• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@blanick takový pupík chci mít po porodu :slight_smile:
27. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek prvotrimestrální screening je super v tom,že pokud je něco z mimčama v nepořádku,tak se dozvíš na začátku a ne jak se to dělávalo dřív z tripple testů,maminy většinou zblbnuli,zamotali jim hlavy,protoýže nevycházeli správně,já na tom byla poprvé,u dcery sem o tom ani neslyšela,byla sem až v tom 20tt,popravdě nevím jak bych reagovala kdyby mě ve 20tém tt řekli,že mimčo má vadu,je lepší se rozhodnout na začátku než až když do tebe mimina buší :slight_smile: Pohlaví by taky mohli říst,někdy to ale není uplně jasné,záleží jestli sou dostatečně vyzrálá a otočená si teda můžou být kam chcou,oni si je tím super UT natočí jak potřebují,nám se nechtěl ukázat chlapeček,tak ho trochu pozlobila a pak rozbalil nohy :grinning: Držím palce a bude určo vše ok.
A jediná prvorodička nejsi.neboj,ste tu tři :slight_smile:
27. lis 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mě konečně podařil na komplu otočit ten pupek :grinning: Se nedivím,že mě ta jedna strana táhne do leva :slight_smile:
27. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek krásně pupík roste,ale pořád pidi :slight_smile: :dizzy_face: Kdy jdeš na ten utz?

@adusak taky budeme muset pořešit auto. Ale až časem. Stejně s malýma prdelkama nikam nejdřív jezdit nebudu..

@blanick ty máš taky pěkný pidi břííško :dizzy_face:

@vrtulka81 teda mooc pěkný. Mně se taky vyvaluje,ale jen malinko vlevo dole. Tam je to větší miminko-to mě i včera 4x tak koplo,že jsem to cítila i přes břicho na ruku :dizzy_face: Ale menší miminko vpravo moc necítím. Buď tím, že je menší nebo je nějak jinak otočený..nebo línější :grinning:
27. lis 2013 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek ja mam taky Apolináře - ta registrace je boj..,
27. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi uz jsem po utz - srdíčka bijou mimča jsou v poradku jen zase se nechtěli moc fotit... :slight_smile: holcicka je hodne v pánvi vzadu a chlapeček jakoby pod ni vepredu :slight_smile: tak proto je brisko tak malý :slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi @adusak my máme VV sharan 7míst,super prostor,když budeš mít jen tři děti,tak mazec kufr,se čtyřma se to taky ještě dá,je to jak malý autobus,když bereme někoho z rodiny na výlet,tak jedem v sedmi,mazec jak lezeme ven,lidí jak malých čuníků,je to sranda.Hlavně je to auto spolehlivé.Spotřeba je tam taky super,jezdíme max za 6 litrů.Holky ty kočárky mě začínají srát,ty ceny jsou hrozné
@savci já jim ty pidi bříška normálně závidím,ty naše lavory... to je tak nespravedlivé :slight_smile: Aspoň že se držíme kilama,co semčetla,tak že do 20tt se přibere 10kg,bože jen to ne,co potom,vozík a koně na odtah,mám zatím asi 2 nebo 3 a stačí.Navíc když si uvědomím že sem možná i v půlce těhu,tak je to masakr,mimina tu můžou být za cca 4 měsíce a já to pořádně nevstřebala a navíc to hlavně neví jště celá dědina,no jako asi to budu muset vyhlásit,na drbny přišla zima či co :slight_smile:Nejlepěí je,že to neví naši sousedi a já nevím,že oni taky čekají mimčo:slight_smile:Hlavně že to ví ta nedůležitá část spoluobčanů,ale někteří na mě čumí jako na dementa,jako bych nevědala cos nima budu dělat,nebo je snad budou za mě živit a šatit,nejlíp kojit,burani jedni opletkovaní
27. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kurńa já je chci taky tak naskládané,musí se cpát ven z pupku,mohli byt zalezené pěkně vzadu v teple
27. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to jsou super zprávy :slight_smile: Pěkně se ňuňají :slight_smile:

@vrtulka81 na sharana sme se dívali. Mužovi příjde moc velkej a vysokej. Chtěl by stahovací dveře páč nemáme ve vjezdu kde parkujem moc místa na otevření. Uvidíme no..Teď hlavně dodělat to bydlení a auto časem..
A použitej kočár teda nechceš? Já se dívám na sbazar a prodávají kočárky za dobrou cenu a i vypadají kolikrát dost dobře.
Tak já do 20tt 10kilo nestihnu-naštěstí :grinning: Ty už taky ne :slight_smile: Já mám max. kilo navrch,ale už se chystám na perníčky a to půjdou kila rychle nahoru :grinning:
Ti vaši spoluoobčani jsou fakt vtipní :grinning:

U nás zatím o miminkách nikdo neví. O dvou..takže pohoda. Občas se mě někdo zeptá kdy to čekám apod. ale jinak se to dá :slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jo je vysoký,za to když mám uvázat malou do sedačky,je to pohoda,vůbec se k ní nemusím zohybat a mám k ní parádní přístup,ty dveře sou trochu blbé,je fakt že,že kdo není moc dobrý řidič,užije si s tím parkování,mě to teda nijak nevadí,rychle sem si zvykla a ráda řídím,většinou si nacouvám a je klid,horší,když si nějaký blbec najede moc na těsno,pak se dostat do toho auta je zážitek,ale to asi pak do každého.Bratránek má peugeota s posouvačkama,to je asi jediný rozdíl mezi těma autama a taky pak cena no.
KLidně bych brala i bazarový,ale musí být opravdu v pořádku,nerada bych ho servisovala,ta oprava je pak šílená,jen blbé kolečko vyjde na litr.Docela váhám,škoda že mě paní vyfoukla ty korby na TFK,za 2tisíce je prodávala obě i s doplňakama,chtěla sem je vzít.Takže hledím na korby a spor´ták bysme popř vzali nový.
27. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 muž dělá s autama. Teď učí,ale má doma dílnu. Máme auta dvě a obě jsem koupili nějak bouraný a muž to dal dohromady. Tak to chceme udělat i teď.
A chceš vyloženě i nějakou barvu korbiček? Kdybych někde viděla dala bych ti vědět.
27. lis 2013 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi U EasyWalker bych určitě nechtěla ty stříbrné a kombinaci červené a modré,nevím prostě se mě to vůbec nelíbí a taky vidím že se toho blbě zbavují,takže nějakou tamvší nebo neutrální barvu.U Bunbleride ne ty křiklavé,spíš tmavé a TFk taky tmavší,ikdyž tam by mě to bylo i možná jedno,jen ne ty červené,prostě aby to nebyly vyloženě holčičí nebo klučičí barvy.
S tím autem to máte teda vychytané,je super když tomu chlap rozumí
27. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne :slight_smile:, vidím, že probíráte i auta :slight_smile:. My musíme kupovat bohužel taky nové. Sice máme kombi, ale nevlezou se tam 3 velké sedačky. To už bude teď problém tam dát 1 velkou a 2 vajíčka. Bohužel musíme jít do bazarového. Chceme dělat rekonstrukci koupelny a kuchyně. Ty modré korby jsem měla zamluvené :slight_smile:, ale nakonec dostaneme příspěvek na nové :slight_smile:. Pro porovnání, dnes jsem 31+0 a jedna váží 1450g a druhá 1500g. Prej je to pěkné, i když jsou teď týdnem níže. To nemám řešit.
27. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nečekám sice prrvni mimi,ale poprve dvojcatka.Dnes jsem se dovedela ze na 100 % nebudu rodit prirozene,tak znovu hledam info a ctu kde se dá :slight_smile: Z cisare mam malinko obavy,protoze vsechny deti sem rodila prirozene.
27. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu teda tobě se to už blíží !!!!!!! a krásný váhy :slight_smile: jak ti je?
27. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kzdenka ja mam taky indikaci na cisaře, i kdyby bylo jedno..dvojcata jsou malokdy obe hlavičkama dolu aby to šlo normálně..nebo projde jedno a druhý musí stejně sekcí....což je asi zbytečné trápení všech....
27. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi jeee a odkud jsi? dobrého automechanika aby dnes člověk pohledal....
27. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kzdenka z toho mam taky strach,mam dvě odrodene přirozeně a chtela bych i teď,vetsinou de první hlavou a druhé nohama,ale z toho mam taky strach,aby to mimco nejak neplamali,kdyz pujde ven.O císaři musim načíst nějaké články,sice uz mam nějaké info od kamosky....ale me to nestačí.Budu radši jkdyz se mimina vcas otočí
@pidisek savci je z jizni moravy,od sud se špatně jezdi dom,bydlime asi 30 km od sebe,tak snad se s polu setkame a pak dame totky jak se a moravě u savci bydlí :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu chceš říct,ze ty korby tady z konika skoncili u tebe? Ty TFK se vsin prislusenstvim? To si je musela vzit hned jak se tam ukazali,ja na tom bazaru sedim pořád a utekli mě.My mame auto bazarove,od nejakeho pana co nemel na daně a potřeboval nutně prachy,děkuju mu za to,byl to super kup a nam teď fakt kopne
27. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, měla jsem je jen zamluvené a pak jsem je pustila. Paní byla strašně ochotná :slight_smile:.
27. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Podle mě to byly ty, co jsi chtěla:slight_smile:. Tmavě modré z Brna za 2000,-.
27. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 díky moc za info, docela se tam bojím, ale snad bude všechno v pořádku a já si zas na chvilku oddechnu:slight_smile: drž palce hlavně:slight_smile:) a co ty? co tebe teď čeká za vyšetření?
27. lis 2013 ve 20:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek registrace se nebojím, vyřídí ji můj porodník na místě, tak aspoň odpadne jedna starost:slight_smile:
27. lis 2013 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tím, že ležím, tak se to dá přežít :slight_smile:. Jen mi tvrdne břicho, když vstanu. Mám to už snad od 15tt. Tím, že je jedna hodně dole, tak mě kope šíleně do spodku, takže si kolikrát myslím, že už jde ven. Jinak otoky, pálení žáhy apod. nemám. Jen jsem teď zhubla, protože mám dietu kvůli těhu cukrovce. Když čtu diskuze, tak mi připadá, že je někdo na tom hůř :slight_smile:.
27. lis 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu Krásný míry- to budou pěkný holčičky :dizzy_face:
@pidisek jj jak psala vrtulka. Bydlíme asi 30km od sebe. Já 20km od Brna. Muže jsem si vybrala dobře :grinning: Na auta je odborník,ale taky udělá na baráku vše co je potřeba, elektriku, vodu, obloží, střechu opraví, pole poorá, zaseje.. :grinning:
27. lis 2013 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19tt večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu hersov to je pech,jo to byly ony,prodala je o vikendu :'(
27. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ten tvůj chlap je hotovy ferda mravenec,muj taky,akorat tem autum moc neholduje,ale na to mame lidi:grinning:
@cekatelkadvojcatek ja se taky bála,to je asi normalni,ale pockej až je uvidíš,to se budeš bát ještě víc,ja na to cumela a pomalu jim počítala kosti,hlavně kdyz merili projasneni u kluka,mel o hodne vyšší cislo nez holcicka,to se teprve honi blbiny v hlavě,ale vsechno je ok a ty to buďeš taky mit v pořádku,hold ty nervy si musime vytrpet :slight_smile: Me čeká cukrovka,tripll testy a creening ve 20 tt,na ten se tesim a pujdu opět se ztazenyma pulkama:slight_smile:u
@pehu na ty kopance do spodku se netesim,malá me taky po tom 30 tt uměla tak hnusně nakopnout,ze sem se poskladala jako domino,čekala sem kdy vyleze noha,jak sem byla rada ze je hlavou dolů,ale.to sem litala zase na zachod.Celkove byla uz od bříška divoká,teď je šílená,určitě budu uvažovat o pořízení ksiru,jestli i ta dvojčata budou tak divoká,tak dostanou obojky :grinning:
27. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sacvi teeeda krásnej pokojíček pro mimísky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no reknu ti,hezky se ti tam zabydleli:wink: Co budeme dělat ,za chvili se neunesem
27. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek