Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
pidisekautor
29. dub 2015
@petule0712 tak krm obouručně 🙂 nevím, u nás to fungovalo na střídačku, jen jsem musela být rychlá, aby si nestačilii uvědomit, že mají dostat další lžičku 😃
mysliska
30. dub 2015
Diky za podporu, holky. Krasne a zdrave tehulkovani 🙂
erin5
1. kvě 2015
@petule0712 taky krmim na stridacku,nekdy to jde prima,zalezi jaka je nalada,a nekdy jsou jak prasatka kdyz si cpou prsty do pusy a pak do vlasu 🙂
bejbyy
4. kvě 2015
Pozdrav z vody
pholikov
6. kvě 2015
@bejbyy paráda 😊
athena7
9. kvě 2015
@petule0712 já našim u krmení vždy strčím něco do ruky, nějakou hračku, nejlépe malou knížku, a oni se pak s tím hrají a ruce si do pusy necpou ... nebo jen vyjímečně 😉
vrtulka81
11. kvě 2015
@bejbyy nepruď,já ti to normálně závidím,já chci taky chodit plavat :-|
vrtulka81
11. kvě 2015
Ahoj holky,tak se hlásím po odmlce.U nás divočina a pády,Filip má tak otřískanou hlavu,že se divím,že ji ještě má.Včera sletěl z gauče a vzal stůl,tak další boule....Už bravurně překonává prahy a další překážky,zjistil že chození je super.Michalka se zatím odvážila na pár krůčků,dožaduje se prstu a pak lítá,jinak po kolenou....Filda je obratnější,ona komunikatyvnější,on nás neustále kouše,ona jeho bije.Začínají konečně vnímat hračky jinak,než jen předměty k okusování a žužlání,zjistili,že se dají i navlíkat a popř ve vzteku házet po kde kom ....Co se týká nočníku,to je třídní nepřítel,takže je jen na parádu nebo na házení,Míša sice začíná po mém urputném opakování krátkého AA (bobek nebo čurání)chápat co po ní chcia sem tam z ní AA vypadne,ale cesta k životu bez plenek bude divoká 🙂 Poslední fotka -maminka vytahuje flašky a jiné z pod gauče,prckové toho hned využili,prní fotka - naše ohrádka s balonky 🙂
bejbyy
12. kvě 2015
To my EE děláme tak na 70% do záchoda už tak měsíc, dva.
Ale jinak sranda, víkend s Jáchymem v nemocnici, blil, tak byl na kapačce.
Toník všude stojí a řve, a má od včera první zub. Jinak leze jak o život
Jáchymek jen válí sudy pořád, ale za to bravurně a kamkoliv
pidisekautor
12. kvě 2015
pidisekautor
12. kvě 2015
jo a tohle k tomu patří taky...to jsem našla až potom..o to víc mě to dostalo...

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/2991...
bejbyy
13. kvě 2015
@pidisek Miriam je skvělá, moc se na ni na konci května na Sněžce těším ... a i na její tři chlapáky (manžel mě až takmoc nezajímá 😛)
pidisekautor
14. kvě 2015
@bejbyy a co je to za akci a kde se tam dá přihlásit? 🙂 rada bych jí třeba nějak pomohla..
adusak
17. kvě 2015
Ahoooj holky, jedním slovem HUKOT 🙂 . Posílám pár fotek té naší celé partičky 😉 .
pidisekautor
31. kvě 2015
ahojky jak se máte holky? koukám, že asi dost hukot u všech 🙂
dvojstesti
14. čer 2015
dvojstesti
14. čer 2015
My také posíláme pozdravy z vody...pod vodou je zkrátka dobře 😃
pidisekautor
17. čer 2015
nádherný fotky 🙂
pidisekautor
17. čer 2015
vrtulka81
29. čer 2015
Nazdar hoky,tak jak to u vás fičí ? Pročítám si Miriam a dost s ní soucítím,asi budem stejně naaděné.Zkoušea sem taky vnutit děcka v DM a nechtěi je,ani v kaufandu když děai bordel....No nikdo je nechce a přitom sou tak miloučcí.Dnes mají 14m a chovají se že jim všecno patří,ječí,mlátí se,hladí,už se přestali i kousat....Ke 14měsíci dostai vodící kšíry,sou to pěkní hadi a pořád utíkají když deme ven,samo každý na jinou stranu,ale aspon sou rádi venku v kočáře.Michalka ani nevím kolik má zubů,pořád jí něco leze a Filipovi se derou,ale vidět nejsou.Ráda bych se s jihomoravačkama scukla, @bejbyy @sacvi @hanulikb ? nevím jestli si to dobře pamatuju 🙂
sacvi
30. čer 2015
@vrtulka81 Ahoooj, hurá a super nápad. Jsem pro sraz 😃
sacvi
30. čer 2015
Miláčci moji 🙂
pidisekautor
2. črc 2015
@sacvi mají nádherný oči!!!!!!
vrtulka81
2. črc 2015
Tak to sou naší darebové 🙂
pidisekautor
12. črc 2015
takový pidísci a už si užily vlastní Red Carpet 🙂
vrtulka81
1. srp 2015
Ahoooj,tak jak žijete 🙂 Naší začínají byt hodně vtipni,zdrhaji,neposlouchají a je s nima čuryna 🙂Už maji 15 m,kde sou ty mimisci s pupiku 🙂
vrtulka81
3. srp 2015
@sacvi v Hodoníně chceme udělat sraz dvojčat tady z okolí,tak se klidně přidej,bude to v zoo a ještě se neví kdy 😃
sacvi
3. srp 2015
@vrtulka81 jestli budeme ok tak přijedeme nevííím kdy 😃
vrtulka81
4. srp 2015
@sacvi to se dozvis,zatím se plánuje září. Nejsi ve skupince Máme dvojčatka a trojcatka na fcb ?