• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
:slight_smile:
2. zář 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nic nestíhám, jen kouknu na fotky co tu máte....pousměju se, jak jsou všechny ty naše přírůstky živý a divoký a zas mažu....v tu chvíli mě už jeden z mých drží za nohu a druhý někde v koutě vyřvává nebo leze tam, kam nesmí....takže je tu veselo:slight_smile: jinak škoda, že se takový sraz nepořádá i v Praze....aspon důvod čuchnout k alkoholu a trochu otupět:slight_smile:))) už jste byly na očkování Priorixu?
2. zář 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gapm my už konečně chodíme! v 18ti mesících, a užíváme si to všichni :slight_smile: priorixu máme za sebou první dávku :slight_smile:
3. zář 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: už učíte na nočník? Jakou máte metodu?
23. říj 2015 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, no vidím, že se tady nic neděje...jenom mě tak napadlo, jak to rychle všechno utíká a už budeme pomalu chystat pro ty naše prcky druhý dort. Jak se vám všem vede? Co miláčci?...krásný den všem....
12. led 2016 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nojo tady to spí, všechny máme asi co delat :slight_smile: u nás boží dopuštění, ale deti jsou úžasnýýý :slight_smile: kamarádce se dnes narodila dvojčátka, až se mi po tom začátku zastesklo :grinning:
5. únor 2016 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jůůů, jste boží, všichni tři... :wink:
27. únor 2016 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojda maminky, poptávám sítku prot i hmyzu na kočáerk easy walker duo. Máte-li k prodeji, prosím pište na moji poštu. Spěchá :slight_smile:
8. srp 2016 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “nabídka ve fóru”
11. říj 2016 ve 13:01 • peetrunka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek