• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@zunem krásní kluci:slight_smile:

@vrtulka81 to jsou teda rychlíci. Našim je 8.m kor.6.5 a zatím si jen Michalka kleká a houpe se. A už jí roste 3. Zub. Obě se točí na břiše dokola a ruckujou. Já je teda mám v ohradce kde mají to puzle. Dala jsem dokola mantinely tak se ani moc ne mlátí o tyčky.tady je na zemi ještě látka než bylo puzzle.
5. únor 2015 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Ahojky holky, jsem tu nová.. Čekám dvojčátka - jsem ve druhém trimestru. Celá diskuse je opravdu dlouhá, nemám sílu ji číst :slight_smile: , jistě jste tu ale řešily výběr kočárku - můžete mi, prosím, poradit ? Ráda bych kočárek pro dvojčátka, vedle sebe, lehký, snadno ovladatelný a do šíře 80 cm, vhodný do terénu...ne moc drahý..jaký mi doporučíte a jaký ne ? Výhody plus nevýhody :slight_smile: Moc díky za radu !!!! :wink:
6. únor 2015 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 09:26 • jankamaminka1985
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 10:08 • supermama2015
@alinea tak máš tři možnosti - TFK, EasyWalker a Bumbleride. Já mám poslední jmenovaný
A levný není ani jeden jako nový, ale dá se sehnat bazarový. EW nemá polohvání nohou a mě se nelíbí polohování zad na zipy, TFK má ruční brzdu, a Bumble ... jee krásný :slight_smile:
Ještě jsou možná nějaký dorjany a tak, ale asi nebudou nejlehčí.

Jinak vítej a hodně zdraví :slight_smile: Už víš, co to bude? Asi ještě ne že?
6. únor 2015 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Ahojky, díky za reakci :slight_smile: Schánět budu určitě bazarový... nové jsou opravdu drahé. Čekáme chlapečka a holčičku :wink:
6. únor 2015 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea my mame EW a jsem taky spokojena, s korbickama super, ted jsme presli do sportaku a opravdu nema polohovani nozicek ale zatim nam nechybi a na ty zipy jsem si zvykla, my jsme spokojeni je prostornej a myslim, ze vsichni 3 zminovane jsou srovnatelne a hodne podobne. Mam taky parecek narozeny v cervnu, kdybys neco potrebovala tak pisni, zrovna jsem dala vecicky od narozeni do prodeje.
6. únor 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme ew. Nedostatky jak psala bejby,ale zatím mi to nějak nevadí.jsem spokojená.máme taky bazarovy a v pohodě. jen bacha pokud budete kupovat zvlášť korby tak od r2012 jsou jiné tyče na kočáru tak pokud budete MIT starší konstrukci a mladé korby tak to na sebe nesedí. Bohužel se mi to povedlo a musely jsme tam ty korby upevnit temai zadrhovacima paskama....
6. únor 2015 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. únor 2015 ve 14:21 • maminkamajka1
@alinea Ahoj,přesně jak píše @bejbyy kočárů je dost,ale tyhle sou nejžádanější,já mám zase TFK,při výběru bacha na polohování,mají možnost zipů,což je na hovno a to doslova,nebo šňůrka,ta je super.EW nemá to polohování,což mě dost vadí,pokud se nenacpe deka pod nohy nebo nedokoupí doplňky,tak děckám visí nohy dolů,což je taky blbý,bumble je hezký a taky nemám výhrady,no a pak bych ještě doporučila Xlander.je taky super,pokud nechceš teda autosedačky přímo na podvozek,pořizovací cena nového je super,cca 11litrů za sporťák s vložnýma taškama,je lehký,dobře ovladatelný a má všechny doplňky,bonus sou nánožníky,každé mimčo má svůj :slight_smile: Dorjan,Takko,sou levnější varianty,ale nejsou zrovna ty nejlehčí,sou docela těžké,hodně mamin pak shání jiný kočár,někdo si ho ale chválí...chce to poreferovat s maminama.Držím palce ať sou prckové co nejdýl u tebe a narodí se hezky opečení :grinning:
6. únor 2015 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ještě fotečka od nás, máme 8 měsíců, korig.6,5, Madlenka má 7,60kg a 67cm a Maty 6,20kg a 73cm, Maja lozí po kolínkách, Maty zatím nee, ted se popral se zápalem plic, Mája naštěstí jen s chřipkou.Jsou ted suproví až na ty noci..... :frowning2:
8. únor 2015 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rritulka koukam ze u Vas taky veselo,od 4 vzhuru, tak my sme sli spat ve 3 a v 6 vzhuru :slight_smile:
8. únor 2015 v 08:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea ahoj, tak já mám ten bumbleride a mohu jen doporučit, je fakt super. Mám ho z druhé ruky, nový je opravdu drahý se všema doplňkama. Z korbiček nám děti vyrostly do půl roka, na zimu už sporťák s fusakama. Děti jsou vedle sebe, polohování zad na šňůrku - každý svoje, nánožníky (polohování nánožníků)- každý svoje, ovládání i jednou rukou, lehoučký, projede 80dveřma - nejde si na nic ztěžovat :slight_smile: Mám model 2013, jen sem si to pořizovala bez autosedaček, to máme pučený a co sedačka to jiná značka, takže konstrukci na autosedačky sem nevyužila, to mě trochu mrzelo.
Taky držím pěsti ať ti vše probíhá hladce a dětem se chce ven až bude ten správný čas. Buď na sebe opatrná a šetři se a co nejvíc si užij toho klidu :slight_smile:
8. únor 2015 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb Ahojky, mohu se optat, za kolik se Ti podařilo sehnat a kde ? Mně se tedy zatím přes bazárky nedaří. Děkuji za přání a děkuji za reakci :slight_smile:
8. únor 2015 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea já budu prodávat korbičky, ale sporťák ne-e. Je to rok 2014 ... takže na ty starší spodky to stejně nepůjde
8. únor 2015 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea sehnala sem ho za 20.000,- (korbičky, sporťák, fusaky v perfektním stavu musím dodat), měla sem taky velký problém sehnat nějaký pěkný bazarový a nakonec se jeden takový krásný prodával v mém okolí :slight_smile: Budu taky asi prodávat korbičky, ale sporťák si budeme ještě hýčkat :slight_smile:
9. únor 2015 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, ráda bych se ještě zeptala, v jakém termínu těhotenství vám prováděli test na cukrovku ? Není 24 tt už dlouho ? Můj taťka má zvýšenou hladinu cukru, děda měl cukrovku - lékařka to ví, ale test je pro mě až za 4 týdny. Jak to bylo u vás ? Díky :slight_smile:
10. únor 2015 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea Mě ho dělali ve 27.tt :wink: a taky máme v rodině cukrovku
10. únor 2015 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea me ve 28 tt :grinning:
10. únor 2015 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, díky za reakce, tak to je tedy v poho :slight_smile: . Hledám někde na netu, jaké přírůstky váhy mají být u dvojčátek v druhém trimestru, já za týden přibrala skoro 1 kg /17 - 18 tt/, zdá se mi to hodně.. Nevíte prosím ?? :slight_smile:
11. únor 2015 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem teď nějak nešťastná z Magdalenky a nevím si s ní rady. Mají 9 měsíců, vojtovku už necvičíme, podle doktorky mají každý své tempo a jsou v pořádku. Jaromír leze, stoupá si, je aktivní, baví ho knížky, pohraje si i sám, jen kvůli pádům se stálým dozorem a usměrňováním. Magdalenka se ani neplazí, houpe se aspoň na kolínkách a cvičí šikmé sedy, ale mám dojem, že většinu času ji nic nebaví, chce jen chovat, kňourá, natahuje ručičky, letadýlkuje, vzteká se a vůbec se nesnaží dostat se dopředu. Ostatní ji občas rozveselí, ale mně je jí nějak líto a nedokážu ji zabavit. Radši ať babička chová. Mám z toho špatný svědomí... :frowning2: Ale snad nás brzy překvapí nějakým pokrokem a bude to veselejší... :slight_smile:
12. únor 2015 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaritavnk to je zvláštní, u nás je to taky tak...vždy byla holka šikovnější a najednou, jak kdyby se zasekla a jenom chovat a chovat. Vydrží přes den jenom chviličku a už se prosí na ruce. Klučina zkouší všechno možné i nemožné...možná to mají jenom takovou fázi. Nesnažím je srovnávat, jenom mi jak říkaš líto to, že se mi zdá být taková neštastná :unamused:
13. únor 2015 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana Děkuju za odpověď, koukám, že v tom nejsem sama... :slight_smile: Tak snad to zase holky doženou... Dnes není babička v dohledu a Magdalenka si pěkně hraje, jestli ona to tak na babičku nezkouší, protože je to pohodlnější než se o něco pokoušet sama...
13. únor 2015 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaritavnk to budou nějaké erupce na slunci :grinning: ...moje dneska řádí jak drak, vychechtaná, lozí od místnosti k místnosti a vymýšlí blbosti. Jak vyměněná...Tou babičkou to může být...
13. únor 2015 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
NAzdar holky,tak to vypadá,že budeme první kdo začne chodit.Filípek se pouští,dnes udělal krok od gauče ke kočáru a už několikrát sem ho chytla že stoj bez držení,je docela stabilní na jeho váhu.Myslela sem di,že u dvojčt to bude jiné a další z dětí co začne chodit v desiti měscích,on to možná stihne do desátého.Michalka bude pozděj,je bojácná,ale sem ráda,že nezačnou oba zaráz.No tak nám začne dalš zajímavá etapa :slight_smile:

Mimochodem co dělá @pidisek a @sacvi ?

Ano i u nás se chce Míša jen chovat,pořád mě visí na nohavici a řve dokud ji nevemu
13. únor 2015 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vrtulka81 ty seš tak hodná, že sis na mě vzpomněla :dizzy_face:
13. únor 2015 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, dívala jsem se na ceny těch dobrých kočárků /TFK, EW, Bumberlide/..jsou hrozně vysoké..není nějaký levnější dobrý také ? Díky :slight_smile:
16. únor 2015 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
16. únor 2015 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Ahojky, ty jsou moc hezké, jsi s ním spokojená ? :slight_smile:
16. únor 2015 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinea za tu cenu 100% :grinning: Nemám zkušenost s ostatníma kočárama..takže nemám porovnání. Ale já určo spokojená jsem. Koupila jsem si k němu i sedačky, jdou dát na podvozek pomocí jednoho rámu, kterej je v cenně. Jezdí se s ním dobře.
16. únor 2015 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek