• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@vrtulka81 takze parecek?? :grinning:
2. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám ze jo , mam doma ted parecek a druhy by byl super .Manzel chtel i kluka a ja radsi ještě holku,tim se to vyřešilo,spokojenost bude u všech.Tobe to taky hezky vyšlo,nebo se to da ovlivnit v případě IVF ?
2. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 vyšlo to :slight_smile: u ivf to jde jen kdyz mas genetickou vadu spojenou s pohlavím, jinak ne :slight_smile: nejdriv to byli dlouho dva pindíci a pak najednou pipinka :slight_smile:
2. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky musím pochlubit :sunglasses: , také jsem totiž dneska byla na kontrole..... "Pidižvící" jsou v pořádku a jsou prý skoro o týden starší/větší než by měli být. Na jednu fotku už se sotva vejdou :grinning:. A také už víme, že jsou to holčičky :grinning:....tak máme óbr radost.
@vrtulka81 tééééda takové nožičky, to je jasnej fotbalista :wink: . A gratuluju k párečku. Prý že párečky jsou nejméně částé, tak to máte s pidiskem opravdu dvojčátkové zázraky :slight_smile: .
2. pro 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek tak snad uz se nepredela ta pipinka v šalušek :slight_smile:
2. pro 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dobrmania to jo ja jsem za ne tak šťastná :slight_smile: i kdyz je to vlastne jedno hlavní je zdraví... Ale parecek jsem si přála :slight_smile: :slight_smile:
@vrtulka81 to uz ne, mám to na papíru z amnio :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni, tak se také přidávám s informacemi o nás: dnes jsem absolvovala ten prvotrimestrální screning, byla jsem tam hodku a pul a z toho tak 20 min. běhala do schodu, aby se mimča obrátila a doktor našel vše co potřeboval. Naštěstí je vše v pořádku a prý to bude páreček :slight_smile:. Miminka mají 7,5 cm (od hlavičky po zadeček). Klučík je nahoře a holčina dole.
pa pa Adla
2. pro 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak wow další páreček?! No téda! No tak to moc gratuluju :slight_smile:. Kontrola se ti změnila v pěkný tělocvik :grinning: ... to po mně naštěstí nikdy nikdo zatím nechtěl, ale vím že spoustu maminek dělá třeba dřepy :wink:...zajímalo by mě co na to miminka, zda jsou z toho nadšená, nebo moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania uspalo je to :wink: Ale doktor byl spokojený podařilo se mu změřit co potřeboval.
2. pro 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@adusak juuuu další parecek - gratulujuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To je úžasný. Krásné fotečky a gratuluji k párečku
3. pro 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka,tak sem šla s malou k dr,máme ji hned za barákem,ale teda bylo mě fakt divně,chvilkama sem myslela že sebou někde seknu na zem,nevím jestli to není tým,že sem už tři noci nespala,malá od pátku v horečkách a pořád se neví proč,nebo nevím.Bolí mě přímo okolo pupku,tak divně,jako by mě do něj někdo pichal.Bolí mě zase plotýnky a sem zničená,potřebuju asi spánek.
Jinak mě přijde,že je víc dvojvaječných párečků,než stejná pohlaví,mě to aspoň tak přijde,každopádně udělají asi stejnou neplechu jako třeba holčičky :grinning:
3. pro 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak doufám, že to nic není... s tím nevyspáním a horečkami malé Ti to fakt nezávidím.... Já mám problém spát i tak (teď už dvě hodiny čumákuju) a představa, že mě ještě budí další děťátko mi nějak nedělá vůbec dobře... Tak hlavně, ať jste obě ok!!! Teda všichni!!! :slight_smile:
4. pro 2013 v 06:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 :grinning: jsou skvělí. Já jsem strašně nedočkavá, pozítří jdu na kontrolu, už to bude v 15+4, tak snad už mi to povědí, jestli to jsou holky nebo kluci. Párečku se s jednovaječňátky nedočkám, ale nevadí. Aspoň si můžou pak vyměňovat holky,kluky, žákovský knížky, boty.... a co já vím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2013 v 06:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava, na utz budu v 14+4. Ale to už by pindíky / pipinky mohli poznat taky.
4. pro 2013 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tady se vesele párečkuje :dizzy_face: :grinning: To sem zvědavá co mám za překvapení v pupíku já :dizzy_face:

@vrtulka81 malou mám taky doma. Včera sem přišla do školky a že je jí zima. To mně bylo hned jasné. Ji nikdy zima není. Doma 38,4. Celej večer a noc kňučela,ale teď má už jen 37,5 a nic ju prý nebolí. Snad to bude jen taková rychlovka a v pátek zase povalí do školky :grinning: Dneska je u nás jen poradna pro miminka. Zítra tu je pro nemocné tak buď půjdeme nebo ne..podle toho jak jí bude..

Jinak já su na odpis. Bolí mě hrozně v kříži. Jak lehnu hned bolí, mravenčí a znecitlivují obě kyčle. Vůbec nevím, jak ležet. Pořád mě bolí to pravý tříslo, chodím jako babka :angry: :grinning: Hrůůza..
4. pro 2013 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a se začátkem 20tt jsem už teda přibrala jedno kilo :grinning:
4. pro 2013 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Jojo, já taky.. už se nemůžu dočkat až půjdeme na ultrazvuk, taková doba napínání.. a kdo ví, jestli to už bude vidět :D
4. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem my se navíc chceme nechat překvapit. Tak budu čekat ještě dýl :grinning:
4. pro 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to obdivuju, já bych to nevydržela :D
4. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no malá má teploty už od pátku,takže mě to dost děsí,no a od pátku sme taky nespala,chodím jak robot na autopilota :frowning2: Je to už na mrtvici,dnes j to lítá do 38,včara nad a v neděle pondělí pomalu 40,šílené.Nevím jak to budu dělat až budou prckové venku a lehnou všichni čtyři,asi mě klepne.Doma nemáme ani rohlík,přemýšlím z čeho navařím,do obchodu s ní nemůžu,hlídání taky není,všichni v práci.Nemám hotovost,takže mladého s kartou taky poslat nemůžu,malá s ním nebude,řve jak blbá,jen jak se obleču,fakt už mě z toho začíná hrabat.
O nohách ani nemluvím,zjistila sem ,že jak lehnu na gauč,tak mě začnou bolet plotýnky,tak bude asi polehávat na zemi,nebo nevím kde,jak se zvednu lezu pomalu po zemi,nesmím zvedat malou,to mě chytají kříže,leze po mě teď pořád.Ježiš já se tak těším na víkend až poleze celý den po manželovi :slight_smile:
Už si říkám že malou strčím naproti k sousedce,ta má zase psa,má na ně alergii,komu sem co udělala.Ku... teď sem si vzpoměl aže došla i mouka,uklidňovala sem se myšlenkou na palačinky,já tu asi zdechnu hlady než někdo přijde domů
4. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera je zlatá,dělí se smnou o gumové medvídky,tomu říkám krize,du do špajzu snad tam něco vyhrabu.Připadám si jak za války
4. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem my se nechali překvapit i u dcery. Teď to bude překvapení dvojité :grinning:

@vrtulka81 teda to je hrozná situace :confounded:
4. pro 2013 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ze včera zbyly brambory,du dělat šlíšky,nechcípnem hlady,malá ale jo,nebude to jest :angry: Ještě že jí stačí rýže :wink:
4. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak tos mě uklidnila :wink: :slight_smile: Janičce zase stačí suchý těstoviny :grinning: Ale dneska teda budeme mít čočku s vajíčkem a chleba
4. pro 2013 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá vajíčko nesmí a čočku mě nechce jest,má omezení ve stravě,takže je to u nás o to těžší.Teď mě přišel mail od mého dr,v pondělí mě brali krev na triplly a nevím,co tak mě vyšlo,že sem chudokrevná,mám dobrat léky a zase dovalit na krev,nádhera,mě asi dneska jebne.Aspoň tro vysvětluje ty moje stavy :unamused:
4. pro 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na kontrole, všechno v pořádku, miminka stejně velká. A je kluk a B se tak dovedně schovávalo, že nevíme. Doma už mám dva kluky, tak budu do příští kontroly pěkně napnutá, jestli tam ta jedna holčička bude, nebo jestli zůstaneme komplet v modré :slight_smile:.
4. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka18 ahoj, paráda, gratulace. V kolkátém jsi týdnu?
4. pro 2013 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka18 jak ja se modlila abych měla holku,kdyz uz doma jednu mám,chtela sek radši buď dve holčičky ,nebo parecek,jeden kluk mě doma stačí.Drim palce at je tam
4. pro 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 My taky máme alergie. Já mám celiakii-na lepek a na laktózu-slabou. Malá má zatím lepek ok a snad to tak zůstane!! Ale na laktózu má taky :unamused:

Holky právě mi dnes prochází mlíko. Normálně jedno stojí 23kč. Bylo v akci, koupila jsem karton a mám ještě 6-7mlík. Myslíte,že ještě bude ok? Teď máme mlíkový dny :grinning:

@rybicka18 to jsem zvědavá s tebou :slight_smile:

Já mám příští týden velký utz. Už aby :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek