• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@cekatelkadvojcatek jojo, registrovala. To bylo jak u výslechu, trvalo to snad hodinu. Ale jsem tam a jsem ráda. Já mám taky od začátku rizikový, ale to je prý každé těhotenství se dvojčaty. Takže na neschopence nejsem, chodím normálně do práce, protože mi je docela dobře a v práci mě to baví. Jediný, co mě štve, je to cestování s MHD přes celou Prahu tam a zpět, když všichni děsně chrchlají... doma budu od února, když všechno půjde tak jak má :slight_smile:
27. lis 2013 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak nad kšírama jsem taky uvažovala :slight_smile:. To budou v pravé ruce dvojky, v levé pes a píšťalka v puse na malocha, aby zastavil na odrážedle :slight_smile:.
27. lis 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pehu ja psi tahat nebudu,to uz bych nedala,mame dva a strasne potrestene,budu spolehat na starsiho syna,ze je veme ven,me bude stacit nahanet tri děti :grinning: To je predstava
28. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupek 16tt po ránu
28. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Musím říc, že Pegina se mi u kočáru s malochem uklidnila a mohla být navolno. Akorát u baráku ji uvazujem. Je na ní vidět, že se těší, až zas vyrazíme všichni. Nebyla jsem s nima na vycházce od července :frowning2:, protože ležím. Jenže zimní období a horka není nic na ni. Máme francouzského buldočka.
28. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je můj pupík v 9.týdnu. Zatím nic moc, ale už je to i přes oblečení vidět... Zatím jen 1,5 kg nahoře, tak doufám, že to nepůjde nějak extrémně nahoru
28. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 My máme sice jednoho psa, ale už s ním přestávám chodit ven. Když je na volno, tak utíká strašně dopředu a moc neposlouchá. Na vodítku zase táhne. Vzhledem k tomu, že nějaký idiot u nás na vesnici v posledním týdnu otrávil asi 8 psů, tak pes prostě na vodítku chodit musí, aby něco nesežral... Jak ten náš janek vidí psa, je k neudržení...
28. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se úspěšně "prokousala" celou Vaši diskuzí a můžu říct, že jsem velice potěšena…. :slight_smile: Zjistila jsme totiž, že řešíte naprosto stejné „problémy a radosti“ jako já. Mám kolem sebe jen samé mono-maminky a dvojčátka jsou přeci jen trochu specifičtější :sweat_smile: ... tak jsem vděčná Blanick, že mi tuto diskuzi ukázala a doufám, že nebude vadit, když také občas něčím přispěju.
Já toho zatím o svých „pidižvících“ (pracovní název) moc nevím… nevím, zda jsou jedno, nebo dvojvaječná a pohlaví se dozvím teprve až v pondělí :confused: . Jsem prvorodička, takže opradu sbírám info, kde se dá.
Koukala jsem, že je tu převaha maminek z Moravy, tam je to na dvojčátka asi nějaké urodnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem z okolí Prahy a mám jednu hodnou psici, takže pokud tu je nebo bude nějaká budoucí double-maminka z okolí, tak až se nám to vylíhne, tak bych se ráda s nějakou seznámila na živo :wink: , ale na to je samozřejmě ještě čas :sunglasses: .
Ještě mě napadá, máte už vymyšlená jméno pro ta svá mrňátka???
28. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za info,doufala jsem ze budou spravne ale bohuzel ,acko je KP a becko pricka a bylo mi reecno ze uz se asi neotoci.
28. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Ahoj, já jsem taky kus od Prahy, z benešovska. Má to stejně jako ty. Taky čekám první děťátka a samozřejmě každá rada dobrá. Půjčila jsem si v knihovně nějakou odbornou literaturu, ale nemá to na zkušenosti a rady ostatních...
28. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 na literaturu se vyprdni,holky co vám můžu poradit,hlavně nečtěte ty přiblblé články,v časopisech atd...hlavně nedejte na reklamy,tam je vždycky krásně napsané,že máte koupit miminku (miminkám) to nejlepší,pro jejich pohodlí a nevím co a ve finále koupíte totální debilovinu a vytahnou z vás akorát prachy,navíc se dozvíte,že ste absolutně neschopná a podle nejnovějších výzkumů děláte všechno blbě.Řiďte se vlastním rozumem,příroda vás navede,ikdyž čekáte své první mimča a zrovna dvojčátko,o to vís se vyškolíte jedna dvě.Radši se zeptejte nějaké zkušené maminy :slight_smile: Na desátý týden hezké,malinký,já si připadla jak velryba,ale v tomto máte štěstí,vy nebudete mít taková panděra jak já a savci,my už mám e odroděné a ty dělohy máme jak šicgumy,natahují se do abnormálních rozměrů,ale za to vás nejspíš čeká roztahování pánve :wink:
@dobrmania vítej a piš příspěvky,rádi se pokocháme pupíkem a pokecáme.Jména řešíme stejně jako kočár,taky se nám nedaří vybrat,mám doma Karolínku a Davida,chtěla sem Adélku,ale tu mají už v rodině,pak mě napadla Emilie,ale asi vyhraje klasika,Michalka,pro kluka mám jasno,ale manžel mě to zatrhnul :grinning: TAkže ve finále nemáme žádné.KLuka Filip,Michal (pokud nebude holčička Miška),Adam,já chtěla Ondru a líbí se mě i Jirka,ale to si doma nedovolím ani vyslovit :sweat_smile:
28. lis 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu my máme dva srnčí ratlíky,fakt pošuci,pes byl první a toho se nám podařilo vychovat,pak sem se nechala ukecat a jela mrknout na papuchy a dovezli si fenečku,ne přece ji tam nenechám :slight_smile: A ta mrdka jedna mrdka se nechce nechat vychovat,manžel už ji tlikrát vyhodil oknem z baráku a ona stejně vleze na stůl a sežere co tam najde,je to pěkná můra,venku je pouštím za barákem,mají svoji trasu a lítají jak pobůchaní,naštěstí sou na sebe tak fixovaní,že pořád spolu,takže já se s nima odmítám tahat.Malá je ale uplně zbožňuje,jsou to její mazlíci a ten pes si s ní hodně hraje,takže sem ráda že je máme
28. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jasně, já si to čtu jen tak pro orientaci. Abych tak přibližně věděla, co mě čeká a nemine :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 nekdy tqm píšou strašné kraviny,fakt zasnu,hlavně kdyz vyjde nejaka nová studie
28. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem našla - hezké :slight_smile: :
"jedno dítě zabere mamince veškerý čas - mohou dvě zabrat více?"
28. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmonika87 Ahoj, jé z Benešovska. A kde by jsi ráda rodila? Už víš? Já bych moc ráda rodila právě v Benešově, ta porodnice se mi děsně líbí, navíc personál je prý úplně milionovej. Ale kvůli předčasným porodům u dvojčátek, jsme se pro jistotu zaregistrovala v Praze v Podolí. Knížky mě moc neberou, spíš vyzvídám u ostatních maminek, ale samo taky nějaké knížky načtené mám :wink: . A psala jsi že máš taky hafušu, že?
@vrtulka81 díku dík za přivítání :slight_smile: . No jo, tak ty už jsi zkušená maminka, tebe už asi jen tak nic nepřekvapí :slight_smile: . Navíc tvé sarkastické příspěvky mě dost pobavily :grinning: . Jména máš pěkná, samá česká, ne nějaká exotika :sunglasses: . My také stále jména i kočárky vybíráme a nemůžeme se dohodnout, bude to asi ještě na dloouhé večerní debaty... :grinning:
28. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Určitě v Benešově. Spoustu lidí říká, že nemocnice v Benešově je hrozná, ale zrovna porodnice si myslím, že je dobrá. Hlavně, pokud se má stát něco špatného, tak se to může stát i v porodnicích v Praze...
No vzhledem k tomu, že jsem už teď doma na nemocenský a jsem tu sama, tak si nějaký knížky přečtu, abych zabila čas než přijde přítel z práce.
Jo, jo, máme psa. Je to takový náš mazel, kříženec vlčáka, baseta a jezevčíka.
A odkud jsi Ty?

My máme ve jménech jasno. Adélka, Lucinka, Matěj, Filip. I když už jsem se setkala s názorem, že tyhle jména jsou hodně frekventovaná, je mi to jedno. Hlavně, že se jména líbí nám rodičům.
28. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania zadne sizi jmeno nechceme,kdyby sme na to meli prijmeni tao možná,ale sme cehuni,tqk u toho chceme zustat.Hlavne nechci aby moje dítě melo jmeno jako Kevin Bezousek,Maxmilian Létal........ Esmeralda
28. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 nam zakázala segra dát Lucinku,jinak by byla taky na seznamu
28. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 My sice máme v rodině Lucku (to je moje sestřenka) i Matěje (bratrancův syn), ale je nám to jedno. Stejně se s nima moc nestýkáme, takže to ani vadit nebude.
Nejvíc mě štvalo, jak se budoucí tchán štval do vymýšlení jmen. Prej že se musí jmenovat po něm, aby bylo jméno v rodině zachovaný. To mě nejvíc naštvalo. V tom jsme ale naštěstí měli s přítelem jasno, že nechceme, aby se děti jmenovali po rodičích ani prarodičích.
28. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 no moje 19 ti leta sestra si usmyslela,že "jednou" bude mit určitě holčičku Lucinku,jo taky mě cpali Pepicka a nevim co,jedine co sem navrhla,je Emilie,jmeno manželovi babičky,ale jinak ani prd,je hodně krásných jmen,proc jako zoufalci dávat po rodicich.Pokud nekdo chce dobrovolněbudiž,ale aby me to nekdo nutil....Pro mimozenstany u nas v dedine se moje deti budou jmenovat Kleofas a Kleontyna,pro ty z dotazem jestli to budu zvladat,se budou jmenovat Klement a Gotvald,zatim jim rikam pinochio a karkulka,chlapeček má velky nos,možná tam má danou ručičku:grinning:
28. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše večerní pohodiča
28. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 u nás byli taky takový vtipálci,kteří navhovali jména Bernard a Ferdinand,protože jsou to názvy piv a můj přítel pivo miluje.
29. lis 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 hlavně ze ne starobrno a hostan :grinning: Ti maji napady,no chlapi
29. lis 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tyhle jména paradoxně vymyslela jedna ženská. I když je fakt, že můj přítel o něčem takovém taky mluvil...
29. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to jsou pupíčky. Poč já mám takový panděro?? :grinning: Už se těším až mě doženete-klidně i předběhnete :grinning:

Tak jestli my budem mít kluka bude mít jméno po mužovi. On si to hrozně přeje a mně je to vcelku jedno :slight_smile: Já si zase vybrala jméno pro holčičku podle svýho :grinning:
29. lis 2013 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi neboj me pekne roste :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz definitivne / porad mi to utz posouval/ jsme na konci 25tt :slight_smile:
29. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to jo..už jde opravdu vidět,že hezky roste :dizzy_face: A utíká ti to taky pěkně :dizzy_face:
29. lis 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no konečně pupik,hezký
29. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek