• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj holky, v pátek jdu na gyndu na kontrolu. Budou mi brát krev a dělat celkovou prohlídku. Ptala jsem se sestřičky, jestli můžu ráno jíst a pít, ale nějak jsem tu odpověď nevnímala, takže jsem teď na vážkách. Co myslíte? Díky
4. pro 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no malá má ma mléko celkově,vajíčko,na lepek jen alergii,nastesti ne celiak,ale ji ho normálně.Ma to ve forme ekzemu.Ted ma vyhozenou pusu,ale strasne.Potrebuju sehnat masticku Likangshuang,ta ji pomůže,momentálně neni nikde k dostáníMleko ti vydrzi,pokud je v krabici,tak ie dobře ošetřené.Ja kupuju litr za 39,-.Hlavne mam strach,abych kojila,protoze kupovat tem dvěma UM pro alergiky,je to stejně drahe jako klasické,ale polovicni baleni,takze hrůza,ikdyz ty s tou laktozou to budes mit podobně
4. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka18 wow, no tak to moc gratuluju. Ta miminka jsou ale tajnůstkáři :sunglasses:
@mmonika87 akorát jsem ti dopsala a poslala zprávu. Tak ještě sem to napíšu :slight_smile: . Před odběrem v 10.tt se může normálně jíst i pít. Jen při OGTT kolem 25. tt se jíst před tím nesmí, ale tak to je logické, když je to cukr :wink:.
4. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 Likangshuang .cz tam se dá objednat :slight_smile:
4. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. pro 2013 v 19:20 • pidisek
@pidisek bohuzel neda,s pani sem v kontaktu a taky nemá :'( Uz mam prolezeny met a momentalne hlagni dodavatel nesmi prodavat,proto nema nikdo :$ Pani bude mit mosna v pondělí,ja mozna zitra od tpho hhlavního,ale pokud nebude mit obnoveny certifikát k prodeji,nemá zase nikdo.Zatrhla to EU,furt se jebou do ceho nemají
4. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 aha...tak drzím palecky... Nebo super je Sudocrem...
4. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ten nezabira ani atb masti,po kortikoidech sahat nechci :$
4. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 chudinka....a nejaka slabá kortikoidová mastička od kožní?
4. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to ji právě nepomůže,ono to na tri dny sklidni a pak se to jeste vic zhorsi
4. pro 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, chudinka malá.... to má asi i z té nemoci... Já vím, že kortikoidy asi nechcete (taky bych je volila až na poslední chvíli), ale tohle vypadá už fakt hodně bolestivě. Možná kdyby jí to trochu pomohlo a přestalo bolet, tak se jí udělá lépe celkově... ale fakt nevím, jen mě to tak napadlo.
4. pro 2013 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nevyčteš kdy je dodání? Mě nejde překladač,to je ale asi taky dovoz jedině z číny ne?
5. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 tady mají předpokládané dodání - 26.12-24.1.... Mají rozptyl... Přece je je to daleko no :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 má to fakt hrozný chuděra :frowning2:
Taky doufám,že to s kojením nějak půjde. U malé sme kupovali od Nutrilonu normánlího přes HA a nakonec allergy care a cena vážně děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mám Jaňulu nemocnou. Nic ju ani nebolí,ale má pořád zvýšenou teplotu..večer až přes 39. Tak si uživáme a budeme užívat ještě celej příští týden doma.. :confounded:

Mikuláša sme zvládly a ani moc nebrečela..trochu jo.. :slight_smile:
6. pro 2013 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 chudinka malá.

jinak holky, nevím, jestli jsem tady s Vámi řešila vycházky nebo ne, ale napíšu Vám to. Přítel před 14 dny volal na sociálku a tam mu řekli, že nejsem nemocná, jen těhotná a že to není důvod k tomu, abych nemohla mít vycházky na 12 hodin denně. Tak jsem se dneska ptala doktora. Ten mi sdělil, že to takhle zkoušeli u několika pacientek a u všech jim to sociálka vrátila zpět a vycházky zůstali těch 6 hodin. Takže vycházky můžou být pouze 6 hodin denně. Víc prostě nelze. Když jsem to přítelovi říkala, tak znovu zkoušel volat na sociálku a řekli mu opět to samý. U doktora si mám vyžádat vycházky na 12 hodin, ten to pošle na sociálku a na sociálce to musí nějaký revizní lékař schválit. Takže zřejmě to opravdu záleží na tom revizním lékaři, ten asi dělá problém k těmi 12 hodinovými vycházkami...
6. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 teda já byla ráda,že sem vyfasovala čtyři hodiny,rozdělené dopolko a odpolko :slight_smile: Ale sou to dva roky
6. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi takto sme taky začali,nic jí nebylo,jen měla teploty,prva zvýšené a pak se to stupňovalo,vygradovali na 39.6 ,tak se držela dva dny a dnes je to týden co je na zvýšené nebo to spadne těsně pod 37,jako dílo.Včera měla pozitivní moč,dostala atb,tak co sem jí je nasadila,tak jen spí,šílené,takovou ji neznám,je uplně mimo,je třeba 10 min hore a pak zase spí,volala sem dr a že ji máme sledovat.Kde má zhoršenýá ekzém,dělají se jí takové jakoby neštovičky,ale to nejsou,u ní by to vypadalo jinak a neštovice poznám,okolo všechno zarudlé a podebrané.Jako nepřijde mě to vůbec normání,CRp měla dobré,tak nevím,uvidíme co udělají atb přes víkend a jak dopadne moč,myslím si,že má v těle zánět a tan dělá bordel.
Jinak u nás byli taky čerti,nakonec se teda musela převléct ségra s mamků,nějak se nikomu k nám necgtělo :slight_smile: Ale furt je chtělaq vidět a tancovat s nima,samo že prva byl šok a řev :slight_smile:
6. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Končíme 17tt
7. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My končíme 26 tt :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak co malá? Jak to vypadá? Pupík roste :dizzy_face:

@pidisek supéér :slight_smile: Krásný týden a pupík už pořáádnej :grinning: :dizzy_face:
7. pro 2013 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já končím 20 tt :grinning: Plus 1kg a 107cm v pase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2013 v 15:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi teda...jen kilo? Ja uz mam +10...:frowning2:
7. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky ty už máš velká miminka, víc plodovky.. :wink: Abych na konci 26tt neměla ještě víc než ty :grinning:

Pupek mám pořádnej,ale fakt zatím jen kilo.. :slight_smile: Docela mě to udivuje :slight_smile:
7. pro 2013 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ja to mám prave jen v brisku... Trochu zadek ale minimalne - nosím furt 36 velikost...fakt teda nevím kde ty kila mam....
7. pro 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi stoji to za hovno,teploty iz sice nemá,ale ta pusa je děsná,určitě nemá spravnou léčbu :$ Mam tstrach ze zase skoncime v nemocnici,tohle rozhodne neni atop.
Jinak hezky pupik,uz se moc nezvetsil
@pidisek za to tobe pěkně poskocil ,ja budu na tom s kilama stejne jako ty,uz mám 4 nahoře
7. pro 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 kamarádka čeká jedno a ma větší nez ja o tyden min.., i dr říkal ze mam malej... Je to fakt zajímavý... Přitom vážíme uz 850 a 950 g
7. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jak píšeš..v pupíku to máš :slight_smile: Mají krásnou váhu :dizzy_face:

@vrtulka81 chuděra :frowning2: A co na to mudra?
7. pro 2013 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsme my v 10. týdnu, stále +1,5 kg.
7. pro 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi mudra nic,je ráda že jí klesli teploty a máme si v pondělí zajít na kožní,budu ji trápit celý víkend.Teď je ve vaně,potřebujeme aby ji slezli strupy a mohli toošetřit i pod nima.Snad už to bude zitra lepší.
@mmonika87 taky hezký pupin :slight_smile:
@pidisek já při těch dvou měla taky všechno v břicho,celou dobu sem nosila svoje oblečení,jen sem měla těhu gatě,abych schovala do tepla břicho,jinak sem odchodila i v uplé bundě co sem měla,za to teď sem jako hroch :slight_smile:
7. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek