• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@koksi nene ja mam z ivf :slight_smile: a věk jsme řešili jen z toho pohledu ze uz bych deti fakt chtěla a dokud mi vse plati pojišťovna... :slight_smile: pokud je ségra zdravá tak v pohode, jenže kdyz se pak neco objeví trva to roky... Ja čekala na prcky 6 let....,
17. pro 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole- 22. týden a už se i stydlivé B ukázalo, že je to holčička :slight_smile:. TAkže ke třem chlapečkům bude i děvčátko. Jsem hrozně moc ráda, i když samozřejmě, hlavně jsem šťastná, že je všechno v pořádku. Pupík roste, tak okolí typuje, že mám termín na leden a ne na duben :slight_smile:. Je nás tady, myslím, docela dost, co čekáme páreček, že? Všem držím pěsti, ať jsou hlavně zdraví.
17. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rybicka18 gratulujuuuuu :slight_smile: k párečku :slight_smile: tak sem hod fotku pupíku at vidíme :slight_smile:
17. pro 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska absolvovala prvotrimestrální screening v Gennetu u doktora Doležala. Byli jsme objednaní na 12. hodinu. Přijeli jsme tam po čtvrt na 12, na recepci s námi sestřička sespala nějakou zprávu a pak jsme šli čekat. Asi po 5 minutách jsme šli na řadu. No a nemůžu říct nic jiného než paráda. Mají tam velkou obrazovku přímo naproti lehátku, takže je vidět vše. Doktor nám i říkal, co vše vidí (my jsme poznali akorát tak hlavičku, ručičky a nožičky). Takže projel, jestli má všechny orgány, vše na svém místě a porovnal s výsledkami krve. Takže můžu říct, že jsme naštěstí v pohodě. Akorát teda můj gynekolog se spletl, protože tvrdil, že čekáme dvojvaječný mimča, ale není to tak. Pak doktor Doležal i paní primářka tvrdí, že jsou to jednovaječná. Takže pokud jste některá objednaná do Gennetu, tak neváhej a jděte tam!
Přikládám fotku, trošku horší kvalita, bohužel líp to nešlo
17. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, včera se nám ve 33+5tt narodila Anetka 2100g a Nikolka 1800g. Holky jsou šikovné, už dokonce pijí mlíčko. Držím vám všem palce, aby mimísci byli u vás co nejdýl :slight_smile:.
17. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@pehu juuuuuuuuu to je superrrrr zpráva :slight_smile: moc gratulujuuuuu :wink: at jste zdravé všechny tri a hodne štěstíčka :slight_smile: a byl porod v pohodě?
17. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 bezva zprava - gratuluju - a řekli vám co to bude? U tebe teda páreček ne :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu jééé, to moc gratuluju k holčičkám! Neměly jste žádné problémy, jsou holky v inkubátoru?
17. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No páreček to určitě nebude. Ale co to bude, to se dozvíme až u porodu. Nechceme to vědět, chceme mít překvápko :slight_smile:
17. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz sme doma,teda ale mam chut ji tam zavezt zpátky,co sme se vratili,jenom rve a zteka se.Moje nervy.
@savci kde si na kocar narazila? Ja beru urco TFK,po novem roce jej objednam a uz mam zamluvene korby i s adapterama,tak uz jen budu v klidu shánět autosedacky a adaptery.
Jinak pani od nas prodava Jane pro dvojčata,po holčičkách,kdyby ste nektera chtěla info,dejte vědět.
@pidisek ja se z toho tveho pupku picnu,mam stejnou vanu,ale v 18tt :$ Nevim jak to mate vy,ale musim opatrne s jidlem,jak se natapu,je me hrozně,uplne ten pupek praska ve svech,tak se musim trochu najist a pak zase.Jink fakt děs
@koksi muj deda pochazi z dvojcat a babicka z jeho strany taky kohosi má.Myslim si,ze to tim nebude,asi mam tendenci pouštět vajíček.Jeste ze uz dalsi deti neplánuju,za chvilku bych mela asi fotbalovou jedenáctku.Syn je sice dost stary a pomoc by od nej byla fajn,ale nepocitam s nim,nechce pomoct ani s malou,on je takovy jiný.To spíš pomuze malá.Zajimalo by me jmeno druhe dcery,my vubec nevime jak dat,u kluka je to jednoduché.
17. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu no jéjé, super zpráva... moooc gratuluju!! :wink: Holky jsou teda už teď veliké šikulky! Držím vám všem třem palce, hlavně ať jste všichni v pořádku a co nejdříve doma!
17. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no ja taky nemůžu moc jist :slight_smile: :wink:
17. pro 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu Gratulace obrovská! To je teda skvělá zpráva, přeji hodně zdravíčka a ať holky rychle rostou, ať si ještě trochu užijete ten stromeček :slight_smile:. Krásnější dárek si nedokážu představit..
17. pro 2013 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Tak to je super, konečně taky někdo s jednovaječnými!!! :slight_smile: Je to teda ještě větší starost (doktor mi hned řekl o riziku transfuzního syndromu TTTS), ale s tím člověk nic nenadělá a nervovat se nehodlám, poněvadž to neovlivním. Kvůli TTTS chodím na ultrazvuky každé dva týdny, musí se hlídat, jeslti miminka rostou stejně a jestli mají stejně plodové vody.
17. pro 2013 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty brďo tak to jste čekali dlouho. To je mazec čím jste si prošli že? Věřím, že jste teď moc rádi hned za dvě ,-) To já otěhotněla vždycky hned co jsme se rozhodli.Nejdýl mi to trvalo 3měs po vysazení HA. Jak říká manžel, stačí o mě otřít trenky a jsem v tom. :grinning: když jsme rozmýšleli nad 4tém tak jsme v květnu si teda řekli že jo, že do toho půjdem, v červnu jsem zjistila že jsem těhotná, na zač.července mi dr.potvrdil že je tam srdíčko, pak jsem asi někdy v půlce července hodně krvácela tak jsem myslela že je po všem..tak jsem šla rychle k dr.. a on je jezdil UTZ a nic neříkal...nechápala jsem..a nakonec z něj vypadlo že je vše na dobré cestě a srdíčka jsou dokonce dvě :grinning: Ségra nevím no.. právě ono si člověk myslí že je zdravej apod..ale pak nemusí hned otěhotnět, nebo partner může být neplodnej apod.. a pak může čekat do bůh ví kdy ... když někteří jsou prostě kariéristi a jak s oblibou říká, že u nás si těch dětí užije dost a doma má ráda klid :grinning:D
17. pro 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu moc gratuluji a holky jsou šikovné!!! naše měly stejnou váhu (tedy téměř) a teda k prsu se nepřisály ani náhodou, máš je v inkubátoru nebo už ve vyhřívaných postýlkách?? to máte nejkrásnější vánoční dáreček :wink: nádhera! moc si jich užívej a foť! toto jsme my podcenili ( i z toho důvodu, že zrovna když jsem v lednu rodila byla chřipk.epidemie takže jsem v porodnici byla měsíc v totál.izolaci od rodiny tak jsem ani moc nefotila) a doma pak už nějak nebyl čas jak byl frmol..a teď mě to hrooozně mrzí. Holky byly maličkaté jako ty vaše a moc fotek bohužel nemám. takže to jen taková malá rada ,-) hrozně ty maličké děti rostou a dohání tu hmotnost tak uvidíš že za měsíc už budou uplně jiné... jééé..já ti tak závidím..vlastně všem těhulkám... ty naše holky jsou už fakt děsně "velký" :grinning:
17. pro 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 no si představ že nám říkali celé těhotenství že jsou taky jednovaječný dvojčata..a po porodu nám řekli že jsou dvoj... :grinning: mazec.. je fakt že hned od začátku to šlo špatně poznat. Ale tím že to bylo stejné pohlaví (taky jsme nechtěli vědět co to bude) a pak jedna holka brala druhé plod.vodu tak se přikláněli právě k variantě jednovaječných a ono ne.. :grinning: sranda :grinning: ale netvrdím, že u vás to musí být stejné to ne.. já jen to píšu jen tak pro zajímavost ,-)
17. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi no jsem za ne strašně moc rada, ale nejsou s tím původním partnerem - ten se na me kvůli tomu vy..... No dnes jsem za to rada, ale lehký to nebylo .... Najednou je ti 35, diagnóza neplodnost a chlap v pr....nic moc... Ale ted je to krásný :slight_smile: deti jsou nejvíc.. Chlapi budou vzdy, ale deti jsou dar....
17. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi my máme EW Duo a jsem spokojená ,-) je lehký, dokonce sporťák ještě lehčí jak když jsem jezdila s korbama. I na to, že je to dvojkočár tak se lehce ovládá jednou rukou což je výhoda když prší tak máš ruku pro deštník či v mém případě mám volnou ruku pro třetího syna . Trošku hůř se něco dává do košíku ale to se dá myslím přežít :grinning: a hlavně co je fakt velká výhoda všude s ním projedeš. Opravdu všude kde jsou klasické dveře tak tím projedeš a to je teda super. U našich se vlezu do výtahu, u kamarádky když jsem byla na víkend a co bydlí v paneláku tak jsem projela dveřma skrz předsíň a obývák abych mohla dát holky spát na balkon aniž bych musela sundát kolečka či skládat..toto je opravdu velká výhoda. Myslím, že budeš spokojená ,-)
17. pro 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 aha to je jasný že když to máte v rodině že na někoho to asi vyjít muselo :grinning: u nás právě široko daleko nikdo z dvojčat nepochází tak jsem s tím vůbec ale vůbec nepočítala tak mě to víc než šokovalo.... a dr.mi právě řekl že je to věkem a pak tou častou reprodukcí :grinning:
a co je syn za znamení?? náš nejstarší je rak a to je teda fakt rodinnej typ (po manželovi taky rak) :grinning:D na to žemá 8let tak sotva přijde ze školy tak se ptá jestli holky jedly, jestli nechci pomoct, však si taky ježíškovi napsal o další sourozence , blázen :grinning: :grinning: :grinning: ale právě je mi jasný že v těch 13ti s klukem možná už cloumá puberta že je to asi jiný :grinning: ale aspon třeba kočárek bych mu sem tam šoupla ,-) na to se prý dobře loví ženský :sunglasses:
jinak naše děti jsou : Bruno, Robin, Eliáš, Amélie a Noemi.
Vy máte jaký? teda zatím na kluka aspon ,-)
17. pro 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi Tak to já budu asi podobný případ. Gynekolog mi v 8.týdnu říkal, že jsou dvouvaječný, ale včera mi doktor řekl, že jsou jednovaječný. Sice to zkoumal dlouho, protože se mu to nezdálo, ale pak s paní primářkou říkali, že jsou opravdu jednovaječný... Dělala jsem si srandu, že to zjistíme až u porodu a on, že ne, že to musíme zjistit teď. Protože pak jsou snad jiný postupy a víc se těhotenství hlídá...

Jsem strašně ráda, že takováhle stránka existuje. Alespoň si můžeme předávat zkušenosti, zážitky a radit jedna druhé. Díky moc všem, co sem přispívají!!!
18. pro 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou screening :D Holky, já jsem tak šťastná. Miminka obě předpisově veliká, nejeví vůbec žádné znaky VVV ani dalších anomálií. Poslechli jsme si srdíčko. A budou to dva kluci :slight_smile:)) Tak se mi to potvrdilo, co jsem si myslela. U jednoho je to 100% ten má i velikánský nos po taťkovi a u toho druhýho, si myslí, že to bude taky, sice ne na 100%, ale spíš ano. Tak ještě krevní testy a budou krásné a spokojené Vánoce.
18. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak mně gynekolog řekl na druhé kontrole, když viděl srdíčko, že vidí ještě další srdíčko a pak teda že jsou v jedné dutince a mají asi společnou placentu, takže budou dvouvaječná. Jenže na další kontrole mě prolhížel někdo jiný a ten říkal, že to jsou dvouvaječná miminka.. tak volali toho prvního doktora na konzultaci a skoro se tam pohádali :grinning: Ale odešla jsem s tím, že jsou jednovaječný.... takže úplně 100% si jistí taky nejsou. Pořád nevíme pohlaví (snad pozítří!!!!), tak jestli to budou holky, bude tu mít manžel pěknej čubinec :slight_smile:. Prej aspoň ten pes kdyby byl chlap :grinning: .
18. pro 2013 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Gratuluji, to je úleva co? :slight_smile: A ve kterým týdnu že Ti to řekli, že čekáš kluky? Promiň, asi jsi to už někde psala, ale jak to nemáš v profilu, nezapamatuji si to....
18. pro 2013 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašná úleva :slight_smile: Teď mám 12+4. Nemám? Aha, tak na to mrknu, mám zato, že jsem to tam vyplňovala :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zadala termín porodu 2013 - takže napraveno, už mi to počítá už i dny do porodu :slight_smile: díky za upozornění.
18. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka18 také gratuluju :slight_smile: .Jsme na tom stejně ke třem klukům jedna holčina...Je to příjemné, ale nevím jaké zažíváš pocity, já si tu holku totiž po těch klučících vůbec nedokážu představit, ale stejně počítám, že to mezi samejma klukama žádná princezna nebude :wink: .
18. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu MOOOC gratuluju!!!!!
18. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi To je sranda, jeden z našich dvou synů je taky znamením rak a přesně jak popisuješ...furt se ptá na miminka, maluje je, zajímá se o věci co pro prcky nakupuju, no mazec a to mu je zatím jen pět :slight_smile: .Snad mu to vydrží :wink:
18. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak @koksi no mlady je taky rak,ale rodinný typ rozhodne neni,spis neskutečný sobec.Karolinku,ktera je taky rak,nechce hlídat,max kdyz mu to vyhovuje,ale čemu se divit,byl 11 let jedinacek,ma fakt hrozně komplikovanou povahu,na nervy,jak doma tak ve škole.Takze nečekám od nej pomoc.On je 13.7 a mala 2.7.,mela byt v červnu,ale je jim u me dobře,ani jeden nešel na termin.Dělá opravdu dost problémy,asi naschval,jeden problemovy,druhá nemocná,at to nemam jednoduché.Cekam ze od nas uteče k tátovi,takze i proto sme s novým manželem chteli dvě deti po sobě,no budou tri:grinning:
@pehu mooooc gratuluju a hlavně zdravicko všem třem
18. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek