otevřela a i tak snědla jen 3 nebo 4 lžičky, to Zdenda otvíral pusenu hnedka, žrout :slight_smile: Jak sem začala dávat i ovoce od sedmého měsíce, tak už tomu přišla na chuť a každý tu jednu skleničku do sebe dá. Dneska se nám už konečně týden před ukončením osmého měsíce přetočil i Zdenda, ufff :slight_smile: o měsíc později než Karča.
12. pro 2014 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden zoubek už Zdendovi z dásně vykoukl a zatím to s větším pobrekáváním bez buzení v noci zvládl. Bude se brek stupňovat jak zoubek poroste dál nebo to prořezávání dásní je nejhorší a další zoubky ustojí jak doposud?
12. pro 2014 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb nejhorší je to prořezání,pak je to dobré.U nás teda zuby děs,Filipovi lezly po sobě,teda horní zaráz,ty ho bolely fest,dr mě řekla že mám dávat i nurofen.Teď jak lezou je to dobré,ale noci katastrofa,pořád sem natírala,doufám,že u něj bude chvilku klid,aspoň než vylezou Mišce.Ta nemá ještě nic.To spaní ti fakt závidím,já sme z nich už hotová,kd´by nebyl filip tak hlučný,nechám ho řvat,ale zbudí všechny a to mě za to nestojí,nemám ho kam strčit,do pokojíka to nejde,tam sou ti dva a nejstarší vstává do škole,stačí že ho sere KArolína s tím jejím hysterákem,je na zabití,v noci huláka na celý barák a kope do zdi,pak začne vřískat,že nechtěla čaj ale šťávu,nechce to do toho hrníčka ale do jiného,fakt miláčkové,někdy si říkám,že to vlčice mají jednodušší :slight_smile:
Ať se neleknete,ležím za děckama a držím Mišku,ta ještě sama nestojí :slight_smile: A taky máme krásnou vánoční výzdobu na zdi :grinning: Kdyby m+ěl někdo zájem o ten kojící polštář,co se tam v povzdálí válí .......
13. pro 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek