• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@sacvi nejnovější foto v kočáru :slight_smile:
16. únor 2015 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi :slight_smile: :slight_smile: to je hezký :slight_smile: :slight_smile: . Mohu se optat, zda se hodí i do terénu, do lesa, apod ?? Dívala jsem se na nabídky, ale nikde ho snad nenabízejí v kamenné prodejně, jen e-shopy, to se mi nelíbí :unamused:
16. únor 2015 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinea bydlíme na vesnici a projede všude. I po polňačce, kamenité cestě..v lese jsme teda nebyli :slight_smile: A já jsem se na něj byla dívat v kamenném obchodě. Bydlíme kousek od Brna a v Brně byl i vystavený na prodejně.
16. únor 2015 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Ahojky, děkuju za reakci, zkusím se tedy podívat na net ještě jednou. Já ho tedy našla v jedné prodejně, jak píšeš, v Brně...jinak ne...to je pro nás hoodně daleko :slight_smile:. Jak dlouho ho používáte ?
17. únor 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi na tebe myslím porad,hlavně kdy se sejdeme. kluci už budou mít rok ne ?
@alinea kukni na xlander twin,taky výborný kočár a ma velmi dobře jízdní vlastnosti.Cena nového je 11 tisíc což je parádní cena,nemá teda autosedacky,ale to je 500,- pro po oba :slight_smile:
17. únor 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 teda ty seš vážně tak hodnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: Jo,jo. Kluci budou mít rok už v sobotu (kor. necelých 10m) Jsou úžasní a moc šikovní, sedí, klečí, stoupají, Tomík na 8 zubů a necelých 9kg a Mireček 2 zuby a přes 10kg. Žádná miminka :grinning: Celou zimu jsme doma a stejně pořád nemocní. Janička byla doma od dubna do října..6týdnů do školky(mezitím 2x nemocná) a od té doby zase pořád doma. A to je už předškolačka. Chodím do školky aspoň pro přípravu do školy a děláme to spolu doma. Byly jsme na zápisu a je přijatá. Takže mám doma taky veselo. Bacily ze školky nenosí a stejně sme pořád nemocní. Já měla vleklý zánět DC a k tomu se mi přidalo astma, paráda. Kluci atb, Mireček dokonce 2po sobě :confounded: Musí už dostat druhý Pediacel, první měli koncem září. Mudra je už naštvaná,ale oni pořád nejsou úplně ok. K tomu jezdíme na Synagis každej měsíc (seciál.očko) a měli jít už 9.2.a posunuli jsme to,aby se uzdravili a dostali nejdřív ten Pediacel. Jenže se musí dát do konce února a to už zase nestíháme. Každej na mě čučí,ale já za to přece nemůžu, že pořád nejsou dobří. Sama taky nikam nechodím a nevím co pro jejich zdraví víc udělat :-/

Janička taky měla teď dva dny horečku (byla a je u babičky). Ale jak je doma, tak je pořád tahá, nosí, přenese kam sama potřebuje..taky super..domlouvání je zbytečný. Otočím se a zase je jeden pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Strašně se mě ale líbí, jak se na sebe kluci už řehtají, jsou pořád spolu. Jak jeden někam leze,tak druhej hned za ním :slight_smile: Pak si seberou dudlíky, trhaj si vlasy a škubou uši a je řev a konec pohody :grinning:
Mireček je víc pohodovější. Tomík se na mě věčně sápe, tahá za kalhoty, mrčí, chce se chovat.

Ale jak bude pěkně a nebude nic řádit, tak se musíme určo potkat :slight_smile:
18. únor 2015 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojky holky, mám takovou prosbu.. Nevíte, prosím, jaká má být hodnota délky děložního hrda u dvojčátek ve 20 tt ? Mně při uz kontrole naměřila lékařka 32 mm...ale před pěti dny při jiné kontrole pro výtok byla hodnota 38 mm. Nic nekomentovala, vše jsem si přečetla až z průkazky...Není hodnota 32 mm ve 20 tt málo ? Díky :slight_smile:
26. únor 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Koukám na tu tvoji fotku s bazénem, odkud ho máš? Děkuji :slight_smile:
28. únor 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk
Nevím jestli máte koberce. Ale mě to Ondřej taky dělala, přesně jak popisuješ, letadlo a vztekal se, že se nemůže plazit jak Matěj. Pak jsme byli dva dny po sobě na návštěvě kde mají koberec a bylo to. U nás mu to na plovoučce klouzalo a jak zjistil, že to jde a jak, tak je to ok :slight_smile:
28. únor 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme byli na kontrolní neurologii a jsme spokojeni my i lékaři.Děcka odpovídají vývojově spíše biologickému věku než korigo.Oba si sednou z lehu, Maty leze po kolínkách, Magdalenka se plazí jak voják, Maty se postaví u čehokoli kde se může chytnout, je to to hrozný rychlík, vůbec nepřibírá na váze má stále 6 kg, Madlenka je pohodlnější tak už váží 9kg.Jediný problém je v tom, že vůbec nechtějí pít mléko, flašku s mlékem odmítají, čaj jim nevadí.Co s tím, jak je donutit? Nebo to spíše nahradit? Se lžičky snědí úpně všechno co dostanou.
28. únor 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak Vam taky napisu co u nas novyho,mame tenhle tyden 8 mesicni kontrolu,kluci maji necelych 9 kg,je mezi nima 400g rozdil,Mates se postavi kde muze a snazi se delat taky kroky,preskocil sezeni a stvornozkuje jenom tehdy kdyz to delam ja :slight_smile: jinak se plazi jak rychlik,porad se vzteka,mlati hrackama o zem,a kdyz mu zmizim z dohledu tak porad breci,je to s nim fakt narocne, chce se jenom nosit,zada mam v prdeli a nejvic me stve ze se nemuzu vic venovat Maxikovi,nastesti ten ma svuj svet a hraje si sam,ten zatim vali jenom sudy ale dostane se vsude tam kam potebuje tak proc by se snazil :slight_smile: ale vidi brachu jak porad nekde stoji takze nekdy chyti amok a musim s nim stat a skakat.na neurologii sme dostali pochvalu,vsechno je ok.co nas zatim porad trapi je Matesov spanek,od Vanoc nespi,mudra nam dala homeopatika asi 3 tydny zpatky,prvni tyden asi 30% zlepseni,dalsi tyden super,dokonce sem se konecne trochu vyspala a dalsi tyden na prd,sme tam kde sme byli.no a neurologicka ( podotykam neurologicka a ne nase detska ) nam vybavila SONO pro Matesa jestli nema reflux,zacal blinkat taky kolem tych Vanoc + to blbe spani, no a ten reflux mame, takze to ho muze taky v noci trapit ale leky jsou az od 1 roku. Takze asi takhle v zkratce, jinak kluci jsou sikulky,hodne zvatlaji,perou se o hracky a ja nic nestiham protoze Mates mi to nedovoli :slight_smile: no a pridavam foto jak to u nas vypada kazde rano
28. únor 2015 ve 21:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zunem z mall.cz za 320 asi
1. bře 2015 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Děkuji, jdu mrknout :slight_smile:
1. bře 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím 8měsíční prohlídku, Toník 8340g a 71cm, Jáchymek 6040g a 68cm. :sunglasses: se nám ty nůžky zas rozevírají, a to žerou oba stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2015 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jste na tom s váhou jako my, dvě kila rozdíl :slight_smile:
4. bře 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
@rritulka
Ahoj holky, tak nás čeká 8 měsíční kontrola zítra, jsem zvědavá, jak to bude u nás.. zatím se nůžky stále také rozevíraly, minule to bylo o 1,5kg.. V tom jak jedí také moc rozdíl nevidím, no i když možná Honzik ( menší) jí víc, když nad tím tak přemýšlím.. Zítra se ozvu.
Jo a jak se vám jinak daří? Jak jídlo, jak prožíváte celkově dny a jak to vy mamči zvládáte toto období? prostě jak se máte :grinning: ?
4. bře 2015 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neodolala jsem a nechala kluky vyfotit.. než mi vyrostou... :slight_smile:
4. bře 2015 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Taky vám jednu přidáme a nebo rovnou tři?
5. bře 2015 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Stejně je to super, ty dvojčata :sunglasses:
5. bře 2015 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bejbyy mas pravdu :grinning: je to bezva, s jednim to neni ono
7. bře 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jde tu označit někoho, kdo tu není? @smallinka
14. bře 2015 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: dvojčata jsou krásná věc :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám :slight_smile: tady jsme my a 1.rok :slight_smile:
16. bře 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek jů, krásná maminka i pídatka :slight_smile:
16. bře 2015 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak koukám podle návštěvnosti, že všude je to asi stejné,že? Je to mazec :grinning: , ale krásněj uffff.....Jinak u nás se střídá období kašlů,rým teplot s týdny kdy jsou chvilku ok. Když někam vyrazím tak si připadám jak z jiného světa.... no domácí puťka hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Co ty vaše mrňátka? Naši na 10 měs. stále plazením vpřed, sedí, všude šplhají, umí pár ,,slovíček" (haf, papa, čiči, tata, mama, baba), rvou se o hračky, zachvilku se zas pusinkujou a jsou teď hrozní mamánci, stále mi lezou pod nohy, tak vůbec nic neudělám :frowning2: .Jinak očkování stále ani jedno, nemoci nám to nedovolují, tak jsem přirozeně dosáhla odkladu :wink: .Stále ty naše téměř 10kg drobky kojim, ale pomalu zařazuji i umělko, bo si připadám již dost vysátě včetně mozku :dizzy_face: . Jediné čeho mám dostatek jsou stále špeky, kterých se né a né zbavit :grinning: . Zatím pa pa už to tady zas řve, Magda leze Jendovi stále na záda a tomu se to nějak nezdá :unamused: .
26. bře 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky,konečně se Filip rozhoupal a chodiiiii,za dva dny ma 11m a dnes se pustil :slight_smile: Michalka je v klidu jede si své lezenicko. Brachu věčné bije,kouše, skrti... Oba vylezou na postele,nic jim není svaté, ani komoda pod TV ani ta lišta s kablama kterou práve Filip trha ze zdi :angry: Mísa ho vystřídala.KdZ nekam projdeme,začnou řvát jako šílení, milujou houpačky :slight_smile:
27. bře 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Není co dodat,mam klidne období :grinning:
27. bře 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vrtulka81 koukám, že u vás klasická nuda :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2015 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj devcata.Take cekam dvojcatka-jednovajecna.Jsem 16tt,kdy ste se dozvedely pohlavi? diky uz sem tak zvedava :grinning:
28. bře 2015 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifisek Ahoj a gratuluji, já cca v tom 16tt
28. bře 2015 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondeli jdu na kontrolu,tak doufam ze mi to prozradi.diky
28. bře 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek