• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Hoky skromný dotaz,demonstrace s panenkama 46cm velkýma ....... jak je nacpat dovnitř :grinning:
29. lis 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
tady sme v 12tt,pinochio a karkulka :slight_smile:
29. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmonika87 Já jsem od Prahy taky, bydlím kousek od Jesenice. A psa máme taky, křížence jezevčíka a kavalíra, je to pošuk půlroční, takže sranda bude. Když to dobře dopadne, možná se stihneme do porodu přestěhovat - snad na Ruzyni. Ale taky to bude možná až po narození prcků..

Holky, mě dneska bolí břicho... od včerejšího večera. U telky jsem si rozložila žehlení a nejednou strašná rána - prkno se rozložilo a zřitilo se na zem. Žehličku jsem naštěstí držela v ruce. Prkno mi spadlo na nárt, strašně jsem se lekla a dost to bolelo.. No a od té doby mě bolí břicho. Tak jsem volala doktorovi, jestli se mám nervovat nebo jestli mám přijet, říkal, že mám brát magnesium a že to bude dobrý a kdyby se to nesrovnalo přes víkend, mám přijet. Hm. Tak jsem z toho zpruzelá, večer jsme pozvaný na narozky a jestli mě to nepřejde, budu doma.
29. lis 2013 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To je černej humor :D :D :D
29. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick to bude dobrý,me to taky dělá kdys se leknu nebo udelam prudký pohyb
@zunem tak trochu,fakt by mě zajimalo jak se tam vlezou,zkusila sem ty panenky poskládat a nic :grinning: No oni si poradi
29. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak ale 46 cm je hodně ne?
29. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to je hrozná představa :grinning: :grinning:
@blanick držím pěsti ať je ti brzo líp :wink:
29. lis 2013 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Já bydlím asi o 18 km dál, na starý benešovský.
Já jsem dneska jako zmlácená. Celý den jen ležím, všechno mě bolí, je mi na zvracení a břicho mě lehce pobolívá.

@vrtulka81 Taky si říká, jak je mimča mohou do toho břicha vejít. Já jsem malá, měřím jen 162 cm, tak fakt netuším, jak se tam chtějí vecpat :slight_smile:
29. lis 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 v klidu,ja mam o 3cm vic :grinning:
@savci vzhledem k tomu jak nam natahuji pupky,tak se vlezou i čtyři :grinning:
@zunem pocitej s 46 cm :wink: nektere maji i vic,dokonce se rodi 3.5kg,takže bych si radši iluze nedělala
z
29. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Děvčata vy tedy umíte potěšit :D
29. lis 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem že :grinning: co už,mimca sou tam a nějak se tam zabydli
29. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase ve mě hraji ťukanou :grinning:
29. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Už Ti je dobře? Mně to přešlo. Stačilo jedno malý pivo. Desítka, samozřejmě!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2013 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já už o nich chci taky vědět!!! :slight_smile: Ráno jsem ležela s rukama na břiše, soustředila jsem se úplně strašně usilovně a furt teda nevím. Zase teda fakt je, že zkoušet to ráno, když mám hlad a škrundá mi v břiše je takový na nic :grinning:
30. lis 2013 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě chvilku vydrz a ucitis,na to ze budu zacinat 17 tt,tak o nichvim od 14teho,salezi asi jak sou poskladane,mam je natlacene na levé strane obě,tak proto je cetim,kdyby se rozlezli každé na jeenu stranu,myslim si,ze je tak brzo neucitim
30. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Jo jo, dneska už je to v pohodě. Máš pravdu, asi pivko pomohlo. Já jsem si taky cucla :wink: Pivo je prostě lék
Nejlepší bylo, když jsme se dozvěděli, že čekáme mimčo, tak přítel hned říkal, že už nebude kupovat jen jednu basu piva, ale hnedka dvě. Pro mě samozřejmě nealko. Sice špajz nemáme moc velký, ale basa piva tam prostě nesmí chybět. Teď tam máme teda 2 basy a sotva dosáhnu na ostatní věci, co potřebuji...
30. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Taky už se těším, až je ucítím. A jak se to vlastně projevuje, je to nepříjemný tlak? Nebo je to spíš jako když ti kručí v břiše?
30. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pravda, klidně i pět by se vlezlo-aspoň ke mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@blanick já mimča přes den občas cítím,ale just jen si lehnu a čekám tak se nic neděje :grinning:

@mmonika87 nejdřív spíš bublinky..nebo jsem cítila ten tlak v pupíku,ale to není nepříjemné. Teď už cítím ťukání a žduchání :dizzy_face:

Holky znáte alanys? Chuděra je s klukama v porodnici a ve 27tt a hrozí ji předčasný porod :frowning2: To je hrozný snad u ní kluci dlouho ještě vydrží...
30. lis 2013 v 17:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 neni to vubec nepříjemné,buď jak pise savci,treba do me tukaji,jako kdys zabere ryba na vlasci :wink: nebo lechtani,to poznas neboj,bude to neco naprosto jineho nez si doposud citila,ale az budou velcí,tak to uz neni moc příjemné,spis ke konci,to máš pocit ze ti koncetiny vylezou pupkem ven,ale je to sranda.Kdyz sem čekala malou,tak ta byla hrozně divoká,shodila i ovladač s pupku,jak kopala :grinning:
30. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ty jo to je děsné,ja doufam ze my vsechny vydrzime co nejdyl,hlavne at jeste v ni zustanou,nemaji kam spěchat
30. lis 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky mě ten pupek dneska praskne,zase se roztahuje,to není možné :frowning2: Zítra du do poradny,vemů mě pár deci krve na ty triplly kripply,tak sem zvědavá,co z toho vyleze,při posledním těhu mě akorát vyděsili a já myslela,že mimčo je uplně neschopné života,paka jedny,proč to nezruší
1. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 zlato kašli na nejaky triply jdi ve 20 tt na velký utz... Pripadne na plodovku...
1. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Taky si dneska říkám, že mi pupek nějak vyrostl. Jsme přišli z procházky, v chodbě si sundavám bundu a koukla jsem se do zrcadla a ejhle, pupek je nějaký velký...
1. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek oni u toho dělají i rozbor krve,posledně mě chyběl draslík a ještě cosi,já na tos tejně nebudu brát zřetel,počkám si na 20tt UTZ,pro mě byl stejně nejdůležitější ve 12tt,pokud bylo tam vše ok,tak snad už bude dokonce
@mmonika87 hlavně odpoledne je to nejhorší,to si připadám,že opravdu prasknu,večer funím a sotva se přetočím,co budeme dělat ke konci nevím ....
1. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já musím konstatovat, že na 31+4 nemám velký pupík, ale večer jsem kaput. Jak vstanu, tak mi tvrdne břicho :frowning2:. Ta co je dole mi dává zabrat, jak šíleně kope dolů. Je to hodně nepříjemné. Vrchní se zas vrtí a dělá mi různé boule kolem pupku. Já bych tak chtěla normálně fungovat. To ležení je už ubíjející :frowning2:. 18.12. nastupuji na mateřskou, tak snad to bude rychleji ubíhat.
1. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu ukaž pupík :slight_smile: snad ti bude lip :slight_smile:
1. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak dnešní poradna dopadla dobře,pan doktor se uplne rozplival,kdyz je videl,pořád rikal ze sou to pěkné děcka,velké,normalne se u toho usmival,coz u nej neni vubec běžné.Najel na ruku a ze to ke pěkná rucicka a tady ty ťapicky,takze nase fotky z UT sou jen ručky a nožky :grinning: Hezké no
2. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam i jeden oblicej abych nekecala,zbytek jsou fakt jen ruce :grinning:
2. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 krása gratuluju :slight_smile: krásný miminka :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hlavně ty nožičky,to bude fotbalista :grinning: Hlavne sem ráda,ze dr tam taky nasel holčičku
2. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek