Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
pidisekautor
2. zář 2015
🙂
gapm
2. zář 2015
ahoj holky, nic nestíhám, jen kouknu na fotky co tu máte....pousměju se, jak jsou všechny ty naše přírůstky živý a divoký a zas mažu....v tu chvíli mě už jeden z mých drží za nohu a druhý někde v koutě vyřvává nebo leze tam, kam nesmí....takže je tu veselo:) jinak škoda, že se takový sraz nepořádá i v Praze....aspon důvod čuchnout k alkoholu a trochu otupět🙂))) už jste byly na očkování Priorixu?
pidisekautor
3. zář 2015
@gapm my už konečně chodíme! v 18ti mesících, a užíváme si to všichni 🙂 priorixu máme za sebou první dávku 🙂
hanulikb
23. říj 2015
Ahoj holky 🙂 už učíte na nočník? Jakou máte metodu?
lanitana
12. led 2016
Ahoj všem, no vidím, že se tady nic neděje...jenom mě tak napadlo, jak to rychle všechno utíká a už budeme pomalu chystat pro ty naše prcky druhý dort. Jak se vám všem vede? Co miláčci?...krásný den všem....
pidisekautor
5. únor 2016
nojo tady to spí, všechny máme asi co delat 🙂 u nás boží dopuštění, ale deti jsou úžasnýýý 🙂 kamarádce se dnes narodila dvojčátka, až se mi po tom začátku zastesklo 😃
lanitana
27. únor 2016
@pidisek jůůů, jste boží, všichni tři... 😉
alinea
8. srp 2016
ahojda maminky, poptávám sítku prot i hmyzu na kočáerk easy walker duo. Máte-li k prodeji, prosím pište na moji poštu. Spěchá 🙂
peetrunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli