• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek děkuji. Já jsem spokojená :slight_smile:.Ŕíkám si vydržet do toho 36tt, to jevše zralé a mimi už jen nabývá na váze.

To se divím, že to řekl cizí doktor. To bych byla naštvaná. Mně řekl můj, vydržet aspoň do 30tt. Vycházel z předešlého těhu :frowning2:.
9. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bříško 3v1 27tt :grinning:
10. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek krásný bříško :slight_smile: už se taky kulatím.
10. pro 2013 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick jen nevím kde je těch 14 kilo co uz jsem přibrala...
10. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně na miulé kontrole říkali, že jednovaječňátka jdou císařem v 36. týdnu. Paku už jedna placenta nestíhá obě uživit... Takže to budou májový koťátka. Býci :slight_smile:

Jinak já mám rodinu taky fajn, včera a dnes jsem měla dovolenou, jsme u našich, asi 100 km od domova, kam budeme jezdit s dětma za babičkou a dědou. Tak tu stěhujeme náš malý pokojíček, budoucí prababička si ho s námi vymění za své dva... Tak to je prima, je to tam hezké.
10. pro 2013 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek 14?! :slight_smile: tak to jako 14 kg břicho fakt nevypadá :grinning:
10. pro 2013 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick no prave - a ja to nemám ani v zadku a nikde - nechápu to... Asi si kazdej vzal do briska cihlu nebo co.. :slight_smile: furt nosím velikost 36
10. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem s malou v nemocnici na JIP,dostava kapacky,nase dr uplne podelala diagnózu,uz mohla byt v pořádku.Sem z toho dost unavená,jsou tu ctyri prckove a rvou jeden pres druhého,prostě na maslu
10. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ajjjjjjjjjjj co to bylo ta debilni dr?????? A rovnou JIP? Chudatko malý....držte se... Všichni 4...
10. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Držte se, ať jste brzy doma.
10. pro 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Chudinka, držím palce, ať se z toho dostane co nejdřív. To je doktorka na přesdršku!
11. pro 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Také držím pěsti ať jste brzo fit!
11. pro 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 - to mě moc mrzí!! Omlouvám se za vpadnutí, ale pořád jsem na vás musela myslet!!
11. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ach jo! A co jí chuděrce teda je? A už zabírají léky? Tohle je strašný.....
11. pro 2013 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak nas pusti,naše dostane zdrbana a budu hledat nekoho jineho,ona ke dobra tak akorat na preventivni prohlidky a napsat paralen.Pěkně to posrala,mala mohla byt osetrovana ambulantne a ne na kapackach.Samozřejmě teď sem ohrožena i ja s prckama,jestli se jim neco stane,tak asi dostane i po drzce:confounded:
11. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 bych ji normálně udala na lékařskou komoru..fakt...p..a
11. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne :slight_smile:. Tak po dnešní kontrole jsem opět v nemocnici. Čípek 1,1 cm. Dostala jsem druhou várku kortikoidů. Uvidím, co bude příští týden. Pokud to bude stejné můžu domů, ale raději na to nespolíhám.
11. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @blanick to je p..a,toto byla poslední kapka,Karolínka potřebuje doktora,který ji pošle na vyšetření a ne že bude hádat co jí asi zrovna je.Jako obvoďačka stojí za hovno.Ale naštěstí paní z kožního měla hned jasno a pomohla nám,kapačky jí to stabilizovali a už je to lepší,strupy dou dolů a de jí vidět i její pusa,je i veselejší,akorát tu budeme zbytečně dlouho,tak by to šlo zvládat ambulantně.Má nějakou herpitickou cosi,ani sem ten název nepochytila,může to být v kombinaci s neštovicema...... a bůh ví čím,prostě to drblá dr podělala na plné čáře,ale v pondělí mě řekla že mám na kožní,že se to musí léčit,po týdnu..... nechápu
11. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu držím palce ať sou ještě tam :slight_smile:
11. pro 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Děkuji, vidím, že u vás je to taky mazec. Ať malá brzy ok.
11. pro 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu drž se holka...
11. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jojo, držte se všici. Pokud už jsi někdy herpes (opar) měla a teď bys to chytla od malé, tak se nic nestane. Ani v těhotenství (pokud to teda není něco jiného, než herpes). Blbý by bylo, kdybys opar neměla nikdy a chytla ho poprvé až teď.... Ať to je ok a ať jste brzo doma.
11. pro 2013 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že nás je víc :slight_smile:) Já čekám taky dvojčátka a to dvojvaječná chlapečka a holčičku. Termín mám začátkem března :slight_smile:) A už ted se děsně těším jen ty kila mi jdou hodně nahoru :frowning2: což až tak moc dobrý není. Jak jste na tom vy??
12. pro 2013 ve 12:13  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky čekatelky:slight_smile: nestíhám vás vůbec dočítat, furt někde lítám, peču, užívám vánoční atmosféru a sedět u pc mě neba:( tak jen ve zkratce, screening u nás v pořádku, jen se nechtěli ukázat, tak uvidíme:slight_smile: už silně uvažujeme nad tím, že si to říct vůbec nenecháme:slight_smile:) co nás čeká teď za další vyšetření? tripple testy? a co vy? odpočíváte aspoň trochu?
@vrtulka81: držím moc palce, ať je to brzy za vámi...posílám aspoň smajlíka pro štěstí :dizzy_face:
@pehu: taky se drž...že je čípek 1,1 cm znamená že je malý? nic o tom nevím, tak moje otázky ber s rezervou:slight_smile:)
12. pro 2013 ve 12:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Měl by být delší. Berou tp tak, že se tělo pomalu chystá na porod :frowning2:. Ja se na to ještě necítím :slight_smile:.
12. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendas1
Ahoj vítej :slight_smile: další parecek :slight_smile: jupiiiii
@cekatelkadvojcatek
@pehu
@blanick
@vrtulka81

Ahoj holcicky tak my dnes kontrola vse ok, srdíčka bijou, čípek 3 a neco takze pry ok, ale fotit se nechtěli :slight_smile: :slight_smile: pristi tyden cukrovka a testy imunity a pak uz Ježíšek :wink: jdu péct :slight_smile:
12. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Čípek 3 je ok :slight_smile:, já už měla 2 cm. Příště se mimísci ukáží. Test na cukrovku není tak hrozný. Tak si užívej bříška :slight_smile:.
12. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek
@pidisek
@pehu
taky jdu péct cukroví! Začnu lineckým. Už mám perníčky, jinak nic. Tak ať nám to jde, já se těším na kontrolu příští pátek. Už by měla být se vším všudy, i s tím čípkem teda, kterej do teď nikoho nezajímal.
12. pro 2013 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vrtulka81 strašný, strašný, strašný!!!!!!! Ta mudra je fakt kr.va!!!! :angry: :angry: Jak vám je?

@cekatelkadvojcatek nenechte si to říct. My to taky nevíme a chceme se nechat překvapit :slight_smile:

@pidisek super kontrola :dizzy_face:

Já byla dnes na velkém utz. Miminka krááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: Nechala jsem si udělat záznam a je to úžasný :dizzy_face: Žádná vada nenalezena, větší mimi odpovídá 22tt (větší než průměrné děti) a menší 21tt (jako průměrné děti v této době). Holky to je tak super :dizzy_face:

Za týden mám poradnu.
12. pro 2013 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick já perníčky upekla a pěkně už i snědla :grinning: Ale babička volala, že mi upekla :grinning: Jinak mám napečené linecké a rohlíčky. Zbytek zase další týden. :slight_smile: O víkendu budeme slavit u babičky narozky.
12. pro 2013 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek