• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@petule0712 tak krm obouručně :slight_smile: nevím, u nás to fungovalo na střídačku, jen jsem musela být rychlá, aby si nestačilii uvědomit, že mají dostat další lžičku :grinning:
29. dub 2015 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za podporu, holky. Krasne a zdrave tehulkovani :slight_smile:
30. dub 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule0712 taky krmim na stridacku,nekdy to jde prima,zalezi jaka je nalada,a nekdy jsou jak prasatka kdyz si cpou prsty do pusy a pak do vlasu :slight_smile:
1. kvě 2015 ve 21:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pozdrav z vody
4. kvě 2015 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bejbyy paráda :blush:
6. kvě 2015 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule0712 já našim u krmení vždy strčím něco do ruky, nějakou hračku, nejlépe malou knížku, a oni se pak s tím hrají a ruce si do pusy necpou ... nebo jen vyjímečně :wink:
9. kvě 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nepruď,já ti to normálně závidím,já chci taky chodit plavat :unamused:
11. kvě 2015 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlásím po odmlce.U nás divočina a pády,Filip má tak otřískanou hlavu,že se divím,že ji ještě má.Včera sletěl z gauče a vzal stůl,tak další boule....Už bravurně překonává prahy a další překážky,zjistil že chození je super.Michalka se zatím odvážila na pár krůčků,dožaduje se prstu a pak lítá,jinak po kolenou....Filda je obratnější,ona komunikatyvnější,on nás neustále kouše,ona jeho bije.Začínají konečně vnímat hračky jinak,než jen předměty k okusování a žužlání,zjistili,že se dají i navlíkat a popř ve vzteku házet po kde kom ....Co se týká nočníku,to je třídní nepřítel,takže je jen na parádu nebo na házení,Míša sice začíná po mém urputném opakování krátkého AA (bobek nebo čurání)chápat co po ní chcia sem tam z ní AA vypadne,ale cesta k životu bez plenek bude divoká :slight_smile: Poslední fotka -maminka vytahuje flašky a jiné z pod gauče,prckové toho hned využili,prní fotka - naše ohrádka s balonky :slight_smile:
11. kvě 2015 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To my EE děláme tak na 70% do záchoda už tak měsíc, dva.
Ale jinak sranda, víkend s Jáchymem v nemocnici, blil, tak byl na kapačce.
Toník všude stojí a řve, a má od včera první zub. Jinak leze jak o život
Jáchymek jen válí sudy pořád, ale za to bravurně a kamkoliv
12. kvě 2015 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2015 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a tohle k tomu patří taky...to jsem našla až potom..o to víc mě to dostalo...

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/299162/vojtiskovi-tri-dny-po-narozeni-amputovali-nohy-odumrely-mu-uz-v-deloze.html
12. kvě 2015 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Miriam je skvělá, moc se na ni na konci května na Sněžce těším ... a i na její tři chlapáky (manžel mě až takmoc nezajímá :-P)
13. kvě 2015 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy a co je to za akci a kde se tam dá přihlásit? :slight_smile: rada bych jí třeba nějak pomohla..
14. kvě 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2015 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, jedním slovem HUKOT :slight_smile: . Posílám pár fotek té naší celé partičky :wink: .
17. kvě 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
ahojky jak se máte holky? koukám, že asi dost hukot u všech :slight_smile:
31. kvě 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2015 ve 22:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My také posíláme pozdravy z vody...pod vodou je zkrátka dobře :grinning:
14. čer 2015 ve 22:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
nádherný fotky :slight_smile:
17. čer 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
17. čer 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Nazdar hoky,tak jak to u vás fičí ? Pročítám si Miriam a dost s ní soucítím,asi budem stejně naaděné.Zkoušea sem taky vnutit děcka v DM a nechtěi je,ani v kaufandu když děai bordel....No nikdo je nechce a přitom sou tak miloučcí.Dnes mají 14m a chovají se že jim všecno patří,ječí,mlátí se,hladí,už se přestali i kousat....Ke 14měsíci dostai vodící kšíry,sou to pěkní hadi a pořád utíkají když deme ven,samo každý na jinou stranu,ale aspon sou rádi venku v kočáře.Michalka ani nevím kolik má zubů,pořád jí něco leze a Filipovi se derou,ale vidět nejsou.Ráda bych se s jihomoravačkama scukla, @bejbyy @sacvi @hanulikb ? nevím jestli si to dobře pamatuju :slight_smile:
29. čer 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Ahoooj, hurá a super nápad. Jsem pro sraz :grinning:
30. čer 2015 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miláčci moji :slight_smile:
30. čer 2015 ve 14:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@sacvi mají nádherný oči!!!!!!
2. črc 2015 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to sou naší darebové :slight_smile:
3. črc 2015 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
takový pidísci a už si užily vlastní Red Carpet :slight_smile:
12. črc 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoooj,tak jak žijete :slight_smile: Naší začínají byt hodně vtipni,zdrhaji,neposlouchají a je s nima čuryna :slight_smile:Už maji 15 m,kde sou ty mimisci s pupiku :slight_smile:
1. srp 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sacvi v Hodoníně chceme udělat sraz dvojčat tady z okolí,tak se klidně přidej,bude to v zoo a ještě se neví kdy :grinning:
3. srp 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jestli budeme ok tak přijedeme nevííím kdy :grinning:
3. srp 2015 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi to se dozvis,zatím se plánuje září. Nejsi ve skupince Máme dvojčatka a trojcatka na fcb ?
4. srp 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek