• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

:-* :-*
12. pro 2013 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi krásné fotečky :slight_smile:. Máme podobnou jako to vpravo :slight_smile:.

Tak já letos píct nebudu, mamka dodá. Budu ráda jestli se dostanu na Vánoce domů. Dárky mi pokoupila mamka, já jen zabalila, manžel umyl okna, pověsil i vypral záclony.Dnes koupil stromeček, tak uvidíme, jak to bude.
12. pro 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedá mi to a ze sentimentu jsem nakoukla do této diskuze. Máme 10ti měs.dvojčátka holčičky a tak bych vás chtěla podpořit ve vašem těhotenství. Moc si to užívejte, je to krásné čekat dvojčátka - ikdyž náročné - a jak budou na světě..není nic krásnějšího. Je super najednou mít dvě miminka , uvidíte ,-) jak já bych vrátila čas.. přijde mi, že to všechno strašně rychle uteklo a z našich pidi holčiček jsou už dnes velké slečny, které všude šmejdí, stojí, kramaří... ale je to super!! takže držte se a všem krásné vánoce :slight_smile:
13. pro 2013 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@koksi děkujeme za podporu :slight_smile: klidne tu s námi zůstaň :slight_smile: je to nejdriv sok ale ja bych neměnila ani za nic :slight_smile: moc se na prcky teším :slight_smile: vím ze to bude starost a honička, ale hlavně radost :slight_smile: dr doufá ze vydrží me ještě 8 týdnů tak se modlím :slight_smile: ty jo ty mas 5 dětí? Tak to klobouk dolů.... :slight_smile:
13. pro 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz ji mam od vcera na pokoji,jeste vikend a snad popadime dom.Akorat musim zjisit co ten hepessráč,jak to muze oblisit prckum,zati se teda držím,mela sem trochi chytlou pusu ale ta se uz taky sklidnuje.
@savci uplne s me s tim ut naladila,tesim se na ten 20tt az pujdem my.Prckove sebou šílené melou,hlavně v noci,asi se taky nudi :grinning:
13. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuji ,-) no občas možná nakouknu nebo kdyby někdo potřeboval nějaké rady tak poradím, pokud budu vědět ,-) Ano ano mám 5 dětí a i u nás byla dvojčátka šokem :grinning: u nás bylo v plánu "jen" čtvrté miminko... parťák pro třetího syna..protože starší dva si hrajou spíš spolu a ten třetí byl furt tak sám a my vždy chtěli hodně dětí tak jsme si řekli že mu prostě pořídíme sourozence ať si má taky s kým hrát. Nejdřív mi dr.potvrdil jedno miminko, no a za 14dní že jsou tam dvě... takže šok jak blázen ... no rozdýchávali jsme to dlouho ale manžel pak řekl že kde se nají 6 lidí nají se i 7 a že to musíme brát jako štěstí, dar.. tak jsme to přijali.. celou dobu jsme nevěděli co čekáme takže i odměnou jsou nám dvě holčičky které krásně vyvážily naši rodinu. Takže ve finále je to prima že jsou dvě..jedna by byla možná chudinka :grinning:D ale je to fakt fajn hodně dětí. Nepopírám že je to hodně práce, když jdu ven jen s holkama tak mě zastavuje hodně lidí - na to se všechny připravte že vám hodně lidí bude čučet do kočárku - a vždy podotknou kolik je to asi práce..a když slyší že mám doma ještě další 3 děti tak jdou většinou s otevřenou pusou dál :grinning: :grinning: :grinning:

a už víte co čekáte?? jinak já měla původně termín taky v březnu.. no holky se narodily už v lednu.. nechci tě strašit jen je třeba když tak počítat se vším a mít raději tašku připravenou o něco dřív ,-)
13. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky meě taky příští týden čeká cukrovka, tak jsem zvědavá jaký to je :unamused: ale co bych pro ty moje mrnousky neudělala :slight_smile: jo a na vánoční cukroví prdím stejně bych ho snědla dřív než by byli vánoce :grinning: ty chutě na sladké to je něco!!! A co vy jak jste na tom se sladkým?? Já vím že by se nemělo ale když ta chut je silnáááááá !!!
13. pro 2013 v 15:34  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi a ty jsi mela jednovaječny? Protoze ty pry se rodí drív :slight_smile:
Ja cekam dvoj a páreček :slight_smile: a první deti takze to je velká radost :slight_smile:
13. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendas1 tak my jsme cukroví pekly před 14 dny. Naštěstí ho nemám na očích, je na půdě, kam se musí lézt po žebříku. Což já samozřejmě nemohu, tak nemám takový pokušení. Jinak mě chutě zatím moc nehoní, ale občas si nějaký to sladký dám. A další, na co mám chuť, jsou brambůrky. Minulý týden jsem vyhnala přítele do hospody, aby mi došel pro brambůrky. Ač tam 'nechtěl' jít, tak musel. Co by pro nás neudělal :slight_smile:
13. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek naše holky jsou dvojvaječný. Máme je přirozeně a dr.mi to vysvětlil tak že je moje tělo zvyklé co 2,5roku být těhotné a takže se dvojčata daly očekávat když je moje tělo zvyklé furt produkovat :grinning: navíc jsem už starší matka (37) tak prý to "riziko" mít přirozně dvojčata taky tímto stouplo. No a jelikož to bylo moje 4těhotenství tak jsem se začala otvírat dřív. Jelikož všechny ty porodní cesty atd..už to měly několikrát za sebou tak proto se to vše uspíšilo. Takže neboj..ty jako prvorodička to můžeš klidně vydržet až do konce. ,-)
A páreček je super že se povedl ,-) ikdyž především zdraví..zvlášť u těch dvojčátek to platí dvojnásob to je jasný... těhotenství je daleko rizikovější, takže zdraví na prvním místě. Ale i tak je to fajn . Maminka má svého prince a tatínek svou princezničku ,-)
Už máte jména??
14. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi ty jo tak klobouk dolů,já teda i s těmato budu mít děti čtyři,takže to už zase tak velký rozdíl není :slight_smile: Já sem taky chtěla aby měla malá sourozence k sobě,je od syna o hodně let,tak by byla další jedináček,ale popravdě se těším,bude to sice áhul,ale s těma dvoma už mám něco za sebou,tak to bude v pohodě.
14. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendas1 cukrovka je v pohodě,vypiješ hnusný čaj,vezmou krev a je to :grinning:
14. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi tak nějak porad vybíráme :slight_smile: baví nás to :slight_smile: jinak me je taky 37 :slight_smile: dlouho jsem na miminka čekala, a vyšlo to pak takhle krásně :slight_smile: nebojím se ničeho, ja vydržím cokoli, hlavně at jsou ti dva pidísci v pořádku :slight_smile: jsou ted tak hodní v bříšku, tak snad se jim tam líbí a těch 8 týdnů aspoň ještě bude :slight_smile:
14. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,já mám napečené cukroví,manžel pekl,opět,loni sem totiž taky byla s malou v nemocnici před vánocema a taky naekl,dnes dovezl vzorek a dobrý,akorát malá se pak zablila :grinning: Asi se přejedla.Domů nás ještě nechcou pustit,prý až v půlce týdne,podle toho jak t o bude vypadat,ale už je to celkem dobrý,musí dobrat kapačky a halvně se dohojit ta pusa.Ještě že mám nakoupené dárky předem,pak vletíme do obchodu a dokoupit jídlo a bude klid,můžou začít vánoce.Zítra si musím zavolat svému gynekologovi,jestli to může ublížit prckům,protože se všichni diví,že mě teda vůbec nechají v nemocnici s malou a ještě i na Jipce.Tak sem zvědavá jestli mě nebudou nějak testovat.Snad ne,prckové se melou jako steklí,tak si říkám že sme všichni tři v pořádku a nechytneme to.
15. pro 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Teda, ten Tvůj manžel je poklad. To můj přítel, ten si stěží sám ohřeje jídlo, uvaří si maximálně míchaná vajíčka.
Hlavně, že se to malý lepší a dostává se z toho, chudinka. Držím Vám palce!
16. pro 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 moc na tebe myslím a držím palce, ať jste obě brzy doma...a užijete si tu vánoční atmosféru...jak to malá zvládá? ještě, že jsi tam s ní... :wink:
16. pro 2013 v 11:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi @pehu @pidisek @blanick: holky, dobrý zprávy, nemusím na plodovku...já se toho tolik bála a teď to vypadá, že nás to mine:slight_smile: joooo a od kdy začne někoho zajímat i můj čípek?:slight_smile:))
uvažujete nad nějakým těhu cvičením nebo jógou? nééé teda vy, co jste skoro na slehnutí:slight_smile:
uvědomujete si, že příští vánoce už tady ty pišišvoři budou s náma? to pak bude fičák:slight_smile: :grinning:
16. pro 2013 v 11:52  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek No já furt přemýšlím. Jenže vůbec nevím co. Mám předplacený pilates na celý rok, ale v prvním trimestru mi bylo doporučeno nic nedělat. Teď už mi je lépe, sice se mi vůbec nechce, páč jsem vyfluslá večer, tak že nachystám jen svačinu a večeři. Ale zase mi ten pohyb chybí. Třeba u nás je těhu cvičení (taky pilateas), jenže je od 3 hod. To mám teprve svačinu v práci :(
16. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Jinak mě čípek kontrolu při každé návštěvě. Takivý kolečko, tlak, moč, váha, čipek a ultz.
16. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy co jste byly už na screeningu vyšla vám krev Ok? Jdu ve středu, přiznávám, že mám nějak bobky. Příjde mi že mi přestalo nějak růst bříško :( Doktorka varovala, že se nemám lekat, že u dvojek to často vychází zvýšené.
16. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek super zpráva. Já jsem riziková, takže kontrola byla a je častá :slight_smile:.
16. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek bezva :slight_smile: tak teď uz jenom užívej těhu :slight_smile: me čeká ve čtvrtek cukrovka a imunita, tak snad bude vse ok a huraaa na Vánoce :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsme my tri 28tt :slight_smile:
16. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,
@vrtulka81 jak to u vás vypadá? Půjdete už domů? Muž teda šikovnej. Můj by neupekl nic :grinning:

@pidisek pěkně pupík roste :slight_smile: Závidím ti ty tvoje tt :slight_smile:

Ve čt mám poradnu.Malá chodí do školky-paráda :grinning:

@zunem mně kupodivu krev (triply) vyšly dobře

A asi budu holky už kupovat kočár :sweat_smile: Mužovi se to zdá brzo,ale je za dobrou cenu, dobrej stav i paní doveze do Brna..
17. pro 2013 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek jsme na tom stejně, já jsem v 17 tt a můj čípek nikoho nezajímal do dneška... ne že bych z toho nebyla trochu nervózní.... tlak mi změří holky v práci (pracuji ve zdravotnictví) a krev mi můžou vzít taky. Jeslti mi teď v pátek nebudou krev brát, tak už se nechám v práci píchnout.... Nechci pak zjistit, že jsem třeba chudokrevná a miminka chudinky nemají kvůli lenosti doktorů dost kyslíku...
Jo a s těma Vánocema :slight_smile: zrovna jsem na to myslela, když jsme včera kupovali vánoční stromek. Máme štěně, tak jsme vybírali malý, alby nám neožralo ozdoby - stromek bude stát na stole. Předpokládám, že takových opatření si s batolaty užijeme později taky dost :grinning:
17. pro 2013 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Jů, kočár! Já se na něj hrozně těším, pořád hlídám uložené inzeráty a hledám nové, ale řekli jsme si, že vyčkáme po 20.tt. Myslím, že kolem toho 22 - 24 tt bych ho taky pořídila. Jaký u Tebe nakonec vyhrál?
17. pro 2013 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už mám + 2 kg! Juch juch! A konečně je vidět bříško i přes svetr aniž bych vypadala, že jsem sežrala k snídani muže i s ledničkou.
17. pro 2013 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 určitě to bude v pohodě uvidíš ,-)) jak píšeš..už máš něco za sebou tak to nebude tak velká změna ,-) už víš jak s dětmi atd.. navíc mít 13letého syna se taky hodí a určitě rád pomůže. Ikdyž věřím, že už má asi taky své zájmy ale jako taková "záložní" výpomoc je to určitě taky dobré ,-))
17. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek takže taky je máte přirozeně jestli jsem to dobře pochopila?? a pokud ano taky ti dr.řekl že je to věkem?? Mám ségru (35) a zatím děti nemá ale furt to odkládá tak ji teď straším že dvojky třeba pak bude mít taky z čehož je tedy pěkně na nervy :grinning:
A jinak ti uplně rozumím. My si jména vždy taky strašně užívali. Jen teď naposledy, když jsme nechtěli vědět jestli to budou kluci nebo holky tak vybral DALŠÍ dvě jména , když už doma 3 kluky máme.. to byl už oříšek :grinning:D takže věřím , že si to užíváte ,-)
My chtěli původně na dvojčata nějaká jména od A a B. Když na UTZ je furt označovali "plod A" "plod B" :grinning: že by to bylo takové stylové. no nakonec jsme žádné dívčí na B.nenašli co by se nám líbilo (resp.měla jsem vyhlídnutou Bereniku ale to manžel zamítl) takže je to Noemi... a tak aspon když se ty dvě jména holek řeknou po sobě tak to hezky zní a hodí se to k sobě ,-)
17. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Easy Walker duo :wink: Tak snad to vyjde a budu mít vánoční dárek :grinning:
Já vypadám, že jsem spolkla velrybu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky tak mě bolely záda-děs. Koupila jsem si včera (za hrozný peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:) ten podpůrnej těhu pás a paráááda :dizzy_face: Vřele všem doporučuju. Záda nebolí skoro vůbec. Pás bříško pěkně drží :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek