• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek Fotky briska mam, poprosim vecer pritele, aby mi stahl do pocitace, tak pak vystavim. S tim Apolinarem naprosto souhlasim :slight_smile:
6. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katulinka78 myslím ze jinam s dvojčaty bych nesla.... Kdyby se něco stalo..nedejboze.....
8. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katulinka78 kde je to tvoje brisko????? Šup!!! :slight_smile:
9. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ted to zkusim pretahnout do pocitace, pritel mi po telefonu vysvetlil, jak se to dela.furt jsme na to nemeli cas :slight_smile:
9. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Ahoj, ted to zkusim pretahnout do pocitace, pritel mi po telefonu vysvetlil, jak se to dela.furt jsme na to nemeli cas :slight_smile:
9. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Tak ted stahuji nejaky program na fotky z internetu. Jak pak se mas a co drobeckove? Pribyvas na vaze? A jak se citis?
9. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Chci se te zeptat, jestli jsi zadala sama o plodovku nebo jsi dostala doporuceni rovnou od doktoru vzhledem k veku? Premyslim nad tim, vis, a zda se mi to docela rozumne.
9. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak tady je moje brisko 17+2 :slight_smile:
9. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek A jak tobe uz povyrostlo brisko? A uz zacinam premyslet, ze asi zitra poridim volnejsi pradlo, asi o par velikosti vetsi, ale tehotenske ne, jelikoz, co jsem koukala na nabidku tehotenskeho pradla, tak mne prijde za A. predrazene, za B. asexualni. A tak obecne, co se tehotenske mody tyce :unamused: A co ty? Zapnes jeste svoje kalhoty? Nebo uz nosis volnejsi obleceni? Zatim se mej hezky :slight_smile:
9. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katulinka78 teda hezky brisko - ja mám tak o půlku menší ale myslím ze roste každy den :slight_smile: nosím stahování kalhoty velikosti L a to mám konfekční velikost 36, fungující totiž jako podpůrné - nesmí te tlačit - koupila jsem je v Lindexu a jsou super!! Tak zkus XL :slight_smile:
Jinak s tou plodovkou - ja původně chtěla Prenascan, ale u dvojčat to nejde.. Ale dr mi stejně doporučil plodovku, protože tam víš víc ... Takže určitě doporučuju jít.. Pro klid duše :slight_smile:
9. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Ahojky, tak jsem byla v Lindexu na Novodvorske, a dekuji za za radu ohledne kalhot, jsou super, byli mne i L, ale radsi jsem vzala XL, vzhledem k delce tehotenstvi.
Za par tydnu se budes divit, jak se ti povyrostlo brisko :slight_smile: Na te tve fotce je to krasne videt, ze jsi tehotna a ne tlusta :slight_smile: Mne se kazdy ptal prvnich 3 mesice, jak to, ze jsem tak pribrala, jelikoz se mi nejdriv zvetsila prdelka a prsa a az potom zacalo rust rychlym tempem brysko :slight_smile:
Az pujdu 23 za doktorem, tak s nim urcite proberu odber plodove vody. To uz budu vedet vysledky trypl testu.
A jinak, jak jsi na tom s vitaminkami? Zobes neco pro mnjata? Mej se moc hezky a opatruj se :slight_smile:
Jo, a promin, ze pisu bez diaktriky, jsem na to zvykla z prace :slight_smile:
10. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja beru femibion od zacatku stimulace..jinak se snažím jist zdrave a bez sladkého :slight_smile:
10. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
10. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Halóóóó!!!! kde jste, dvojčátkový maminky?
17. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@adonai2
@katulinka78
@silvik77
Halóóóó!!!! kde jste, dvojčátkový maminky?
17. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Kéž by....ale byla jsem v pátek na kontrole, 14 dní po revizi, a dr.mi doporučila, pokud se na to cítím, zkoušet hned. Měla jsem cystu, tak mi píchla injekci a doporučila snažení v neděli a v úterý, což jsme splnili a rádi :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvik77 moc ti držím palecky.... Nějak mi uteklo, proč to nevyšlo... Promiň.....
17. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Nic se neděje! Třeba to je znamení, že ty dvojčátka budu mít :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..tak já byla týden doma s malým na paragrafu a byla to pohoda..dost uvařuji že se už hodím marod:slight_smile: ať si trochu odpočinu atd..pořád se jen honím jak koza:slight_smile: včera jsem byla na 1. screeningu a dr říkal, že by to podle ultrazvuku mělo být vše ok, pokud to krev nepokazí. Je sranda jak to jedno vždycky spí a to druhé blbne..no mohly by obě spát a často:slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@adonai2 :slight_smile: taky takhle minule blbli.. Bylo to na tom NT screeningu tak to byl utz tak pul hodiny a to se v blbnutí střídali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zítra jdu zase tak se těším - a co tvoje brisko? Uz roste?
17. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvik77 určitě my ti budem plivat bacily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
14+1
17. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
bříško roste, zkusím taky hodit nějakou fotečku..jinak holky chodíte do práce?
17. zář 2013 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já musím - jinak bych se neuzivila :slight_smile: neni tolik peněz :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, holky. Jak pak se mate? Co mrnata? Vcera jsem volala do dvou center na objednani na velky UTZ a predstavte si, ze maji MESICNI objednavaci lhuty :frowning2: Tak doporucuji, pokud budete absolvovat UTZ ve 20tt nekde jinde, nez u vaseho doktora, volat uz tedka :slight_smile: A i Apolinar mne bere az 10 rijna.
A co jinak? Jak se citite zdravotne? Ja jsem zacala tehu velice uzivat, holky :slight_smile: Mejte se moc hezky a napiste, co a jak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katulinka78 ahoj my se máme dobre :slight_smile: brisko zatím nic moc, ale snad jsme zdraví :slight_smile: ja mam všechny utz u svyho dr v Caru, takže super :grinning:
24. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jen jsem nakoukla a zavzpomínala jaké to bylo těšit se na ty raubíře :wink:
Přeji pohodové těhu,at vydržíte co nejdýl (nás vyvolávali 37+6) a hlavně at jste zdraví :slight_smile:
24. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@plumbago jeeeee kez by.... At tam vydrží.... Co jsi pro to dělala?
24. zář 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic,jen mě doktor pořád strašil,tak jsem hodně polehávala a moc toho neděla :slight_smile: No a určo má na to vliv,že to mám i v genech,tatínek je z dvojčat.
Za celé těhu jsem nebyla ani na jedinný den v nemocnici :grinning: Jen těhu cukrovka,jinak pohodové těhu i porod :slight_smile:
24. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@plumbago teda závidím.... Ja nedělám nic těžkého ale pracovat musím.....
24. zář 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek