• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj vsichni, tak jestli můžu taky se pridám :slight_smile: .Jsem ve 12 týdnu a také čekáme dvojčátka. Je to o to zajímavější, že doma už máme dva raubíře (kluky). No nejdříve to byl opravdu šok, ale postupně se s tím začínám srovnávat a na mrňouse se těšit. Koukám,že probíráte kočárky, také už po nich pokukuji :wink: .Zdraví Adéla
25. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak ahoj vítej :slight_smile: a čekáš dvoj nebo jednovajecny?
25. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 chtěla bych tuto. Polohovací,docela velká a chtěla bych raději použitou. Nová moc drahá :sweat_smile:
Teď na obilňáku rodila jedna známá a mooc spokojená. Třeba budeš rodit po vyvolávaným porodu. Tím by odpadla zběsilá cesta do Brna :grinning:
Korbiček je škoda :unamused:
25. lis 2013 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak vítej u nás :slight_smile: U vás bude teda taky veselo :slight_smile: A jak jsou už kluci velcí?
25. lis 2013 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky miminka cítím čím dál víc :dizzy_face:
25. lis 2013 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi zjiš´tuju že je cítím sem tam,třeba za celý den nic a další den často,občas mě to i děsí,když je necítím za celý den,kdoví kam zase zalezli :slight_smile: TEda že by mě měli vyvolávat jo? Kéž by,ale nemyslím si,pokud porodíme ve 34tt,tak místo v květnu budou už konec března,což je vlastně za 4měsíce,hrozně to letí,teprve sme je udělali a přelezou vánoce a budou tady
@adusak taky máš doma veselo,jo mět z ničeho čtyři děti,to je síla,já to rozdýchávám pořád,ikdyž už sem si na to zvykla,že budu mít doma čtyři děti,ale vždycky se najde chvilka,že mě to krapet vyděsí :wink: Ale taky se těším,hlavně až budou lozit,jak je bude dcera komandovat a já z toho porostu
25. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já je cítím, když něco dělám,ale jak ležím a čekám tak schválně nic :grinning:
Letí to hrozně to jo.
26. lis 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Letí to jako blázen :slight_smile: my dnes :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prý jsou dvojvaječný. Jinak kluky mám 8 a 5 let oba jsou narození v červnu a dokonce mám u dvojčátek stejný termín jako u prvního syna :slight_smile: .No mazec to asi bude dost velký, naštěstí bydlíme ve svém baráku s velkou zahradou, ale i tak musí proběhnout určité stavební úpravy, aby jsme se vlezli. Auto musíme bohužel koupit jiné do našeho se nevlezeme. Naštěstí to bylo snad první co začal manžel řešit, po tom co jsem mu řekla, že to budou dvojčátka :slight_smile: .Jinak u nás manžel byl naprosto nadšenej já překvapená a zděšená. A.
26. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak velkou zahradu? To zni jako by si jim tam chtela postavit stan :grinning: Manzel mel asi nejakou intuici,loni ske poridili 7 místné auto,je fakt ze ho chtěl hlavně k vuli prostoru,vozi aparaturu na hrani,takze ted zaberou deti i s nama sest mist a to sedme obsadi kočár,zjistujeme ze mame opět malé auto:grinning:Taky mame domek,ale prestavbu delat nebudeme,ikdyz by to slo a mame jen jen jeden vetsi detsky pokoj
26. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teda de vidět ze roste kazdym dnem,máš opravdu štěstí ze máš takovy maly pupis,vsechno ti de jen do bricha,na to jak uz musi byt prckove velcí,vetsinou uz maji 25 cm a fakt na tu delku mas malinky,by mě zajimal kde je mas narvané,mě se cpou dopředu,tak jako všechny děti,snad to vsechno zustane taky na brichu
26. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no ja je uz druhy den necitim,takze krapet panika.Super,dcera se zamkla v koupelně,do prdele ta zase vymýšlí kraviny
26. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 teda to jsou nápady....hele me se takhle jednou zamkl brácha - asi ve třech letech a musel si naházet ručniky do vany a tam spat než přišel z práce táta a odvrtal zámek.....
26. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jinak mam pocit, že to bříško zase tak moc neroste....ale to je proto, že je furt se mnou :slight_smile: :slight_smile: už se teším na utz až mi dr řekne jak jsou velcí a jak tam jsou naskládaný :slight_smile:
26. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek na UT se těším taky,du v pondělí i na ty tripply slavné,tak sem zvědavá jak dopadnou,pro me bude stejně smerodatny UT ve 20 tt
26. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Ahojec, jsme skoro stejně! Já mám termín na přelomu května/června. To už Ti teď řekli, co to bude? Poznali holčičky? To je mazec :slight_smile: Odkud jsi, smím-li se ptát? Já z Prahy. Teda těsně za Prahou - na jihu.
26. lis 2013 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jo jo v nejhoršim na ní můžou stanovat :slight_smile: .Jinak máme také jen jeden věčí pokojík, ale ještě máme takový nevyužitý prostror u schodiště tak to předělíme sádráčem a vznikne ještě jeden malý pokojík a to už prostě musí stačit.Jinak v nejhorsim mame take jedno věčí auto Forda transita :slight_smile: ,ale manžel ho používá ve firmě, tak bych ho musela před každym použitim drhnout :unamused: .A
26. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Ahoj, jsem z Ústí nad Labem. Co to bude ještě netuším, jdu v pondělí na ten prvotremestrální screning tak uvidím zda tam něco nebude vidět :slight_smile: .Jinak já si myslím,že tam jsou opět kluci, nějak mám pocit,že nás ta holčička nepotká. Mě by se jedna líbila a taky pořád poslouchám ty řeči typu, tak snad už konečně vyjde ta holčička...Je to dost otravné a já mám navíc tak báječný a mazlivý kluky :slight_smile: , ale holt je to standart nebo co mít páreček :frowning2: .Ty už víš co to bude?
26. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dnes byla na kontrole v 19. týdnu, všechno v pořádku, tak se mi ulevilo. Ale pohlaví se asi dozvím až příští týden na velkém ultrazvuku. To vlevo je aktivnější a více kope. Jestli jsou jedno nebo dvouvaječné nevím, mají obě vlastní obaly i placentu. Jsem už jak koule, 10 kg nahoru :frowning2:.
Adusak- taky mám 2 kluky / 4 roky a 2 roky /. :slight_smile:.
26. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak # jo aha, prave jak jsi psala "ahoj holky pry jsou dvouvajecny", tak jsem to blbe pochopila. Ja teda nemam ani sajnu, co to bude, nektery maminky tvrdi, jak to vycitily, ale ja teda nic netusim.. Akorat se vic rozplyvam nad holcicima dupackama, ale to je asi tim, ze jsem holka :slight_smile:. Kamaradka a sef mi tvrdi, ze to bude kluk (nevi o dvojcatech), protoze mam hezkou plet. Manzel tvrdi, ze holky... Tak proste uvidime a basta.
26. lis 2013 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick nam ve 12 tt přibližně řekli ze tam je parecek,ja sem o tom presvedcena celou dobu,pri dceri sem vypadala jak debil,olezena..... A ted velice nic,sem tam nec

Holky docela se bavime nad pupkem,je jaksi nakrivo:grinning: Nejak se ta mimca nechteji od sebe hnout:slight_smile:
26. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ukaž :slight_smile:)))))))
26. lis 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak já jsem asi divná :slight_smile: , já pořád tápu. A ve 12tt? Ty jo, tak to az půjdu příští pátek, v 15, týdnu, tak se zeptám, jestli tam uz neco nevykoukají. Břicho mám pořád dost malinký. Kalhoty teda už musím nosit bokový, pas jse ztratila, ale jinak tda nevim nevim. Už se těším, kdy je ucítím!
26. lis 2013 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ono zalezi i jak sou vyzrálé,nám to šlo videt hezky,samo ze na tom poradnem Ut v Prenatalu pri NT ecreeningu :grinning: Popravdě,ja sem si to strašně přála at sou dvě holky nebo parecek,hlavně je dva kluky,syn mě nejak vzal chuť mit kluka :slight_smile: Jinak sem je citila celkem brzo,sice slabě a třeba dvakrat za den nebo ob den,ale citim je,i teď tam tukaji misto aby spali,možná je to tim ze sou nacpani na te jedné straně
@pidisek,az zitra,musim to otocit,pres telefon se sem nahravaji fotky hore nohama,ikdyz je otocim,nevim proč to dělá
26. lis 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek dala sem tu fotku do sveho fotoblogu,tam se dá otoč
26. lis 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jeeeee to je super :slight_smile: mate o zábavu postaráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2013 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže - moje břucho ve 14.tt :slight_smile: Večer je větší!!! Fakt! :slight_smile:
27. lis 2013 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten screening na konci 1. trimestru - v čem je ten ultrazvuk zvláštní? je nějak jinej než normální? a co tam zkoumají? jdu na konci týdne, ale když tu čtu, že někdo už znal pohlaví...tak to musí být nějaká pecka:slight_smile:

@blanick: ahojky, tak to máme termíny podobně, a kde budeš rodit už víš? taky je to teď poprvé vid? mám pocit, že jsem tu sama bez dítek:slight_smile: teda 2 už mám schovaný vevnitř:slight_smile:)) :grinning:
27. lis 2013 v 10:43  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Ten screening je zvláštní v tom, že obě miminka podrobně přeměří - délku, obvod hlavy, podívají se, jestli mají všechny orgány, měří se šíjové projasnění a zjišťuje se přítomnost nosní kůstky. To se nakobinuje s výsledky z krve, s Tvým věkem a vyjde jim score rizika vrozených genetických poruch. A jestli ještě nemáš těhotenskou průkazku, tak pokud je vše ok, měla bys ji dostat. Taky se můžeš registrovat v nějaké porodnici. Já chodím k Apolináři a budu tam i rodit. Jo a taky čekám první miminka :slight_smile:
27. lis 2013 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick aháááá, tak hned jsem o něco chytřejší blondýna:slight_smile:) tak to se na to budu těšit, na krev jdu až zítra, tak to výsledky budou až příští týden. Průkazku už mám, jsem na rizikovém od začátku. Tu asi nosit všude s sebou vid? Taky budu rodit u Apolináře, na nějaká vyšetření tam už chodím, tak to máme stejné:slight_smile: a už ses tam registrovala k porodu?
27. lis 2013 v 11:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek